Γιατι να ζηλευω κάτι τέτοιο?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    142

    Γιατι να ζηλευω κάτι τέτοιο?

    Καλησπέρα, ενώ το είχα ξεπεράσει εδώ και λίγο καιρό άρχισε να με πιάνει αυτο που θα σας περιγράψω.
    Είμαι 26 ετών και είχα σεξουαλικές επαφές με μόλις 5 κοπέλες με τις 3 είχα μεγάλη σχέση απο χρόνο και πάνω με τις άλλες 2 ήταν κάτι περιστασιακό.
    Ενώ παλιότερα αυτο δεν με απασχολόυσε γιατι ξέρω τον εαυτο μου ότι είμαι συναισθηματικός τύπος και θέλω κάτι παραπάνω απο απλά σεξ τώρα τελευταια
    που είμαι και μόνος και συζητάω με φίλους και γνωστους Μου λένε τι έχουν κάνεις και με πολλές και διάφορες που και τα μισά να είναι αλήθεια σίγουρα είναι
    περισσότερα απο τα δικά μου και με πιάνει ζήλια και σκέφτομαι ότι ίσως θα μπορούσα να κάνω περισσότερα τα προηγούμενα χρόνια. Απο τη μια σκέφτομαι ότι πήρα
    και έδωσα πολύ αγάπη και έζησα έντονα συναισθήματα με αυτες τις κοπέλες που ΣΙΓΟΥΡΑ με ικανοποιει αλλά γιατι να με ταλαιπωρεί αυτο που μου λένε οι φίλοι "ρε μλκ εσυ αν ήθελες θα μπορούσες να έχεις πόσες διαφορετικές".
    Λέτε να έχει να κάνει με το γεγονός ότι απλα είμαι μόνος και το σκέφτομαι έντονα ή γενικά είναι για κάποιο αποθυμένο που δεν περνάει?
    Πάντως κακα τα ψέματα πιστεύω ότι είμαι αρκετα συναισθηματικός για την εποχή μας η οποια προσφέρει απλόχερα σεξ και ως εκει.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    1,279
    αποθυμένο να έχεις πάει με πολλές? Έτσι όως περιγράφεις τον εαυτό σου δεν ειναι λογικό ενα τετοιο αποθυμένο για σένα.
    Πιθανό είναι το να θέλεις πολύ να εχεις μια σχέση και δεν εχεις.
    Και τι σημασία έχει με πόσες έχεις πάει? εντάξει θα έχεις παραπάνω εμπειρίες, αλλά όπως λές είσαι λίγο πιο συναισθηματικός για να κάνεις απλό σεξ. Άρα δεν το εχεις ανάγκη το σκετο σεξ.
    Δε ξερω αν οι φίλοι σου λένε την όλη αλήθεια για το τι κανουν στο σεξ, αλλά και να είναι σημασία έχει ποιος κανεις τα πιο πολλά? ή το αν αυτο που κάνεις σε ευχαριστεί?

  3. #3
    Σταμάτα να κάνεις παρέα με ηλίθιους! Οι ανθρώπινες σχέσεις δεν αξιολογούνται με βάση αριθμούς, εκτός κι αν εκείνος που κάνει την αξιολόγηση είναι κι ίδιος νούμερο ;)

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    επειδη εισαι ανασφαλης και παρολο που ξερεις τοσο συνειδητοποιημενα τι πραγματικα θελεις, ο καθε παπαρας μπορει να σε κλονισει και μονο που θα σε αμφισβητησει...
    αν καταληξεις οτι θελεις ξεπετες, οι δρομοι ειναι ανοιχτοι. γιατι δεν τις κανεις? η προσφορα ειναι αμετρητη.
    μια χαρα στα ειπαν οι δυο απο πανω.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    "Απωθημένο" βρε παιδιά, από το απωθώ. Την έχετε σκοτώσει τη ρημάδα τη λέξη!

Similar Threads

  1. ΦΤΑΙΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ......ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΙΜΗΜΑ????????
    By theo68 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 29-04-2011, 18:33
  2. ΦΤΑΙΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ......ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΙΜΗΜΑ????????
    By theo68 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 29-04-2011, 16:33
  3. Εσύ θα μπορούσες να αγαπήσεις κάποιον που σε μισεί; Πόσο θα άντεχες κάτι τέτοιο;
    By magda-ps. in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 57
    Last Post: 11-11-2007, 02:23
  4. Ζηλεύω... αλλά γιατί?
    By Tass in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 03-07-2007, 12:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •