υπογραφές
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1

  2. #2
    φαβ, καθόλου ελυστικό το κομμάτι σου :ρ
    Γράψε δυο λεξεις να ενδιαφερθεί περισσότερο κάποιος, γιατί μπορεί να βαρεθεί να ανοίξει λινκ.
    Επίσης μήπως να έβαζες και τις υπογραφες γαι την αστυνομία σκύλων?

  3. #3
    favvel
    Guest
    σκύλοι δεν υπάρχουν πια..τα έχουν φάει τα κακόμοιρα όλα οι πακιστανοί..
    αλλά ένα δίκιο το έχεις..το θέμα τέθηκε κάπως ξερά..

    Λοιπόν,όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να υπογράψει ηλεκτρονικά τα παραπάνω ψηφίσματα..
    Το πρώτο αφορά ανθρώπους που κινδυνεύουν να βρεθούν στο δρόμο επειδή δεν έχουν να ξεπληρώσουν τα ακίνητά τους κι έτσι βγαίνουν σε πλειστηριασμό(τα ακίνητα)..
    Το δεύτερο αφορά τους αστέγους και τη μέριμνα του κράτους γι'αυτούς..

    Όποιος ενδιαφέρεται υπογράπτει..απτά..

  4. #4
    ...κάνεις πολύ μεγάλο λάθος για τους σκύλους.
    Στο φεις έχουν κινητοποιηθεί χιλιάδες για την αστυνομία ζώων.
    Επίσης, το θέμα με τα αδέσποτα μέρα με τη μέρα χτίζεται όλο και περισσότερο, καθώς απλώνονται οι φιλοζωικές και κάνουν πραγματικά δουλειά, τουλάχιστον αυτές που ξέρω εγώ.
    Στην ουσία βέβαια, αυτές οι υπογραφές, δεν πρόκειται ούτε τους πληστειριασμούς να σταματήσουν, ούτε τους άστεγους να στεγάσουν, ούτε αστυνομία ζώων να φτιάξουν.
    Καλό όμως είναι να δείχνουμε πως ο κόσμος μπορεί να λιώνει μπροστά στον υπολογιστή, αλλά όλο και για κάτι διαμαρτύρεται.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Favvel , αξιεπαινη προσπαθεια , καταφερα κ ανοιξα μονο το 2ο link , αλλα πραγματικα πιστευεις οτι αυτο το κ@@ολκρατος , δλδ η πολιτικοι , που αν επετρεπετο η εκτελεση , θα τους εκτελουσα ολους προσωπικα , χωρις καμμια τυψη , θα εβρισκε δουλεια στους αστεγους ? Δε λεω , ωραια κ ρομαντικα ολα αυτα , αλλα η πραματικοτητα ειναι πολυ-πολυ σκληροτερη .

  6. #6
    favvel
    Guest
    τότε αφού το κράτος δεν αξιοποιεί σωστά τα χρήματα των πολιτών και δεν μπορούμε να ελέγξουμε και πώς τα αξιοποιεί ας καταργηθεί το κράτος και να γίνουν όλα ιδιωτικά..να βλέπει τουλάχιστον ο κόσμος πού πηγαίνουν τα χρήματά του..
    να σταματήσει ο κόσμος να πληρώνει στο κράτος και να δίνει απευθείας τα χρήματα εκεί όπου τον ενδιαφέρει και έχει ανάγκη ο καθένας..
    γιατί δε σταματάει όλος ο κόσμος να πληρώνει στο κράτος?τι φοβάται?ότι θα μπει φυλακή?θα βάλει το κράτος όλο το λαό στη φυλακή?ακόμα και τους αστυνομικούς?αυτοί θα μπουν μόνοι τους φυλακή?τι να πω δεν ξέρω..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by favvel View Post
    γιατί δε σταματάει όλος ο κόσμος να πληρώνει στο κράτος?τι φοβάται?ότι θα μπει φυλακή?θα βάλει το κράτος όλο το λαό στη φυλακή?ακόμα και τους αστυνομικούς?αυτοί θα μπουν μόνοι τους φυλακή?τι να πω δεν ξέρω..
    Kαι ποιος θα δεχθει να προστεθη στα 350.000 νοικ. χωρις ρευμα , εσυ η εγω . Καποια στιγμη θα ξεχειλισει το ποτηρι , κ θα ξεσπασει επανασταση , κ το ευχομαι . Μην ξεχναμε οτι η Γαλλικη Επανασταση ξεκινησε για φορολογικους λογους .

  8. #8
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Με ενα κλικ δεν γινεται τιποτα..Μαλιστα εχω σκεφτει οτι αυτα πιθανοτατα γινονται για να σου παρουν το e maill ..

    Οταν ξεσηκωθουμε τα λεμε.

Similar Threads

  1. Πρὀβλημα με τις υπογραφές..
    By betelgeuse in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 11
    Last Post: 17-06-2012, 19:22
  2. Replies: 0
    Last Post: 16-12-2011, 21:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •