Κονδυλώματα σε άντρα; Μήπως;;;;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    24

    Κονδυλώματα σε άντρα; Μήπως;;;;

    Είμαι περίπου 30. Το αγόρι μου πριν τα φτιάξουμε είχε κολλήσει κονδυλώματα στον πρωκτο και έκανε επέμβαση, αλλα δεν μου είχε πει τίποτα για μεγάλο χρονικό διάστημα γιατί ντρεπόταν. Μου το εμπιστεύτηκε μετα απο ένα χρόνο και οτι κανει συχνά ορθοσκοπηση για να δει πως πηγαίνει. Σεξουαλικα είμαστε μια χαρά, αλλα η αλήθεια ειναι οτι θα ήθελα πιο συχνά. Το κανουμε σχεδόν 3-4 φορές την εβδομάδα. Ανησυχώ όμως πως τα κόλλησε... Μήπως πήγε με άντρα; Μήπως ειναι γκει; Έχει φίλους που θηλυπρεπιζουν λίγο και οι φίλοι του κάνουν αυτά τα αστείακια χουφτοματακια, τουαλέτα μαζί... Δεν ξέρω... Τι να κανω; Να τον ρωτήσω ευθέως; Σιγά μη μου πει... Ουφ!!!
    Ευχαριστω για το χρόνος σας...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    437
    Καλημερα καλι τα κονδυλωματα εχουν την ιδιοτητα να περπατανε ειχε και η αδερφη στον πρωκτο και μια φιλη θα μου πεις οτι μπορει να καναν πρωκτικο επισης ενας αλλος φιλος ειχε να κανει σεξ ενα χρονο και κολλησε κονδυλωματα(υποψιαζοταν οτι τα κολλησε απο τουαλετα). Δεν νομιζω να ειναι γκει οδικος σου παντως δεν ειναι και πολυ η ερωτικη επαφη που εχετε.Οσο για τα χουφτωματα να ξερεις οτι οι αντρες εχουν τον παλιπαιδισμο μεσα τους.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    197
    Τα κονδυλώματα ΔΕΝ κολλάνε απο τουαλέτα. Τα κονδυλώματα κολλάνε απο τη τριβή όχι μόνο απο το σεξ..Ακόμα και σεξουαλική επαφή να μην εχεις αν τριφτει το σεξουαλικό οργανο μπορεί να κολλήσει .Το γεγονός βεβαια οτι τα είχε και εσωτερικά στο πρωκτό δεν ξέρω πως να το εξηγήσω...Καλύτερα να ρωτησεις έναν εμπιστο γυναικολόγο. Ρώτησε και αυτόν μήπως και καλά του αρέσει το δάχτυλο απο πίσω μιας και διαβασες σε ενα περιοδικό οτι ο πρωκτός ειναι ερωτογενείς περριοχή και για τους αντρες.
    Συνήθως αυτοι που φαίνοντε θηλυπρεπής είναι κιόλας.Εμεις απλά δεν θελουμε να το δεχτούμε.Μπορεί βεβαια οπως ειπε και η Μαμρα να παιζουν.Ποσο ετων ειναι το παληκάρι?Κανε και μια διακριτική ερευνα να δεις τι τσόντε βλέπει ή προτεινέ του να δειτε μαζι τσοντες ωστε να δεις τις προτιμή΄σεις του.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Απο την στιγμη που ειναι μαζι σου προφανως και δεν ειναι γκει , θα μπορουσε να ειναι αμφιφυλοφιλος αλλα και παλι αυτο ειναι μονο υποθεση.
    Το οτι ειχε κονδυλωματα στον πρωκτο δεν σημαινει απαραιτητα οτι πηγε με αντρα.
    Μπορεις να τον ρωτησεις ευθεως πως κολλησε , λογικα θα ξερει.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    320
    Quote Originally Posted by feggari View Post
    Τα κονδυλώματα ΔΕΝ κολλάνε απο τουαλέτα. Τα κονδυλώματα κολλάνε απο τη τριβή όχι μόνο απο το σεξ..Ακόμα και σεξουαλική επαφή να μην εχεις αν τριφτει το σεξουαλικό οργανο μπορεί να κολλήσει .Το γεγονός βεβαια οτι τα είχε και εσωτερικά στο πρωκτό δεν ξέρω πως να το εξηγήσω...Καλύτερα να ρωτησεις έναν εμπιστο γυναικολόγο. Ρώτησε και αυτόν μήπως και καλά του αρέσει το δάχτυλο απο πίσω μιας και διαβασες σε ενα περιοδικό οτι ο πρωκτός ειναι ερωτογενείς περριοχή και για τους αντρες.
    Όντως αυτά κολλάνε και εξωτερικά γιατί ο ιός βρίσκεται στο δέρμα τον γεννητικών οργάνων και δεν κολλάνε από τουαλέτα.
    Και επίσης δεν πάει να πει πως επειδή τότε του παρουσιάστηκαν τα συμπτώματα ΤΟΤΕ τα κόλλησε. Μπορεί να τα είχε κολλήσει χρόνια πριν. Σε μερικούς (ή μάλλον στην πλειοψηφία των αντρών) δεν είναι εμφανές ότι πάσχουν από κάτι. Άρα πολλοί πάσχουν και δεν το ξέρουν και κολλάνε και τους άλλους. Για τον πρωκτό δεν ξέρω αλλά προφανώς δεν νομίζω να κόλλησε από γυναίκα.
    Επίσης μπορεί κάποιος να κολλήσει κονδυλώματα και στο στόμα.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    197
    Quote Originally Posted by skata View Post
    Όντως αυτά κολλάνε και εξωτερικά γιατί ο ιός βρίσκεται στο δέρμα τον γεννητικών οργάνων και δεν κολλάνε από τουαλέτα.
    Και επίσης δεν πάει να πει πως επειδή τότε του παρουσιάστηκαν τα συμπτώματα ΤΟΤΕ τα κόλλησε. Μπορεί να τα είχε κολλήσει χρόνια πριν. Σε μερικούς (ή μάλλον στην πλειοψηφία των αντρών) δεν είναι εμφανές ότι πάσχουν από κάτι. Άρα πολλοί πάσχουν και δεν το ξέρουν και κολλάνε και τους άλλους. Για τον πρωκτό δεν ξέρω αλλά προφανώς δεν νομίζω να κόλλησε από γυναίκα.
    Επίσης μπορεί κάποιος να κολλήσει κονδυλώματα και στο στόμα.
    Πολυ σωστα!

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    24
    Ειναι 31. Και τον έχω ρωτήσει μια φορά διακριτικά για να μην αισθανθεί άσχημα. Δεν μου απαντάει. Λέει μπορει να το είχα καιρο. Δεν ξέρει πως το κόλλησε. Είμαι λίγο ψαχτηρι και καχύποπτη, η φαντασία μου τρέχει. Τι να κανω;

Similar Threads

  1. Μήπως είμαι τρελός, μήπως τα' χω χαμένα.. που λέει και το τραγούδι;;
    By Nestwr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 49
    Last Post: 08-03-2014, 20:14
  2. Οκ, κονδυλώματα, μετά;
    By nick85 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 28-09-2013, 02:57
  3. προβληματα με τον αντρα μου!
    By spourgiti in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 16
    Last Post: 15-06-2013, 23:35
  4. Πρεπει να χω κονδυλώματα τι κανουμε?
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 12-11-2011, 18:19
  5. εχασα τον αντρα μου,τη ζωη μου ολη.
    By ΝΑΤΑΛΙ in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 4
    Last Post: 27-04-2011, 20:09

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •