Κριση τι ακριβως επαθα?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1

    Κριση τι ακριβως επαθα?

    Καλησπερα χτες ειχαν εναν πολυ αγριο τσακωμο με το αγορι μου μου φωναζε πολυ και με εσφιξε απτο λαιμο εγω αρχισα να κλαιω ασταματητα με λυγμους επειδη τρομαξα ενιωθα μυρμηγκιασματα το στηθος μου πηγαινε πανω κατω και δεν μπορουσα να παρω αναπνοη ενιωθα φρικαρισμενη.ηταν κριση πανικου?εχω παθει κρισεις αλλα δεν ενιωθα ακριβως ετσι.τι ηταν?

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    συγνωμη αλλα εγω δε θεωρω σχεση αυτο το πραγμα αν καπιος αγαπα τον εαυτο του κ τον σεβετε πρεπει να αποχωρει απο τετιες σχεσεις.. αυτο που εκανε ηταν επιεικως απαραδεκτο.

  3. #3
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    συγνωμη αλλα εγω δε θεωρω σχεση αυτο το πραγμα αν καπιος αγαπα τον εαυτο του κ τον σεβετε πρεπει να αποχωρει απο τετιες σχεσεις.. αυτο που εκανε ηταν επιεικως απαραδεκτο.
    ναι αλλα εγω το προκαλεσα και αντεδρασε ετσι.τι ακριβως ηταν αυτη η κριση?

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Τι μπορει να εκανες και να προκαλεσες καποιον να σε αρπαξει απο τον λαιμο?Βγαλε το θεμα σου σε παρακαλω απο την ενοτητα "Αγχος-φοβιες" και πηγαινε κατα "Κακοποιηση" μερια!Πολυ σωστα αντεδρασε ο οργανισμος σου αν σου εσφιγγε καποιος τον λαιμο!

  5. #5
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Τι μπορει να εκανες και να προκαλεσες καποιον να σε αρπαξει απο τον λαιμο?Βγαλε το θεμα σου σε παρακαλω απο την ενοτητα "Αγχος-φοβιες" και πηγαινε κατα "Κακοποιηση" μερια!Πολυ σωστα αντεδρασε ο οργανισμος σου αν σου εσφιγγε καποιος τον λαιμο!
    ειχε υποψιες οτι φλερτα με αντρες στο φεισμπουκ που ισχυει με φωναξε σπιτι του και με εξαναγκασε να μπω με τον κωδικο μου εγω δεν ηθελα με πιεσε φωναζε κ μπηκα αρχισε να διαβαζει διαφορα εγω τον εμποδιζα του ελεγα να σταματησει σηκωθηκα ορθια κ αυτος τ ιδιο του κατεβαζα τα χερια κ αυτος με εβαλε στν τοιχο κ μ εσφιξε τον λαιμο οχι δυνατα ομως μετα επαθα την κριση

  6. #6
    den borousa na sinelth gia kanena tetarto fonakse to ekaton 66 alla epeidi siniltha argotera to akirosame

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Quote Originally Posted by lindsay View Post
    ειχε υποψιες οτι φλερτα με αντρες στο φεισμπουκ που ισχυει με φωναξε σπιτι του και με εξαναγκασε να μπω με τον κωδικο μου εγω δεν ηθελα με πιεσε φωναζε κ μπηκα αρχισε να διαβαζει διαφορα εγω τον εμποδιζα του ελεγα να σταματησει σηκωθηκα ορθια κ αυτος τ ιδιο του κατεβαζα τα χερια κ αυτος με εβαλε στν τοιχο κ μ εσφιξε τον λαιμο οχι δυνατα ομως μετα επαθα την κριση
    Καταλαβαινω τον θυμο του αλλα ολοι εχουμε φρενα..Αλλιως οπου νευριαζαμε ή αδικουμασταν θα σκοτωναμε και 5 ανθρωπους.Αν αναρωτιεσαι λοιπον γιατι ενιωσες ολα αυτα,θα σου ξαναπω πολυ σωστα τα ενιωσες λογω φοβου και εντασης.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2013
    Location
    Earth
    Posts
    516
    Λογικο ειναι οταν φτανεις σε τετοιο σημειο να αντιδρας ετσι, δεν νομιζω πως υπαρχει ανθρωπος που θα τον ειχαν για ομηρο με το οπλο στο κεφαλι και να ηταν χαλαρος.
    Τετοια ατομα σαν αυτον πρεπει να τα απομακρυνεις. Εαν οχι, τα θες και τα παθαινεις.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,515
    Quote Originally Posted by lindsay View Post
    ναι αλλα εγω το προκαλεσα και αντεδρασε ετσι.
    Όχι... δεν προκάλεσες εσύ αυτό που συνέβη. Αν ένας άνθρωπος ανακαλύψει ότι φλερτάρεις με άλλους στο fb, η μοναδική του επιλογή είναι να σε πιάσει από το λαιμό? Όχι βέβαια...

Similar Threads

  1. αυριο ενας χρονος ακριβως απο την πρωτη κριση πανικου βοηθεια...
    By PENAKI1986 in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 17
    Last Post: 07-05-2018, 01:53
  2. Τι έπαθα;;
    By kyveli in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 03-01-2014, 03:01
  3. Τι έπαθα?
    By Dion in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 16-11-2012, 10:58
  4. τι επαθα παλι?????
    By ARTEMIDA in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 14-12-2011, 15:51
  5. Έπαθα κνίδωση :(:(
    By whitecandle in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 24
    Last Post: 14-11-2010, 20:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •