μια γνώμη;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    11

    μια γνώμη;

    Eδω και περιπου ενα χρονο στο μαγαζι που συχνάζω έχω προσεξει ενα παιδι που για καποιο λογο μου αρεσε υπερβολικα πολυ. Δεν ξερω τι ηταν αυτο που μου προκαλουσε,ο τροπος που χαμογελουσε, οι κινησεις του.Δεν ειχαμε μιλησει ποτε.Πριν 2 εβδομαδες περιπου,που ειχα παει με 3 φιλες,μετά από αρκετά ποτά (μη φανταστειτε κανα τρελο μεθυσι) και υστερα απο κοινη παρεα στην οποια βρεθηκαμε αρχισαμε να μιλαμε. Η αληθεια ειναι οτι εμεινα καγκελο. Ηταν πραγματικα λες και ελεγε οτι ηθελα να πω τοσο καιρο και δεν εβρισκα τις καταλληλες λεξεις..Επειτα απο αρκετες ωρες κουβεντα μου ειπε για ενα προβλημα υγειας που αντιμετωπιζει αρκετα σοβαρο και γρηγορο. Στο τελος φιληθηκαμε,αλλα του τονισα οτι δεν ειμαι των βιαστικων πραγματων και ετσι η βραδια δε συνεχιστηκε.. Το θεμα μου ειναι το εξης..Τον σκεφτομαι ολη μερα και ολη νυχτα και ξερω οτι δεν παω να μπλεξω σε κατι ασχημο μακροπροθεσμα. Αυτος με το ζορι μου λεει ενα γεια λες και με ντρεπεται.Δε θελω να αφησω κατι τετοιο να με αφησει στασιμη και να με κανει στο μελλον να μετανιωσω για το ποσο δειλα φερθηκα. Ομως αυτος αλλου.. Ντρεπομαι κ εγω να του μιλησω..Αν δεν με ηθελε δεν θα με πειραζε τοσο-ειναι και αυτο πιθανο να συμβαινει(ομως δε μπορω να τα καταλαβω ευκολα αυτα).Ομως εγω θελω να ειμαι διπλα του εστω και φιλικα. Τι πιστευετε για την ολη κατασταση; Κομπλαρε απο αυτο που ειπα,δε θελει να με μπλεξει,απλα το παιδι δε γουσταρει; Ολα ωραια.Εχω παθει ψυχωση και θελω να ειμαι εκει σε οτι και αν χρειαστει και το χειροτερο ειναι οτι ειναι ενας αγνωστος ουσιαστικα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Γεια σου ντορεμι. Τηλεφωνα ανταλαξατε? φβ?

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    11
    μονο φβ δυστυχως

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ωραια, στειλ του λοιπον στο φβ να πατε βολτα.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    11
    Καλο μου κερασι :P Το σκεφτηκα το συζητησα αλλα δεν.. ειναι τρομερα ακυρο,δεν γνωριζομαστε ουσιαστικα και απο τοτε που εγινε αυτο κοιταμε απλα ο ενας τα παπουτσια του αλλου. Εσενα δεν σου φαινεται καπως;

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αφου εχεις το φβ του αρχισε τη παρλα με σταθερες κινησεις δηλαδη μιλα του απλα στην αρχη μεχρι να γνωριστιτε καλυτερα και αφου τον θες πολυ μη του κανεις τη δυσκολη.. αφου τον θες δε καταλαβενω γιατι θες φιλικο.. ετσι και αλλιως φιλικα φιλικα θα ερθετε πιο κοντα αργα η γρηγορα..

    γιατι πιστευεις οτι θα μπλεξεις σε κατι ασχημο?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Μα μιλησατε τοση ωρα στο μαγαζι, ειπατε και προσωπικα, μεχρι που φιληθηκατε κιολας. Στο φβ δε μιλατε? Μιλα του εσυ πρωτη, πες γεια τι κανεις, πως εισαι και μετα προτεινε συναντηση. Που ειναι το προβλημα? Αφου τον γουσταρεις. Κι αυτος για να σε φιλησει δε νομιζω να σε βλεπει φιλικα. Εγω τις φιλες μου δε τις φιλαω στο στομα ουτε τις χουφτωνω.

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    11
    Εχετε δικιο μεχρι τα ταμπουνια παιδια τι να λεμε τωρα.. Αλεξανδρε οπως ειπα παραπανω εχει ενα σοβαρο προβλημα υγειας..
    Απλα αυτο το φιλι μπορει να ηταν σε φαση δε ξερω αν θα ζω αυριο ας το κανω,μια κινηση βιαστικη η δεν ξερω και εγω τι..
    Μενω σε πολυ μικρο μερος,τον βλεπω παντου και παντα,μου φαινεται λιγο γελοιο το φβ για να του μιλησω συν οτι θα νιωθω περιεργα οταν ειναι να τον δω..Ειναι λιγο περιεργος τυπος και τερμα απροσιτος
    Κερασι στο φβ δε μιλαμε,εγω τον εκανα αντ,παλι καλα που με δεχτηκε κιολας :P

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ωχ τωρα τι να σου πω...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Ενταξει ντορεμι, ομως αν δε του μιλησεις οπως καταλαβαινεις, δεν προκειται να γινει κατι. Ακομα και φιλικα εννοω, πες δηλαδη οτι το φιλι ηταν επιπολαιο.

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    11
    Ναι το ξερω,ψαχνω τη καταλληλη στιγμη και διαθεση.. Ειμαι στο σταδιο πριν στειλω γραμμα στην σουπερ κατερινα με τιτλο "γιατι δεν ερχεται αυτος να μου μιλησει" Ευχαριστω πολυ παντως παιδια για το χρονο σας :)

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε νομιζω να καταφερεις να μινεις μαζι του ως φιλη ο νομος της ελξης δεν αφινει τιποτα σε υσηχια...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Απο φβ νομιζω ειναι καλυτερα, γτ δεν εχεις τοσο στρες με το απο κοντα.

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    11
    Το χω ξανακανει,παιδευτηκα,βασαν ιστικα αλλά τα καταφερα :P

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    11
    Nαι κερασι και εγω αυτο πιστευω..

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Μια γνώμη...
    By detected in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 19-01-2013, 00:27
  2. Μια γνωμη, please!
    By flower22 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 04-01-2013, 21:43
  3. Την γνώμη σας...
    By faith in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 35
    Last Post: 12-10-2012, 00:31
  4. Την γνωμη σας..
    By πιεσμενη in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 06-01-2012, 15:31
  5. Την γνωμη σας
    By Dotless in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 3
    Last Post: 20-02-2006, 14:52

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •