SOS TO SITE κινδυνευει
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 53
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    189

    SOS TO SITE κινδυνευει

    Ανακοινώνω ότι αν δεν σβηστεί το τηλέφωνό μου από το site ΑΜΕΣΑ θα υποβάλλω μυνήσεις. Η ενέργεια είναι παράνομη. Απαγορεύεται η δημ,οσίευση κάθε προσωπικού στοιχείου στο internet.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    κοιτα να σου πω μια Μαρια δεν ειναι αναγκη να σβησει το site
    αν κ καταλαβαινω την αντιδραση σου κ ειναι περα για περα φυσιολογικη υπαρχουμε κι εμεις που δεν φταιμε σε τιποτα
    ευχομαι ενα αισιο τελος
    αν κανεις εχει το τηλ του admin να τον παρει αμεσα για να λυθει το θεμα γρηγορα
    Δημητρη σε καταλαβαινω αλλα υπαρχουμε τοσοι που δεν φταιμε σε τιποτα
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    189
    ΤΟ SITE ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ. ΗΡΘΑ ΝΑ ΤΟ ΣΤΗΡΙΞΩ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΩ. ΖΗΤΑΩ ΑΜΕΣΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ. ΔΕΝΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΟΥΤΕ ΜΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΜΕΛΟΣ, ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΟΩ ΤΟ ΑΔΙΕΞΟΔΟ ΤΗΣ. ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΙΣΤΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ !!!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    189
    Τηλεφώνησε μου σε παρακαλώ Ιωάννα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    189
    ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΣΤΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑSSI ΠΟΙΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΜΑΙ. ΑΝ ΑΡΝΗΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΛΗΨΗ ΜΟΥ, ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣΤΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ, ΘΑ ΑΠΑΙΤΗΣΩ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙ ΑΠΟ ΤΟ SITE. Η ΠΡΩΤΗ ΑΜΕΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΚΑΘΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΠΟΥ ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΕ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΣΥΜΦΩΝΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ, ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΘΑ ΠΡΟΒΩ ΣΕ ΜΗΝΥΣΗ ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ.
    ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ. ΑΠΑΙΤΩ ΑΜΕΣΗ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΝΤΟΣ ΜΙΣΗΣ ΩΡΑΣ ΤΟ ΠΟΛΥ. ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ. Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΟΥ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΠΑΡΕΧΟΝΤΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ. ΕΙΜΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΡΡΟΗ. ΔΕΝ ΕΚΒΙΑΖΩ, ΖΗΤΩ ΤΗΝ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΟΥ.\'

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    189
    ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΧΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΠΟΥ ΕΚΤΙΜΩ ΚΑΙ ΣΕΒΟΜΑΙ ΟΠΩΣ ΣΕΒΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΑΓΝΩΣΤΟ, ΚΑΙΝΜΕΧΡΙ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ, ΘΑ ΔΙΑΓΡΑΨΩ ΚΑΘΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΟΥ ΔΗΜΟΣΙΕΥΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙ ΕΓΩ ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΤΗ EDIT. ΑΠΑΙΤΩ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ. Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΛΗΞΕΙ ΕΤΣΙ ΕΥΚΟΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΜΕΡΙΣΤΗ ΣΤΗΡΙΞΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    May 2004
    Location
    στις στεπες του Καυκασου
    Posts
    10,933
    με τετοιες κινησεις εχουν διαλυσει ολα τα φορουμς, πας σε μητινκς και βλεπεις 3-4 ατομα μονο, τους ιδιους και τους ιδιους...

    Νομιζεις οτι ο αλλος σε περιμενει στη γωνια με το λιανοντουφεκο.


    Μοναξια δεν χρειαζονται υπερβολες,
    οταν θα ενημερωθει ο αντμιν εφοσον δεν εισαι ικανοποιημενος πρατεις αναλογα.
    Αν και να ξερεις ο Χ αντμιν δεν ειναι ο μπαμπας μας, ουτε ο πριβε ψυχιατρος μας.

    Κατα τα αλλα ηρεμησε και μην κανεις υπερβολες.
    Εφοσον δινεις το κινητο σου θα επρεπε να εχεις κατα νου οτι μπορει να δημοσιευτει οπως και εγινε.
    Προσωπικα εγω δεν εχω προβλημα να μου δημοσιευσουν οτι μυνημα εχω στειλει σε οποιονδηποτε ειτε να μου δημοσιευσουν τηλεφωνα κ.ο.κ. Αυτο ομως ειμαι εγω και δεν εχει σχεση το τι κανει ο καθενας.




    Κατα τα αλλα επειδη μου αρεσει να λεω την γνωμη μου ορθα κοφτα θα πω τουτο:

    Μαρια εισαι ενα ακομα κακομαθημενο κοριτσακι και ασχετα απο το αν εχεις ψυχολογικα προβληματα, νομιζω οτι θα επρεπε να αρχισεις απο τον χαρακτηρα σου, ο οποιος μπαζει απο δεκα πλευρες.
    Σορρυ κιολας αλλα η επαφη με τετοιο κοσμο, που ειναι απιστευτες κατινες δεν ειχαν και ουτε θα εχουν σχεση στη ζωη μου. Και προφανως μεχρι να συμμορφωθεις σου αξιζει η ολοκληρωτικη απομονωση σου

    τελεια παυλα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    430
    ηρέμισε φιλε .... ηρέμισε, οι περισσοτεροι δε ξερουμε τι σου συμβαινει .. περίμενε να δει το ποστ ο Dodonis και θα λυθει το θεμα.. ηρεμα

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    189
    ΣΕ ΚΑΘΕ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ 24 ΩΡΕΣ ΤΟ 24ΩΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΕΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ ΠΡΑΞΕΙΣ. ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ MODERATORS. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΚΑΤΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΕΙ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ, ΝΑ ΑΦΥΠΝΙΖΕΤΑΙ Ο ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΤΗΣ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ. ΕΠΙΜΕΝΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΣΕΤΕ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΡΘΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΩ. ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΙΣΤΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΛΕΝΕ ΤΑΣΣΟ !!! ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΤΟΣΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ. ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ PM ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΑ ΤΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΚΑΙ ΜΕΝΟΥΝ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΑ. ΒΟΗΘΗΣΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΕ ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΜΙΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΟΝΟΜΑ , ΑΛΛΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ, ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΙΣΤΕΙ, ΔΗΜΟΣΙΕΥΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ. ΘΕΛΕΤΕ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ? ΔΗΛΑΔΗ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΟΥ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΩ ΚΑΠΟΥ ? ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΕΣΥ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΣΤΕΙΛΕΣ, ΔΕΝ ΣΟΥ ΤΗΣ ΖΗΤΗΣΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Ο ΤΑΣΣΟΣ ΕΝΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ. ΕΛΑ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΦΙΛΙΚΑ ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕ ΛΕΝΕ ΤΑΣΣΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΠΑΛΙΑ ΕΡΑΣΤΗΣ ΣΟΥ. ΕΓΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΣΤΟ ΠΡΟΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΟΥ ΓΡΑΜΜΑ ΣΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΑ ΟΤΙ ΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΦΙΛΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΜΟΥ !! ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΛΛΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ. ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΒΓΕΙ ΤΑ ΠΙΟ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗΣ ΣΟΥ.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    Μοναξια ειμαι σιγουρη οτι οταν δει ο admin την καταχωρηση θα τη σβησει.
    ηρεμισε απο μας τους υπολοιπους δεν κινδυνευεις
    οσο για τη Μαρια το χω πει πολλες φορες ας αλλαξει γιατρο να διαγνωσει τι εχει κ οχι οτι νομιζει οτι εχει..κ ν ατο πολεμησει αναλογα.
    Μοναξια τι να σου πω οσο κ να θυμωσεις εχεις δικιο αλλα οχι με ολο το φορουμ! ο admin δεν ειναι συνεχεια on αλλα οταν μπαινει καθαριζει
    ηρεμισε απο κανεναν θελω να πιστευω απο δω δεν θα χρησιμοποιηθει για κακο το τηλ σου!
    οι περισσοτεροι ειμαστε αρκετα ωριμοι για να σεβαστουμε τα προσωπικα στοιχεια καποιου
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    189
    Ναι αλλά σε αυτη τη σελίδα υπάρχουν και περαστικοι, αυτο που κάνει εκτός του ότι κάνει κακό σε έναν ΑΓΝΩΣΤΟ ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΝΩ ΟΤΙ ΤΗΣ ΕΙΜΑΙ ΑΓΝΩΣΤΟΣ κανει κακό και στον εαυτό της. Θα της ζητούσα συναντηση αν ήμουν ο Τάσσος που νομίζει ; Είναι καθαρή λογική αυτό.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    δεν εισαι ο Τασος οκ!δεν νομιζω να αμφιβαλλει κανενας σε αυτο
    !!!τουλαχιστον οχι εγω
    εχεις δικιο για τους περαστικους
    μακαρι να λυθουν ολα γρηγορα για το καλο ολων μας!
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    189
    Και όχι μόνο αυτό, αλλά τη συνάντηση της την ζήτησα μόνο και μόνο ΦΙΛΙΚΑ αυτο να διευκρινιστεί. Γιατί ήθελα να την πείσω ότι θα γίνει καλά και να της περάσω κάποια μηνύματα που ξέρω τι τραβάει ΚΑΙ για να την πείσω ότι δεν είμαι ο Τάσος αλλά τελείως άγνωστος. Και βρήκα το μπελά μου. Εκιδικητικές πράξεις οριακών. Καλό είναι να φιλοξενούνται άνθρωποι με προβλήματα, αλλά όχι να ισοπεδώνουν ανθρώπους που για την καλή ψυχή τους τους μιλάνε. Μου είχε ζητήσει κάποιες φορές συνάντηση και αρνήθηκα αρχικά. \'Υστερα όταν είδαμε ότι επικοινωνουμε γραπτά φίλοι-φίλοι είπαμε να βρεθούμε, αλλά μην παρεξηγούμε πράγματα. Από που κι ως που ? Ας σεβαστεί την ηλικία μου τουλάχιστον.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    με θεα την τραμπαλα
    Posts
    2,503
    σε παρακαλω μην θιγεις τους οριακους!η Μαρια εχει δηλωσει οτι δεν ειναι δεν εχει τετοια διαγνωση κι αυτο απο το μυαλο της το βγαλε απο μια ταινια το χει πει οτι δεν εχει ακεραια διαγνωση
    εμεις οι οριακοι φαντασιοπληκτοι δεν ειμαστε εχουμε 9 συγκεκριμενα χαρακτηριστικα!μην ανακατευεις τους οριακους!σε παρακαλω
    μεσα στα 9 χαρακτηριστικα μας δεν ειναι το να μπερδευουμε τα προσωπικα του αλλου
    ειμαστε νευρωτικοι κ μονο μα ΜΟΝΟ στην απορριψη κ στην εγκαταληψη γινομαστε τρελλοι

    εσυ δεν απερριψες
    σε παρακαλω ξανα μη θιγεις ομαδα αρρωστων
    well keep on tryin
    Tread that fine line
    till the end of time..

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Posts
    189
    ΟΚΕΥ, ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΩ ΟΜΩΣ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ.

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •