ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΜΑΥΡΑ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 20 of 20
  1. #16
    ...τακη, γιατί πιστεύεις ότι σε απορρίπτουν οι γυναίκες?

  2. #17
    Quote Originally Posted by Takis1984 View Post
    Καλησπερα εδω και καιρο εχω μια εντονη αδυναμια σε οτι κανω ......Αρνητικες σκεψεις με κατακλυνουν νευριαζω με το παραμικρο νοιωθο οτι θα μεινω ερωτικα μονος νοιωθο οτι οι αλλοι με βλεπουν βαρετο εχω βαρεθει τα παντα δεν ξερω οταν σκεφτομαι κατι κακο εχω ταχυπαλμια φοβαμαι να κανω καμακι ΖΗΛΕΥΩ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ που εχουν σχεση και λεω γιατι να μην εχω και εγω .......με εχει παρει απο κατω και ειμαι μονο 29 τι να κανω ?
    Φίλε μου σου λείπει η θετική σκέψη με την έννοια της ανάλυσης όχι με την έννοια του καλού.Μη δίδεις βάση στο συναίσθημα όταν αυτό είναι αρνητικό.Βασικά ο πρωτόγονος εγκέφαλος δεν ξέρεις τι παιχνίδια παίζει.Μπορεί να λαμβάνει μήνυμα από το έντερο ότι υπάρχει κάποιος ιός π.χ. και το συναίσθημα σου να είναι κακό χωρίς λόγο.Κι όμως το κάνει αυτό κατά κόρον και σε πλήθος ασθενειών που φαίνονται καταθλίψεις ή στεναχώριες.Δεν ξέρεις τι παιχνίδια παίζει ο πρωτόγονος εγκέφαλος.Να τα αναλύεις όλα με τον ανώτερο εγκέφαλο και φιλοσοφικά.Βασικά είχα πριν χρόνια υιοθετήσει μία μέρα την εβδομάδα όπου δεν σκεπτόμουν τίποτα.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    163
    Καλησπέρα Τάκη!όταν λες ότι έχεις βαρεθεί τα πάντα εννοείς τις παρέες σου, μήπως απλά δεν σε γεμίζουν πια;μήπως γενικά κάνεις πράγματα που δεν σε γεμίζουν ;δηλαδή απλά τα κάνεις μηχανικά;
    Στην ζωή μου μπαίνει όποιος θέλει, αλλά μένει όποιος ΘΕΛΩ.

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    8
    ναι της παρεες μου και κανω πραγματα πολλη αδεια

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    163
    ίσως να ναι και αυτός ο λόγος που νιώθεις θυμωμένος όπως είπες στην αρχή !!!και σε μένα συμβαίνει αυτό όταν δεν αλλάζει κάτι ή δεν με ευχαριστεί πολλές φορές θυμώνω και νιώθω ότι είναι δύσκολο να προχωρήσω!!και δεν σε αδικώ που φοβάσαι να κάνεις καμάκι μήπως και σε απορρίψουν, το θέμα είναι να μην πηγαίνεις προκατειλημμένος ότι θα φάς απόρριψη αλλά ούτε και με ύφος θα τα σαρώσω όλα!!!
    Στην ζωή μου μπαίνει όποιος θέλει, αλλά μένει όποιος ΘΕΛΩ.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. αρνητικα συμτωματα
    By nikopoul in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 12-07-2013, 20:51
  2. Αρνητικά συναισθήματα
    By deladrian in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 06-03-2013, 06:05
  3. Αρνητικά επωδυνα συμπτωματα
    By Karol in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 3
    Last Post: 26-04-2012, 11:32
  4. Replies: 4
    Last Post: 23-04-2012, 14:01
  5. αρνητικά συναισθήματα
    By Sofaki in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 3
    Last Post: 30-08-2009, 19:13

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •