Χωρίσαμε οριστικά
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    28

    Χωρίσαμε οριστικά

    Όσοι με παρακολουθούν γνωρίζουν ήδη την ιστορία μου.Βρίσκετε στην κατηγορία Απώλεια-πένθος. Γύρισα απο τις διακοπές των Χριστουγέννων και με χώρισε.Έτσι απλά μου είπε πως πιέζεται μαζί μου, πως έχει άλλα πράγματα στο κεφάλι του, πως θελει να μείνει μονος του, πως δεν έχει τίποτα άλλο να δώσει στη σχεση αυτή. Νοικιασα σπίτι και εδώ και 5 μερες μένω μονή μου. Βρίσκομαι σε απελπισία.Δεν τρώω, δεν κοιμάμαι.Παω μόνο για δουλειά και μετα ολη μέρα ξαπλωμενη κλαίω. Δε με έχει παρει ούτε ένα τηλεφωνο.Φεύγοντας απο το σπίτι του μου είπε πως δε θελει να νοιάζεται για κανέναν πια κι ούτε να νοιάζεται κανένας γι αυτόν.Ειμαι σε απόγνωση.Δεν αντέχω άλλο.Κλαίω κλαίω κλαίω. Τι να κάνω;;;Γιατι μου φέρεται έτσι;;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    142
    Αφησε του λιγες μερες..μπορει οντως να πιεστηκε και να ηθελε λιγο χωρο και χρονο.Μην τα βαφεις μαυρα.Απλα δνε θα τον παρακαλεσεις κιολας...
    Εγω πιστευω θα γυρισει οταν νιωσει καλυτερα.Σου μιλαω απο προσωπικη πειρα..
    Βεβαια μακάρι να μην το ειχα κανει να φερθω ετσι γιατι την πατησα και την εχασα οριστικα την κοπελα γιατι δεν μου εδωσε 2η ευκαιρια ακομα κια οταν γυρισα λιγες μερες μετα

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    4
    θα σου πω κατι που ακουγεται γραφικο αλλα
    μην αφηνεις καποιον να χαιρετε που επεσες
    αλλα αστον να κλαει που σηκωθηκες..
    Υ.Γ επειδη σε νιωθω μην βαλεις παντελιδη πλουταρχο enya και τα σχετικα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    101
    Το εχουν οι γιορτες με τους χωρισμους. Αστον λιγο μονο να επαναπροσδιορισει τα θελω του και να δει λιγο πιο καθαρα οτιδηποτε εχει συμβει.Ηρεμησε,κανε μια βολτα,βγες για ενα καφε με φιλους. Το μεσα στο σπιτι δεν βοηθαει καθολου,πιστεψε με...

  5. #5
    Quote Originally Posted by straw View Post
    Όσοι με παρακολουθούν γνωρίζουν ήδη την ιστορία μου.Βρίσκετε στην κατηγορία Απώλεια-πένθος. Γύρισα απο τις διακοπές των Χριστουγέννων και με χώρισε.Έτσι απλά μου είπε πως πιέζεται μαζί μου, πως έχει άλλα πράγματα στο κεφάλι του, πως θελει να μείνει μονος του, πως δεν έχει τίποτα άλλο να δώσει στη σχεση αυτή. Νοικιασα σπίτι και εδώ και 5 μερες μένω μονή μου. Βρίσκομαι σε απελπισία.Δεν τρώω, δεν κοιμάμαι.Παω μόνο για δουλειά και μετα ολη μέρα ξαπλωμενη κλαίω. Δε με έχει παρει ούτε ένα τηλεφωνο.Φεύγοντας απο το σπίτι του μου είπε πως δε θελει να νοιάζεται για κανέναν πια κι ούτε να νοιάζεται κανένας γι αυτόν.Ειμαι σε απόγνωση.Δεν αντέχω άλλο.Κλαίω κλαίω κλαίω. Τι να κάνω;;;Γιατι μου φέρεται έτσι;;
    ...δυστυχώς δεν μπορούμε να αναγκάσουμε κάποιον να νιώθει όπως εμείς, ούτε να περνά καλά μαζί μας αν δεν του βγαίνει.
    Πέρνα το στάδιο του κλάμματος και της απόγνωσης και σιγά-σιγά θα σταματήσεις να πονάς και θα δεις ξεκάθαρα αυτό που συμβαίνει.
    Είναι κρίμα να χάνεις το χρόνο σου τραβώντας μια κατάσταση απ τα μαλλιά χάνοντας όλο και περισσότερη αξιοπρέπεια.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    28
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...δυστυχώς δεν μπορούμε να αναγκάσουμε κάποιον να νιώθει όπως εμείς, ούτε να περνά καλά μαζί μας αν δεν του βγαίνει.
    Πέρνα το στάδιο του κλάμματος και της απόγνωσης και σιγά-σιγά θα σταματήσεις να πονάς και θα δεις ξεκάθαρα αυτό που συμβαίνει.
    Είναι κρίμα να χάνεις το χρόνο σου τραβώντας μια κατάσταση απ τα μαλλιά χάνοντας όλο και περισσότερη αξιοπρέπεια.
    Δε θα γυρίσει ποτε ξανα. Το νιώθω. Δεν αντέχω τη ζωή μου άλλο έτσι.ειμαι μισος άνθρωπος χωρις αυτόν.Πως θα συνεχίσω ;;Τον αγάπω πιο πολυ κι απτή ζωή μου. Του έδωσα τα πάντα.Κάναμε όνειρα για το μέλλον.Τι θα κάνω;

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    28
    Δεν μπορω να κοιμηθώ ακόμα ένα βράδυ.τον θέλω πίσω τον χρειάζομαι.θέλω να κλείσω τα ματιά κι οταν τα ανοίξω να βρίσκομαι στην αγκαλιά του.να μου χαμογελάει και μου λέει ότι με αγαπάει.Μου λείπει τόσο η αγκαλιά του.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Location
    όπου σκάνε τ'αστέρια
    Posts
    326
    Και τι μας νοιάζει εμάς. Εκτός αν νομίζεις ότι απευθύνεσαι στη θεία Λένα. Δηλαδή, μερικές, get serious. Τι ακριβώς θες να σου απαντήσει
    κάποιος για το ότι τον θες πίσω τον χρειάζεσαι? Ε, πρόβλημά σου, άσε μας κοπέλα μου. Άντε με το σινερομάντζο δω μέσα.
    Be warned. My shite detector is on high alert.

Similar Threads

  1. Δεν ξερω καν γιατι χωρίσαμε....
    By melina_ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 390
    Last Post: 06-03-2012, 00:05
  2. Με μισεί,χωρίσαμε και πονάω
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 17-08-2010, 14:44
  3. ΑΠΟΧΟΡΩ ΟΡΙΣΤΙΚΑ
    By PETRAN in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 03-10-2009, 19:40
  4. ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΜΑΖΙ
    By Mimi82 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 98
    Last Post: 29-08-2009, 16:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •