Ο αντρας μου δεν με θέλει ...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 38
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    14

    Ο αντρας μου δεν με θέλει ...

    Πρώτη φορά θα συζήτησω αυτο το θέμα, δεν το έχω πει ποτε σε κανέναν.
    Είμαι παντρεμένη απο το 2008. Έχω ένα μωράκι 10 μηνων. Δυσκολεύτηκε με πολ´υ να το κάνουμε διότι δεν κάναμε σεξ με τον άντρα μου. Κάπως με το ζόρι για να κάνουμε το παιδι. Μο έλεγε ότι είχε άγχος επειδή δεν είχαμε ακόμα παιδι. Το κάναμε με πολ´υ ζόρι. Στην εγκυμοσύνη , τίποτα ( ειχε πει ο γιατρός να είμαστε προσεκτικοί και ήταν κάπως σαν ανακούφιση ). Γέννησαν πριν 10 μήνες και απο τότε ... Μια φορά , με το ζόρι. Έχω χάσει όλα τα κιλά της εγκυμοσυνης.
    Μου λέει ότι δεν με βλέπει ερωτικά ... Δεν ξέρω τι να κάνω ; Όλο έλεγα θα περάσει ακίνητα ... Τίποτα. Να μείνω ; Να χωρίσω ; Δεν ξέρω τι πρέπει / μπορω να κάνω ...

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    14
    Να προσθέσω ότι έχω δοκιμάσει τα σεξι εσώρουχα , τα χάδια μέσα στη νύχτα ... Τίποτα ! Και συγγνώμη αν τα είπα λίγο μπερδεμενα. Και μόνο που το γράφω είναι ένα μεγάλο βημα ...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    197
    Πριν το γάμο κάνατε σεξ?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    πως το κανατε με το ζορι δε μπορω να καταλαβω δε βλεπω κατι το δυσκολο ιδικα οταν καπιος ειναι αρκετα αναμενος γινετε ευκολα εσεις πως το πετυχατε αυτο να το κανετε με το ζορι?

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    14
    Feggari,
    Κάναμε λίγο περισσότερο αλλα πάλι κάπως με το ζόρι η πίεση απο μένα. Το έκανε κάπως επειδή έπρεπε ... Νόμιζα ότι είναι φάση και θα περάσει. Ήμασταν 4 χρόνια μαζ πριν το γαμοι αλλα μένα με μακριά. Το πρώτο χρόνο όταν βρισκόμασταν ήταν ΟΚ, μετα σιγά σιγά όλο και λιγότερο μέχρι το τίποτα ( το τίποτα θα είχε έρθει νωρίτερα αν δεν ήμασταν σε προσπάθεια για παιδι , τώρα το καταλαβαίνω )

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    14
    Εννοώ ότι το έκανε επειδή έπρεπε ! Ποτε δεν με κυνηγούσε και ποτε δεν μου έδειχνε ότι το θέλει. Το κάναμε όταν έκανα εγω ξεκίνημα αλλα τις περισσότερες φορές , χωρίς να μπω σε λεπτομέρειες , δεν μπορούσε να τελειώσει ... ( ένας λόγος που αργήσαμε να κάνουμε παιδι )

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    197
    Βρε tixi,δεν θελω να σε στανεχωρήσω αλλά δεν νομίζω οτι μπορείς νακάνεις και πολλά πραγματα. Δοκίμασε να του μιλήσεις ανοιχτα,να πεις πως αισθάνεσαι ,οτι τον ποθείς και σωματικά και Πες του να πάτε σε θεραπευτή ζεύγους. Μπορεί να υπάρχει κάποιο σωματικό προβλημα.
    Βέβαια Αν ποτέ δεν το κυνήγησε,ούτε οταν ησασταν στα ντουζένια σας,δεν γινεται να αλλάξει τώρα νομίζω. Δεν θέλω να σε φρικάρω,αλλά υπάρχει το ενδεχόμενο να είναι γκει ή να έχει άλλη σχεση.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ναι αλλα απο οτι καταλαβα εν γνωση σου μπηκες σε αυτη τη σχεση ετσι αρα μια κ η καλη μερα απο το πρωι φαινετε απο το πρωι η μερα δεν ηταν κ τοσο θετικη κ γω μπηκα αν γνωση μου σε μια σχεση αλλοκοτη κ μετα απλα τη λουστηκα ετσι ειναι...

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    14
    Του τα έχω πει όλα αυτά. Γκει δεν νομίζω . Η απάντηση του είναι " δεν σε βλέπω ερωτικά ". Είμαι ακόμα σε προσπάθεια να πάμε σε κάποιον αλλα η αλήθεια είναι ότι νιώθω πολ´υ χάλια γιατι δεν το περίμενα ότι θ μου συμβεί αυτο. Δεν νιώθω πλέον σαν γυναίκα , ήμουν διαφορετική. Κι για άλλη σχέση πάλι δεν νομίζω. Είναι όλα τα κινητά του ανοιχτά , ξέρω τα πάντα. Ξέρω επίσης ότι βλέπει τσαντες και ... Μόνος του. Όταν τον ρώτησα αν έχει παει σε π...... Μου απαντάει " όχι, δεν θα μπορούσα να στο κάνω αυτο ". Μου λέει επίσης " συγγνώμη που δεν μπορω να σε κάνω ευτυχισμένη και δεν σύστημα δίνω αυτο που θα έπρεπε "

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    14
    Ναι , φαινόταν ότι κάτι δεν παει καλα αλλα ήμουν σίγουρη ότι θ περάσει ...

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    197
    Δεν ειναι σωστό αυτό που θα πω,αλλά θα το πω! Βρες άλλον!! Μονη λύση.βρες άλλον και παρατησε τον αντρα σου. Ξερω οτι τωρα που το ακους το βρίσκεις τρομερό ,αλλά όταν ηρεμήσεις ισως καταλάβεις οτι ειναι η μονη λύση.Εχεις δικαίμα στη ζωή ,στο σεξ,στο πάθος, σε ολα.
    Do it!

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν δεν ειναι γκει ειναι ασεξουαλικος καπου το ειχα διαβασει

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    156
    νομίζω ότι δεν είναι σε θέση κανείς να σου πει τι να κάνεις. να μείνεις ή να χωρίσεις. εσύ θα αποφασίσεις. μπορεί να υπάρχει κάποιο πρόβλημα υγείας; υπάρχουν κάποιες παθήσεις που δικαιολογούν αυτή τη συμπεριφορά. μπορεί να έχει κάποια φοβία; οι άντρες δεν μιλάνε για αυτά τα προβλήματα ανοιχτά και δεν το παραδέχονται.το γεγονός ότι ήταν έτσι πριν και μετά το γάμο, δηλώνει ότι δεν το είχε το ΄΄σπορ΄΄. ίσως αν με πολλή αγάπη προσπαθήσεις να τον κάνεις να σου μιλήσει ανοιχτά. να εξαντλήσεις κάθε περιθώριο πριν πάρεις οποιαδήποτε απόφαση.
    μην ξεχνάς να είσαι άνθρωπος!!!!!!

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by ΓΑΤΑ View Post
    νομίζω ότι δεν είναι σε θέση κανείς να σου πει τι να κάνεις.
    ετσι ειναι σα να λες ομως γιαννης πινει γιαννης κερναει γιαννης σπαει γιαννης πληρωνει αν σε οτι κ αν συμβει δεν ακους κανενα ετσι δεν εχει νοημα να ζητας τη γνωμη καπιου δε λεω υπηρχαν ανθρωποι που τους ακουσα κ αλλους που τους εγραψα κανονικα

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    14
    Και πως κάνω αν οικονομικά δεν με παίρνει ;
    Και επίσης δεν έχω καμία βοήθεια με παιδι μόνο αυτός όταν μπορει απο δουλειά και παίρνω ανάσες .
    Εννοείται ότι δεν λέω ότι είναι σωστό να μείνεις με κάποιον γι αυτούς τους λογους αλλα το βλέπω και πρακτικά. Αυτη τη στιγμη αν χώριζαν τι θα κέρδιζαν , τι θα έχανα. Θα κέρδιζαν σίγουρα ψυχολογική ηρεμία αλλα θα την έχανα γιατί θα σκεφτόμουν τι θα φάμε αύριο ...κλπ

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Όταν ένας άντρας θέλει μια γυναίκα....
    By julias in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 116
    Last Post: 18-03-2017, 20:36
  2. ο αντρας μου δεν με θελει πια.
    By kokkinos kyknos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 90
    Last Post: 31-07-2012, 01:30
  3. Αντρας ανώριμος ή ψυχρός?
    By liodaraki_23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 19-10-2011, 18:06
  4. Εγώ, η κολλητή μου και ο άντρας της...
    By x-ray in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 21-01-2010, 16:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •