Πως αισθάνεστε αυτη τη περιοδο;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    16

    Πως αισθάνεστε αυτη τη περιοδο;

    Πείτε ολα τα εσωψυχα σας έδω ο,τι ζήτημα σας διακατέχει το τελευταίο διάστημα η μερα η δευτερόλεπτο..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Εχω ερωτευτει το παγωτο σοκολατα. Το σκεφτομαι ολη μερα και ολη νυχτα. Το περιμενα πως και πως ολο το χειμωνα. Θα κανα οτιδηποτε για να το αποκτησω. Οταν πρωτογνωριστηκαμε θα μουνα μικρο παιδι ακομα...ηταν κεραυνοβολος! Ολες μου οι αισθησεις εκτιναχθηκαν...η βελουδινη υφη του, το μεθυστικο αρωμα του, η γεματη γευση του, ενα επιστεγασμα οργασμου στον ουρανισκο....!

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6
    Σκατα ,δεν εχω αφησει γιατρο για γιατρο ΟΛΟΙ μμου λενε το ΑΓΧΟΣ,δεν κοιμαμαι τα βραδυα ξυπναω καθε βραδυ απο μια εως 3 φορες με ταχυκαρδιες με πονους στο στηθος,πονους στους μυς,μακαρι να μπορουσα να το αλλαζα ταλαιπωρώ εμενα την οικογενεια μου ,κουραστικα ,Καθε φορα φοβαμαι να μην παθω εμφραγμα αλλες φορες νομιζω οτι το παθαινω , Δεν μου εφταναν ολα αυτα τωρα εχω και προβλημα με το εντερο (Συνδρομο ευερεθιστου εντερου ή νοσο crohn ) ποσο να αντεξει κανεις για να μην τρελαθει ??

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    δεν ειναι ποτε κατι συγκεκριμενο. απ'τη μια μπορει να νιωθω σαν κατι παραπανω απο βασιλιας που δε φοραει στεμμα, σαν θεος σε ανθρωπινο σωμα, οπως χτες βραδυ πχ. απ'την αλλη μπορει να χαλαστω απλα και μονο επειδη ερχεται το καλοκαιρι και δε πολυγουσταρω αλλαγες. θελω κατι σταθερο και να το εξελιξω, κι οταν δε το βρισκω ειτε γιατι τιποτα δε με εκφραζει ή τιποτα δεν αξιζει τοσο, νιωθω να χαραμιζω το χρονο μου σε τουτη δω τη διασταση και μου ερχεται να πηδηξω στην επομενη.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,389
    Μπερδεμένη και κουρασμένη...προσπαθώ να βελτιώσω το ένα πράγμα στην ψυχολογία μου και χαλάει το άλλο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    16
    kerasi αυτη ειναι μια πολυ ομορφη και σκέψη!! Φαντάζομαι τον έρωτα σου!!

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    16
    kampamarou άγχος γιατι αν επιτρέπεται; Εγω θα πρότεινα να χαλαρωσεις και να ξεκουραστείς απο ολα! :)

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6
    αγχος-φοβια για την ζωη .καθεμερα φοβαμαι οτι θα πεθανω η οτι πεθαινω.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Δεν έχω ιδέα!
    Posts
    574
    γενικα ειμαι καλα.εχω κανει τεραστια προοδο μεσα σε ενα χρονο.εχω στρωσει.
    ενα προβλημα τελευταιων μηνων ηταν κ οι σκεψεις,αλλα εχει κανα 10ημερο που απορησα που εφυγαν κ αυτες.ποσο χαρηκα.ετσι απλα εφυγαν οι βασανιστικες σκεψεις του παρελθοντος χωρις να κανω τιποτα.κ ελεγα ----δεν το σκεφτηκα αυτο σημερα-- τι ωραια,κ χαμογελουσα για την προοδο.ισως γιατι πλεον δεν μπλεκομαι κ ως γνωστον οποιος μπλεκει με τα πιτουρα τον τρων οι κοτες.
    γενικα η αλλαγη πιστευω μπορει να βρισκεται ακριβως στη γωνια.
    παρολα αυτα ομως υπαρχουν κ οι αδυναμες μερες,λιγες,κρατανε για λιγο κ μετα φευγουν.
    ολα πιστευω θελουν χρονο.δεν πας δηλαδη απο το χαλια στο τελειο,σε μια στιγμη.θελει χρονο πολυτιμο.αρκει να το δαπανουμε σωστα.
    τωρα εγνοια μου ειναι η προοδος μου.μονο η δικη μου.αφου ειδα οτι τελικα οσους προσπαθησα να πεισω'βοηθησω,αλλαξω μυαλο...δεν πετυχαν.ετσι κοιταω μονο τον εαυτο μου γιατι μονο αυτον εχω το δικαιωμα να αλλαξω κ μονο σε αυτον βλεπω διαφορα.
    καλημερα.

Similar Threads

  1. Πώς αισθάνεστε τώρα;
    By Κύκνος in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12550
    Last Post: 21-01-2022, 20:33
  2. αισθανεστε εξυπνος ?
    By Macgyver in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 88
    Last Post: 26-04-2015, 22:55
  3. ενα τραγουδι που να εκφραζει πως αισθανεστε σημερα...
    By Miss Despoina in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 229
    Last Post: 05-04-2014, 23:58
  4. Εμμονή με την περίοδο.
    By amylee in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 27-01-2013, 14:44
  5. sex με περιοδο
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 30-05-2011, 13:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •