πρωτος ερωτας ...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 33
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    266

    πρωτος ερωτας ...

    Γεια σας παιδια!!!το θεμα μου ειναι οτι δεν μπορω να ξεπερασω τον πρωτο μου ερωτα.
    Τον
    γνωρισα οταν ημουν 16 χρ ονων κ αυτος 26 ηταν ο ανηψιος της θειας μου..δεν ημασταν συγγεν
    ις εξ αιματος..ερωτευτηκαμε με την πρωτη ματια..ηταν αυτο που ηθελα ακριβως..αρχισαμε να βγαι
    νουμε περνουσαμε τελια τεριαζαμε απολυτα σαν χαρακτηρες δεν μαλλωναμε ποτε..μολις η μητερα
    μου κατακαβε οτι βγαινουμε αρχισε να τον περνει τηλ κ να του λεει να σταματησει να βγαινει μαζι
    μου γιατι ειμαι ανηλικη..τον επερνε συνεχια κ καπια στιγμη ο φιλος μου εξαφανιστικε..μου ειπαν
    οτι βρηκε αλλη..ψεματα για να μην τον παρω ξανα τηλ..μετα απο χρονια καταλαβα τι παιχνιδι παιζα
    ν πισω απο την πλατη μου..μισησα την μανα μου θανασημα με χωρισε απο τον ανθρωπο που με λατ
    Ρευε.επεσα σε βαρια καταθλιψη για 2 χρονια.εκανα σχεσεις που δεν με γεμιζαν για να μην τον σκεφτομαι .τατεκευταια χρονια αρχισα να παθαινω κρισεις πανικου κ εχω κλειστει τελιως στο σπιτι και εχω απιστευτο
    Μισος μεσα μου που δεν ζω τ..ην ζωη που επρεπε να ζω κανονικα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    320
    Τώρα πόσο είσαι; Και για πόσο καιρό ήσασταν μαζί από τα 16 μέχρι;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    266
    Γεια σου σκατα!!εζεις κ ωραιο ονομα χαχα..ειμασταν μαζι ενα χρονο ..και περνουσαμε τελια μεχει να ανακατευτουν αλλοι
    τωρα εδω κ πολλα χρονια περναω πολυ ασχημα κ εχω αρχισει να τον σκεφτομαι πολυ εντονα..
    Οι περισιτεροι που με πλγσιασαν ηταν για εφημερες σχεσεις κ δεν ενδιαφερομαι για κατι τετιο..

  4. #4
    ...δεν εχεις επικοινωνήσει από τότε μαζί του?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    266
    Μιλησα μαζι του 2 χρονια μετα τον χωρισμο μας γιατι τοτε εμαθα οτι χωρισαμε επιδη μιλησε η μητερα μου σε αυτον αλλα δυστηχως ηταν πολυ αργα..ειχε κανει αλλη σχεση ..ηταν πολυ σωστο ατομο ηθελε να παει σοβαρα η σχεση μας..

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    168
    Quote Originally Posted by Dolores L0lita View Post
    Γεια σου σκατα!!εζεις κ ωραιο ονομα χαχα..ειμασταν μαζι ενα χρονο ..και περνουσαμε τελια μεχει να ανακατευτουν αλλοι
    τωρα εδω κ πολλα χρονια περναω πολυ ασχημα κ εχω αρχισει να τον σκεφτομαι πολυ εντονα..
    Οι περισιτεροι που με πλγσιασαν ηταν για εφημερες σχεσεις κ δεν ενδιαφερομαι για κατι τετιο..
    Καλησπερα Dolores!(ωραίο ψευδονυμο)
    1.Πρεπει να του τηλεφωνησεις και να μιλήσετε.Αν γίνανε έτσι όπως τα περιγραφεις,εχει κι αυτός λόγο να ξέρει.
    Αλλά αυτο έπρεπε να εχει γινει τότε.Καλλιο αργα παρα ποτε!
    2.Ο πρωτος έρωτας,το πρωτο φιλί και γενικότερα ότι ειναι για πρώτη φορα στην ζωη μας δεν ξεχνιέται αλλα και δύσκολα ξεπερνιέται!!!Το θέμα ειναι αν θες να τον ξεπερασεις!Στο χέρι σου ειναι...
    3.Μα καλα όλοι όσοι σε πλησίασαν ηταν για εφήμερες σχέσεις ή επειδή εσυ ήσουν άσχημα το έβλεπες έτσι κι αρχισες να τον σκέφτεσαι έντονα?Αυτο το παραδεχεσαι!Αυτο όμως πρεπει και να το σταματήσεις...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    266
    Γεια σου ταρια δυστιχως ηταν πολυ αργα οταν μιλησα μαζι του..εχουν περασει
    πολλα χρονια που χωρισαμε και δεν βρηκα κανεβαν σαν αυτο..
    Αρχισα να τον σξεφτομαι παλι πολυ εντονα τωρα που εχω απο
    γοητευτει τοσο πολυ απο αλλες σχεσεις και βλεπω οτι τα χρονια
    που οερασαν χωρις αυτον ειναι αδεια..οι πιο ομορφες κ εντονες
    αναμνησεις ηταν μαζι του..δεν ξερω τι να κανω..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    καλησπερα ντολορες
    ποσα χρονια εχουν περασει απο τοτε?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    168
    Quote Originally Posted by Dolores L0lita View Post
    Γεια σου ταρια δυστιχως ηταν πολυ αργα οταν μιλησα μαζι του..εχουν περασει
    πολλα χρονια που χωρισαμε και δεν βρηκα κανεβαν σαν αυτο..
    Αρχισα να τον σξεφτομαι παλι πολυ εντονα τωρα που εχω απο
    γοητευτει τοσο πολυ απο αλλες σχεσεις και βλεπω οτι τα χρονια
    που οερασαν χωρις αυτον ειναι αδεια..οι πιο ομορφες κ εντονες


    αναμνησεις ηταν μαζι του..δεν ξερω τι να κανω..
    Ξέρεις πολυ καλα τι πρεπει να κάνεις!
    Δεν πρεπει να συγκρίνεις κανέναν,αλλά πριν το κάνεις συγκρινε τον εαυτο σου τότε και Τωρα.
    Πιο πάνω ισχυριζεσαι πως όλοι θέλανε κάτι εφήμερο.Μηπως αυτη την εντύπωση έδινες εσυ απο την αρχη?Η μήπως δεν έδωσες στους άλλους ευκαιρίες για κάτι διαφορετικό,γιατι ήθελες τον πρώην σου ή εψαχνες κάποιον ίδιο με τον πρώην σου?
    Η ζωη προχωρα,κι αυτός προχώρησε,παρόλο που αφησε τους συγγενείς να "μπουν"στη σχεση σας.Εσυ ποτε θα προχωρησεις?
    16 ήσουν τότε,Τωρα πόσο Εισαι,αν επιτρέπεται?Και πόσο αυτός?
    Δεν εχει σημασία πόσες φορές θα πέσεις,αλλά πόσες θα σηκωθεις!ΣΗΚΩ!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    266
    Exoun perasei 8 xronia k einai san na min perase mia mera ..tha ekana ta panta gia na eimai mazi tou..alla exei sxesi tora k
    fovame oti argisa polu..exei kapios paromia empiria?

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    266
    Ταρια ειμαι απο τους ανθρωπους που πιστευουν οτι ενας ανθρωπος ειναι μονο το αλλο τους μισο..
    Εχεις δικιο σε αυτα που λες οντος αυτον εψαχνα τοσα χρονια γ αυτο δεν προχωισα αυτος μπορεσς να συμβηβαστει εν
    Εγω οχι..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Κανε μια πρωτη επαφη φιλικη, να ανακτησεις μια επικοινωνια.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Dolores L0lita View Post
    Ταρια ειμαι απο τους ανθρωπους που πιστευουν οτι ενας ανθρωπος ειναι μονο το αλλο τους μισο..
    Εχεις δικιο σε αυτα που λες οντος αυτον εψαχνα τοσα χρονια γ αυτο δεν προχωισα αυτος μπορεσς να συμβηβαστει εν
    Εγω οχι..
    εχεις σκεφτει οτι μετα το σοκ του βιαιου χωρισμου σου και τα χρονια αποτυχημενων προσπαθειων που μεσολαβησαν, εσυ μυθοποιησες μια σχεση που μπορει να μην ηταν αυτο που νομιζεις?
    η μανα σου εκανε οτι πιστευε οτι ηταν καλυτερο για σενα , γιατι ησουν ανηλικη.
    αυτος γιατι το δεχτηκε ετσι απλα και δεν σου εξηγησε τι συνεβη, δεν κρατησε μια απλη επαφη μαζι σου μεχρι να ενηλικιωθεις? εισια βεβαιη οτι ηταν και γι αυτον μια εξισου δυνατη σχεση?
    μηπως αναλωνεσαι και χανεις την ζωη σου για κατι που υπηρξε μονο στο μυαλο σου με τον τροπο που νομιζεις????

    κεραση, επικοινωνησε με το περιβαλλον παιδι μου. τον πηρε τηλεφωνο τον ανθρωπο και της ειπε οτι ειναι αλλου. τι επικοινωνια να κανει? να τον παρακαλαει?

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ελεος με αυτο το ονομα καθε φορα που το βλεπω πιανω το ματι μου..

    στο θεμα τωρα...

    σιγουρα εχει σχεση η στο ειπε σα δικαιολογια? η μανα σου μου θυμιζει τη γιαγια μου καθε φορα που βρισκει γκομενα ο θειος μου γινετε κουραστικη κ γκρινιαζει συνεχεια στη μανα μου

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    266
    Exei sygoura sxesi eimaste oikogeniakoi gnoistoi ton exo dei k mazi tis..:(

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Έρωτας;
    By adam321 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 25-01-2013, 09:40
  2. Ο πρώτος πατέρας που γέννησε το παιδί του !
    By carrot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 31-05-2012, 19:54
  3. Σεξ&Ερωτας
    By Michaelgr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 62
    Last Post: 11-06-2010, 21:45
  4. Έρωτας?
    By Moi in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 13-11-2009, 14:22
  5. ο πρωτος μου!
    By Vgirl in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 14-04-2009, 22:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •