ποσες φορες το εχετε κανει συνεχομενα? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 40 of 40
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by invisiblebullet View Post
    Εσυ που το ξερεις οτι δεν κοβονται το εχεις δοκιμασει? Μην περνας τετοια μυνηματα γιατι υπαρχουν πολλοι που προσπαθουν να κοψους κ αν δουν αυτα π λες τρεχα γυρευε αν δν περασεις καποιες καταστασεις δεν μπορεις να κρινεις κ να δινεις συμβουλες λοιπον,αν θες να συνεχιζεις τις επικλησεις στο οποιο ανθρωπιστικο συναισθημα και να μου λες παπαριες,ελευθερα.αλλα τουλαχιστον να υποστηριζεις γραπτως αυτα που λες και να μη μου μιλας για παραλληλα συμπαντα .
    μιλα με δεδομενα και οχι με τη φαντασια σου,και να αναφερεσαι στο συνολο με ΚΑΝΟΝΕΣ,και οχι με καποια τυχαια ΕΞΑΙΡΕΣΗ.

    δεν προσεξες τι ειπα. ειπα οτι τα ναρκωτικα δεν κοβονται ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΣ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ, δεν ειπα ποτε οτι δεν κοβονται. επισης ειπα οτι τα ναρκωτικα σκοτωνουν τελειως το σεξ, δεν αυξανουν τις επιδοσεις οπως φαντασιωνεσαι.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    115
    Παιδες ηρεμιστε λιγο ο ανθρωπος πιθανον ζηταει την επιβαιβεωση σας για τις επιδοσεις του πανω στο σεχ τοσο κακο ειναι (?) μια χαρα εχει να κανει με το φορουμ το θεμα του...με ωραιο τροπο παντως υποδέχεσθε ενα οποιοδηποτε θεμα ενος μελους!!!!!

    υγ.ο δικος σας ο ρολος στο να κρινετε εχει να κανει με το φορουμ????(μιλαω μονο για αυτους που το κανουν)

    φιλικά παντά!!!!

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by alex5 View Post
    Παιδες ηρεμιστε λιγο ο ανθρωπος πιθανον ζηταει την επιβαιβεωση σας για τις επιδοσεις του πανω στο σεχ τοσο κακο ειναι (?) μια χαρα εχει να κανει με το φορουμ το θεμα του...με ωραιο τροπο παντως υποδέχεσθε ενα οποιοδηποτε θεμα ενος μελους!!!!!

    υγ.ο δικος σας ο ρολος στο να κρινετε εχει να κανει με το φορουμ????(μιλαω μονο για αυτους που το κανουν)

    φιλικά παντά!!!!
    αλεξ, αν το παιδι δεν παιρνει αρκετη επιβεβαιωση απο την συντροφο του και εχει αναγκη την επιβεβαιωση απο αγνωστους σε ενα φορουμ για τις σεξουαλικες του επιδοσεις, να επιστρεψει οταν θα μας πει ποσες φορες το εκανε χωρις ναρκωτικα, να του απονειμουμε το χρυσο @@ρι να το βαλει στο σκρινιο του.
    οσο συνδεει το σεξ και τις επιδοσεις του με την ληψη ναρκωτικων, προσωπικα δεν θα μπορεσω... παρηγορησε τον εσυ, αν γουσταρεις

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    168
    Παιδια Καλησπερα και πάλι!!!
    1.Ηρεμηστε λίγο.
    2.Μην Γράφετε άσχημα πράματα για κανέναν,θέλετε Εδω να βοηθάτε τους άλλους ή να τους κατακρινετε?
    3.Τα πάντα εναι ανθρώπινα.Ανθρωπινες ειναι οι αδυναμίες,όποιες και να ειναι αυτές.Ανθρώπινο ειναι κι οι επιδόσεις ενος αντρα.
    4.Οι αντρες ώρες ώρες γινονται πιο μικροί κι απο τα μικρά παιδια,γιατι πρεπει να τα αναλύσουμε Ολα οταν αυτη ειναι η φύση τους?:))))
    Όλο αυτο το μπάχαλο δεν οδηγεί πουθενά.Θέλει καποιος να μιλήσει για τις όποιες επιδόσεις του,ας το κάνει.Θελει καποιος να το σχολιάσει,ας το κάνει αλλά με κόσμιο τροπο.Τελος,αδιαφορειτε για κάτι,καλα κάνετε αλλά δειξτε το.
    Εγω,τέλεια δεν Ειμαι κι ούτε θα γινω,απλά δεν κατανοώ όλο αυτο ο μπάχαλο!

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αλεξ, αν το παιδι δεν παιρνει αρκετη επιβεβαιωση απο την συντροφο του και εχει αναγκη την επιβεβαιωση απο αγνωστους σε ενα φορουμ για τις σεξουαλικες του επιδοσεις, να επιστρεψει οταν θα μας πει ποσες φορες το εκανε χωρις ναρκωτικα, να του απονειμουμε το χρυσο @@ρι να το βαλει στο σκρινιο του.
    οσο συνδεει το σεξ και τις επιδοσεις του με την ληψη ναρκωτικων, προσωπικα δεν θα μπορεσω... παρηγορησε τον εσυ, αν γουσταρεις
    το μήνυμα διαγράφηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    το μήνυμα διαγράφηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    115
    Quote Originally Posted by invisiblebullet View Post
    το μήνυμα διαγράφηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

    Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια αρχικα μελος intisiblebullet και δευτερον εγω εγραψα για επιβεβαιωση κ οχι το μελος remedy οποτε εαν θες να πεις κατι, πες το σε εμενα..!!!!
    Λοιπον αυτο που εχω να σου πω ειναι οτι καλα το κανεις,δικαιωμα σου ειναι κτλ αλλα ακομα καλυτερα κ χωρις να προσβάλουν κανεναν ειναι αυτοι που απλα δεν σου απαντανε!!!!

  8. #38
    Πολλά ..."διαγράφηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.". Σπανίζει τετοια υποδοχή από την ίδια τη διαχειριση σε θεματοθέτη.
    invisiblebullet, μήπως τελικα μπήκες σε λάθος φόρουμ?
    alex, τα περί περι δικού μας ρολου στο να κρινουμε αν ενα θεμα εχει να κανει με το φορουμ και τα περι τροπου απο μερους μας υποδοχης ενος νεου μελους/θεματος συνεπώς περιττεύουν.
    γιάννης

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    115
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Πολλά ..."διαγράφηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.". Σπανίζει τετοια υποδοχή από την ίδια τη διαχειριση σε θεματοθέτη.
    invisiblebullet, μήπως τελικα μπήκες σε λάθος φόρουμ?
    alex, τα περί περι δικού μας ρολου στο να κρινουμε αν ενα θεμα εχει να κανει με το φορουμ και τα περι τροπου απο μερους μας υποδοχης ενος νεου μελους/θεματος συνεπώς περιττεύουν.
    ioanni αυτο λεω κ εγω, απο την στιγμη που υπαρχει διαχειριση τοτε περιττευει ο δικος μας ο ρολος, δεν περιττευει η υπενθύμιση μου ομως πανω σε αυτο,τελος παντων απλα μερικες φορες εχω ανεπτυγμενο το αισθημα της δικαιοσυνης!!!

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    Quote Originally Posted by KARMA View Post
    αναφερομαι στο σεξ εγω προσωπικα το εχω κανει 8 φορες συνεχομενα ημουν μεν υπο την επηρεια ναρκωτικων αλλα και τρελα ερωτευμενος με την κοπελα μου, ομως δεν παυει να ειναι το ρεκορ μου ακουω τα δικα σας υπαρχει καπιος που το εχει κανει περισσοτερες φορες?
    Μια ερώτηση από καθαρή περιέργεια: για τι ναρκωτικά μιλάμε; διεγερτικά όπως κόκα, speed ή κάτι σαν V&E; διότι με κατασταλτικά αμφιβάλλω αν μπορεί κανείς να κάνει σεξ. Δεν έχω ίδια πείρα γιατί από απαγορευμένα μόνο κάνναβη έχω αγγίξει.

    Όσο για το πόσες φορές, εξαρτάται: όταν είμαστε πιτσιρικάδες αντέχουμε. Όταν γινόμαστε πουρόκερς, άστα...

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Με πόσους/πόσες έχετε κάνει σεξ..
    By vince in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 158
    Last Post: 22-06-2021, 01:29
  2. Πόσες φορές το σκέφτεστε το ίδιο πράγμα
    By mr bubbles in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 05-05-2013, 16:08
  3. Replies: 97
    Last Post: 22-09-2011, 02:37
  4. Mε ποσες/ποσους εχετε παει?
    By picker in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 13-06-2008, 10:05
  5. Δεν έχει σημασία πόσες φορές θα πέσεις...
    By alexandros3 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 17-04-2008, 11:29

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •