Νιωθω μονος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22
  1. #1
    Deleted-2807
    Guest

    Νιωθω μονος

    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση κατόπιν σχετικού αιτήματος του θεματοθέτη.

    Εχω διαφορες ψυχωσεις και δυσκολευομαι στη καθημερινοτητα οπως στο να συγκεντρωθω, να μιλησω και να περασω καλα. Νιωθω πολυ μονος και χρειαζομαι παρεα. Υπαρχει καποιος που να νιωθει το ιδιο ? Αν ναι, θα ηθελα να μιλησουμε.
    Το 2010 αρχισε αυτη η ψυχικη ασθενεια να με κυριευει και τωρα φτανουμε 2014 και ακομα δε την εχω ξεπερασει και νιωθω πολυ απογοητευμενος. Ηταν το Μαιο του 2011 που πρωτη φορα πηγα σε ψυχιατρο για βοηθεια και οντως βοηθηθηκα πολυ αλλα μου εδωσε ενα φαρμακο που με εκανε να παχυνω και να παρω σε 3 μηνες 40 κιλα ακριβως και κατατρομαξα. Τωρα τα εχω χασει ολα αλλα η κοιλια μου ειναι λιγο πλαδαρη και θελω να ισιωσει. Απο τοτε που παχυνα αποφασισα να μη γινω καλα μεχρι να αδυνατισω και να γινει η κοιλια μου οπως ηταν. Και δεν εχει γινει ακομα και για αυτο δε θελω να γινω καλα. Χρειαζομαι καποιον να με στηριζει και να με αγαπαει. Μου λειπει η αγαπη. Εχω την αγαπη των γονιων μου και της οικογενειας μου αλλα δε φτανει. Αν θελετε να ρωτησετε κατι, ρωτηστε με.

  2. #2
    τώρα πως πάει το θέμα?
    Ακολουθείς κάποια αγωγή ή ψυχοθεραπεία?
    Last edited by Aeon; 01-06-2015 at 23:29.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    169
    Και τι έγεινε που εχεις λίγο πλαδαρη κοιλιά? Υπαρχουν κορίτσια που τους αρέσει η κοιλιτσα την βλέπουν σαν το μπαλκόνι του σπιτιού.
    Προσπάθησε να λύσεις τα υπολοιπα με τις ψυχώσεις και προπάντων ξεκινα να περνάς καλά. Βγες εξω με την παρέα κάνε καινούργιους φιλους γλεντησε, είσαι πολύ μικρός ακόμα για να σκέφτεσαι τόσο αρνητικά.
    Εύχομαι να βρεις αυτό που ψάχνεις όλο και κάποιο κοριτσάκι θα ενδιαφερθεί να κανετε παρεουλα!

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    2
    συνεχιζεις ακομα την ψυχοθεραπεια που εκανες τοτε, ακομα κι αν δεν παιρνεις τα χαπια?
    Επισης λες οτι σε επιασε αυτο το 2010 δηλαδη στα 16 σου, τι πιστευεις οτι το προκαλεσε αυτο ξαφνικα?
    Η μηπως θεωρεις οτι προυπηρχε και εκδηλωθηκε τοτε? Μηπως επειδη τοτε πηγες λυκειο και αλλαξες
    παραστασεις αρχισε να βγαινει?
    Last edited by Aeon; 01-06-2015 at 23:30.

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    2
    συνεχιζεις ακομα την ψυχοθεραπεια που εκανες τοτε, ακομα κι αν δεν παιρνεις τα χαπια?
    Επισης λες οτι σε επιασε αυτο το 2010 δηλαδη στα 16 σου, τι πιστευεις οτι το προκαλεσε αυτο ξαφνικα?
    Η μηπως θεωρεις οτι προυπηρχε και εκδηλωθηκε τοτε? Μηπως επειδη τοτε πηγες λυκειο και αλλαξες
    παραστασεις αρχισε να βγαινει?
    Last edited by Aeon; 01-06-2015 at 23:29.

  6. #6
    Deleted-2807
    Guest
    Μπορει να μου πεις καποιος πως γινεται να διαγραψω το θεμα απο το E-psychology ; Ευχαριστω πολυ!!

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    βασικα θες να διαγραψεις το θεμα απο το ψυχολοτζι κ για αυτο το ανεβασες πρωτοο πρωτο στα νεα θεματα για να το δουμε ολοι??????? με τα παλια θεματα δεν ασχολιτε κανεις ετσι κ αλλιως.

  8. #8
    to θέμα δεν διαγράφεται αλλά μπορείς να τα σβήσεις όλα αυτά που έγραψες και στη θέση τους να βάλεις
    π.χ. ---------
    ή ............
    Last edited by Aeon; 01-06-2015 at 23:47.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    ayto γινετε για καπιο χρονικο οριο μετα δε μπορει να τροποποιηθει

  10. #10
    Deleted-2807
    Guest
    Δηλαδη τωρα δε μπορω να τα διαγραψω ;

  11. #11
    Deleted-2807
    Guest
    Μπορειτε να μου πειτε τοτε πως στελνουμε μηνυμα για να στειλω στον NikosD ? Ευχαριστω!

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε γινετε ουτε κ αυτο δεν εχεις συμπληρωσει 50μυν στο φορουμ

  13. #13
    Deleted-2807
    Guest
    Παναγια μου! Δηλαδη δε μπορω να κανω τιποτα ?

  14. #14
    Deleted-2807
    Guest
    Τουλαχιστον να αλλαξω ονομα ?

  15. #15
    ΓΤ ΑΓΧΟΝΕΣΕ ΤΟΣΟ?

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Νιώθω τόσο ΜΟΝΟΣ.Έχω ανάγκη να μιλήσω σε κάποιον!
    By Γιάννης Σ. in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 215
    Last Post: 23-09-2013, 23:41
  2. ΝΙΩΘΩ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΜΟΝΟΣ ΑΠΟ ΠΟΤΕ
    By stefanos14587 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 8
    Last Post: 17-01-2013, 09:47
  3. Νιώθω μόνος
    By multikara in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 07-09-2012, 14:41
  4. Μονος..
    By jet in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 14
    Last Post: 07-02-2012, 12:23
  5. Ενω εχω αναγκη απο φιλιες νιωθω παραξενα καπως εξαρτημενη κ θελω να φευγω..νιωθω ενοχη γι αυτο..
    By Girl25 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-07-2010, 01:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •