Απλά δνε μπορώ να ξεχάσω...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    142

    Απλά δνε μπορώ να ξεχάσω...

    Έχουν περάσει πάνω απο 5 μήνες που χωρίσαμε και ακόμα τη σκέφτομαι.Τη βλέπω στον ύπνο μου σκέφτομαι στιγμές μαζί της.
    Και ενώ λέω θα το ξεπεράσω οι φίλοι μου μου λένε όλα τα αρνητικά της εγώ συνεχίζομαι να την θυμάμαι.Πάρα πολλά πράγματα μου τη θυμίζουν.
    Σε αυτόν το καιρό βγήκα με 3-4 διαφορετικές κοπέλες έκανα και σεξ αλλά και πάλι αυτην.Δεν μπορώ να καταλάβω το μυαλό μου γιατι παρόλο
    που μου φέρθηκε έτσι τη ζητάει.Πιθανώς να μην βρίσκω την κατάλληλη αλλά αν δεν ξεπεράσεις κάποια πως μπορείς να συνεχίσεις?
    Οπότε αν έχετε καμια καλή πρόταση τι να κάνω(εκτος απο το ξέχνα της και βγες έξω να περάσεις καλα) δεκτή...

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    168
    Quote Originally Posted by andy87 View Post
    Έχουν περάσει πάνω απο 5 μήνες που χωρίσαμε και ακόμα τη σκέφτομαι.Τη βλέπω στον ύπνο μου σκέφτομαι στιγμές μαζί της.
    Και ενώ λέω θα το ξεπεράσω οι φίλοι μου μου λένε όλα τα αρνητικά της εγώ συνεχίζομαι να την θυμάμαι.Πάρα πολλά πράγματα μου τη θυμίζουν.
    Σε αυτόν το καιρό βγήκα με 3-4 διαφορετικές κοπέλες έκανα και σεξ αλλά και πάλι αυτην.Δεν μπορώ να καταλάβω το μυαλό μου γιατι παρόλο
    που μου φέρθηκε έτσι τη ζητάει.Πιθανώς να μην βρίσκω την κατάλληλη αλλά αν δεν ξεπεράσεις κάποια πως μπορείς να συνεχίσεις?
    Οπότε αν έχετε καμια καλή πρόταση τι να κάνω(εκτος απο το ξέχνα της και βγες έξω να περάσεις καλα) δεκτή...
    Καλησπερα!
    Πόσο χρόνων Εισαι?Αν επιτρέπεται,φυσικά.Γιατι χωρισατε?Θες να την ξεπερασεις ή δε μπορείς?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    142
    26 είμαι.Χωρίσαμε για διάφορους λόγους αλλά περισσότερο γιατι είχα πάψει να την εμπιστεύομαι λόγο απιστίας.Όσο μέναμε μαζί ήταν καλύτερα αλλά όταν έφυγα για καλοκαίρι δεν μπορούσα
    απλα σκεφτόμουν όι μπορεί να είναι με κάποιον άλλον.Θέλω να την ξεπεράσω και να προχωρήσω αλλά δεν μπορώ.Συνέχεια σκέφτομαι τι είχε γίνει και τα αρνητικά αλλά δεν.Τυχαίνει φορές να την βλέπω στον ύπνο μου και να ξυπνάω και μετά να μην μπορώ να κοιμηθώ

  4. #4
    αντυ, αυτο που δεν μπορείς να την ξεχάσεις, λέγεται πληγωμενος εγωισμός.
    Αν κάτσεις να σκεφτεις με τη λογική σου και ανναρωτηθείς "γιατί μου λείπει ένας άνθρωπος που στην πραγματικότητα δεν με θέλει, αφού με απάτησε", τι θα απαντούσες στον εαυτό σου?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    169
    Quote Originally Posted by andy87 View Post
    26 είμαι.Χωρίσαμε για διάφορους λόγους αλλά περισσότερο γιατι είχα πάψει να την εμπιστεύομαι λόγο απιστίας.Όσο μέναμε μαζί ήταν καλύτερα αλλά όταν έφυγα για καλοκαίρι δεν μπορούσα
    απλα σκεφτόμουν όι μπορεί να είναι με κάποιον άλλον.Θέλω να την ξεπεράσω και να προχωρήσω αλλά δεν μπορώ.Συνέχεια σκέφτομαι τι είχε γίνει και τα αρνητικά αλλά δεν.Τυχαίνει φορές να την βλέπω στον ύπνο μου και να ξυπνάω και μετά να μην μπορώ να κοιμηθώ
    ????? Την χωρισες γιατί νομιζες οτι μπορεί να είναι με κάποιον άλλο?? Που να
    ηταν δηλαδή κιόλας...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    142
    Με είχε απατήσει κάποια στιγμή αλλά τη συγχώρεσα και της εδωσα αλλη μια ευκαιρία.Αλλά το θέμα είναι ότι δεν υπήρχε εμπιστοσύνη απο μέρους μου.
    Αλλά και αφού χώρισαμε έμαθα ότι με απατούσε όσο καιρο έλειπα γαι δουλεια.Παρόλα αυτα ακόμα την θέλω και την σκέφτομαι.
    Το θέμα είναι πως ξεχνάμε??

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    169
    Quote Originally Posted by andy87 View Post
    Με είχε απατήσει κάποια στιγμή αλλά τη συγχώρεσα και της εδωσα αλλη μια ευκαιρία.Αλλά το θέμα είναι ότι δεν υπήρχε εμπιστοσύνη απο μέρους μου.
    Αλλά και αφού χώρισαμε έμαθα ότι με απατούσε όσο καιρο έλειπα γαι δουλεια.Παρόλα αυτα ακόμα την θέλω και την σκέφτομαι.
    Το θέμα είναι πως ξεχνάμε??
    Αμα δεν υπάρχει εμπιστοσύνη άστα να πάνε.
    Αφού χωρισατε μετα πως σε απατούσε καλέ? Χωρισμένοι δεν εισασταν?
    Υπομονή τι να πω.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    169
    Σχεση αλλη δεν έκανες αυτους τους μηνες που χωρισατε?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    142
    Όχι με απατούσε όσο είμασταν μαζί εγώ το έμαθα αφού χωρίσαμε.Σχέση δεν έκανα έχουνε περάσει κάπου 5 μήνες γιατι ενώ γνωρίζω κοπέλες καμία δεν μου κάνει
    το κλικ παραπάνω που θέλω για να προχωρήσω σε σχέση.Και επίσης δεν είμαι άτομο που θα πω οκ θα κάνω σχέση για να έχω κάποια δίπλα μου.
    Και το χειρότερο που έχω αποκομήσει είναι η έλλειψη εμπιστοσύνης στους ανθώπους γενικά και το γεγονός ότι πλεον έχω γίνει αρκετα ανασφαλής και έχασα την αυτοπεποιθηση μου.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    τη ζητας ενω δεν ηταν πιστη σε σενα μηπως σου αρεσουν αυτες οι γυναικεες επιδη σου τεριαζουν ?

Similar Threads

  1. δυσκολεύομαι να ξεχάσω
    By αν? in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 299
    Last Post: 11-03-2012, 03:49
  2. Καταθλιψη..Απλα δεν μπορω αλλο..
    By redwine in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 27-11-2011, 13:49
  3. αν ξεχασω οτι υπαρχω?
    By kyknos25 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 18-06-2011, 14:03
  4. Δεν μπορω να ξεχασω ..
    By lanna in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 71
    Last Post: 27-11-2010, 12:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •