Μεγεθος! Παιζει ή δεν παιζει ρολο?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 12 of 12
  1. #1
    Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    88

    Μεγεθος! Παιζει ή δεν παιζει ρολο?

    Συγνωμη γι'αυτην την ερωτηση και συγνωμη εαν γινομαι ασεμνος. Ειναι πραγματικα ενα συχνο θεμα συζητησης των εφηβων για το μεγεθος των μοριων. Θελοντας να λυσω αποριες και δικες μου και φιλων μου καθως και οσων αλλων εχουν αποριες και ντρεπονται να ρωτησουν θα ηθελα να κανω τις εξης ερωτησεις.

    Ποσο ειναι το φυσιολογικο μεγεθος του μοριου του αντρα?
    Παιζει ρολο στην σεξουαλικη ζωη και εαν ναι μονο ψυχολογικα ή και στην πραξη?

    Ρωταω γιατι εχει αμμεση σχεση με την ψυχολογια πιστευω ο καθενας καταλαβαινει γιατι.

    Θα ηθελα και γνωμες γυναικων και οχι μονο ανδρων.

    Ευχαριστω πολυ!
    ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΜΟΥ.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    O Enrique Inglesais εχει δηλωσει οτι εχει μικρο μοριο αλλα αυτο δεν τον εμποδιζει να εχεει εκατομυρια θαυμαστριες ισως επειδη ειναι διασημος και με λιγο ψαξιμο στο γγογλε θα βρεις την απαντηση π ψαχνεις...

  3. #3
    Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    88
    Θελω γνωμες γυναικων και ανδρων κτι σαν ερευνα στο google δεν θα βρεις παρα μονο γιατρικες εξηγησεις. Τι να τις κανεις αυτες καλυτερες οι γνωμες.
    ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΜΟΥ.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    μια συμβουλη π ποιανει ειναι να φας 2 κουταλιες μελι κ θα σου γινει τουμπανο ^^

  5. #5
    Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    88
    μια συμβουλη π ποιανει ειναι να φας 2 κουταλιες μελι κ θα σου γινει τουμπανο ^^
    Εχω ακουσει για μελι και καρυδια! Πρεπει οντως να πιανει αλλα δεν λεω για την στηση λεω για μεγεθος!
    ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΜΟΥ.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    100
    Ο γυναικειος κολπος λενε οτι εχει 7-9 εκατοστα μηκος ΑΛΛΑ ειναι πολυ ελαστικος και μεταβαλλει το μεγεθος/μηκος του προφανως για να μπορεσει να γεννησει κιολας οποτε μεταβαλλεται αναλογα με το μεγεθος που θα μπει αρα δεν υπαρχει ενα συγκεκριμενο μεγεθος πεους που ειναι σιγουρο οτι θα ικανοποιησει καθε γυναικα.

    Για αυτο σιγουρα θα εχεις ακουσει δεν εχει σημασια ποσο την εχεις αλλα ο τροπος που την χειριζεσαι χαχαχα, ενα φυσιολογικο πεος σε στυση ειναι απο 12 εκατοστα εως 16, κατω απο 10 χαρακτηριζεται μικροφαλλια.

    Αν θελεις να ευχαριστησεις μια γυναικα για την πρωτη σου φορα μην αγχωνεσαι για τετοια πραγματα,πηγαινετο σιγα σιγα εξερευνηστε ο ενας το σωμα του αλλου, παιξτε, δες ποια ειναι τα ευαισθητα της σημεια και οσο πιο πολυ σεξ κανετε ολο και καλυτερο θα γινεται πιστεψε με.

  7. #7
    Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    88
    Οχι δεν ρωταω για προσωπικες συμβουλες ρωταω απλα για να λυθουν γενικες αποριες γιατι αφορα πολλους νεους (οχι πως εμενα δεν με αφορα)! Ευχαριστω παντως για την απαντηση.
    ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΜΟΥ.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν θες να διαπιστοσεις αν μετραει το μεγεθος πες της σκυψε ευλογιμενη κ εκει που δε βλεπει χρησιμοποιησε μια μεγαλη πλαστικη κ μετα ρωτησε τη αν ειδε διαφορα

    :D:D

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Καλα φιλε μου ειμαι γυναικα κ πρεπει να σου πω οτι η πραγματικα σωστη γυναικα δεν ενδιαφερεται για το μεγεθος

  10. #10
    Quote Originally Posted by Νικος Κ. View Post
    Συγνωμη γι'αυτην την ερωτηση και συγνωμη εαν γινομαι ασεμνος. Ειναι πραγματικα ενα συχνο θεμα συζητησης των εφηβων για το μεγεθος των μοριων. Θελοντας να λυσω αποριες και δικες μου και φιλων μου καθως και οσων αλλων εχουν αποριες και ντρεπονται να ρωτησουν θα ηθελα να κανω τις εξης ερωτησεις.

    Ποσο ειναι το φυσιολογικο μεγεθος του μοριου του αντρα?
    Παιζει ρολο στην σεξουαλικη ζωη και εαν ναι μονο ψυχολογικα ή και στην πραξη?

    Ρωταω γιατι εχει αμμεση σχεση με την ψυχολογια πιστευω ο καθενας καταλαβαινει γιατι.

    Θα ηθελα και γνωμες γυναικων και οχι μονο ανδρων.

    Ευχαριστω πολυ!
    Νικο , οι έλληνες είναι 2 με το πιο μικρό μόριο στην Ευρώπη μετα τους Κινέζους , μπορεί να το παίζουμε καμάκι και greek lover αλλα τα φαινόμενα απατούν ^^ , ενδεχωμένος έχεις άγχος με τον εαυτό σου , άμα έχεις κιλά παραπάνω το λύπος κρίβει το πέος ,δεν έχεις απολύτος κανένα πρόβλημα

  11. #11
    Σε λίγο θα δούμε εδώ μέσα θέμα με τίτλο: "Ποια η γνώμη σας για τα παλ κραγιόν;?
    Ελεος δηλαδή με τόσα άκυρα.

  12. #12
    Member
    Join Date
    Aug 2012
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    88
    "Ποια η γνώμη σας για τα παλ κραγιόν;
    Εαν αυτο το θεμα δεν εχει αμεση θεση με την ψυχολογια τοτε τι εχει?
    ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΜΟΥ.

Similar Threads

  1. «Μεγεθος» Παιζει ρολο ή οχι;
    By Νικος Κ. in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 12-11-2012, 22:55
  2. Παιζει ρόλο αν η σκέψη που λέμε στον εαυτό μας είναι καταφατική?
    By Palikaros in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 2
    Last Post: 22-06-2012, 22:07
  3. Τι ρόλο παίζει ο ψυχίατρος στη ζωή του ασθενή?
    By BloodyKate in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 9
    Last Post: 30-08-2011, 22:20
  4. Replies: 7
    Last Post: 01-07-2011, 20:43
  5. παιζει με κοριτσια
    By manous73 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 12
    Last Post: 17-12-2008, 23:33

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •