Σπασμοί μυών...έχω τρελαθεί! - Page 42
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 42 of 70 FirstFirst ... 32404142434452 ... LastLast
Results 616 to 630 of 1042
  1. #616
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    28
    Quote Originally Posted by andreasg9 View Post
    gia sas paidia kai apo emena egw pasxo apo kriseis panikou tis epatha otan efiga gia spoudes kai doulia stin ameriki sta 22 mou kai meta apo 4 moines piesmenou epanepistimeiou kai doulias arxisan oi kriseis panikou exana koila den eithela na tro komeni oreksi evlepa athropous kai fovomouna oi eksetaseis mou eitane oles kathares kai otan eirtha anagkastika kypro kai ta paratisa ola mou eipe o giatros pws eixa katathlpsi me kriseis panikou edw kai 7 xronia me 1 farmako to idio zoloft den to kseperasa epeisis gia enamisi xrono epina kai xanax mazi ekopsa to xanaks prin apo 1namisi xrono kai edw kai 2 xronia eperna tin katwteri dwsi zoloft 50mg kai otan elipse to fervari stin kypro mou edwsan to paralilo enidap kai meta apo oikonomoika problimata ksekinisa deuteri doulia epina ena litro frame gia 3 vdomades na antekso doulia 11 ti nyxkta me 7 to prwi se periptero kai 7misi to prwi me 3 to mesimeri epanirthan oi kriseis panikou fovies kai mou ksanaxorigise to zoloft o giatros mou mazi me xanax distixws ksana .......piga kai se omoiopathitiko kai mou edwse kai 1 foitiko san koufeta mou eipe kai autos pws apo kriseis panikou pasxo kai tha perasoun kai tha me voithisi na kopso teleiws kai ta xapia den ksero kata poso tha me voithisi o omoiopathitikos se auto mou ekopse episeis tous kafedes energiaka pota kai menda vasika oti exi sxesi me kafeini .....episeis apo ton kairo pou epatha tin katathlipsi stin ameriki me kriseis panikon exw sispaseis moiwn edw kai 7 xronia kai mou eipe o nevrologos psixiatros mou pws eine psixologiko ...ta teleutea 2 xronia gimnazome kai ola omws den fevgoun oi sispaseis moion kai to oti epanrthe autos o gorgothas me anisixa paidia den ksero pws tha ta kseperaso ksana
    Αντρέα καλησπέρα.
    Έχεις και εσύ δεσμιδοσεις – συσπάσεις μυών? Δηλαδή κουνιούνται οι μύες σου?
    Επτά χρόνια τις έχεις? Και είναι κάθε μέρα και παντού?
    Εγώ πάντως όταν αγχώνομαι έρχονται σε πολύ έντονο ρυθμό. Το έχω παρατηρήσει.
    Ρε Αντρέα να σου πω κάτι.
    Νομίζω πως αφού δεν έχεις κάτι παθολογικό τα αλλα θα πρέπει να τα παλέψεις και παλεύονται.
    Να ηρεμίσεις σκεφτόμενος ότι δεν πεθαίνεις.
    Αυτό τουλάχιστον θα πρέπει να σε ηρεμίσει.
    Αν ρωτήσεις εμένα θα σου έλεγα μακάρι να μην έχω τίποτα παθολογικό και ας έχω τις δεσμιδόσεις σε όλη μου την ζωή.
    Καλά κάνεις και γυμνάζεσαι γιατί έτσι ξεχνιέσαι και γνωρίζεις κόσμο.

  2. #617
    Τι εινε οι δεσμόινοσεις ?σισπασεις μόνον έχο έδο και 7 χρόνια ο νεβρολογος πσιχιατρος μου είπε πος εινε απο το αχος και μόυ έμεινε σαν τικ όμως πος γίνετε δεν το καταλαμβενο

  3. #618
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    εμενα παντωσ που σασ ειχα πει οτι τα ειχα για χρονια και δεν εδινα σημασια
    τωρα μου φυγανε δεν ξερω πωσ παντωσ εγω την ιδια γυμναστικη κανω μονο αγωγη αλλαξα ενα φαρμακο
    μπορει κι απο αυτο αλλα εγω τα παιρνω τα φαρμακα γι αλλο προβλημα τελοσ παντων τωρα δεν εχω καθολου
    βαρεθηκαν και φυγανε αυτη την περιοδο τουλαχιστον
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #619
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    28
    Cf
    Quote Originally Posted by elis View Post
    εμενα παντωσ που σασ ειχα πει οτι τα ειχα για χρονια και δεν εδινα σημασια
    τωρα μου φυγανε δεν ξερω πωσ παντωσ εγω την ιδια γυμναστικη κανω μονο αγωγη αλλαξα ενα φαρμακο
    μπορει κι απο αυτο αλλα εγω τα παιρνω τα φαρμακα γι αλλο προβλημα τελοσ παντων τωρα δεν εχω καθολου
    βαρεθηκαν και φυγανε αυτη την περιοδο τουλαχιστον
    Για σου Elis είχες δεσμιδωσεις σε όλο το σωμα ή σε συγκεκριμένο σημείο? Και λες οτι τις είχες για επτά χρόνια? Ηταν κάθε μέρα ή που και που?.όταν είχες τις δεσμιδωσεις έκανες γυμναστική ή σταματισες? Τι γιμναστικη κανεις?

  5. #620
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    28
    Quote Originally Posted by andreasg9 View Post
    Τι εινε οι δεσμόινοσεις ?σισπασεις μόνον έχο έδο και 7 χρόνια ο νεβρολογος πσιχιατρος μου είπε πος εινε απο το αχος και μόυ έμεινε σαν τικ όμως πος γίνετε δεν το καταλαμβενο
    Ναι αυτό λέω. Συσπάσεις.
    Τις εχεις κάθε μέρα? Τις εχεις σε όλο το σωμα ή σε συγκεκριμένο σημείο του σωματος?

  6. #621
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    μαλλον ειναι απο το αγχοσ αυτο γιατι τον τελευταιο καιρο εχει κανα μηνα
    μου φυγε το αγχοσ τα ειχα για τρια χρονια πιο πριν ειχα μουδιασματα και τετοια για χρονια παλι
    τελοσ παντων κανω την ιδια γυμναστικη που εκανα παντα γι αυτα και μαλιστα κανω λιγοτερη τωρα γιατι μου την εδωσε
    τοσα χρονια προσπαθειασ τελοσ παντων αλλαξα κι ενα φαρμακο για το προβλημα που εχω
    αυτεσ ειναι οι αλλαγεσ παντωσ τωρα δεν εχω καθολου και μαλλον δεν εχω και αγχοσ γιατι το φαρμακο σκεπαζει το προβλημα και δεν ξερω σιγουρα τι εγινε παντωσ αυτη την περιοδο εδω και κανα μηνα δεν εχω τιποτα απο αυτα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #622
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    στα ποδια κυριωσ αλλα και σε ολο το σωμα κατα καιρουσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #623
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    28
    Αχιλεα πως τα πας?
    Γράφεις κανένα χιλιόμετρο?
    Ρε συ μήπως επειδή τρέχεις όλη τη μέρα δεν καταλαβαίνεις οτι εχεις δεσμειδωσεις?

  9. #624
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    βαρη και μπαλλα αλλα μη φανταστεισ τιποτα τρελλεσ προπονησεισ χαλαρα τα εκανα ολα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #625
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    Εγω τις εχω παντου και καθε μερα επι 1,5 χρονο τωρα...και πολυ εντονες μαλιστα...δεν ειναι κατι παθολογικο..εχω κανει ολες τις εξετασεις..παιδια μη φοβαστε..ειναι καθαρα απο αγχος και απο εντονο στρες..δεν φευγουν ποτε..οι δικες μου τουλαχιστον...αν αγχωθω κιολας εκει τα βλεπω ολα!!!! Οταν ηρεμω κατα καιρους τις εχω αλλα οχι σε τοσο εντονο βαθμο..

  11. #626
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    28
    Quote Originally Posted by elis View Post
    στα ποδια κυριωσ αλλα και σε ολο το σωμα κατα καιρουσ
    Τι να πω.
    Μακάρι να είναι απο το άγχος και να μην είναι κανένα Als.
    Για μένα λεω
    Τι γυμναστική κανεις?

  12. #627
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    κι εγω νομιζω πλεον οτι ειναι απο το αγχοσ δεν ξερω σιγουρα αλλα προσ τα εκει κλινω
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #628
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,842
    Quote Originally Posted by George1 View Post
    Τι να πω.
    Μακάρι να είναι απο το άγχος και να μην είναι κανένα Als.
    Τι γυμναστική κανεις?
    βαρη εκανα για χρονια και μπαλλα σε γηπεδακια
    και τα βαρη χαλαρα και η μπαλλα χαλαρη
    γενικα μεση δραστηριοτητα θα ελεγα τωρα εκοψα τα βαρη και παιζω μονο μπαλλα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #629
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    28
    Elis πριν που είπα μακάρι να είναι απο το άγχος και να μην είναι κανένα also ενοουσα για μενα

  15. #630
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Chios
    Posts
    488
    George1 ποσο καιρο εχεις τις δεσμιδωσεις?

Page 42 of 70 FirstFirst ... 32404142434452 ... LastLast

Similar Threads

  1. μαγνησιο αγχος μυικοι σπασμοι...
    By kosto30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 28-08-2013, 22:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •