Ακομα χωρις ερωτικη επαφη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 60
  1. #1

    Ακομα χωρις ερωτικη επαφη

    Καλησπερα! Βρηκα προσφατα αυτο το φορουμ και πιστευω οτι θα με βοηθησει σε ενα θεμα που με απασχολει και ντρεπομαι να το συζητησω με φιλους! Εχω φτασει 19-20 και ακομα δεν εχω κανει σεξ! ειχα κοπελες,ασχημος δεν ειμαι νομιζω... αλλα με καμια δεν ολοκληρωσαμε! ολοι μου οι φιλοι εχουν εμπειριες και οταν στη παρεα η συζητηση παει εκει δε ξερω τι να κανω,ντρεπομαι...αισθανομαι ασχημα! τι να κανω? δεν ειμαι και 16... και δεν εχω ουτε μια εμπειρια!τιποτα...ανησυχω! και ολο αυτο μου εχει γινει βαρος και το σκεφτομαι πολυ συχνα και αγχωνομαι...δυσκολευομαι και να γνωρισω κοπελες...δε ξερω τι να κανω! ειναι φυσιολογικο να μην εχω κανει ακομα τιποτα?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Με τις κοπελες που ειχες ως τωρα γιατι δεν εκανες σεξ?

  3. #3
    ειτε γιατι ημασταν πιο μικροι σε ηλικια,αργοτερα γιατι με αλλη κοπελα δεν ημασταν και τοσο καιρο μαζι ωστε να προχωρησουμε...στη συνεχεια ημουν με μια κοπελα κοντα ενα χρονο,τα πηγαιναμε καλα απλα εκεινη ηταν παρα πολυ αβγαλτη,ημουν και η πρωτη της σχεση! και το βλεπα οτι θελει αρκετο χρονο για να νιωσει ετοιμη... ισως ειμαι εγω πολυ ρομαντικος κτλπ και ενω ολοι μου λεγανε να τη πιεσω πανω σ αυτο το θεμα γιατι ημασταν καιρο μαζι εγω ελεγα οχι αφου δεν ειναι ετοιμη,δεν ηθελα να τη πιεσω,δεν ηθελα να τη πληγωσω και τελοσπαντων αρχισαν κατι ακυροι τσακωμοι καποια στιγμη και ηταν καιρος να το τελειωσουμε... και ετσι κατεληξα να μην εχω κανει ακομα τιποτα... και το ψιλομετανιωνω γιατι μπορει να ειχα προχωρησει με τη κοπελα αν δεν ημουν τοσο υπομονετικος και το ειχα χειριστει αλλιως.. αλλα δεν ηθελα και να τη πιεσω αν δεν ηταν ετοιμη για κατι!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Quote Originally Posted by solkots View Post
    ισως ειμαι εγω πολυ ρομαντικος κτλπ κ
    αν πάρω στα σοβαρά το μήνυμα σου...εσύ τι πιστέυεις για αυτή σου την φράση όταν ουσιαστικά ο προβληματισμός σου είναι όχι οτι δεν έχεις κάποια σχέση κλπ αλλά μονο και μονο το οτι δεν έχεις κουτουπώσει κάποια? είσαι πολύ ρομαντικός? ^^
    Πέρα απο αυτό, δεν σε πήραν και τα χρόνια...19 είσαι....και στο κάτω κάτω αν το θέμα σου είναι να πηδήξεις...ξέρω γω...είναι σα να λες οτι δεν πεινάω, αλλά λύσσαω για να φάω μιλφειγ..ε πήγαινε στο ζαχαροπλαστείο...

  5. #5
    Member
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    athens
    Posts
    87
    Quote Originally Posted by Tomhet View Post
    είναι σα να λες οτι δεν πεινάω, αλλά λύσσαω για να φάω μιλφειγ..ε πήγαινε στο ζαχαροπλαστείο...
    δε νομιζω πως υπαρχει πιο ωραιος τροπος να το πεις...μεκανες και γελασα!ευχαριστω

  6. #6
    Member
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    73
    το σπιτικο το μιλφειγ δε συγκρινεται με του ζαχαροπλαστειου...εχω παρει και απο εκει...πανω σε μια στιγμη κακης ψυχολογιας αλλα δεν αξιζε...

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Φιλε μου, χωρις να θελω να σου καμω μαθηματα σεξουαλικης αγωγης - πωτα απο ολα γτ. δεν ειμαι ο μεντορας του σεξ¨)¨), ουτε θελω να σου παρηστανω των γνωστηκω!- απλα θα σου παραθεσω τις γνωμες μου κι την εμπειριαμου οπου σαν μεαγαλητερος (33 χρονων) ,εχουν δει τα ματια μου διαφορα οπως καθε αλλος κι καθε αλλη συνομγληκημου, αν κι πιστευω οτι οι κοπελς του φορυμ θα μπορουσαν α σου πουν πιο σημαντικα πραμτα, αφου οι γυναικες μπαινουν πιο νωρις απο τους ανδρες στη σεξουαλικηεμπειρια απο οι εμεις.
    Ετσι λοιπον εχω να πω - χωρις να θελω να κανω των ξερολα - εχω να πω οτι πανω απο ολα πρεπει να αποβαλεις το κομπλεξ της "χυλοπητας" οπου ειναι ενα πολυ ωραιο φαγητο ετσι ¨)¨), δεν ειναι ντρπη να παρεις αρνηση απο μια κοπελα, ολοι οι ανδρες το εχουν παθει , ακομα και οι πιο ομορφοι ! ετσι λοιπον το να σου αρνηθει ενα κοριτσι την σχεση μαζισου δεν πρεπει να σε στεναχορα καθολου! ασε που το να αρνηθει εν παει να πει οτι δεν θελει , μην εχνας οτι τις πιο πολλες φορες το κανουν οχι γτ. δεν σε θελουν, οχι γτ. δεν τους αρεσεις αλλα για να μην φανουν ευκολες, ετσι λοιπον θα πρεπει να κανεις κι αλλες προσπθειες, δλδη, μην "φυγεις" με την πρωτη αρνηση, ξαν προσπαθησε , συνηθως με την 2η ,και3η φορα δεχονται.
    Μια ακομα ταπινη μου συμβουλη ειναι να προσπαθεις να το ψαχνεις λιγακι πριν κανεις την κινηση, οπως να παιζεις σκακι, να προσπαθεις να μαντεψεις τις επομενες κινησεις, δλδη, μην πας στεγνα να της την πεσεις, κανρω με εμεσο τροπο, βρες κατι ομορφο να πεις, και πανω απο ολα ο τροπος ου θα την πεσεις να εχει χιουμορ, οχι χαβαλε ομως!! προσωχη! γτ. μπορει να νομιζει οτι την κοροιδευεις, ετσι λοιπον προσπαθα να εχεις χαμογελο, να εχεις ευχαρηστη εικονα.
    Σημαντικο ειναι επισεις πριν πας να την πεσεις να εχεις βρει ενα μερος οπου θα ειστε οι δυο σας, να μην ακουει ολη η παρεα τη θα λετε, και πανω απο ολα οι φιλες της!! προσοχη! συνηθως τα κοριτσια οταν ειναι μπροστα οι φιλες τους δινουν χυλοπιτες κι εχουν "ψυλα την μυτη" ο λογος? θελουν να δειξουν πως εχουν ειναι δυναμικες κι οτι "παιζουν τα αγορια" για αυτο να ειστε οσο πιο απομερα μπορεις. Ενα αλλο ειναι να εχεις κανει τον εαυτο σου να πιστεψει πως θα πει ναι! ο λογος ειναι πως αμα της μηλας με αυτοπεπηθεση αυτο περνα κι στην συμπερυφορα σου, στην εμφανηση σου με αποτελεσμα να δειχνεις δυναμικος!
    Αμα θες να κανεις πεσημο σε παρεα κοριτσιων,καλο θα ειναι να μην την πεφτεις μονμιας στην πιο ομορφη της παρεας! οπως και αμα εχουν αγορια στην παρεα τους καλο θα ειναι να τον "ζυγηζεις",να του μηλας κι αυτου με ευγενεα κι ενδιαφερον, ο λογος ειναι πως στην αντιθετη περιποτωση ασχετα αν δεν ειναι γκομενες του προσβαλετε αφου ειναι ο "προστατης" τους, ειναι αυτος που εχουν βγει μαζι και πρεπει να τις προσεχει, ετσι λοιπον αμα φερεσαι σαν να μην υπαρχει τον προσβαλεις, και θα εχει κι η κοπελα που ενδιαφερεσαι προβλημα με αυτο.
    Τελος η αρνηση ειναι μεσα στο παιχνιδι, δυνηθως η κοπελες που πραγματικα αξιζουν την πρωτη φορα θα αρνηθουν να δεχτουν τις ορεξεις μας, ετσι λοιπον πρεπει να εισαι ετοιμοςαπο πριν για την αρνηση κι να εχεις βρει ενα σχεδιο να συνεχησεις με ευγενεια και ομορφο τροπο ,μεγα σημασεια εχει να μην βαρεθει μαζι σου, αλλα ουτε κι να εισαι πολυλογας! να μπορεις να την κανεις να γελα , να περνα καλα! επυτιχεια ειναι να μπορεις μεσα απο ερωτηματα κι κουβεντα να εχει τον λογο αυτη!δλδη στην κουβεντα σας το ζητημα ειναι να μηλατε πιοι πολυ για την δικη της ζωη! να μπορεις να το "φερνεις" ετσι ωστε να την κανεις να νιωθει σπουδαια! ακομα κι αν ξερεις μεσα σου οτι ειναι παρλαπιπες ολα αυτα! ., να αποφευγεις να ερχετε η κουβεντα γυρο απο δικα σου κατορθωματα ειδικα με προιν σου, ΠΩΤΕΣ!!! μην πας την κουβεντα στην προιν σου, η γενικα σε δικεσ σου πικρεσ, κι προβηματα που σε βασανιζουν με την δουλεια! πιστεψε με καμια κανονικη κοπελα δεν εχει ορεξη να ακουσει για τις σκοτουρες μας! καμια κοπελα δεν θελει να φυγει απο το μηνμονιο την ωρα πο την φλερταρουν!! χεχε.
    Συγχωρα με αμα ακουστηκα σαν ξερολας! , απλα θελω να σου μεταφερω το ποσο ευκολο ειναι να βρεις κοπελα σε ενακλαμπ το βραδυ, - ποσο μαλον αμα την κερασεις κι κανα δυο ποτα-, ειναι οχιευκολο, ειναι πανευκολο! κιδεν ειναι αναγκη να εισαι ο πιο ομρφος . Καλη επυτιχεια φιλε μου, μην εχεις αγος, χαμογελα κι θα δεις που θα βαρεθεις να γνωριζεις κοπελες! Το δυσκολο φιλε μου ειναι να βρεις κοπελα αξια και ηθικη! κοπελα που ανοιγει την καρδια της με ειληκρινεια και οχι τα ποδια της! εκει ειναι δυσκολο! το να βρεις μια κουκλαρα , μπορει να δυσκολευτεις αλλα αμα προσπαθησεις θα τν βρεις! το θεμα ειναι π[ου θα βρεις κοπελα με υπεροχο εσωτρικο κοσμο!

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    Quote Originally Posted by toosensible View Post
    το σπιτικο το μιλφειγ δε συγκρινεται με του ζαχαροπλαστειου...εχω παρει και απο εκει...πανω σε μια στιγμη κακης ψυχολογιας αλλα δεν αξιζε...
    μονο που για να πετυχεις το σπιτικο θα πρεπει να εισαι χορτατος. αν λιγουρευεσαι πολυ δε προκειται να δεσει το γλυκο.

  9. #9
    ναι ξερω οτι ακουστηκε καπως αυτο που ειπα οτι και καλα ισως επρεπε να τη πιεσω αλλα ειμαι ρομαντικος.. εννοουσα οτι ο καιρος που ημασταν μαζι ηταν υπεραρκετος για να προχωρησουμε... 18 ημασταν! και εγω το ηθελα πολυ γιατι με αυτη τη κοπελα ειχα δεθει αυτους τους μηνες που ημασταν μαζι... το ρομαντικος πηγαινε στο οτι οποτε μου χε πει ξερω γω η κοπελα μου οτι δεν εχει προχωρησει με αλλον εγω ελεγα "καλα αγαπη μου δε θα πιεσουμε τιποτα,αν ειναι να ερθει θα ερθει μονο του"! ισως ηταν λαθος τακτικη,δε ξερω... για μενα ηταν σωστη βεβαια για αυτο και φερθηκα ετσι απλα μου χει μεινει ενα απωθημενο οτι κατι θα μπορουσα να εχω κανει με αυτη τη κοπελα και στη τελικη ισως μετα απ αυτο η σχεση να επαιρνε αλλη τροπη και να μη χωριζαμε καν...γιατι το σκεφτομαι και αυτο... το θεμα μου δεν ειναι ομως η συγκεκριμενη κοπελα... αλλα το οτι δεν εχω εμπειριες σε αντιθεση με ολους γυρω μου...τη παρεα μου! Tomhet ο προβληματισμος μου μαλλον ειναι στο οτι δεν εχω σχεση αυτη τη περιοδο και οχι στο να πηδηξω οπως λες... χιλιες φορες να χω μια αξιοπρεπη σχεση που θα καταληξει εκει παρα μια κοπελα με την οποια μονο θα εχω ερωτικη επαφη! δε χαλαει κανεναν αυτο απλα δεν ηταν ποτε του στυλ μου τετοιες κοπελες! απλα αισθανομαι οτι περναει ο καιρος και εγω ακομα τιποτα...και δε ξερω τι να κανω

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    τωρα εχεις καμμια κοπελα υποψη?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Οκ να το ξαναπάρουμε...
    Ο προβληματισμός σου είναι όπως λες στο οτι δεν έχεις σχέση αυτή την περίοδο....σχέση για σεξ? γιατί αυτό βλέπω να ρωτάς και σε αυτό σου απάντησα. Δεν είδα πουθενά να γκρινιάζεις για το οτι δεν έχεις σχέση να παρεις αγκαλίτσα τα βράδυα που κρυώνεις και βλέπεις ταινία μόνος σου έχοντας για παρηγοριά ένα μπολ ποπκορν και μετά παγωτό. Ο τίτλος του thread ειναι "ακομα χωρίς ερωτική επαφή" και όλα σου τα ερωτήματα στο αρχικό post είναι γύρω απο το οτι είσαι 19 και είσαι ακόμα παρθένος.
    Αφού μπήκες που μπηκες στον κόπο να σκαλίσεις να βρεις το φορουμ, γιατί δεν κάνεις και τον κόπο να το διαβάσεις πρώτα πριν γράψεις κάτι? Γιατί αν κάνεις μια γύρα θα δεις πχ αρκετό άλλο κόσμο και μάλιστα με σχεδόν τα διπλάσια σου χρόνια σου να εκφράζουν προβληματισμούς συντροφικότητας, όχι σεξ, και σε μιά ηλικία που σημαίνει ότι έχουν ζήσει αρκετό κομμάτι της ζωής τους προβληματισμένοι γύρω απο αυτό και όχι 1 χρόνο όπως ενδεχομένως η περίπτωση σου. Τα βιβλία υπάρχουν για να τα διαβάζουμε πριν τα βάλουμε στο ράφι για στήριγμα.

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ε ενταξει δεν εκλεισες και τα 30.. καθολου λαθος τακτικη οπιος εχει τη μυγα μυγιαζετε..

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    339
    υποκλίνομαι!!!!!
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Φιλε μου, χωρις να θελω να σου καμω μαθηματα σεξουαλικης αγωγης - πωτα απο ολα γτ. δεν ειμαι ο μεντορας του σεξ¨)¨), ουτε θελω να σου παρηστανω των γνωστηκω!- απλα θα σου παραθεσω τις γνωμες μου κι την εμπειριαμου οπου σαν μεαγαλητερος (33 χρονων) ,εχουν δει τα ματια μου διαφορα οπως καθε αλλος κι καθε αλλη συνομγληκημου, αν κι πιστευω οτι οι κοπελς του φορυμ θα μπορουσαν α σου πουν πιο σημαντικα πραμτα, αφου οι γυναικες μπαινουν πιο νωρις απο τους ανδρες στη σεξουαλικηεμπειρια απο οι εμεις.
    Ετσι λοιπον εχω να πω - χωρις να θελω να κανω των ξερολα - εχω να πω οτι πανω απο ολα πρεπει να αποβαλεις το κομπλεξ της "χυλοπητας" οπου ειναι ενα πολυ ωραιο φαγητο ετσι ¨)¨), δεν ειναι ντρπη να παρεις αρνηση απο μια κοπελα, ολοι οι ανδρες το εχουν παθει , ακομα και οι πιο ομορφοι ! ετσι λοιπον το να σου αρνηθει ενα κοριτσι την σχεση μαζισου δεν πρεπει να σε στεναχορα καθολου! ασε που το να αρνηθει εν παει να πει οτι δεν θελει , μην εχνας οτι τις πιο πολλες φορες το κανουν οχι γτ. δεν σε θελουν, οχι γτ. δεν τους αρεσεις αλλα για να μην φανουν ευκολες, ετσι λοιπον θα πρεπει να κανεις κι αλλες προσπθειες, δλδη, μην "φυγεις" με την πρωτη αρνηση, ξαν προσπαθησε , συνηθως με την 2η ,και3η φορα δεχονται.
    Μια ακομα ταπινη μου συμβουλη ειναι να προσπαθεις να το ψαχνεις λιγακι πριν κανεις την κινηση, οπως να παιζεις σκακι, να προσπαθεις να μαντεψεις τις επομενες κινησεις, δλδη, μην πας στεγνα να της την πεσεις, κανρω με εμεσο τροπο, βρες κατι ομορφο να πεις, και πανω απο ολα ο τροπος ου θα την πεσεις να εχει χιουμορ, οχι χαβαλε ομως!! προσωχη! γτ. μπορει να νομιζει οτι την κοροιδευεις, ετσι λοιπον προσπαθα να εχεις χαμογελο, να εχεις ευχαρηστη εικονα.
    Σημαντικο ειναι επισεις πριν πας να την πεσεις να εχεις βρει ενα μερος οπου θα ειστε οι δυο σας, να μην ακουει ολη η παρεα τη θα λετε, και πανω απο ολα οι φιλες της!! προσοχη! συνηθως τα κοριτσια οταν ειναι μπροστα οι φιλες τους δινουν χυλοπιτες κι εχουν "ψυλα την μυτη" ο λογος? θελουν να δειξουν πως εχουν ειναι δυναμικες κι οτι "παιζουν τα αγορια" για αυτο να ειστε οσο πιο απομερα μπορεις. Ενα αλλο ειναι να εχεις κανει τον εαυτο σου να πιστεψει πως θα πει ναι! ο λογος ειναι πως αμα της μηλας με αυτοπεπηθεση αυτο περνα κι στην συμπερυφορα σου, στην εμφανηση σου με αποτελεσμα να δειχνεις δυναμικος!
    Αμα θες να κανεις πεσημο σε παρεα κοριτσιων,καλο θα ειναι να μην την πεφτεις μονμιας στην πιο ομορφη της παρεας! οπως και αμα εχουν αγορια στην παρεα τους καλο θα ειναι να τον "ζυγηζεις",να του μηλας κι αυτου με ευγενεα κι ενδιαφερον, ο λογος ειναι πως στην αντιθετη περιποτωση ασχετα αν δεν ειναι γκομενες του προσβαλετε αφου ειναι ο "προστατης" τους, ειναι αυτος που εχουν βγει μαζι και πρεπει να τις προσεχει, ετσι λοιπον αμα φερεσαι σαν να μην υπαρχει τον προσβαλεις, και θα εχει κι η κοπελα που ενδιαφερεσαι προβλημα με αυτο.
    Τελος η αρνηση ειναι μεσα στο παιχνιδι, δυνηθως η κοπελες που πραγματικα αξιζουν την πρωτη φορα θα αρνηθουν να δεχτουν τις ορεξεις μας, ετσι λοιπον πρεπει να εισαι ετοιμοςαπο πριν για την αρνηση κι να εχεις βρει ενα σχεδιο να συνεχησεις με ευγενεια και ομορφο τροπο ,μεγα σημασεια εχει να μην βαρεθει μαζι σου, αλλα ουτε κι να εισαι πολυλογας! να μπορεις να την κανεις να γελα , να περνα καλα! επυτιχεια ειναι να μπορεις μεσα απο ερωτηματα κι κουβεντα να εχει τον λογο αυτη!δλδη στην κουβεντα σας το ζητημα ειναι να μηλατε πιοι πολυ για την δικη της ζωη! να μπορεις να το "φερνεις" ετσι ωστε να την κανεις να νιωθει σπουδαια! ακομα κι αν ξερεις μεσα σου οτι ειναι παρλαπιπες ολα αυτα! ., να αποφευγεις να ερχετε η κουβεντα γυρο απο δικα σου κατορθωματα ειδικα με προιν σου, ΠΩΤΕΣ!!! μην πας την κουβεντα στην προιν σου, η γενικα σε δικεσ σου πικρεσ, κι προβηματα που σε βασανιζουν με την δουλεια! πιστεψε με καμια κανονικη κοπελα δεν εχει ορεξη να ακουσει για τις σκοτουρες μας! καμια κοπελα δεν θελει να φυγει απο το μηνμονιο την ωρα πο την φλερταρουν!! χεχε.
    Συγχωρα με αμα ακουστηκα σαν ξερολας! , απλα θελω να σου μεταφερω το ποσο ευκολο ειναι να βρεις κοπελα σε ενακλαμπ το βραδυ, - ποσο μαλον αμα την κερασεις κι κανα δυο ποτα-, ειναι οχιευκολο, ειναι πανευκολο! κιδεν ειναι αναγκη να εισαι ο πιο ομρφος . Καλη επυτιχεια φιλε μου, μην εχεις αγος, χαμογελα κι θα δεις που θα βαρεθεις να γνωριζεις κοπελες! Το δυσκολο φιλε μου ειναι να βρεις κοπελα αξια και ηθικη! κοπελα που ανοιγει την καρδια της με ειληκρινεια και οχι τα ποδια της! εκει ειναι δυσκολο! το να βρεις μια κουκλαρα , μπορει να δυσκολευτεις αλλα αμα προσπαθησεις θα τν βρεις! το θεμα ειναι π[ου θα βρεις κοπελα με υπεροχο εσωτρικο κοσμο!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Quote Originally Posted by Tonya View Post
    υποκλίνομαι!!!!!
    Ελπίζω να αστειεύεσαι Tonya...
    Και ενώ λοιπόν θα έχει κάνει την λίστα του με όλα τα do's and don'ts και θα ιδρώνει στην προσπάθεια του να θυμηθεί όλα αυτά τα πράγματα σαν δεινός ζογκλέρ του τσίρκο μεντράνο εκείνη θα χαλβαδιάζει τον τύπο απο πίσω με τις πλάτες αεροδρόμιο και τα χέρια σαν κουπιά. Και κάπου εκεί το grand plan για να την ρίξει θα φαληρίσει γιατί απλά ξέχασε πως και ανάλυση του προυπολογισμού του κράτους να της έκανε, αν είχε αντίστοιχα εκείνος πλάτες αεροδρόμιο και χέρια κουπιά θα την έριχνε γιατί την κάθε βλακία που έλεγε, αυτή θα την έβρισκε γοητευτική.
    Επίσης θα μπορούσα να πω πως ενώ λοιπόν αυτός κάνει κάθε βράδυ εξάσκηση στα social skill του αυτά (ο θεος να τα κανει) και σπαζοκεφαλιάζει μην τυχόν κάτι πάει στραβά, εκείνη το μόνο που έχει να κάνει για να ρίξει κάποιον είναι να τονίσει το ντεκολτέ της.
    Επόμενη οδηγία προς ναυτιλομένους του ανθρωπίνου είδους?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    339
    δηλαδή Τομ όλες οι γυναίκες είναι ηλίθιες.. οκ, συ είπας.
    Quote Originally Posted by Tomhet View Post
    Ελπίζω να αστειεύεσαι Tonya...
    Και ενώ λοιπόν θα έχει κάνει την λίστα του με όλα τα do's and don'ts και θα ιδρώνει στην προσπάθεια του να θυμηθεί όλα αυτά τα πράγματα σαν δεινός ζογκλέρ του τσίρκο μεντράνο εκείνη θα χαλβαδιάζει τον τύπο απο πίσω με τις πλάτες αεροδρόμιο και τα χέρια σαν κουπιά. Και κάπου εκεί το grand plan για να την ρίξει θα φαληρίσει γιατί απλά ξέχασε πως και ανάλυση του προυπολογισμού του κράτους να της έκανε, αν είχε αντίστοιχα εκείνος πλάτες αεροδρόμιο και χέρια κουπιά θα την έριχνε γιατί την κάθε βλακία που έλεγε, αυτή θα την έβρισκε γοητευτική.
    Επίσης θα μπορούσα να πω πως ενώ λοιπόν αυτός κάνει κάθε βράδυ εξάσκηση στα social skill του αυτά (ο θεος να τα κανει) και σπαζοκεφαλιάζει μην τυχόν κάτι πάει στραβά, εκείνη το μόνο που έχει να κάνει για να ρίξει κάποιον είναι να τονίσει το ντεκολτέ της.
    Επόμενη οδηγία προς ναυτιλομένους του ανθρωπίνου είδους?

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ιδεοψυχαναγκαστικη διαταραχη και επαφη με αλλους
    By nvex in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 28-08-2012, 16:47
  2. χωρις σχεση,χωρις φιλους...
    By redrose in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 28
    Last Post: 10-03-2012, 20:51
  3. η μοναξια ποναει ή η επαφη με αλλους??
    By d_o in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 19-09-2010, 19:19
  4. Τι μας ωθει στην επαφη με τον συνανθρωπο.
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 236
    Last Post: 11-04-2010, 17:51
  5. ψυχολογικός πόνος+σεξουαλική επαφή
    By t_katva in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 23-08-2006, 20:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •