ΝΑΙ υπαρχει ελπιδα:)
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1

    ΝΑΙ υπαρχει ελπιδα:)

    Γεια σας παιδιααααααα! ελπιζω να ειστε ολοι καλαααααα! μετα απο εντονα ξεσπασματα,κλαματα,απελπισ ιες τυπου'θα ειμαι παντα ετσι' ειμαι εδω.
    ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ! καταλαβαινω,πως ααμα δεν προσπαθησω δεν θα γινει τιποτα! ολα αυτα που σκεφτομαι/σκεφτεστε ειναι χααααζομαρες.
    δεν θα μεινω τυφλη,ουτε τυφλο,ουτε ο καθενας θα σκοτωσει την μανα του κ αλλα τοσα.
    οοοοοολα ειναι στο μυαλο. και αυτο ναι μας κουραζει,μας ανχωνει,μας καανει να σπαμε! μας τρωει αλλα δεεεν θα μας χορτασει!
    θελει να του παμε κοντρα,να εχουμε θεληση και υπομονη!ολα γινοντε!μονο οι ανθρωποι που φευγουν δεν ξαναγυρνανε και ολα τα αλλα γινοντε..
    η ζωη ειναι τοσο πολιτιμη και ομορφη...δεν θα την χαραμισουμε,δεν θα κανουμε το χατηρι του μυαλου!
    εγω ειμαι σε φαση που θα το παλεψω!και ας μην βγω νικητρια,θα ξερω πως εχω προσπαθησειι! γιατι δεν σκυβω το κεφαλι!
    αυριο θα παω σε ψυχιατρο για να παρω μια ηπια φααρμακευτικη αγωγη και θα κανω και συνεδριες και θα βαλω τα δυναταα μου..οσο μπορω..
    υπουλη διαταραχη.
    ειμαστε εδω για να συμπαραστεκομαστε ο ενας στον αλλον!οσοι θελουν στελνουν και μυνηματα να τα λεμεε! αυτααα,να περνατε ομορφαα!

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    9
    Μπραβοοο κατερινακι ετσι σε θελω θετικη!!!Το σημαντικο ειναι να προσπαθουμε!!!Μην το βαλεις κατω γιατι οπως ειπες η ζωη ειναι ομορφη,πολιτιμη..αλλα και μικρη!!!! :D

  3. #3
    Αμεεεεεεε:D φυσικαααα,προσπαθεια! ναι..και ζουμε μια φορααα!
    καλη δυναμη οτι κ να εχεις!!

  4. #4
    Quote Originally Posted by Katerinaaaaaaaaaa View Post
    Γεια σας παιδιααααααα! ελπιζω να ειστε ολοι καλαααααα! μετα απο εντονα ξεσπασματα,κλαματα,απελπισ ιες τυπου'θα ειμαι παντα ετσι' ειμαι εδω.
    ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ! καταλαβαινω,πως ααμα δεν προσπαθησω δεν θα γινει τιποτα! ολα αυτα που σκεφτομαι/σκεφτεστε ειναι χααααζομαρες.
    δεν θα μεινω τυφλη,ουτε τυφλο,ουτε ο καθενας θα σκοτωσει την μανα του κ αλλα τοσα.
    οοοοοολα ειναι στο μυαλο. και αυτο ναι μας κουραζει,μας ανχωνει,μας καανει να σπαμε! μας τρωει αλλα δεεεν θα μας χορτασει!
    θελει να του παμε κοντρα,να εχουμε θεληση και υπομονη!ολα γινοντε!μονο οι ανθρωποι που φευγουν δεν ξαναγυρνανε και ολα τα αλλα γινοντε..
    η ζωη ειναι τοσο πολιτιμη και ομορφη...δεν θα την χαραμισουμε,δεν θα κανουμε το χατηρι του μυαλου!
    εγω ειμαι σε φαση που θα το παλεψω!και ας μην βγω νικητρια,θα ξερω πως εχω προσπαθησειι! γιατι δεν σκυβω το κεφαλι!
    αυριο θα παω σε ψυχιατρο για να παρω μια ηπια φααρμακευτικη αγωγη και θα κανω και συνεδριες και θα βαλω τα δυναταα μου..οσο μπορω..
    υπουλη διαταραχη.
    ειμαστε εδω για να συμπαραστεκομαστε ο ενας στον αλλον!οσοι θελουν στελνουν και μυνηματα να τα λεμεε! αυτααα,να περνατε ομορφαα!

    Χαιρομαι πολυ που τα λες αυτα :)
    Τελικα απεδιξες οτι εισαι ενα δυνατο ατομο .

  5. #5
    σοκολάτααα(αχ και πειναω:ρ) και εγω χαιρομαι :)
    αμέ,ναααι,σε ευχαριστώω!

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    9
    ευχαριστωωω κουκλα μου!!! :)

  7. #7
    τίποτεεεες :*

  8. #8
    κατερινακι μπραβο πολυ ωραια αυτα που εγραψες.............. ετσι ακριβως ειναι μια υπουλη διαταραχη που θα την ξεπερασουμε ολοι μας γιστι οντως ολα ειναι στο κεφαλι μας.... καλη προσπαθεια σε ολους μας..........

  9. #9
    Σε ευχαριστώω :)
    φυσικά ,όποιος θέλει μπορεί!
    καλή προσπάθεια και καλή δύναμη!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    ΒέρνηΕλβετίας
    Posts
    317
    κατερινακι μήπως έχεις πάρει τίποτα καλό κ μας το κρύβεις...;γιατι μεγάλη χαρά σ'έχει πιάσει!!χαχαχαχαχα πλάκα σου κάνω!
    Καλή τύχη!!!!

  11. #11
    Χαχαχαχαχ που να με βλεπες και πριν την διαταραχη!σαν μαστουρωμενο απο χαρα!
    αλλα το μυστικο ειναι να γελαμε σε ΟΛΑΑ!
    ευχαριστωω,επισης οτι και αν έχεις κάτιι:)

Similar Threads

  1. Ιδεοψυχαναγκαστική διαταραχή:Υπάρχει ελπίδα;
    By Elen30 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 48
    Last Post: 20-07-2021, 17:35
  2. υπαρχει τελικα ελπιδα?
    By ellina in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 3
    Last Post: 14-01-2013, 16:10
  3. Υπαρχει ελπιδα?
    By Zodiac in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 08-11-2012, 09:59
  4. ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ??
    By FUGITIVE77 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 16-10-2010, 22:29
  5. Υπάρχει Ελπίδα?
    By Marilou79 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 150
    Last Post: 29-01-2010, 13:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •