ΑΠΟΧΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΞ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1

    ΑΠΟΧΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΞ

    Καλησπερα σε ολους τους φιλους-ες!Θα μπω αμεσως στο θεμα μου..Εχω σχεση με μια κοπελα απο την αλβανια 8 μηνες τωρα....μου εκρυβε τη καταγωγη της στην αρχη....συμπεριφορες περιεργες..πολυ κλειστος ανθρωπος...ενα προφιλ στο φεισμπουκ με προκλυτικες φωτογραφιες κτλλ....μολις γνωρισα τους δικους της και αποδεχτηκα τη καταγωγη της..ολα ηταν πολυ καλυτερα!!!!!πολυ αγαπη αλλα καιπολλοι καυγαδες...γιατι δεν εκδηλωνοταν...τσακωμοι εγωισμου για μερες ολοκληρες....5 μερες καλα 2 χαλια...διεγραφη οικειοθελως το προφιλ στο φεσμπουκ..ολα κυλουσαν καπως καλυτερα...στο κρεββατι ενα μαζεμμενο κοριτσι που δε με κλαυπτε....δεν εκανε τπτ απολυτως....το ειχα αναφερει καποιες φορες αλλα οπως υποστηριζε δεν ειναι καμια που.... για να κανει τρελα πραγματα...δε το δεχομαι αυτο τσπ...Γτασαμε στο σημειο να γκρινιαζω γιατι δε καναμε ουτε σεξ..10 ημερα ολοκληρα...συνεχης τσακωμοι γιαυτο...οσες προσπαθειες και αν εκανα τη μια δεν ειχε κανει μπανιο..την αλληξ ειχε πονοκεφαλο...και ξενερωσα πραγματικα απο μεριας μου...φτασαμε τωρα 3η φορα και ηαμστε στα μαχαιρια γιαυτο το θεμα..υποστηριζει οτι ειναι πολυ κουραμσενη..οτι δε γουσταρει τη δουλεια της και δεν εχει ψυχολογια για τετοιοα...καθω οτι δεν ειναι βασικο γιαυτην.....το σεξ.Εξηγησα πολλες φορες οτι ειναι ζωτικο κομματι σε μια σχεση...οτι δε νιωθω πλεον αντρας.....οτι με κανει να νιωθω ανεπιθυμητος και οτι αν δε την ελκυω πλεον να μην με ταλαιπωρει και να με αφηασει...Η απαντηση της παντα ειναι οτι δεν ειναι τπτ απο αυτα που πιστευω..αλλιως δε θα ηταν μαζι μου...ειναι η κουραση κτλ.......συγνωμη αν εγραψα πολλα..τη γνωμη σας..

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    28
    προφανως εχει δικιο η κοπελα για να το λεει σιγουρα θα ειναι κουρασμενη αλλιως δεν θα ηταν και μαζι σου.οσο για τους τσακωμους πρεπει να κατσετε να μιλησετε το ξερω ειναι λιγο αδυνατο αλλα πρεπει να τα λυσετε.για να καταλαβω πατε σοβαρα?και γτ σου το εκρυψε?μηπως εχει κομπλεξ οτι δεν θα την ηθελες αν το μαθαινες εξαρχης?αυτο που λες οτι δεν νιωθεις πλεον αντρας πρεπει να το καταλαγασεις τι να πουν παντρεμενα ζευγαρια που εχουν μηνες και χρονια να κανουν κατι και τους κραταει η αγαπη.για αυτο λοιπον δεν εχει σημασια το σεξ αν τα πατε καλα σε ολα τα αλλα.πρεπει να σκεφτεις οτι δεν τα πατε σε τπτ καλα ομως και εαν δεν αλαξει αυτο θα ηταν καλυετρα να το τελειωσεις.περα απο ολα αυτα ειπαμε κατσε και μιλα της αν την αγαπας.βρειτε μια λυση γτ καποια πηγη τσακωμων υπαρχει για να γινονται ολα αυτα.εσενα σε πειραζει που ειναι απο αλβανια?γτ αν δεν σε πειραζε δεν θα το ανεφερες καν.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω εξακολουθω να μην καταλαβαινω που την ειδες την αγαπη εδω περα εγω απο οτι καταλαβα την αξιολογισες απο το προφιλ της στο φβ κ μετα οταν τη γνωρισες καλυτερα καταλαβες οτι δεν ειναι αυτη που εδιχνε στο ιντερνετ αυτο συμβαινει αρκετες φορες αφου αν δεν τον γνωρισεις καπιον απο κοντα δε μπορεις να βγαλεις συμπερασμα για το πως ειναι ακριβως εκτος απο το να υποθεσεις πως ειναι κ να πιστευεις οτι εχεις πεσει μεσα για αυτο ακριβως κ διεγραψε το προφιλ της αφου δεν ανταποκρινοταν σε οτι ηταν πραγματικα αρα θα πρεπει να εισαι πιο ψαγμενος κ να βλεπεις τα πραγματα σε βαθος καθε φορα που ασχολισαι με γνωριμιες γιατι οι ανθρωποι εχουν πολες πλευρες αρα το συμπερασμα ειναι ενα οι ανθρωποι δεν αλαζουν εσυ απλα νομιζεις οτι τους ηξερες.

  4. #4

    οκ

    Γεια σου κατερινα και αλεξανδρε και ευχαριστω για τοενδιαφερον.Δεν με πειραζει που ειναι απο την αλβανια..σε καμια περιπτωση.απλατοαναφερω για να καταλαβει καποιος τη ψυχοσυνθεση της..ειναι κλειστος ανθρωπος και ακομη πιο κλειστος στοκρεββατι..Το παμε σοβαρα με τη κοπελα..εχω γνωρισει τους δικους τους που ειναι υπεροχοι ανθρωποι.Ξεχασα να σας αναφερω(δε ξερω αν βοηθαει η οχι),τοπρωτο καιρο των τσακωμων με χωριζε συνεχεια...τα βρισκαμε συνεχεια..τη κυνηγουσα...μεχρι που δε το ξανακανε και υποστηριζε οτι ολα αυτα τα εκανε για να με δοκιμασει.... Ειχε απατησει συντροφο της....ο τελευταιος συντροφος την απατουσε και την αφηνε σπιτι συνεχεια και εβγαινε με παρεες....καθως καιτην ειχε τραβηξει ημιγυμνες φωτο με δικη της συνεναινεση που εδειχνε σε διαφορους ακομη και σεατομαπου δουλευαν στο μαγαζι που εργαζοταν η ιδια....

  5. #5
    Γεια σου κατερινα και αλεξανδρε και ευχαριστω για τοενδιαφερον.Δεν με πειραζει που ειναι απο την αλβανια..σε καμια περιπτωση.απλατοαναφερω για να καταλαβει καποιος τη ψυχοσυνθεση της..ειναι κλειστος ανθρωπος και ακομη πιο κλειστος στοκρεββατι..Το παμε σοβαρα με τη κοπελα..εχω γνωρισει τους δικους τους που ειναι υπεροχοι ανθρωποι.Ξεχασα να σας αναφερω(δε ξερω αν βοηθαει η οχι),τοπρωτο καιρο των τσακωμων με χωριζε συνεχεια...τα βρισκαμε συνεχεια..τη κυνηγουσα...μεχρι που δε το ξανακανε και υποστηριζε οτι ολα αυτα τα εκανε για να με δοκιμασει.... Ειχε απατησει συντροφο της....ο τελευταιος συντροφος την απατουσε και την αφηνε σπιτι συνεχεια και εβγαινε με παρεες....καθως καιτην ειχε τραβηξει ημιγυμνες φωτο με δικη της συνεναινεση που εδειχνε σε διαφορους ακομη και σεατομαπου δουλευαν στο μαγαζι που εργαζοταν η ιδια....

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    δυο περιπτωσεις υπαρχουν, ή ειναι πρωταρα με αποτελεσμα να φοβαται να κανει πραγματα μη πονεσει αλλα και για να μη παρεξηγηθει, ή μπορει να εχει ταυτοχρονα και καναν αλλον που κανει τα παντα και μετα εσενα σου λεει για κουραση κλπ. σιγουρεψου πως δεν κρατα επαφη με τον πρωην της κι οτι δε σε κερατωνει (αφου το κανε μια μπορει να το ξανακανει), τσεκαρε κρυφα κινητο και προσπαθησε να περνας περισσοτερο χρονο μαζι της για να τη παρακολουθεις. αν υπαρχει δευτερος δε θα αργησει να φανει, αλλα και πρωταρα να ειναι ετσι θα σε μαθει καλυτερα για να ανοιχτει.
    Last edited by deleted-member30-03; 03-02-2014 at 02:15.

  7. #7
    Γεια σου κενο και σε ευχαριστω...εχω κανει ΟΛΑ μα ΟΛΑ αυτα που αναφερεις.....και εχω σιγουρευτει οτι δε συμβαινει τπτ απ'ολα αυτα....

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    28
    γεια σας και παλι.θεωρω πως οι ελληνιδες ειναι απο τις πιο θερμες γυναικες του κοσμου οποτε κυριε κενο μαλλον δεν τις ξερεις καλα.δευτερον οκ το θεμα δεν ειναι η καταγωγη αλλα οιανθρπωποι.επισης εχω γνωρισει πολλες αλβανιδες και πραγματικα πιστευω πως ειναι ηθικες αντιθετα με τις ρωσιδες κτλ.επισης αφου τσεκαρες οτι δεν σε κερατωνει η εξηγηση ειναι οτι πραγματι δεν περναει καλα στον χωρο εργασιας της και θα σου προτεινα να την βοηθησεις να βρει αλλη δουλεια....αν γινεται. κατι που μου εκανε εντυπωση ειναι το προφιλ της που ειχε φωτο οτι να ναι οποτε προσεχε κοπελες που βαζουν τετοιες φωτο ειναι αρκετα ξεπεταγμενες.ισως γνωρισε εσενα και προσπαθησε να κρυψει το παρελθον της διαγραφοντας το προφιλ(ισως).

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    τοσα χρονια τις εφαγα στη μαπα, ειναι ψυχρες κι αδιαφορες, ουτε κωλο δε δινουν μονες τους. πρεπει να παντρευτω κι ολας μια απ'αυτες για να μπορω να εκφερω γνωμη ? ε δε θελω να το κανω αυτο το λαθος ακομα, σορρυ.

    colemon εσενα δε σε ενοχλει, αλλα εκεινη ισως νιωθει ασχημα που δεν εισαι απ'την αλβανια, αυτο το σκεφτηκες ? αν δεν υπαρχει αλλο προβλημα, μπορει να ειναι οτι νιωθει ξενη.

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    28
    τες πα δεν ειμαστε εδω για να διαφωνουμε.και σταματα να γινεσαι κινικος και να μην μιλας ετσι εδω μεσα.σαιτ ψυχολογιας ειναι οχι κεντρο διερχομενων.

  11. #11
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31
    καλησπερα σε ολους και καλο σας μηνα! Θα μπορουσα να πω κι εγω το προβλημα μου? Ειμαι καινουργια...

  12. #12
    Νομιζω φιλοι μου ειμαστε εκτος θεματος.......

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    ισως σε εχει δει ψυχρα, σαν "καλη περιπτωση για γαμο" ,αλλα δεν την συγκινεις σεξουαλικα.
    εμενα μου φαινεται πολυ περιεργο μια γυναικα να βαζει προκλητικες φωτος στο φμ ενω δεν λειτουργει σεξουαλικα. μηπως με τους πρωην λειτουργουσε καλυτερα?
    εσυ , δες τι θελεις στην ζωη σου, ασχετως του τι θελει αυτη.
    μπορεις να εισαι με μια γυναικα που μαλιστα προχωρας ¨"σοβαρα", πηγες και γνωρισες γονεις κλπ, ενω το σεξουαλικο απ την αρχη δεν λειτουργει καλα και παει απ το κακο στο χειροτερο??
    κανεις αλλος δεν θα σου φταιει, αν βρεθεις παντρεμενος με αυτην την γυναικα, εχοντας τετοια τεραστια ελλειψη στην σχεση σας..
    καλη τυχη οτι κι αν αποφασισεις :)

  14. #14
    Ευχαριστω για την απαντηση σου ρεμεντυ.Αυτη ομως δε την προβλιματιζει να προχωρησει με εναν ανθρωπο και σεξουαλικα να μη τον θελει??Εγω προσωπικα εχω 'ξενερψσει' και δε θελώ πλεον σεξ μαζι της.....κατι που αυτη δε προικειται να καταλαβει αλλα πιστευω οτι με τα απο ολα αυτα ειναι λογικο...

Similar Threads

  1. ΑΠΟΧΗ ΑΠΟ ΤΟ ΣΕΞ
    By carrot in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 17-12-2010, 13:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •