Ξύλο και φοβίες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 34
  1. #1

    Ξύλο και φοβίες

    Εσείς φοβάστε οταν μπαίνεται σε μια τέτοια διαδικασία ?

  2. #2
    τι εννοεις ακριβως ?

  3. #3
    Quote Originally Posted by σοκολατα 14 View Post
    τι εννοεις ακριβως ?
    Εννοώ το πιο απλό , οταν πας να πλακωθείς φοβάσαι εκείνη την στιγμή ? και πως διαχειρίζεσαι τον φόβο

  4. #4
    Εγω προσωπικα θα φοβομουνα πολυ , και θα το αποφευγα η θα αφηνα τον αλλον να εχει τον ταιλευταιο λογο, η αν ηταν κανονισμενο απο πριν να παω να τσακωθω με καποιον δε θα πηγαινα θα φοβομουνα .
    Γιαυτο και προσπαθω να μη τσακωνομαι ποτε κι με κανεναν.

  5. #5
    Quote Originally Posted by σοκολατα 14 View Post
    Εγω προσωπικα θα φοβομουνα πολυ , και θα το αποφευγα η θα αφηνα τον αλλον να εχει τον ταιλευταιο λογο, η αν ηταν κανονισμενο απο πριν να παω να τσακωθω με καποιον δε θα πηγαινα θα φοβομουνα .
    Γιαυτο και προσπαθω να μη τσακωνομαι ποτε κι με κανεναν.
    Και να μην πας δεν γλυτώνεις , πιστεύω οτι ολοι μας θα εχουμε μια τέτοια εμπειρία στην ζωή μας κάποια στιγμή , επειδή εμένα με κυνηγάει αυτό το φαινόμενο συχνα γιαυτό ρωτάω , οχι οτι κανονίζω να πλακωθώ και τέτοιες παιδικές βλακείες , εσύ αμα τύχαινε να είσαι το κέντρο ενός τέτοιου συμβάν , μάλωσες χοντρά με την φίλη σου πχ και αρχίσει καυγάς θα το έβαζες στα πόδια ?

  6. #6
    σιγουρα ναι , θα φοβομουνα κι θα ενοιωθα οτι με νικησε η αν δεν εφευγα θα εμενα με κατεβασμενο το κεφαλι κι θα εκλαιγα , σιχαινομαι αυτο το συναισθημα ομως δε ξερω δε μου βγαινει να φωναξω και μισω τους τσακωμους προσπαθω να τους αποφευγω ακομη κι να δω αλλους να τσακωνονται δε μαρεσει κι εγω προσβαλομαι .

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    θα σου πω τι εκανε ο θειος μου που ηταν πρωταθλητης στο μποξ πραγματικα δε φοβοταν χριστο αφου πλακονοταν στο μποξ με τους φιλους του κ μετα αφου επεφταν κ μερικες αδεσποτες μου ελεγε δειξαμε τα φιλικα μας συναισθημτα κ γελαγε.. (καλα στο μποξ σκιζει)

  8. #8
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    θα σου πω τι εκανε ο θειος μου που ηταν πρωταθλητης στο μποξ πραγματικα δε φοβοταν χριστο αφου πλακονοταν στο μποξ με τους φιλους του κ μετα αφου επεφταν κ μερικες αδεσποτες μου ελεγε δειξαμε τα φιλικα μας συναισθημτα κ γελαγε.. (καλα στο μποξ σκιζει)
    Καμία σχέση το μποξ με την πραγματικότητα , ουτε εγώ φοβάμαι στο ρίνκ , ισα ισα που το διασκεδάζω , στον δρόμο αλλάζουν τα πράγματα , δεν υπάρχουν όρια για να σε σταματάνε , εκέι υπάρχει πάντα φόβος , ακόμα και παγκόσμιος πρωταθλήτης να είσαι έξω απο το ρινκ είναι τελείως διαφορετικά

  9. #9
    Quote Originally Posted by ΧωρίςΣκιά View Post
    Καμία σχέση το μποξ με την πραγματικότητα , ουτε εγώ φοβάμαι στο ρίνκ , ισα ισα που το διασκεδάζω , στον δρόμο αλλάζουν τα πράγματα , δεν υπάρχουν όρια για να σε σταματάνε , εκέι υπάρχει πάντα φόβος , ακόμα και παγκόσμιος πρωταθλήτης να είσαι έξω απο το ρινκ είναι τελείως διαφορετικά
    Αν εννοεις να εχεις φοβο οταν εισαι εξω μονος σου τοτε οντως ειναι διαφορετικα μπορει να σου ερθει μια παρεα ξαφνικα κι να σε χτυπαει .
    Δυστυχως τα κοριτσια ειναι ποιο ευαλωτα πιστευω

  10. #10
    Quote Originally Posted by σοκολατα 14 View Post
    Αν εννοεις να εχεις φοβο οταν εισαι εξω μονος σου τοτε οντως ειναι διαφορετικα μπορει να σου ερθει μια παρεα ξαφνικα κι να σε χτυπαει .
    Δυστυχως τα κοριτσια ειναι ποιο ευαλωτα πιστευω
    Εγώ παντα είμαι μονος μου σε αυτά , τυχαία οταν είμουν εξω είδα μια παρέα εφήβων 10 ατομα περίπου να προκαλούν και να πειράζουν με σεξουαλικά συνθήματα μια 16 χρονη περίπου , ε και πηγα να την βοηθήσω , ε και φοβήθηκα πολύ εκείνη την ώρα , οχι οτι δεν τους ειχα :P αλλά οτι είμαι μονος μου σε αυτά με κανει να φοβάμαι έντονα

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    The 36th Chamber of Shaolin
    Posts
    1,983
    Σκιά θα σου πω το εξής, μιας και μεγαλωσα σε μερος οπου επεφτε ξυλο και γενικοτερα οι δυτικες συνοικιες της Θεσσαλονικης δεν φημιζονται για τον κοσμο τους. Εχω ερθει πολλες φορες σε αυτη την κατασταση. Αν ομως εισαι νευρικος δεν νομιζω οτι το σκεφτεσαι. Το καλο ειναι να προσπαθησεις να μην μπεις καν στην διαδικασια να παιξεις μπατσες, γιατι ποτε δεν ξερεις τι ειναι ο αλλος. Γιαυτο κοιτα οσο μπορεις να το αποφευγεις.

    Εχω να ερθω στα χερια με ανθρωπο πανω απο 10 χρονια, πλεον δεν γνωριζω το τι θα γινει εαν πιαστω γιαυτο και το αποφευγω

  12. #12
    Quote Originally Posted by ΧωρίςΣκιά View Post
    Εγώ παντα είμαι μονος μου σε αυτά , τυχαία οταν είμουν εξω είδα μια παρέα εφήβων 10 ατομα περίπου να προκαλούν και να πειράζουν με σεξουαλικά συνθήματα μια 16 χρονη περίπου , ε και πηγα να την βοηθήσω , ε και φοβήθηκα πολύ εκείνη την ώρα , οχι οτι δεν τους ειχα :P αλλά οτι είμαι μονος μου σε αυτά με κανει να φοβάμαι έντονα

    Θα επρεπε να ντρεπονται ελπιζω να μη πηγαν να τη βιασουν , σιχαινομαι τα αγορια που κανουν τετοια.
    Αν μου τυχαινε κατι τετοιο θα ηθελα να τα κυνηγησω ομως δε θα ειχα το θαρρος.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1,342
    Αυτο π λεει ο undetermined...Οταν θα θυμωσεις πραγματικα θα το καταλαβεις δεν θα φοβηθεις και θα σε κυριευσει ο θυμος...Θα θελεις απλα να κανεις κακο στον αλλον...ΦΛΩΡΕ XAXAX

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    142
    Γενικα το αποφευγεις εφόσον δεν υπάρχει λόγος να μπλεχτείς.Αλλά όταν ελιναι να μπεις σε ένα καυγα ναι μεν νιώθεις φόβο αλλά λόγο της αδρεναλίνης εκείνη τη στιγμή
    αποκτάς περισσότερο δύναμη να το πω,αγνοια κινδύνου αλλά θα μπορέσεις να ανταπεξέλθεις καλύτερα και τουλαχιστον αν υπερασπιστεις τον εαυτο σου.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Athens
    Posts
    699
    Απλά χώνεσαι και οποιων πάρει ο χάρος.
    Που κολλάει το δεν ξέρεις τι είναι ο άλλος...
    Ο άλλος,αν είναι πρώην μισθοφορικού στρατού από Mombasa δεν θα κάτσει καν να μιλήσει και να το παίζει...
    Οποτε ξέρεις τι είναι ο άλλος.
    Άλλος ένας και καλά.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. οι τοπ φοβιες
    By dominic in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 14-02-2012, 20:31
  2. Φοβίες...
    By Saga in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 10
    Last Post: 08-08-2011, 18:14
  3. ΝΕΥΡΑ ΚΑΙ ΞΥΛΟ
    By Lacrymosa in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 33
    Last Post: 08-08-2011, 12:15
  4. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΤΟ ΞΥΛΟ ΠΟΥ ΕΠΕΦΤΕ ΠΑΛΙΑ!!!
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 113
    Last Post: 12-05-2011, 19:20
  5. Φοβιες
    By individuathoughtpatterns in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 02-11-2008, 21:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •