Ερωτευμενος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
  1. #1

    Ερωτευμενος

    Εχω ερωτευτει μια κοπελα που την λενε Χ. η οποια ειναι λιγα χρονια μεγαλυτερη μου . Τη βλεπω συχνα , μιλαμε συχνα και μερικες φορες φευγουμε μαζι . Επειδη η Χ. ειναι μεγαλο εξαμηνο εχει πολλους γνωστους και φιλους και νιωθω αβολα αναμεσα τους. Οταν την ρωτησα για αυτην την κατασταση , μου απαντησε πως ολοι αυτοι ειναι απλα φιλοι της και οχι κατι παραπανω .Ομως απο τη μια μερα στην αλλη η συμπεριφορα της Χ. αλλαζει δραστικα . Απο την μια τρεχει πισω μου και απο την αλλη βαριεται να με χαιρετησει . Δεν ξερω τι πρεπει να κανω . Να της πω , τι νιωθω ? Ή να ακολουθησω το ρευμα και οπου μας βγαλει το ποταμι ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    η απαντηση ειναι, "το ποταμι"
    (ελπιζω να ξερεις το σχετικο ανεκδοτο με τον δαλαι λαμα :p)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    142
    Έχεις να χάσεις κάτι?Δοκίμασε!Και άσχημα να πάει τουλάχιστον δεν θα μείνεις με την απορία

  4. #4
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    η απαντηση ειναι, "το ποταμι"
    (ελπιζω να ξερεις το σχετικο ανεκδοτο με τον δαλαι λαμα :p)
    Δεν το ξερω :( :( Αυτη ειναι η κατασταση μου επειδη την σκεφτομαι συνεχεια :(

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Quote Originally Posted by GeorgeP View Post
    Δεν το ξερω :( :( Αυτη ειναι η κατασταση μου επειδη την σκεφτομαι συνεχεια :(
    μη της κανεις ερωτικη εξομολογηση, ειναι πολυ βαρυ αν δεν ξερει τι θελει ακομα απο σενα. μια μερα που θα ειναι σε καλη διαθεση οπως περιγραφεις, ζητα της να βγειτε οι δυο σας και αν δεχτει, στην εξοδο προσπαθησε να τη πλησιασεις.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    γιωργακη.. συνηθως αυτοι που εχουν πολους γνωστους αυτο δε σημαινει οτι ειναι κ πιο προσιτοι ουτε οτι ειναι κολητη με ολους αυτους προφανος θα πρεπει να μαντεψεις τι θα ηθελε αυτη απο καπιον που δεν ειναι απλα γνωστος της αλλα κατι παραπανω αρα μη κοιτας το πληθος προσπαθησε να μαντεψεις το πια ειναι αυτη σε πιο προσωπικο επιπεδο

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    να σου πω ενα παραδειγμα για να καταλαβεις εγω ειχα ενα φιλο που ειχε 150 χιλιαδες γνωστους κ ομως κανενας απο ολους αυτους δε τον ηξερε καλυτερα απο μενα ολοι ηταν σαν ενα μπουγιο ερχοντουσαν ολοι μαζι κ εφευγαν ολοι μαζι

  8. #8
    Quote Originally Posted by andy87 View Post
    Έχεις να χάσεις κάτι?Δοκίμασε!Και άσχημα να πάει τουλάχιστον δεν θα μείνεις με την απορία
    Ισως εχεις δικιο andy , ομως οπως ανεφερα και πριν , την βλεπω πολυ συχνα και αμα αποτυχω δεν θα ειναι ολα οπως πριν . Ειναι η περιπτωση που λεμε : Οποιος θελει τα πολλα χανει και τα λιγα .
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μη της κανεις ερωτικη εξομολογηση, ειναι πολυ βαρυ αν δεν ξερει τι θελει ακομα απο σενα. μια μερα που θα ειναι σε καλη διαθεση οπως περιγραφεις, ζητα της να βγειτε οι δυο σας και αν δεχτει, στην εξοδο προσπαθησε να τη πλησιασεις.
    Της ειπα μια φορα να βγουμε και αρνηθηκε .
    Αλεξ πολυ με βοηθας ομως αλλο ειναι να εισαι ανδρας και να εχεις 150 χιλιαδες γνωστους , και αλλο να εισαι κοπελα και να ερχεται ο καθε ακυρος και να σε φιλαει

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω ειχα μια γνωστη σαν κ αυτη περιπου εμφαν κ ειχε τρελη περαση σε θαυμαστες αλλα ηταν τοσο θεατρινα που σε ολους το επαιζε τελεια κ ομως απο ολους αυτους μονο εγω μαντεψα τι κρυβοταν πισω απο αυτο που εβλεπα αν κ δε τα φταξαμε ειχαμε καλη επικοινωνια με τους αλλους δεν ειχε τιποτα

  10. #10
    Εφυγε το κοριτσι μου , θα την δω σε ενα μηνα το λιγοτερο , υπαρχει τροπος να μην την σκεφτομαι ? Tουλαχιστον προς το παρον

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    142
    Αυτη ειναι το κορίτσι σου γιατι μπερδευτικα

  12. #12
    Quote Originally Posted by andy87 View Post
    Αυτη ειναι το κορίτσι σου γιατι μπερδευτικα
    τροπος του λεγειν .

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    oπως σου ελεγα μη προσπαθεις παρα πολυ αυτος που πετυχαινει συνηθως δεν ειναι παντα ο πιο ικανος αλλα αυτος που εχει περισσοτερη αυτοπεποιθηση λεει λιγα κ εξηγιμενα χαλαρωσε κ πες οτι βρεξει ας κατεβασει αν της αρεσω εχει καλως αλλιως τσαο.. αυτοι οι ανθρωποι αρεσουν σημερα

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,626
    Quote Originally Posted by GeorgeP View Post
    Ισως εχεις δικιο andy , ομως οπως ανεφερα και πριν , την βλεπω πολυ συχνα και αμα αποτυχω δεν θα ειναι ολα οπως πριν . Ειναι η περιπτωση που λεμε : Οποιος θελει τα πολλα χανει και τα λιγα .

    Της ειπα μια φορα να βγουμε και αρνηθηκε .
    Αλεξ πολυ με βοηθας ομως αλλο ειναι να εισαι ανδρας και να εχεις 150 χιλιαδες γνωστους , και αλλο να εισαι κοπελα και να ερχεται ο καθε ακυρος και να σε φιλαει
    κοιτα, αν αρνηθηκε την εξοδο, ειναι πολυ απιθανο να ανταποκριθει σε μια εξομολογηση.
    χαλαρωσε και μην πιεζεις με υπερβολικο ενθουσιασμο και πολλη παρουσια, γυρω της.
    οταν θα την ξαναδεις σε διαθεση καλη απεναντι σου, , σε φαση που οπως ελεγες "σε κυνηγαει", ξανακανε την προταση σου, μια η δυο φορες ακομα. αν και παλι αρνηθει, απομακρυνσου.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Ερωτευμενος με την κολλητη μου
    By heyy61 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 16-10-2013, 15:23
  2. Δεν ειμαι ερωτευμένος μαζί σου...
    By faith in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 09-12-2012, 15:17
  3. ερωτευμένος με κοπέλα κολλητου
    By choco in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 06-12-2012, 08:23
  4. ερωτευμενος με τη φιλη μου
    By kathisterix(diplo-profil) in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 20-03-2012, 05:26
  5. ερωτευμενος με τον εαυτο του
    By elena_ch in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 08-08-2011, 14:00

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •