Σπασμοί μυών...έχω τρελαθεί! - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 70 FirstFirst ... 210111213142262 ... LastLast
Results 166 to 180 of 1042
  1. #166
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    136
    Τα ιδια κ εγω..συνεχεια συσπασεις αλλα κ βαρος στα ποδια.κουραζομαι οταν ειμαι ορθια..ξεκινησα κ εγω αγωγη εδω κ τρεις μερες αλλα φυσικα δεν εχςι δειξει κατι.απλα ειναι τοσο ρντονες που πεταγεται εξω ολος ο μυς..κ ρυθμικες..κ εγω εχω φρικαρει.

  2. #167
    Quote Originally Posted by tzina2012 View Post
    Τα ιδια κ εγω..συνεχεια συσπασεις αλλα κ βαρος στα ποδια.κουραζομαι οταν ειμαι ορθια..ξεκινησα κ εγω αγωγη εδω κ τρεις μερες αλλα φυσικα δεν εχςι δειξει κατι.απλα ειναι τοσο ρντονες που πεταγεται εξω ολος ο μυς..κ ρυθμικες..κ εγω εχω φρικαρει.
    Χαλια πολυ και γω εχω στο αριστερο πηχη μου και μου την εχει δώσει. Εχω και αλλου αλα εκει ειναι ολη μερα .τι θα κανω δεν ξερω?

  3. #168
    Ολη την ωρα κοιταω το χερι μου.κουραση δε νοιοθω ..νοιοθω φοβο και κατθληψη.και ολα αυτα απο μια ζαλη και ψαξιμο στο ιντερνετ.και το χειροτερω ειναι να προσπαθεις ναδειχνεις οκ.

  4. #169
    Ολη την ωρα κοιταω το χερι μου.κουραση δε νοιοθω ..νοιοθω φοβο και κατθληψη.και ολα αυτα απο μια ζαλη και ψαξιμο στο ιντερνετ.και το χειροτερω ειναι να προσπαθεις ναδειχνεις οκ.

  5. #170
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    136
    Θα σου δωσω μια συμβουλη..Οποτε το παθαινεις κ σε φοβιζει χαλαρωνε τελειως το σωμα κ προκαλεσε το κ αλλο.πες ελα δεν σε φοβαμαι..κ ας κανει οτι θεκει.ας βγει ο μυς απ εξω..ετσι το εξασθενεις..μην το φοβασαι γιατι σε νικαει.στα λεω για να τα ακουω κ εγω.

  6. #171
    Παιδιά κι εγώ χάλια είμαι. Προσπάθησα να το "ξεχάσω" λίγες μέρες αλλά τίποτα!

  7. #172
    Μεγαλο χαλι εγω ειμαι με το βλεμα καρφομενο στο χερι μου.δεν περιμενα ποτε κατι τοσο μικρο να με τρομαζε τοσο πολυ.και το θεμα ειναι οτι αισθητικά. Δεν το αντιλαμβανομαι.τι να κανω να ξεκολισω δεν ξερω

  8. #173
    Το ιντερνετ παιδια μεγαλη ζημιά. Για μενα που με φοβικος και θελω να το παιξω και ντοκτορ .αντε να το βγαλω απ το μναλο μου.

  9. #174
    Εγώ έχω συσπάσεις στην παλάμη και κουνιέται ο αντίχειρας και το μικρό δάχτυλο. Δεν αντέχω άλλο. Εννοείται πως έχω συσπάσεις και σε πόδια και πλάτη.

  10. #175
    Και κατι αλλο Τζινα εγω να χαλαρωσω και να του πω να φυγει .αυτο το .....δεν φευγει γιατι ξερει οτι το χεζομαι.τι ξεφτιλα.

  11. #176
    Αχιλλέα εσύ συσπάσεις έχεις σε όλο το σώμα;

  12. #177
    Τζίνα εσύ πως είσαι;

  13. #178
    Ναι Μαριαννα παντου λιγες αλλα παντου και στο χερι ολη μερα.μα ολη.

  14. #179
    Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι; Το βράδυ κοιμάστε καλά; Εννοώ έχει τύχει να ξυπνήσετε από αυτές τις συσπάσεις ή όχι;

  15. #180
    Εγω τις εχω το πρωι.κοιμαμαι με στεντον οποτε κοιμαμαι .αλλα τις νοιοθω αρκατες φορες και στον υπνο.εσενα ειναι ολες εντονες η ειναι και απ αυτες που μονο βλεπεις;

Page 12 of 70 FirstFirst ... 210111213142262 ... LastLast

Similar Threads

  1. μαγνησιο αγχος μυικοι σπασμοι...
    By kosto30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 28-08-2013, 22:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •