τι μου συμβαινει? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    262
    αυτο ειναι το θεμα.οτι με επιασαν κρισεις πανικου επειδη προσπαθησα να παω κοντρα οχι στο καλουπι μου,στις αρνητικοτητα μου.
    ξεσπασα για ενα διαστημα και ειδικα στην οικογενεια καθε φορα που ημουν μαζι τους ειχα πολυ θυμο μεσα μου και ξεσπουσα αγρια αλλα τωρα νιωθω οτι εριξα οτι ευθυνες ηταν να ριξω σε αλλους εκτος απο τον εαυτο μου αλλα τωρα νιωθω οτι μονο εμενα εχω απεναντι και εχω βελτιωθει σημαντικα στο να ελεγχω τις σκεψεις μου και τα συναισθηματα μου

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    262
    το τεραστιο θεμα το ειχα με την οικογενεια αλλα βαρεθηκα να κλαιγομαι για το τι κανανε λαθος.
    οτι ανηκει στο παρελθον πρεπει να το πεταμε αφου οι σχεσεις μας αποκατασταθηκαν.

  3. #18
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    7
    ετσι ειναι οπως ειπε ενας φιλος μου Να αδειαζουμε το εαυτο μας απο τα περητα, ωστε να μπορουμε να δεχτουμε τα καινουρια! θα συνεχισεις να κατηγορεις την οικογενια σου οταν θα υπαρχουν εντασεις και θυμοι . μην νομιζεις οτι μεσα σε ενα μηνα πανε ολα μας εφυγε η παλια cherrybanana χεχε στα λεω επειδη και εγω τα εχω περασει. το θεμα ειναι να το παλευεις και να μην προσπαθεις μονη σου απο την στιγμη που εχεις δεις στον ευατο σου αυτα που δεν σου αρεσουν και λες γιατι να ειμαι ετσι , ειναι η ωρα να κανεις και να ξανα κανεις κατι ! και συνεχως να κανεις πραγματα για να τα αλλαζεις προς το καλυτερο! και δεν γινονται αυτα απο την μερα στην αλλη θελει χρονο και υπομονη κυριως και κυριως θεληση , γιατι θα παλευεις με το καλουπι που λεγαμε... σκεψου τοσα χρονια εχεις δημιουργησει αμυνες για να επιβιωνεις και ξαφνικα πας να της αλαξεις .. εε τι να κανουν και αυτες?? να μην βγουν στην επιφανια να μην τσιγκλανε??

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    33
    Πολύ καλά κάνεις που τα σκέφτηκες αυτά τώρα που είσαι μικρή, το να μη νιώθεις συνεχώς μες στην καλή χαρά δεν είναι αρρώστια. Θα υπάρξουν δύσκολες στιγμές αλλά ξεπέρασε το μίσος που έχεις μέσα σου και όλα θα βελτιωθούν, θα πάρει λίγο χρόνο βέβαια

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. ΤΙ ΜΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ;
    By miliva18 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 30
    Last Post: 29-06-2013, 13:27
  2. Τι συμβαίνει;
    By lilypad in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 26-05-2013, 23:45
  3. Τι μου συμβαίνει?
    By missing_mile in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 36
    Last Post: 04-06-2010, 23:26
  4. Τί μου συμβαίνει?
    By Menelaos22 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 02-01-2010, 15:04
  5. Τι μου συμβαινει?
    By Θεοφανία in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 35
    Last Post: 30-12-2009, 10:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •