ΦΙΛΗ Η ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 24
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7

    ΦΙΛΗ Η ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΜΟΥ...

    ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...EIMAI ΑΝΤΡΑΣ 30 ΕΤΩΝ..ΚΑΙ ΘΕΤΩ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΕΡΩΤΗΜΑ...
    ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΤΑΝ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΟΥ ΦΙΛΗ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΝΩ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΣΟΥ ΣΕ ΜΙΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΗ ΒΡΑΔΥΑ...
    ΚΑΙ ΣΕ ΡΩΤΑΕΙ ΑΝ ΘΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΑΥΡΙΟ...

  2. #2
    Σε γουσταρει... Απ εκει και περα εξαρταται αν κι εσυ γουσταρεις κατι περισσότερο από φιλία!
    γιάννης

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    ε, με αυτά που λές δε φαίνεται και η καλύτερή σου φίλη. δε ξέρω αν είστε χρόνια φίλοι ή είστε πρόσφατα φίλοι, αλλά είναι πιθανο να σε θέλει αλλιως γιατι να παρει τηλ σε μια τετοια στιγμη..
    φανταζομαι κι εσύ θα καταλαβεις αν σε θελει απο το τι σου έχει δειξει. αν βγαινετε πιο συχνα, αν σε παιρνει τηλ πιο συχνα, αν προσέχει την εμφανισή της .. ξέρεις..

  4. #4
    Συμφωνώ με γκοθ.
    Αυτό δεν δείχνει τίποτα, αν δεν υπάρχουν και άλλες ενδείξεις.
    Το πιθανότερο είναι πως αυτή τη σκέψη στην πέρασε η κοπέλα σου :Ρ

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7
    ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΙΛΟΙ 8 ΧΡΟΝΙΑ...ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΘΗΚΑΜΕ ΠΟΛΥ...ΜΙΛΑΜΕ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ...ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΥΤΗ ΠΡΩΤΗ ΑΚΟΜΑ...ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΣΟΒΑΡΟΥ ΚΑΙ ΑΣΤΕΙΟΥ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΕΡΩΤΙΚΟ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ..ΑΛΛΑ ΕΔΕΙΧΝΕ ΝΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΔΥΟ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΖΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ...ΕΧΕΙ ΔΕΣΜΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ...ΑΛΛΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΝΙΩΣΑ ΣΑΝ ΝΑ ΖΗΛΕΥΕΙ...ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΓΙΝΕ ΕΣΚΕΜΕΝΑ...ΖΗΤΑΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΡΙΝ ΒΓΑΛΩ ΛΑΘΟΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ..

  6. #6
    Μπος, εγώ ως κολλητή το έχω περάσει αυτό, αλλά δεν είχε καμια ερωτική βάση.
    Μετά από πολλά χρόνια φιλίας, ο κολλητός μου βρήκε τη γυναίκα των ονείρων του.
    Δεν έπαιρνα τηλ τη νύχτα, αλλά με χάλαγε που τώρα πια δεν με έπρηζε όλη μέρα να μιλάμε, να μου λέει και να του λέω τα πάντα, ώρες ολόκληρες κατά τη διάρκεια της ημέρας.
    Ασε που στην αρχή δεν πολύ χώνευα την κοπέλα του, χωρίς να μου έχει κάνει τίποτα, φυσικά χωρίς να της το δείχνω.
    Τώρα, χρόνια μετά, τους έχω παντρέψει και το ντουέτο έγινε τρίο :) (Εννοώ ότι αποκτήσαμε και την τρίτη κολλητή στην παρέα).
    Μπορεί λοιπόν και η φίλη σου να ζηλεύει ασυνείδητα που βλέπει ότι για σένα είναι κάτι πιο σοβαρό και να μπαίνει σε δεύτερη μοίρα.
    Αν υπέβοσκε κάτι ερωτικό και ενώ της είχες κάνει νύξη, δεν θα είχε αρπάξει την ευκαιρία τοσο καιρό?
    Μήπως επίσης σε ευχαριστεί να το βλέπεις έτσι?

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    ΒέρνηΕλβετίας
    Posts
    317
    πολύ σωστή η άποψη της Θεοφανίας,νομίζω όμως ότι ένα αγκάθι υπάρχει σίγουρα στην υπόθεση...οι κολλητοί φίλοι σέβονται της προσωπικές μας στιγμές,χαιρονται με τη χαρά μας,μας συμβουλεύουν αντικειμενικά όταν ξεκινάμε νέα σχέση
    και άλλα διάφορα.Τώρα αν δεν έχει κάνει τίποτα από αυτά και ενώ εσύ τις είχες δείξει ερωτικό ενδιαφέρον αλλά δεν είχες ανταπόκριση και τώρα που εσύ γνώρισες μια όμορφη κοπέλα ξαφνικά την έπιασε ο πόνος είναι απλός μια εγωίστρια φίλη..

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7
    ΘΕΦΑΝΙΑ..ΔΕ ΣΟΥ ΚΡΥΒΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΕΡΩΤΙΚΑ..ΑΛΙΩΣ ΔΕ ΘΑ ΑΝΟΙΓΑ ΘΕΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΝΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗΠΩΣ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΤΗΣ...ΟΜΩΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΣΠΟΙΝΑ...
    ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 2 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΗΞΕΡΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ..?..ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΧΑΛΑΣΤΡΑ...?..ΚΑΙ ΔΕ ΦΟΒΗΚΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ...?..ΣΑΝ ΚΑΛΗ ΦΙΛΗ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕΒΑΣΤΕΙ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...?..ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΑΓΚΑΘΙ...ΕΛΑΤΕ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΜΟΥ..ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΣΚΕΦΤΟΣΑΣΤΑΝ...ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ Σ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΣΑΣ ΦΙΛΟ...

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    ΒέρνηΕλβετίας
    Posts
    317
    εαν ήμουν στη θέση της κοπέλας σου θα με ενοχλούσε αυτό το γεγονός και σίγουρα θα υποπτευόμουν κατι ύποπτο.
    έχω εναν φίλο 15 χρόνια,καθαρό φίλο χωρίς ποτέ να εχει γίνει καν υπαινιγμός για κάτι πονηρό.
    ο άνθρωπος είναι παντρεμένος εδώ και καιρό και εκτός ότι μιλαμε σπάνια αλλά είναι σαν να μιλήσαμε χθες,τηλεφωνιόμαστε πρωί όταν συμβαινει αυτό λέμε τα νέα μας και αυτό όλο.
    Καλός ή κακός όταν στη μέση υπάρχει σχέση ή γάμος η φιλία μεταξύ του αντίθετου φίλου δεν υφίστανται όπως πριν για να μην φέρνουμε τον άνθρωπό μας σε δύσκολη θέση.
    Αν πραγματικά κάποιος είναι φίλος ή φίλη σέβεται την κατασταση και πιστεψε με διατηρείς επαφή αλλά διακριτικά κ με μέτρο.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    2,987
    Δεν θεωρω πως ειναι ερωτευμενη , απλα εχει την ιδια συμπεριφορα που ειχε προς εσενα οταν ησουν ελευθερος. Νομιζω πως θα πρεπει να της πεις οτι πλεον επειδη δεν εισαι μονος , καλο θα ηταν να μην σε παιρνει τηλεφωνο αργα το βραδυ ή οταν ξερει οτι εισαι με την κοπελα σου.

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7
    betelgeuse...ΔΕΝ NΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΥΜΑΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ...28 ΧΡΟΝΩΝ ΕΙΝΑΙ...ΚΑΙ ΠΑΝΕΞΥΠΝΗ...ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΧΕΙ ΔΕΣΜΟ..ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΟΥΝΤΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ...ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΙΜΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ...ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ Η ΩΡΕΣ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ...
    ΠΟΣΟ ΜΑΛΟΝ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΛΕΨΕΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΕΙΝΑΙ ΔΙΦΟΡΕΤΙΚΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΝ Μ ΕΠΕΡΝΕ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ Ο ΚΟΛΗΤΟΣ ΜΟΥ ΑΣ ΠΟΥΜΕ..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    boss, τα δικά σου συναισθήματα είναι άκρως φιλικά για τη φίλη σου? γιατί σε έβαλε σε σκέψεις τόσο ενα τηλεφώνημα? μηπως ειναι κατι παραπάνω απο φιλικά?

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Φιλε μπος, εγω σου προτεινω να γινεται swingers.

  14. #14
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7
    Φιλε goth..η φιλη μου ειναι πολυ ωραια γυναικα...και να μη θελω.. ερωτικα θα την δω ετσι και αλιως...απλα οι καταστασεις μας εκαναν πολυ καλους φιλους...ισως να παρερμηνευω το τηλεφωνημα...το θεμα ειναι οτι η κοπελα μου τσατιστικε και της μπηκαν ιδεες...αρα απο μονο του το συμβαν δεν ειναι αθωο...την αγαπαω πολυ την φιλη μου και δεν θελω να υποφερει...αν οντως ξαφνικα το ειδε αλλιως...δεν ειπα οτι ξαφνικα βαρεσε τρελο ερωτα για μενα...αλλα πιστευω οτι το παλευει μεσα της...μπερδευτικε?...ξυπνησε ο γυναικειος ανταγωνισμος?...δεν ξερω και για αυτο ακουω την γνωμη μας..

    ΚΑΙ ΡΩΤΑΩ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ...ΤΙ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΒΡΙΣΚΕΤΕ Σ ΕΝΑΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΦΙΛΟ ΑΠ ΟΤΙ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΛΛΗΤΗ ΦΙΛΗ..?
    Last edited by boss; 31-10-2013 at 02:57.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    μην κρινεις απο ενα μεμονωμενο γεγονος, δε σημαινει τιποτα ιδιαιτερο, περιμενε να δεις αν θα γινει κατι αλλο. Απο μονο του δε σημαινει κατι, μπορει να καπως να της ηρθε εκεινο το βραδυ για διαφορους λογους.

    Το τι βρισκουμε σε εναν κολλητο φιλο και σε μια κολλητη φιλη αλλαζει οχι τοσο αναλογα με το φυλο, αλλα και απο ατομο σε ατομο.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΓΥΝΑΙΚΑ...
    By redrose in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 55
    Last Post: 31-08-2012, 23:05
  2. Είμαι ερωτευμένη με την ..
    By Stebra in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 02-07-2012, 13:40
  3. Ερωτευμενη με τον ψυχολογο μου...
    By haunted heart in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 11-06-2012, 08:31
  4. τρελα ερωτευμενη,,,,,,
    By amarylis in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 16-12-2009, 01:16
  5. ερωτευμένη...
    By fortuna in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 05-02-2008, 19:10

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •