Με το που φοραω προφυλακτικο μου πεφτει.HELP!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    5

    Exclamation Με το που φοραω προφυλακτικο μου πεφτει.HELP!

    Λοιπον παιδια με απασχολει κατι πολυ σοβαρο στον σεξουαλικο τομεα τωρα τελευταια και θα ηθελα την γνωμη σας. ειμαι 19 χρονων και εχω μια πολυ καλη και σοβαρη σχεση με μια κοπελα 18 χρονων εδω και 3,5 χρονια περιπου.μετα απο 1 χρονο σχεσης πρωτοκαναμε σεξ(με προφυλακτικο). συνεχιζαμε ετσι για 1,5 χρονο ολα καλα,μετα αποφασησαμε να το κανουμε χωρις προφυλακτικο γιατι ξεραμε οτι θα ηταν καλυτερο.ετσι και εγινε.για 6 μηνες το καναμε χωρις, προσεχαμε οσο μπορουσαμε και ολα καλα.μετα ομως (πριν απο 1 μηνα περιπου) μαθαινουμε οτι η κολλητη της η οποια ειναι 20 χρονων εμεινε εγκυος και αρραβωνιαζεται γι αυτο το λογο. την ταρακουνησε πολυ αυτο την κοπελα μου οπως και μενα σε σημειο να τρομαξουμε και οι 2 και να αποφασισουμε να ξαναρχισουμε να το κανουμε με προφυλακτικο απο εδω και περα για να μην γινει κανενα απροοπτο και γινουμε γονεις.αΑΛΛΑ! εδω ξεκιναει το διλλειμα μου...το εξω ξανακανει με προφυλακτικο πολλες φορες δεν ειμαι κανενας απειρος αλλα τωρα το πεος μου μολις φορουσα το προφυλακτικο χαλαρωνε επεφτε λιγο μερικεσ φορεσ (αλλα συνεχιζαμε να το κανουμε) και μερικες φορες χαλαρωνε και πολυ σε σημειο να μου πεσει τελειωσ(και δεν μπορουσαμε να το κανουμε). εχω αυτο το προβλημα τωρα. μερικεσ φορες το κανουμε ολα καλα (με το ζορι βεβαια) και αλλες οχι. και με αγχωνει πολυ αυτο. εγω βεβαια πιστευω οτι φταιει επειδη συνειθησα τοσο καιρο να το κανω χωρις προφυλακτικο και τωρα δεν μπορω.εχω συνειθησει να τα αισθανομαι ολα και οχι να φοραω το προφυλακτικο και να μην νιωθω τιποτα γιατι ετσι μου φαινεται.δεν προκειται να κατευθυνθουμε σε αλλη μεθοδος προστασιας/αντισυλληψης.απλα θελω να μου πειτε κατα την γνωμη σας τι φταιει και πιο πολυ να μου πειτε τι να κανω απο δω και περα. και κατι τελευταιο. οταν παμε να το κανουμε στην αρχη πριν ακομα βγαλουμε ρουχα γινομαι σκληρος κατευθειαν και παραμενω ετσι σε ολη την διαρκεια προκαταρτικων. αλλα μολις βαλω το προφυλακτικο μπαμ ετσι απλα μου χαλαρωνει μεσα σε 5 δευτερολεπτα. αν το βγαλω ομως και κανουμε λιγα χαδακια μου σηκωνεται παλι! HELP! ειμαι σε αδιεξοδο δεν ξερω τι να κανω!!!

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μαλον σου εχει γινει εμονη ιδεα μη σκεφτεσαι τιποτα ειναι σα τη θαλασσα μολις σκεφτεις οτι θα βουλιαξεις αντι να επιπλευσεις πας κατω σα μολυβι ετσι ειναι κ το σεξ πρεπει να χαλαρωσεις κ να κολυμπισεις...

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    5
    φιλε Αλεξανδρε.δηλαδη μου λες οτι πριν ξεκινισει γενικα ολο το πανηγυρι εγω το σκεφτομαι απο πριν οτι θα φορεσω προφυλακτικο και αγχωνομαι?και αυτο το αγχος του αν θα τα καταφερω και σημερα ι οχι μου το προκαλει αυτο??

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ναι αυτο ακριβως εγω δε σκεφτομαι τιποτα προσπαθω να ειμαι εκτος.. πραγματικοτητας βοηθαει...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Κανε προβες μονος σου μεχρι να τα καταφερεις...

    By the way , 3,5 χρονια σχεσης στα 19???????????? Ουαου .

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    5
    θα το προσπαθησω και σε ευχαριστω πολυ για το χρονο σου και την γνωμη σου αμα οντως ειναι ετσι με σωζεις!

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by betelgeuse View Post
    Κανε προβες μονος σου μεχρι να τα καταφερεις...

    By the way , 3,5 χρονια σχεσης στα 19???????????? Ουαου .
    στη θαλασσα οταν σκεφτεσαι οτι θα βουλιαξεις πας κατω σα μολυβι αν δε χαλαρωσεις δεν κολυμπας χαχαχα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    320
    Δεν έχουμε με τι να ασχοληθούμε και θα ασχολούμαστε με το τέτοιο σου τώρα

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Αναρωτιεμαι τι ειδους βοηθεια περιμενεις να λαβεις για τον φιφικο σου..

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Αναρωτιεμαι τι ειδους βοηθεια περιμενεις να λαβεις για τον φιφικο σου..
    σαν αυτη που του ελεγα αν το πηγενα κ εγω ετσι οπως το παει αυτος ουτε με γερανο δε θα σηκονοταν

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Φιλε μου Στοσχρη¨) , ευχομαι να περνας καλα με την αγαπημενη σου, και να μην σε στεναχορουν τετοιες λεπτομεριες!! Πιστεψεμε αυτο το προβλημα μσου δεν ειναι καθολου σπανιο, συμβαινει σε πολλους! ετσι λοιπον μην νιωθεις ουτε ενοχες ουτε οτι κατι τρεχει, δε θα μπω σε λεπτομεριες γτ. δεν λεει εδω μεσα οπως καταλαβαινεις.
    Θα σου ελεγα πρωτα απο ολα να μην εισαι αγχομενος, μετα να το βαζεις οταν ερθει η ωρα! τελος θα σου προτηνα να δοκιμαασεις την μαρκα "Durex Extra Safe ", πιστεψεμε θα ειναι πολυ πιο καλα τα πραματα, ¨), πιστευω οτι με αυτα ολα θα παν καλα!
    Υ.Γ. λυπαμαι για την διαφυμηση αλλα πραγματικα αξιζουν τα ατιμα¨) χεχε.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    μαλον σου εχει γινει εμονη ιδεα μη σκεφτεσαι τιποτα ειναι σα τη θαλασσα μολις σκεφτεις οτι θα βουλιαξεις αντι να επιπλευσεις πας κατω σα μολυβι ετσι ειναι κ το σεξ πρεπει να χαλαρωσεις κ να κολυμπισεις...
    Πολυ σωστα Αλεξανδρε !!

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    στακοχρη μην τρελενεσαι ολα ειναι στο μυαλο σου, εαν δεν πιεζεις τοσο πολυ τον εαυτο σου θα δεις οτι ο μικρος σου φιλος θα ειναι καλυτερα... Ολο το θεμα ειναι στο να νιωθεις χαλαρος... Μην αγχωνεσαι τοσο πολυ και πεφτουν οι τιμες σου

  14. #14
    Quote Originally Posted by skata View Post
    Δεν έχουμε με τι να ασχοληθούμε και θα ασχολούμαστε με το τέτοιο σου τώρα
    Συμφωνώ! ..με το βιολογικό κατα πάσα πιθανότητα και όχι ψυχολογικο πρόβλημα του θεματοθέτη.
    γιάννης

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    142
    και εμένα μου είχε τύχει αυτό το θέμα κάποια στιγμή.Συνήθως δεν το χρησιμοποιούσαμε γιατι είμασταν καιρό μαζι αλλά μετά από κάποιο περιστατικό (καθυστέρηση 1-1.5 βδομάδα) είπαμε να ξαναρχίσουμε να χρησιμοποιούμε.Τις πρώτες φορές με το που το φορούσα έπεφτε αλλά μετά απο καμια βδομάδα χωρις σεξ και η κοπέλα σου να σε προκαλεί το βάζεις και κάνεις τη δουλειά σου μια χαρά και δεν το σκέφτεσαι καν...

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Προφυλακτικο
    By kamos2111 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 12-09-2012, 04:16
  2. Πως θα νιώθατε με κάποιον/α που σας την πέφτει ενώ δεν θέλετε???
    By Christina82 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 27-05-2011, 22:11
  3. Η ΑΥΛΑΙΑ ΠΕΦΤΕΙ.
    By odyseas in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 110
    Last Post: 22-12-2009, 11:02
  4. τα ladose αυξάνονται, η διάθεση πέφτει
    By arktos in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 07-09-2007, 06:48

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •