ποσες φορες το εχετε κανει συνεχομενα? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 40
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης

  2. #17
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    168
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης ?
    Βρε παιδια!!
    Ηρεμηστε λίγο και μην τα βάζετε με το παιδι που άνοιξε το θέμα.Στο κάτω κάτω της γραφής αυτο εχει να κάνει και με τη σεξουαλικοτητα.Μπορει καποιος να αρνηθεί πως ειναι άσχετο αυτο με τις ερωτικες σχέσεις?Οχι.Ειναι δυνατόν να αρνηθούμε πως το σεξουαλικο κομματι δεν μας επιρρεαζει?Οχι.
    Μην κατσιαζετε το παιδι,δεν εκανε κανά έγκλημα.Εσεις στις παρέες σας δεν τα συζητατε αυτα?Δεν υπάρχει άραγε γυναίκα που να θέλει τον συντοφο της να εκδηλώνεται σε τέτοιο βαθμο μόνο για πάρτη της?Οχι.
    Δεν υπάρχει ανθρωπος που να εχει αδυναμίες?Οχι,γιατι αυτο ειναι ανθρώπινο.
    Το παιδι δεν εκανε κάτι κακο,αλλά και να εκανε το εκανε στον εαυτο του,το κατάλαβε,το δέχτηκε,το διόρθωσε και Τωρα Ολα ειναι καλα.Κι ο ίδιος ειναι καλύτερα.
    Μην τον κατακρινεται για το θέμα που άνοιξε!!!

  4. #19
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Ενταξει εγω δεν θεωρω σοβαρο θεμα την ερωτηση ποσες φορες το εχω κανει..Δικαιωμα μου δεν ειναι?Φυσικα και η σεξουαλικοτητα ειναι το αλφα και το ωμεγα στον κυκλο της ζωης μας,αλλα εδω δεν ειναι σοβαρη η συζητηση..Επισης δεν τον προσβαλα λεκτικα.
    Πολλα νευρα ο φιλος παρολο που μαμει ασυστολως :)

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    ΒέρνηΕλβετίας
    Posts
    317
    mnimonio πεθαίνω!!!το videaki τα σπάει!!!!
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Ηρθες μεχρι το e psy για να μας πεις ποσες φορες γαμησες συνεχομενα?

    http://i.imgur.com/5PjRJl.gif

  6. #21
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Nαι ενταξει ευχαριστω για τις πρασιναδες Νικο μου,βλεπεις εβρισα πολυ χυδαια..Και μετα ξυπνησες.

  7. #22
    φίλε θεματοθέτη, σου έχω ένα τιπ για την επόμενη φορά ή το επόμενο φορουμ που θα βάλεις τέτοιο θέμα.
    Όσοι κάνουν σεξ δεν βγάζουν ΤΕΤΟΙΑ νεύρα με αφορμή την πλακίτσα που τους κάνει ένας άγνωστος.
    ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΕΜΕ να το χεις κάνει τόσες φορές και να είσαι σε τέτοια πρίζα ;)

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by invisiblebullet View Post
    αναφερομαι στο σεξ εγω προσωπικα το εχω κανει 8 φορες συνεχομενα ημουν μεν υπο την επηρεια ναρκωτικων αλλα και τρελα ερωτευμενος με την κοπελα μου, ομως δεν παυει να ειναι το ρεκορ μου ακουω τα δικα σας υπαρχει καπιος που το εχει κανει περισσοτερες φορες?
    ωραια παροτρυνση για τα νεα παιδια που δεν ξερουν ακομα οτι τα ναρκωτικα καταστρεφουν εντελως την λιμπιντο οταν πλεον καεις, οπως και τα μηνυματα περι "ελεγχου" τους στο σημειο που σε "ανεβαζουν" ..... τα ναρκωτικα ουτε "ελεγχονται", ουτε κοβονται παιρνοντας ομως που και που .... ειναι θανατος και καταστροφη ολων των λειτουργιων και το σεξ ειναι απο τα πρωτα που καταστρεφονται και ειναι απολυτως αδιαφορο για τον χοντρα εθισμενο και απορω πως δεν το σχολιασες ως πρωην χρησης...
    εφοσον διατεινεσαι οτι εισαι σε απεξαρτηση, απορω με τι μυαλα(?) προπαγανδιζεις το σεξ με ληψη ναρκωτικων.
    οσο για τις επιδοσεις που τοσο σε απασχολουν, ελα να μας πεις τις επιδοσεις σου οταν θα εισαι καθαρος, να σε συγχαρουμε.
    δεν ενδιαφερομαστε να μετρησουμε ποιος ναρκομανης εχει καλυτερες επιδοσεις.
    Last edited by Remedy; 12-11-2013 at 18:43.

  9. #24
    Quote Originally Posted by invisiblebullet View Post
    αναφερομαι στο σεξ εγω προσωπικα το εχω κανει 8 φορες συνεχομενα ημουν μεν υπο την επηρεια ναρκωτικων αλλα και τρελα ερωτευμενος με την κοπελα μου, ομως δεν παυει να ειναι το ρεκορ μου ακουω τα δικα σας υπαρχει καπιος που το εχει κανει περισσοτερες φορες?
    Δεν αντελήφθηκα τι ψυχολογική υποστήριξη ψάχνεις στο φορουμ. Μάλλον το ανηρτησες σε λάθος ιστοσελίδα. Πιστευω πως τα θεματα του Magyver εχουν περισσοτερη σχετικοτητα με το φορουμ....
    Το αν υπαρχει κανεις μας εδω που να το εχει κανει περισσοτερες φορες, απλα δεν βρισκομασταν εκει που το εκανες για να ξερουμε αν όντως το έκανες τόσες συνεχομενες φορες.....
    γιάννης

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ωραια παροτρυνση για τα νεα παιδια που δεν ξερουν ακομα οτι τα ναρκωτικα καταστρεφουν εντελως την λιμπιντο οταν πλεον καεις, οπως και τα μηνυματα περι "ελεγχου" τους στο σημειο που σε "ανεβαζουν" ..... τα ναρκωτικα ουτε "ελεγχονται", ουτε κοβονται παιρνοντας ομως που και που .... ειναι θανατος και καταστροφη ολων των λειτουργιων και το σεξ ειναι απο τα πρωτα που καταστρεφονται και ειναι απολυτως αδιαφορα για τον χοντρα εθισμενο και απορω πως δεν το σχολιασες ως πρωην χρησης...
    εφοσον διατεινεσαι οτι εισαι σε απεξαρτηση, απορω με τι μυαλα(?) προπαγανδιζεις το σεξ με ληψη ναρκωτικων.
    οσο για τις επιδοσεις που τοσο σε απασχολουν, ελα να μας πεις τις επιδοσεις σου οταν θα εισαι καθαρος, να σε συγχαρουμε.
    δεν ενδιαφερομαστε να μετρησουμε ποιος ναρκομανης εχει καλυτερες επιδοσεις.
    Εσυ που το ξερεις οτι δεν κοβονται το εχεις δοκιμασει? Μην περνας τετοια μυνηματα γιατι υπαρχουν πολλοι που προσπαθουν να κοψους κ αν δουν αυτα π λες τρεχα γυρευε αν δν περασεις καποιες καταστασεις δεν μπορεις να κρινεις κ να δινεις συμβουλες λοιπον,αν θες να συνεχιζεις τις επικλησεις στο οποιο ανθρωπιστικο συναισθημα και να μου λες παπαριες,ελευθερα.αλλα τουλαχιστον να υποστηριζεις γραπτως αυτα που λες και να μη μου μιλας για παραλληλα συμπαντα .
    μιλα με δεδομενα και οχι με τη φαντασια σου,και να αναφερεσαι στο συνολο με ΚΑΝΟΝΕΣ,και οχι με καποια τυχαια ΕΞΑΙΡΕΣΗ.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    http://youtu.be/XEi6UJBKs8c

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Δεν αντελήφθηκα τι ψυχολογική υποστήριξη ψάχνεις στο φορουμ. Μάλλον το ανηρτησες σε λάθος ιστοσελίδα. Πιστευω πως τα θεματα του Magyver εχουν περισσοτερη σχετικοτητα με το φορουμ....
    Το αν υπαρχει κανεις μας εδω που να το εχει κανει περισσοτερες φορες, απλα δεν βρισκομασταν εκει που το εκανες για να ξερουμε αν όντως το έκανες τόσες συνεχομενες φορες.....
    δεν καταλαβα οπιος μπενει εδω ψαχνει υποστιριξη? αν κρινω απ τα μυνηματα σου εσυ εισαι ο θεραμευτης ολων για ολα εχει αποψη και εχεις μια λυση για ολα οποτε εσυ δεν ψαχνεις τπτ οποτε δεν εχεισ καμια θεση εδω λοιπον γιαννη πιστευεις δεν πιστευεις μου κανει το ιδιο δεν με νοιαζει καν γτ ομως σου φεναιτε τοσο ακατορθοτο μηπως επειδη δεν μπορεις να φτασεις τις αποδωσεις ενως προιν τοξικομανη τον οπιο δακτιλοδιχνεις και δεν αντεχεις οτι ειναι καλυτερος απο σενα σε κατι? μηπως ο φοβος σου ειναι το τι θα πουν οι αλλοι? το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    φίλε θεματοθέτη, σου έχω ένα τιπ για την επόμενη φορά ή το επόμενο φορουμ που θα βάλεις τέτοιο θέμα.
    Όσοι κάνουν σεξ δεν βγάζουν ΤΕΤΟΙΑ νεύρα με αφορμή την πλακίτσα που τους κάνει ένας άγνωστος.
    ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΕΜΕ να το χεις κάνει τόσες φορές και να είσαι σε τέτοια πρίζα ;)
    μου φενεται κινεισαι στα πλαισια τις φαντασιας σου και μου φενονται αστεια αυτα π γραφεις...

  15. #30
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    10
    Ποιος ο λόγος ανοίγματος ενός τέτοιου θέματος; Εγώ μπορεί να πω ότι το έχω κάνει 15 φορές, τι θα αλλάξει;

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Με πόσους/πόσες έχετε κάνει σεξ..
    By vince in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 158
    Last Post: 22-06-2021, 01:29
  2. Πόσες φορές το σκέφτεστε το ίδιο πράγμα
    By mr bubbles in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 05-05-2013, 16:08
  3. Replies: 97
    Last Post: 22-09-2011, 02:37
  4. Mε ποσες/ποσους εχετε παει?
    By picker in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 13-06-2008, 10:05
  5. Δεν έχει σημασία πόσες φορές θα πέσεις...
    By alexandros3 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 17-04-2008, 11:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •