Σπασμοί μυών...έχω τρελαθεί! - Page 19
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 19 of 70 FirstFirst ... 917181920212969 ... LastLast
Results 271 to 285 of 1042
  1. #271
    Ευελπιστω ναμαστε καλητερα.παιρναμαι δυσκολα αυτη ειναι η αληθεια .καλα αποτελεσματα για αυριο.ρε γαμωτο σκεφτομαι οταν ηρεμω(βραδυ γιατι τι μεραδεν ειμαι και στα καλύτερα )πως εγινε ετσι η ζωη μου απο μια ζαλη εφτασα εδω.σκατακαι παλι σκατα πιστευα οτιδεν θα ξαναπατουσα σε ψυχ/τρο μετατο 2005και εφτασατο 2015 στα ιδια.προβληματα απο μικρος.

  2. #272
    Quote Originally Posted by αχιλλεαςg View Post
    Ευελπιστω ναμαστε καλητερα.παιρναμαι δυσκολα αυτη ειναι η αληθεια .καλα αποτελεσματα για αυριο.ρε γαμωτο σκεφτομαι οταν ηρεμω(βραδυ γιατι τι μεραδεν ειμαι και στα καλύτερα )πως εγινε ετσι η ζωη μου απο μια ζαλη εφτασα εδω.σκατακαι παλι σκατα πιστευα οτιδεν θα ξαναπατουσα σε ψυχ/τρο μετατο 2005και εφτασατο 2015 στα ιδια.προβληματα απο μικρος.
    Καλημερα παιδια σε τι κατασταση εισται σημερα;εγω χαλια.

  3. #273
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    136
    Απο το πρωι συσπασεις..με το που ξυπνησα.κ εντονες..απογοητευτηκα...χα� �ια ομως...

  4. #274
    Γιατι απογοητευτικες;τι περιμενες να φευγαν απ τι μια στιγμη στην αλλη;παρε την αγωγη σου.και γω χαλια ειμαι εχω αυτες τις μικρες στις γαμπες.πως καταντησα παλι;χαλια.χαλια.χαλια

  5. #275
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    136
    Εγω τα εχω παντου ομως συν πονο...

  6. #276
    Quote Originally Posted by tzina2012 View Post
    Εγω τα εχω παντου ομως συν πονο...
    Μπορω να σεκαταλαβω.και γω παντου τις εχω πονο εχω μονο στο χερι.απλα.στις γαμπες ειναι συναιχεια.τοζαναξ σε ηρεμη καθολου;και η κωλοαγωγη θέλει καιρο να πιασει.

  7. #277
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    136
    Τωρα πια νιωθω οτι ουτε το ζαναξ με ηρεμει..βασικα ισως λιγο...αλλες φορες φοβαμαι πολυ κ τα κανω σκατα αλλες φορες ειμαι πιο χαρπυμενη συνεπως δεν φοβαμαι..αλλα δεν σταματααααανσ οι κωλοσυσπασεις λεμε....ελεοοοοος

  8. #278
    Ακριβως στην ιδια φαση ειμαι.μονο το βραδυ ηρεμω .εντομεταξη δεν ξερω αν θελει επαναληψη το ηλμ το κανα στ 2 μηνο .τι να πω .αγχοοοοοοοοος.πολν αγχος ουτε μενα με πιαννη το στεντον .σκατα.

  9. #279
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    136
    Πιστευω πως θα περασουν ολα...υπομονη χρειαζεται...δεν νομιζω οτι χρειαζεται αλλο ηλεκτρομυογραφημα..εγω που το κανα στο δεκαπενθημερο τι να πω?ας το ξεχασουμε λιγο..ισως βοηθησει..δεν εχω αλλη λυση.Μαριαννα εσυ πως εισαι?

  10. #280
    Quote Originally Posted by tzina2012 View Post
    Πιστευω πως θα περασουν ολα...υπομονη χρειαζεται...δεν νομιζω οτι χρειαζεται αλλο ηλεκτρομυογραφημα..εγω που το κανα στο δεκαπενθημερο τι να πω?ας το ξεχασουμε λιγο..ισως βοηθησει..δεν εχω αλλη λυση.Μαριαννα εσυ πως εισαι?
    Ουτε γω βρισκω αλλη λυση απλα η καθημερινοτιτα ειναι χάλια. Και τα κολοφαρμακα αργουνε να δρασουν .ξενερώνω με τη ζωη μου γαμωτο.

  11. #281
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    136
    Υπομονη..τιποτα αλλο δεν μπορουμε να κανουμε...

  12. #282
    Quote Originally Posted by tzina2012 View Post
    Υπομονη..τιποτα αλλο δεν μπορουμε να κανουμε...
    Εμενα μου τη σπαει που παρατηρω τις γαμπες μου να χορευουν εσωτερικα.μου προκαλει αγχος. Και φοβο .αρκετες φορες μη διαχειρισιμο.σκατα

  13. #283
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    ΕΓΩ ΣΑΣ ΤΟ ΞΑΝΑΛΕΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΩ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  14. #284
    Ελις εμενα μ απασχολη οτι τα βλεπω σπανια τα νιωθω στις γαμπες .στο αλλο σωμα τα καταλαβενω .οι εξετασεις δεν δειξαν κατι αλλα εγω εκει.πιστευω ναχεις διαβασει τι περναω.

  15. #285
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,699
    ΟΧΙ ΔΕ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΙ ΠΕΡΝΑΣ ΤΟ ΠΙΑΣΑ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ
    ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΠΕΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΔΛΔ ΓΤ ΑΠΑΝΤΑΩ ΕΤΣΙ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 19 of 70 FirstFirst ... 917181920212969 ... LastLast

Similar Threads

  1. μαγνησιο αγχος μυικοι σπασμοι...
    By kosto30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 28-08-2013, 22:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •