ΞΑΝΑ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΑΓΧΟΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1

    ΞΑΝΑ ΑΓΩΝΙΑ ΚΑΙ ΑΓΧΟΣ

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΞΑΝΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ FORUM.ΕΙΧΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΕΙ ΜΕ ΜΙΚΤΗ ΑΓΧΩΔΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΘΛΙΠΤΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ.ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΟ 1 ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ.ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΓΩΓΗ ΜΕ ZANIPRAM KAI XANAX Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ RISIDRAL ΟΜΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΤΟ ΧΑΠΙ ΑΥΤΟ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΙΛΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ.ΓΙΑ 1 ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΗΝΑ ΗΜΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΛΑ ΤΟΣΟ ΠΟΥ ΞΕΧΝΟΥΣΑ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΣΥΜΤΩΜΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΤΟΝΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΤΗΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΤΙ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΒΟΥΝΟ.ΕΙΧΑ ΣΥΝΕΛΘΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ.ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΟΜΩΣ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΑΡΧΙΣΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΡΙΒΕΛΙΖΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ.ΜΗΠΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΟ?ΜΗΠΩΣ ΕΧΩ ΚΑΤΙ?ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΟΤΙ ΕΚΟΨΑ ΤΟ ΕΝΑ ΧΑΠΙ?ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΠΑΘΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΑΘΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΠΤΑ ΕΤΩΝ.ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΑΡΩΣΤΗ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΞΕΚΟΛΗΣΩ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ.ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΝΕΙΣ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Κουραγιο φιλη μου εχεις το παιδακι σου κ επιβαλλεται να σταθεις στα ποδια σου για αυτο για σενα κιολας,Εχω πειρα απο φαρμακα,Πασχω απο καταθλιψη που περναει κ επανεμφανιζεται,Παλαιοτερ� � επαιρνα ντεπρεβιξ εμφανισα παρενεργειες ευκολη κοπωση ζαλαδα κ το σταματησα αυθαιρετα ενω δεν μου το ειπε ο γιατρος,επειτα απο λιγο καιρο εμφανισα παλι εντονη καταθλιψη μαζι με αγχος κ ο γιατρος μου εδωσε λαντοζε κ ζαναξ,μπορω να πω το ζαναξ βοηθησε αμεσα να ειμαι ηρεμοτερη απο το αγχος η καταθλιψη παρεμεινε αλλα τωρα ειμαι καλυτερα,Πιθανον εκοψες κ εσυ το χαπι αυθαιρετα κ γιαυτο επειδεινωθηκε η κατασταση,μην το κανεις αυτο εγω το κανα κ επεστρεψα παλι σε καταθλιψη κ αγχος,Οπωσδηποτε συμβουλεψου τον γιατρο να στο αντικαταστησει με κατι αλλο εφοσον βιωνεις παρενεργειες,κ μενα το ντεπρεβιξ με εκανε λιωμα απο την κουραση ενω το λαντοζε πολυ καλυτερα

Similar Threads

  1. ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΤΟ SEX
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 29-11-2011, 21:58
  2. [B]ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ??[/B]
    By multikara in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 23-05-2011, 14:51
  3. ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.
    By jasmine in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 20-01-2011, 13:59
  4. Ξανα
    By Thessalo in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 120
    Last Post: 15-01-2010, 17:50
  5. Αγωνια
    By Arsi in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 16
    Last Post: 29-05-2009, 01:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •