Eιμαι εγκυος και ο αντρας μου δεν ειναι καθολου στοργικος μαζι μου...
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 42
  1. #1
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31

    Thumbs down Eιμαι εγκυος και ο αντρας μου δεν ειναι καθολου στοργικος μαζι μου...

    Τι κανεις στην περιπτωση που ενω εισαι εγκυος ο αντρας σου λειτουργει σαν να μην συνεβει τιποτα το διαφορετικο?
    Ειναι απομακρος,αποτομος και δεν εχει ορεξη να μιλησει μαζι μου! Στην δουλεια του και εξω απο το σπιτι μας ειναι αλλος ανθρωπος!Τι προσπαθει να αποδειξει σε εκεινους και δεν προσπαθει σσε εμενα??Το ερωτικο κομματι παντα ειχε προβλημα και τωρα ακομη χειροτερα! Καποτε δεχοταν ακομα και να μου χαιδεψει την πλατη...τωρα οτι και να του πω δεν μπορει,παιζει παιχνιδια στο ιντερνετ...παντα μια δικαιολογια δηλ.Οσο και να προσπαθω να ειμαι ηρεμη...δεν αντεχω πια....και δυστυχως κανω κακο με την ψυχολογια μου στο πλασματακι μεσα μου!Ειναι το μοναδικο που ακουει τους χτυπους της καρδιας μου ανα πασα ωρα και στιγμη αλλα κριμα.....σιγουρα καταλαβαινει οτι η μαμα του δεν ειναι καλα!

  2. #2
    ....αλεξ εγώ δεν θα σου πω τη γνωμημου γιατι είσαι έγκυος.
    Εσύ τι πιστευεις ότι συμβαίνει?

  3. #3
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31
    Βρε κοριτσακι παντα ηταν παραξενος...δεν εκδηλωνοταν...κλειστος γενικα σαν ανθρωπος,δεν ανοιγεται πουθενα...ουτε καν σε εμενα που ειμαστε 10 χρονια μαζι....το μυαλο μου παει σε πολλα...λυσεις ψαχνω και μια ελπιδα...αλλα η συμπεριφορα του με απογοητευει...

  4. #4
    Quote Originally Posted by ΑΛΕΞΝΙΚΟΛ View Post
    Βρε κοριτσακι παντα ηταν παραξενος...δεν εκδηλωνοταν...κλειστος γενικα σαν ανθρωπος,δεν ανοιγεται πουθενα...ουτε καν σε εμενα που ειμαστε 10 χρονια μαζι....το μυαλο μου παει σε πολλα...λυσεις ψαχνω και μια ελπιδα...αλλα η συμπεριφορα του με απογοητευει...
    ...αφούβ είναι έτσι δέκα χρόνια, τον παντρεύτηκες και αποφάσισες να κάνεις και παιδί μαζί του, ποιο είναι το θέμα?
    Προφανώς δεν είχες ποτέ πρόβλημα με τη στάση του και την είχες αποδεχθεί.

  5. #5
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31
    παντα ελεγε πως ολα θα αλλαξουν....αλλαζαν 2,3 μερες και υστερα παλι τα ιδια....και μετα εδινα παλι ελπιδες και ελπιδες....δεν αρνουμαι πως τον αγαπαω...εχουμε περασει παρα πολλα μαζι....οταν ειπα πως αφηνω για λιγο το κομματι του παιδιου στην ακρη...τοτε ηρθε η εγκυμοσυνη!

  6. #6
    Quote Originally Posted by ΑΛΕΞΝΙΚΟΛ View Post
    παντα ελεγε πως ολα θα αλλαξουν....αλλαζαν 2,3 μερες και υστερα παλι τα ιδια....και μετα εδινα παλι ελπιδες και ελπιδες....δεν αρνουμαι πως τον αγαπαω...εχουμε περασει παρα πολλα μαζι....οταν ειπα πως αφηνω για λιγο το κομματι του παιδιου στην ακρη...τοτε ηρθε η εγκυμοσυνη!
    ...βρε αλεξ μου, δεκσ χρόνια τον ξέρεις και δεν άλλαξε όταν μπορεί να είχε και ένα φόβο να σε χάσει, θα αλλάξει τώρα?
    Μεταξύ σας κουβέντα έχει γίνει? Του έχεις πει ότι δυσανασχετείς με τη συμπερφορά του?

  7. #7
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31
    Ακου να δεις....εχει χασει τον αδερφο του...τον εχασε λιγο πριν γνωρισει εμενα....με αποτελεσμα μετα τον χαμο του αδερφου του να βγαινει,να πινει και να χαλαει πολλα λεφτα...γυμναστης...γυναικες ...ποτα! Καταλαβαινεις...!Οταν εγω τον γνωρισα λοιπον ημουν 20...κι εκεινος 33....επαναστατησα σαν κοπελα....που δεν ειχα ελευθερια....εβγαινα πιο αργα,αλλα αυτο γιατι στεναχωριομουν και ηθελα να τον σωσω απο αυτην την αλητεια....κατι με τραβηξε σε εκεινον...ισως η μοναξια και η πληγη του! Να συνεχισω ή γινομαι κουραστηκη??

  8. #8
    οχι, συνεχισε :)
    Παρε μια ανασα, χαλαρωσε και γραψτα με την ησυχια σου μηπως βγαλουμε ακρη.

  9. #9
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31
    Για αρκετα χρονια,μεχρι πριν παντρευτουμε...μου εγραφε γραμματα...στα οποια με παρομοιαζε με τον αδερφο του και εγραφε πως ειμαι το κομματι που εχασε και δεν θα με αφησει να φυγω! Μονο οταν μου εγραφε ψιλο ανοιγοταν...και λεω ψιλο γιατι περισσοτερο εγραφε γενικοτητες!Για τον κοσμο,τα σκοταδια κλπ κλπ...το πηγα σε ψυχολογο....καποια κομματια δεν μου αρεσαν...και καποιες επαναληψεις λεξεων! Τελος παντων η γιατρος ειπε πως ειναι μια μπερδεμενη προσωπικοτητα μαλλον και δεν συγχωρει τον ευατο του για πραγματα που εχει κανει κ εχει χασει!Καθισα λοιπον εγω....να ψαξω τι συμβαινει αλλαζοντας εμενα....μπας και βρω τι γινεται...σε σημειο μεχρι κ σημερα να μην εχω καταφερει τιποτα γιατι, ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΤΑΙ! Μα τι σε ψυχοθεραπευτες να πηγαινω εγω,κρισεις πανικου να παθαινω...εκεινος να μην κανει τιποτα για εμας!Ουφφφ....

  10. #10
    .....συνέχισε αλεξ... γιατι έδεσες τη ζωή σου με έναν άνθρωπο που δεν προσπαθησε καν να ειναι μαζί σου?
    Επειδή σου είπε πως του έλλειπε ένα κομμάτι του?
    Εψαξες ποτέ εσένα και το λόγο που κάθισες δεκα χρόνια σε μια μονόπλευρη σχέση?

  11. #11
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31
    Εγω....εχω χασει ηδη ενα μωρο απο μικρη...και τα λατρευω τα παιδια! Οποτε....πονουσα εγω,πονουσε κι εκεινον για τον χαμο του αδερφου του! Αποφασισαμε να μεινουμε μαζι για να τον μαθω επιτελους και να δω πως ειναι να ζεις μαζι του! Εβλεπα πως εκανε προσπαθειες...λιγες αλλα εκανε να ειμαστε πιο κοντα ακομα και ερωτικα...δηλαδη 1 φορα την εβδομαδα εστω...περισσοτερο με αζακια δικα μου αλλα ενεδινε...για λιγο καιρο μεχρι που υστερα εβρισκε δικαιολογιες του τυπου εχει πονοκεφαλο,ειναι κουρασμενος...δεν εχει ορεξη!Να προσθεσω οτι παντα ειχε προβλημα στη εκσπερματωση και αυτο που μου ελεγε ειναι πως μονο εγω τον βοηθησα τοσο! Ο καιρος περνουσε ομως...δουλεια και οι δυο και στο τρεξιμο και να μενουμε μαζι...οι δικοι του να μην με θελουν...εκεινος να μη με στηρηζει γενικως σε κουβεντες τους....και αποφασιζω να φυγουμε μακρια μπας και τελικα αυτο ηταν το προβλημα και γλιτωναμε!!

  12. #12
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31
    Μπα...ενα μηνα κατσαμε γιατι δεν αντεχα τοοοοσο μακρια απο την πολιτεια και μονη μου!! Γινεται πολιτικος γαμος γιατι ειχα και την πιεση απο τους δικους μου,λειπω πολυ και τα γνωστα! Ερχεται και ο πατερας του που λες και μας προτεινει να μετακομισουμε πανω απο εκεινους...το σπιτι ειναι δικο μας και τα κλειδια ειναι εδω για να ξεκινησουμε να φερνουμε πραγματα! Για το μονο που χαρηκα ηταν για το ενοικιο που θα γλιτωναμε...για τιποτε αλλο! και στην πορεια το πληρωσα και το πληρωνω με συμπεριφορες περιεργες!

  13. #13
    ...για να μη σε κόβω, γρ'αψε όλη την ιστορία με όσο πιο σαφήνεια μπορείς και το συζητάμε στο τέλος.

  14. #14
    Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    31
    Σε ζαλισα? :)

  15. #15
    ...οχι! εχω ορεκη για κουβεντα. Πες :)

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Ειναι λαθος να θελω να παω μαζι της στο ταξιδι?
    By Pandemonium in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 23
    Last Post: 23-01-2014, 13:52
  2. Ο άντρας μου είναι ψεύτης...
    By truthhurts in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 12-08-2013, 06:26
  3. ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΑΠΑΤΑ? ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ 'Η ΚΑΚΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ?
    By VICKY88 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 23-11-2012, 10:53
  4. Δεν τον θέλει αλλά ειναι μαζι του
    By Blue1 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 70
    Last Post: 19-09-2012, 12:12
  5. Είναι μαζί μου από λύπηση;
    By ornament in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 05-01-2009, 17:54

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •