απελπιστικη καταστασηηηηηη
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 30
  1. #1

    απελπιστικη καταστασηηηηηη

    ανειναι δυνατον!δεν μου φταναν ολα τα προβληματα μου και οι ψυχολογοι τωρα ανακαλυψα πως εμεινα εγκυος!ΜΠΡΟΣ ΓΡΕΜΟΣ ΚΑΙ ΠΙΣΩ ΡΕΜΑ.δεν ειμαι σε θεση να το αντιμετωπισω ολο αυτο νομιζω θα καταρευσω.δεν μπορουσα να χειριστω τη ζωη μου μεχρι τωρα.τωρα τι θα κανω?δεν ξερω τι μου γινετε.δεν ξερω τι να κανω.θα ηθελα να μην υπαρχω.να εξαφανιστω.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Kουκουβαγια , απο οτι καταλαβαινω δεν νιωθεις ετοιμη να γινεις μητερα και νομιζω πως ξερεις τι πρεπει να κανεις.
    Το να γεμιζεις με τυψεις , ενοχες και απελπισια απλα δυσκολευει την κατασταση ακομα πιο πολυ . Προσπαθησε για αρχη να ηρεμησεις και παρε τις αποφασεις που πρεπει να παρεις γρηγορα.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Κουκουβαγια δεν εχεις ακουσει οτι οποιος πηδαει πολλα παλουκια στο τελος θα του μπει και ενα? Αφου κανετε σεξ ολη μερα καθε μερα, το μυαλο ειναι πανω απ το κεφαλι!
    Αφου ομως δε θες να γινεις μανουλα απο τωρα, γτ τον αφησες να τελειωσει μεσα σου?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Κεραση, αφου τους χυδαιους τροπους σου δεν μπορεις να τους αλλαξεις με τιποτα ανοιξε τουλαχιστον κανα βιβλιο να μαθεις πως γινονται τα παιδια ωστε να μην πετας τις βλακειες σου παντου.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    491
    ποσο χρονων εισαι??? γιατι εχεις παρει μια εγκυμοσυνη τοσο στραβα???
    ότι δε σε σκοτώνει…..κακά τα ψέματα……
    …………………………….ένα κουσούρι στο αφήνει!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Κουραγιο φιλη μου για παιδι προκεται δεν ειναι κατι το αστειο ενα παιδι πρεπει να φερνει ευτυχια οχι δυστυχια προσπαθησε να σταθεις στα ποδια σου να δεις τι θα κανεις

  7. #7
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Κουκουβαγια δεν εχεις ακουσει οτι οποιος πηδαει πολλα παλουκια στο τελος θα του μπει και ενα? Αφου κανετε σεξ ολη μερα καθε μερα, το μυαλο ειναι πανω απ το κεφαλι!
    Αφου ομως δε θες να γινεις μανουλα απο τωρα, γτ τον αφησες να τελειωσει μεσα σου?
    χαχαααχχα κερασι αφτη ηταν σιγουρα μια απαντηση που θα ακουγα απτη μανουλα μου!και ειναι μια ερωτηση που διστυχως δεν εχει απαντηση.αλλεσ φορες προκειτε περι ατυχηματος αλλες απο απροσεξια και αλλες απο παρατραβηγμενο ρισκο..τωρα δεν εχει σημασια γιατι και πως εγινε αλλα οτι εγινε ..

  8. #8
    Quote Originally Posted by hapydays View Post
    ποσο χρονων εισαι??? γιατι εχεις παρει μια εγκυμοσυνη τοσο στραβα???
    ειμαι 23.και το πηρα τοσο στραβα κυριως επειδη ψυχολογικα δεν εχω λυσει τα θεματα μου και ουτε εχω θεραπευτει πραγμα που με κανει να πιστευω πως σε συνδιασμο με μια τοσο μεγαλη ευθυνη θα καταρακωθω εντελως θα χασω τη μπαλα και πανω απολα δεν θα ειμαι ανταξια να ανταπεξελθω..

  9. #9
    Quote Originally Posted by μυσπ View Post
    Κουραγιο φιλη μου για παιδι προκεται δεν ειναι κατι το αστειο ενα παιδι πρεπει να φερνει ευτυχια οχι δυστυχια προσπαθησε να σταθεις στα ποδια σου να δεις τι θα κανεις
    το ξερω πως ενα παιδι θα επρεπε να φερνει ευτυχια φιλε μου και αυτο ειναι που με στεναχωρει αυτη τη στιγμη..οτι εγω δεν μπορω να τα δω ετσι τα πραγματα και φοβαμαι μην κανω κατι που θα το μετανιωσω πικρα στο μελλον..αυριο περιμενω σιγουρες εξετασεις που θα σιγουρεψουν την κατασταση μου..ελπιζω να προκειτε για ενα σφαλμα..και να μην ειναι το αποτελεσμα θετικο..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Μανα μου δεν ειναι πυρηνικη φυσικη, αμα δε θες να γινεις μανουλα θα μπαινει με σκουφι και οταν βγαινει το γυρνας αναποδα μηπως εχει καμμια τρυπα. Χωρια οτι υπαρχει και το χαπι της επομενης αν εισαι στο φλου. Τεσπα, κανε και τα τεστ και ξαναελα. Ο ντουρασελ πως το πηρε που θα γινει πατερουλης?

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Αυτό θα σε ρωτούσα κι εγώ κουκουβάγια.... ο φίλος σου τι λέει, τι σκέφτεται?
    Μέχρι στιγμής εσύ πώς διαπίστωσες την εγκυμοσύνη?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Quote Originally Posted by koukouvagia View Post
    το ξερω πως ενα παιδι θα επρεπε να φερνει ευτυχια φιλε μου και αυτο ειναι που με στεναχωρει αυτη τη στιγμη..οτι εγω δεν μπορω να τα δω ετσι τα πραγματα και φοβαμαι μην κανω κατι που θα το μετανιωσω πικρα στο μελλον..αυριο περιμενω σιγουρες εξετασεις που θα σιγουρεψουν την κατασταση μου..ελπιζω να προκειτε για ενα σφαλμα..και να μην ειναι το αποτελεσμα θετικο..
    Κοιτα ευχομαι το καλυτερο αποτελεσμα για σενα,προσωπικα θελω παρα πολυ ενα παιδι κ μια εγκυμοσυνη για μενα θα ειναι ευλογια κ οχι απελπιστικη κατασταση παροτι εχω κ εγω προβληματα κ αντιμετωπιζω κ καταθλιψη,Ολος ο κοσμος εχει προβληματα αλλα οταν ερθει ενα παιδι πρεπει να φερθει με την αναλογη σοβαροτητα, Προσεξε μην κανεις κατι που θα μετανοιωσεις ετσι κ ειναι θετικο επειδη ειναι κατι ζωντανο μεσα σου, Προσωπικα ειμαι κατα των εκτρωσεων κ τις θεωρω μεγα εγκλημα,Δεν εχουμε δικαιωμα να αποφασισουμε ποιος θα ζησει κ ποιος οχι,Απλα σκεψου ποσο θα το αγαπας οταν θα το δεις κ πραγματικα θα θελα να ειμαι στην θεση σου

  13. #13
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Μανα μου δεν ειναι πυρηνικη φυσικη, αμα δε θες να γινεις μανουλα θα μπαινει με σκουφι και οταν βγαινει το γυρνας αναποδα μηπως εχει καμμια τρυπα. Χωρια οτι υπαρχει και το χαπι της επομενης αν εισαι στο φλου. Τεσπα, κανε και τα τεστ και ξαναελα. Ο ντουρασελ πως το πηρε που θα γινει πατερουλης?
    χαχααχ ρε συ να σε καλα που μου θυμιζεις και το χιουμοριστικο της υποθεσης!το χαπι το χαπαρει και αλλη φορα και ξερω πως δεν κανει να το παρεις πολλες φορες.τελοσπαντων ηταν θεμα ανευθυνοτητας καθαρα και δικης του και δικης μου το παραδεχομαι!οι εξετασεις το επιβεβαιωσαν τελικα..

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Πως το πηρε ο ντουρασελ? Εμεινε αγαλμα ή σε θελει παλι για σεξ?

  15. #15
    Quote Originally Posted by μυσπ View Post
    Κοιτα ευχομαι το καλυτερο αποτελεσμα για σενα,προσωπικα θελω παρα πολυ ενα παιδι κ μια εγκυμοσυνη για μενα θα ειναι ευλογια κ οχι απελπιστικη κατασταση παροτι εχω κ εγω προβληματα κ αντιμετωπιζω κ καταθλιψη,Ολος ο κοσμος εχει προβληματα αλλα οταν ερθει ενα παιδι πρεπει να φερθει με την αναλογη σοβαροτητα, Προσεξε μην κανεις κατι που θα μετανοιωσεις ετσι κ ειναι θετικο επειδη ειναι κατι ζωντανο μεσα σου, Προσωπικα ειμαι κατα των εκτρωσεων κ τις θεωρω μεγα εγκλημα,Δεν εχουμε δικαιωμα να αποφασισουμε ποιος θα ζησει κ ποιος οχι,Απλα σκεψου ποσο θα το αγαπας οταν θα το δεις κ πραγματικα θα θελα να ειμαι στην θεση σου
    μυσπ !αφου το θες τοσο πολυ γιατι δεν το προσπαθεις?οσο για τις εκτρωσεις και εγω ειμαι πολυ κατα.απλα το κολλημαμου ειναι οτι δεν θα ειμαι καλη μανα .και εγω αγαπω πολυ τα παιδια.η ιψδ που εχω ομως πιστευω θα με επηρεασει αρκετα στο να σταθω ανταξια ως μητερα.και εκτος αυτου εγω ακομα σπουδαζω δεν εχω αποκατασταθει οικονομικα και ουτε ξερω ποτε και πως θα γινει αυτο .οποτε υπαρχει και το οικονομικο στη μεση.και δεν θελω να στηριχτω σε γονεις και τετοια.δεν μου αρεσει αυτο..

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •