Που να απευθυνθώ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1

    Που να απευθυνθώ

    Καλημέρα σας και χρόνια πολλά

    Στην μεγάλη εξειδίκευση και προσφορά επιστημονικού προσωπικού που έχουμε τη χαρά να απολαμβάνουμε στις μέρες μας υπάρχει και το πρόβλημα της επιλογής του κατάλληλου ανθρώπου. Ήθελα να ζητήσω την συμβουλή σας πώς να διαλέξω σε ποιον να απευθυνθώ για τα προβλήματα που αντιμετωπίζω. Δεν θα ήθελα η επιλογή μου να βασιστεί σε γνωστούς και φίλους που θα μου πουν ‘ξέρω κάποιον που πήγε ένας γνωστός μου και μου είπε ότι είναι καλός’. Υπάρχει κάποιο φόρουμ που παρακολουθούν ψυχολόγοι/ψυχίατροι ή κάποιος άλλος τρόπος όπου μπορώ να γράψω τη φύση των προβλημάτων μου και να μου προταθούν δυο-τρία βιογραφικά με εξειδίκευση σε αυτό που αντιμετωπίζω ώστε να κάνω την καλύτερη δυνατή επιλογή για να βοηθηθώ?

    Σας ευχαριστώ πολύ και καλή χρονιά,
    Αργύρης

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    πολες φορες δεν υπαρχουν καλυτερες δυνατες επιλογες ουρανοκατεβατες υπαρχουν απλα επιλογες τωρα αν περιμενεις καπιον με εκατο πτυχια για να απευθυνθεις δωρεαν ετσι δε βλεπω να βγαζεις ακρη αν δε πεσει χρημα εγω εδω μεσα ιδικα παλιοτερα μιλαγα κ επιδη εβλεπαν τι ελεγα ολο κ καπιος εμφανιζοταν να μου πει κατι χρησιμο ετσι κανεις καπιες επαφες κ το παλευεις οπως μπορεις

    η καλυτερη επιλογη θα ηταν να ειχες καπιο φιλο με μαστερ στη ψυχολογια σα τον δοκτορ π***** που ηταν γειτονας ενος φιλος μου αλλα κ με αυτον ακομα χαθηκαμε...

Similar Threads

  1. Που να απευθυνθώ;;;
    By anyname in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 71
    Last Post: 17-06-2013, 21:18
  2. Που πρέπει να απευθυνθω?προβλημα επικοινωνιας.
    By alex35 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 17-01-2013, 12:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •