Σπασμοί μυών...έχω τρελαθεί! - Page 41
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 41 of 70 FirstFirst ... 31394041424351 ... LastLast
Results 601 to 615 of 1042
  1. #601
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Αχιλλέα τι να εκμεταλευτεί ο άντρας της ρε συ..Με χειρογλύκανο θα την βγάλει???
    Ολόκληρη Μάντυ θα έχει μπροστά του!Το παιδί για ύπνο και ακολούθως....

  2. #602
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Αχαχαχαχαχα!!!! Πες τα ρε Σταυρο!!!

  3. #603
    Αφου το καταλαβενεις και συ ρε μαντι ποσο γελιο ειναι αυτο που σκεφτεσαι .αν εβλεπες τον εαυτο σου ως τριτος τα ιδια θα λεγες για σενα.Σταυρο η γυναικα ειναι σε ενδιαφερουσα.επομενος καλο καιτο γλυκο....πως το πες.ως αναφορα οτι θα χει ολοκληρη μαντι μπροστα του.οκ.αρκει να ναι κει και να μην σκεφτεται μπουρδες.το λεω απο πειρα οτι οταν ειμουν χαλια δεν ειμουν ποτε εκει.(πεταμενος χρονος και δυστυχώς για μενα ηταν πολυ)μαντι σορρυ αν σε προσβαλα δεν ειχα καμια τετοια προθεση.κοιτα να μην αυτοπροσβαλεσαι μ αυτα που σμεφτεσαι.

  4. #604
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Οχι βρε δε με προσεβαλες..εχεις δικιο σ' αυτα που λες..απλα πρεπει να βρω τροπο να αντιμετωπισω τη νοσοφοβια μου με καποιο τροπο..εχω κουραστει εγω πανω απο ολα..

  5. #605
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Και έγκυος που είναι και πάλι επιτρέπεται..Σε γενικές γραμμές στην εγκυμοσύνη επιτρέπεται το Sex εκτός κι υπάρχουν σοβαρές επιπλοκές τύπου αιμορραγία κτλ...
    Αχιλλέα αλλού έπρεπε να εστιάσεις...Σου έγραψε η κοπέλα πως έχει και στην γλώσσα δεσμιδώσεις...!Εκεί έπρεπε να της πεις ''να το εκμεταλλευτεί ο άντρας σου!
    Τρεμόμενη γλώσσα προς εκμετάλλευση!Χα χα!!!Έχω λιώσει!!

    **Mάντυ μην παρεξηγείσαι,το έχουμε κάψει λιγάκι!

  6. #606
    Βρες τροπο αν δε βρεις θα σε βρει αυτος.θα σε κανει να σιχαθεις τον εαυτο σου και να πεις αντε και γαμ.αυτο επαθα εγω.οταν ομως θα δεις το παιδι σου θα το πεις πιστεψε με.και κατι αλλο να ζητησεις βοηθεια μετα τη γεννα σου.αν δεις οτι δεν αισθανεσαι καλα διοτι εμεις η φοβικοι εχουμε και ιδιαιτεροτητες.η γυναικα ειναι αρκετα ευαλοτη μετα τη γεννα λογο ορμονικων ανισοτήτων. Μην αγχωνεσαι και απο αυτο που φοβασαι δεν το χεις ακου κει παρκινσον.

  7. #607
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!! Ειστε τρελοιιιιιι!!!!! Οντως επιτρεπεται το σεξ στην εγκυμοσυνη αλλα ο αντρας μου φοβαται πολυ οποτε δεν...εγω ειμαι πιο ψυχραιμη σ' αυτο το θεμα...αλλα ο μελλων μπαμπας ειναι φοβιτσιαρης μιας και μπαινω στον 7ο και εχει φουσκωσει λιγο η κοιλιτσα! Οσο για τη γλωσσα...no comment!! Χαχαχαχαχχαααχα

  8. #608
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Quote Originally Posted by αχιλλεαςg View Post
    Βρες τροπο αν δε βρεις θα σε βρει αυτος.θα σε κανει να σιχαθεις τον εαυτο σου και να πεις αντε και γαμ.αυτο επαθα εγω.οταν ομως θα δεις το παιδι σου θα το πεις πιστεψε με.και κατι αλλο να ζητησεις βοηθεια μετα τη γεννα σου.αν δεις οτι δεν αισθανεσαι καλα διοτι εμεις η φοβικοι εχουμε και ιδιαιτεροτητες.η γυναικα ειναι αρκετα ευαλοτη μετα τη γεννα λογο ορμονικων ανισοτήτων. Μην αγχωνεσαι και απο αυτο που φοβασαι δεν το χεις ακου κει παρκινσον.
    Εχεις δικιο Αχιλλεα...θα παθω ανοσια καποια στιγμη οπως επαθα με τις δεσμιδωσεις..σκεφτομαι πολυ σοβαρα μετα τη γεννα να ξεκινησω καμια συνεδρια με καποιον ψυχολογο..καποια στιγμη πρεπει να ξεφορτωθω ολο αυτο το βαρος απο πανω μου..εγω σαν ανθρωπος ημουν πολυ αισιοδοξη και πλακατζου και μετα απο το νετ και αυτα που διαβασα ζω μεσα στη θλιψη και τη μιζερια..

  9. #609
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Παιανία (Αττική)
    Posts
    1,057
    Την είδες Αχιλλέα?Είναι πιο χαλαρή εκείνη από εκείνον!!!
    Δεν μασάει καθόλου λέμε!
    Μάντυ να υποθέσω πως κι εσύ έχεις περάσει από υποθετικές παθήσεις τύπου ΣΚΠ,ALS,Parkinson κτλ???
    Last edited by Stavros; 25-11-2015 at 14:45.

  10. #610
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Εννοειται...και με τη σειρα που τα ανεφερες..τωρα ανησυχω για παρκινσον!!! Αχααχα πρωτα σκπ μετα als και τωρα παρκινσον!!!!ναι..αν και δεν ξερω πως ακριβως λειτουργει αλλα υποθετω πως απλα στελνεις προσωπικο μηνυμα...

  11. #611
    Quote Originally Posted by madiwasp View Post
    Εννοειται...και με τη σειρα που τα ανεφερες..τωρα ανησυχω για παρκινσον!!! Αχααχα πρωτα σκπ μετα als και τωρα παρκινσον!!!!ναι..αν και δεν ξερω πως ακριβως λειτουργει αλλα υποθετω πως απλα στελνεις προσωπικο μηνυμα...
    Ουτε γω μπορουσα μαντυ οταν ηταν εγκυος η γυναικα μου .αν και παραλογο το θεωρω υγειες.μπραβο του .θα χεις ψυχολογο σε 2 μηνες αστα τα αλλα.το παιδι θα καταλαβεις με τον καιρο οτι ειναι περισοτερο απο οτι ειχες βαλει με το νου σου ως τωρα.ειναι ολο το συμπαν και αλλο τοσο.

  12. #612
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Quote Originally Posted by αχιλλεαςg View Post
    Ουτε γω μπορουσα μαντυ οταν ηταν εγκυος η γυναικα μου .αν και παραλογο το θεωρω υγειες.μπραβο του .θα χεις ψυχολογο σε 2 μηνες αστα τα αλλα.το παιδι θα καταλαβεις με τον καιρο οτι ειναι περισοτερο απο οτι ειχες βαλει με το νου σου ως τωρα.ειναι ολο το συμπαν και αλλο τοσο.
    Το πιστευω και εγω Αχιλλεα...αυτο το πλασματακι θα με βγαλει απο τη μιζερια μου!!! Το λατρευω ηδη!!!!

  13. #613
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    28
    Άσε δεν κάνω καμια κίνηση Fleur
    Δίκιο εχεις.
    Αμα μπλεξεις με αυτους.
    Μπορεί και να είναι απο το αγχο.
    Εσύ πως τα πας με τις δεσμιδωσεις

  14. #614
    gia sas paidia kai apo emena egw pasxo apo kriseis panikou tis epatha otan efiga gia spoudes kai doulia stin ameriki sta 22 mou kai meta apo 4 moines piesmenou epanepistimeiou kai doulias arxisan oi kriseis panikou exana koila den eithela na tro komeni oreksi evlepa athropous kai fovomouna oi eksetaseis mou eitane oles kathares kai otan eirtha anagkastika kypro kai ta paratisa ola mou eipe o giatros pws eixa katathlpsi me kriseis panikou edw kai 7 xronia me 1 farmako to idio zoloft den to kseperasa epeisis gia enamisi xrono epina kai xanax mazi ekopsa to xanaks prin apo 1namisi xrono kai edw kai 2 xronia eperna tin katwteri dwsi zoloft 50mg kai otan elipse to fervari stin kypro mou edwsan to paralilo enidap kai meta apo oikonomoika problimata ksekinisa deuteri doulia epina ena litro frame gia 3 vdomades na antekso doulia 11 ti nyxkta me 7 to prwi se periptero kai 7misi to prwi me 3 to mesimeri epanirthan oi kriseis panikou fovies kai mou ksanaxorigise to zoloft o giatros mou mazi me xanax distixws ksana .......piga kai se omoiopathitiko kai mou edwse kai 1 foitiko san koufeta mou eipe kai autos pws apo kriseis panikou pasxo kai tha perasoun kai tha me voithisi na kopso teleiws kai ta xapia den ksero kata poso tha me voithisi o omoiopathitikos se auto mou ekopse episeis tous kafedes energiaka pota kai menda vasika oti exi sxesi me kafeini .....episeis apo ton kairo pou epatha tin katathlipsi stin ameriki me kriseis panikon exw sispaseis moiwn edw kai 7 xronia kai mou eipe o nevrologos psixiatros mou pws eine psixologiko ...ta teleutea 2 xronia gimnazome kai ola omws den fevgoun oi sispaseis moion kai to oti epanrthe autos o gorgothas me anisixa paidia den ksero pws tha ta kseperaso ksana

  15. #615
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    28
    Quote Originally Posted by αχιλλεαςg View Post
    Φιλε μου γιωργο .προσεξε τι ρωτας!μην μπαινεις σ αυτη τι διαδικασια.δεν εχεις κατι.εγω αν διαβασεις πρωτερα θα δεις ποσα συμπτωματα νομιζα οτι ειχα.το αγχος κανει πολλα.για αυτο το μονο που σου λεω θες γιατρο(ψυχιατρο).τωρα αφου ρωτησες και για να σε βγαλω απ τη διαδικασια να ψαχνεις δες τι νομιζα οτι ειχα.(μυικες συσπασεις.ενιοτε πονο.δυσκολια στην καταποση.δυσκολια στην ομιλια .αδυναμια στο αριστερο ποδι.αδυναμια στο αριστερο χερι.και στον αυχενα.χωρια οι φοβοι δορυφοροι της μιας μερας.ξεκολα και μακρια απ το ιντερνετ.ασχολισου με τα παιδια σου και οχι μ οτι μαλακια σου ρχεται.και γω ειχα κοψει το τρεξιμο.μεγαλη μαλακια.
    Μακάρι Αχιλλέα να έχεις δίκιο.
    Γιατί νιώθω κάτι ενοχλήσεις σαν αδυναμία και εγώ στις γάμπες.
    Τι να πω…
    Τώρα δεν έχεις ή έχεις αλλά ζεις με αυτές τις δεσμιδόσεις?

Page 41 of 70 FirstFirst ... 31394041424351 ... LastLast

Similar Threads

  1. μαγνησιο αγχος μυικοι σπασμοι...
    By kosto30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 28-08-2013, 22:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •