τωρα τι?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7

Thread: τωρα τι?

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    437

    τωρα τι?

    Γεια σας εχω 2 μηνες καθαρος απο κανναβη αλλα με εχει πιασει την τελευταια βδομαδα απιστευτη επιθυμια να πιω κανα τσιγαρο.Το θεμα μου ειναι οτι αν το κανω δεν θα εχω μετρο δηλαδη δεν θα μεινω στο ενα.Επισης να σας πω οτι ειδα μεγαλη διαφορα αυτους τους 2 μηνες σαν να καθαρισε το μεσα μου ουτε γκρινιες με την μανα μου ουτε να ζηταω απο τον καθε μαλακισμενο να με κανει.Ειπα στον ψυχιατρο μου να πιω κανα τσιγαρο γιατι αρκετα βραδια για να κοιμηθω πινω κανα ζαναξ 0,5 mg αλλα ηταν καθετος προτιμαει να χαπακωνομαι παρα να πιω τελευταια ολα μου πανε πολυ καλα υπεγραψα ωχταμηνη συμβαση σε μια δημοσια επιχειρηση και τελειωνω 13 ιουνιου με τα γερμανικα τα παω καλα με τα κιλα λιγο δυσκολευομαι αλλα μαλλον θα παω σε διαιτολογο για δευτερη φορα.Περασα και επιτροπη για σχιζοφρενεια παρανοικου τυπου και με ειπανε θα μου δωσουν 67%.Μονο γκομενα δεν βρηκα ολα βαινουν λιαν καλως στην ζωη μου τον τελευταιο καιρο εκτος απο τις αιματολογικες εξετασεις που εκανα.Χοληστερινη 313 ενω το φυσιολογικο ειναι το πολυ 220 και μια ουσια στο συκωτι που ειναι απο την υπερβολικη προπονηση ειναι και αυτη πολυ ανεβασμενη.Αλλα το ******** το μαυρο με ζοριζει πολυ τελευταια ειμαι 16 χρονια πολυτοξικομανης τα τελευταια 4 καπνιζω μονο κανναβη.

    Τι να κανω να πιω να ηρεμησω?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    να βρεις γκομενα!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    437
    Αλεξανδρε ειμαι 1,82 και 100 κιλα οπως καταλαβαινεις η αυτοπεποιθηση εχει πιασει πατο.Εχω 2,5 χρονια που χωρισα και απο τοτε δεν εχω κανει ουτε φλερτ ουτε σεξ και δεν εχω τις ορμες που θα ειχε ενας ανδρας 31 ετων λογω αντιψυχωσικων και γενικα απο την αποπειρα που εκανα και μετα επεσα πολυ ψυχολογικα.Τι να την πω την γκομενα ρε αλεξανδρε ξερεις παιρνω ψυχοφαρμακα,πηδηξα απο τον πρωτο οροφο πριν 2,5 χρονια και ειμαι 16 χρονια πολυτοξικομανης και μιλαω για το αν θελησεις να επισυναψεις μια σχεση οχι κατι εφημερο.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    100 κιλα δε πρεπει να ειναι παρα πολα για 1.82 γιατι εισαι αρκετα ψηλος ποσα θα επρεπει να εισαι κανονικα 70?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    437
    Κοιταξε πριν κανω την αποπειρα ημουν 83-85 σχετικα γυμνασμενος τωρα με τα 100 εκτος του οτι δεν αισθανομαι ερωτευσιμος πονανε και τα γονατα μου.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ¨)
    Πρωτα απο ολα αξιζεις πολλα "ΜΠΡΑΒΟ" , πολλα συγχαρητιρια για το μεγαλο καταρθωμα να "βγεις" απο τα κολοναρκωτικα! οσο κι αν δεν το βλεπουν σοβαρα ο κοσμος , οσο κι αν δεν το νιωθεις κι εσυ ο ιδιος να ξερεις οτι θελει πολλα κοτσια!! ειναι μεγα μαγκια αυτο που κανεις, κι καθε μερα που περνα θα ειναι πιο καλη απο την προιγουμενη!!
    ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ!! με τη καληενοια ,θα θελα να εχω κι εγω το θαρρος κι την δυναμη ψυχης που εχεις! προσπαθω πολλα χρονια κι ειμαι μια μεσα μια εξω.
    Μπορει το χασις να ειναι το πιο ελαφρι, μπορει να ειναι ευκολο ,να μην εχει σοματικες ταλεποριες οπως τα βαρβιτουρικα η οι "σκονες", αλλα κι μονο ως συνηθεια να το δεις ειναι δυσκολο να το παψεις! Εξαλου απο οτι γραφεις ειχες κι προβλημα με αλλες ουσιες, ρισουν πολλυτοξικομανης, αρα μπραβο σου!! ξανα κι ξανα φιλε μου, ευχομαι οτι καλητερο για σενα¨)

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    437
    Γιωργο πανου σε ευχαριστω για τα ενθαρυντικα σου λογια.Οσο για το αν θελει καποιος να κοψει απλα θελει πιστη προσωπικα δεν εχω ξεκοψει ποτε ολο και κατι θα πινω οσπου επαθα ψυχωση εκανα αποπειρα αυτοκτονιας εχασα την δικια μου δουλεια την κοπελα μου την αξιοπρεπεια μου και πανω απο ολα τον εαυτο μου.Κοντευω τα τριαντα ενα και ειμαι στις ουσιες απο τα δεκατεσσερα μακαρι να μην εμπλεκα ποτε απο το 2001 μεχρι και τωρα εχω επισκεφτει αρκετους επαγγελματιες ψυχικης υγειας κυριως ψυχιατρους γιατι οι ψυχολογοι ειναι αχρηστοι για μενα.Ξερεις ποσες φορες εχω σκεφτει να ειχα λιγη ζουζου να τα ξεχναγα ολα αλλα δεν το εχω κανει εδω και 7 χρονια η ποσες φορες εχω πει καλυτερα οταν πηδουσα απο το μπαλκονι να πεθαινα.Αλλα προσπαθω να τα παλευω ολα δεν ειμαι τυπος που δεν θα παλεψει καλυτερα να προσπαθησεις και να αποτυχεις παρα να μεινεις απραγος.


    Σου ευχομαι να βρεις δυναμη να ξεκοψεις.Το ιδιο ισχυει και για μενα και για ολους τους τοξικομανεις.

Similar Threads

  1. ΚΑΙ ΤΩΡΑ?
    By panamar in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 01-10-2013, 13:53
  2. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 13:22
  3. και τωρα τι?
    By evitaki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 02-05-2012, 21:41
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 18:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •