Σπασμοί μυών...έχω τρελαθεί! - Page 25
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 25 of 70 FirstFirst ... 15232425262735 ... LastLast
Results 361 to 375 of 1042
  1. #361
    Quote Originally Posted by Frozen78 View Post
    Και πολύ καλά θα κάνεις....!!!!!!!!!!!!
    Frozen και γω χαλια ειμαι οι συσπασεις στις γαμπες ειναι ολη μερα.τζινα εσυ τα ιδια;

  2. #362
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by αχιλλεαςg View Post
    Frozen και γω χαλια ειμαι οι συσπασεις στις γαμπες ειναι ολη μερα.τζινα εσυ τα ιδια;
    Παιδιά εγώ δεν έχω συσπάσεις!Ζαλάδες έχω...χάλια....ίσα που βγαίνει η ημέρα....

  3. #363
    Quote Originally Posted by Frozen78 View Post
    Παιδιά εγώ δεν έχω συσπάσεις!Ζαλάδες έχω...χάλια....ίσα που βγαίνει η ημέρα....
    Τι να σου πω ζαλαδες απο αγχος δεν ειχα ποτε.μονο ζαλαδες δεν ειχα.ολατα αλλα τα ειχα.

  4. #364
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by αχιλλεαςg View Post
    Τι να σου πω ζαλαδες απο αγχος δεν ειχα ποτε.μονο ζαλαδες δεν ειχα.ολατα αλλα τα ειχα.
    Έχω σοβαρό θέμα με τον αυχένα και σε συνδυασμό με το άγχος είμαι χάλια...

  5. #365
    Εγω βλεπω τις γαμπες και τρελενομαι .

  6. #366
    Παιδιά γεια σας.. Πήγα κάποιες μέρες θάλασσα..Το είχα βάλει στοίχημα με τον ευατό μου. Να δω θ αντέξω; Θα ηρεμήσω; Δυστυχώς τίποτα απ όλα αυτά. Μη σας πω και χειρότερα. Συσπάσεις σχεδόν παντού (σώμα και πρόσωπο). Τινάγματα (ειδικά στον ύπνο) και προστέθηκαν και φοβεροί πόνοι στην πλάτη.. Αυτά τα νέα μου. Διάβασα και τα δικά σας..

  7. #367
    Αρχίζω και τρελαίνομαι ρε παιδιά. Ειδικά με τα δάχτυλα που κουνιούνται μόνα τους. Διάβασα φρικτά πράγματα

  8. #368
    Quote Originally Posted by αχιλλεαςg View Post
    Εγω βλεπω τις γαμπες και τρελενομαι .
    Αχιλλέα πίστεψε αυτό που σου λέμε όλοι. Το ότι είσαι αθλητής παίζει πρωταρχικό ρόλο σ αυτό που αντιμετωπίζεις!

  9. #369
    Quote Originally Posted by marianna27 View Post
    Αχιλλέα πίστεψε αυτό που σου λέμε όλοι. Το ότι είσαι αθλητής παίζει πρωταρχικό ρόλο σ αυτό που αντιμετωπίζεις!
    Μακαρι να ναι μονο αυτο ο πονος στην πλατη τον ειχα και γω ειναι απ το αγχος .δυστηχος και στο εβερεστ να πας οι σκεψεις ακολουθουν.

  10. #370
    Quote Originally Posted by αχιλλεαςg View Post
    Μακαρι να ναι μονο αυτο ο πονος στην πλατη τον ειχα και γω ειναι απ το αγχος .δυστηχος και στο εβερεστ να πας οι σκεψεις ακολουθουν.
    Έχεις δίκιο

  11. #371
    Quote Originally Posted by marianna27 View Post
    Έχεις δίκιο
    Σημερα ειμαι χειροτερα απο καθε αλλη μερα .και συσπασεις παντου

  12. #372
    Quote Originally Posted by αχιλλεαςg View Post
    Σημερα ειμαι χειροτερα απο καθε αλλη μερα .και συσπασεις παντου
    Τζινα εσυ πως εισαι;

  13. #373
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    136
    Ακριβως τα ιδια με εσας..χαλια κ εγω..πηγα κ ορθοπεδικο του εδειξα την.μαγνητικη.ειχα καποιες κηλες κλπ αλλα μου ειπε δεν υπαρχει περιπτωση να ειναι απο εκει αυτα τα συμπτωματα.ειναι νευρολογικα η καθαρο αγχος..μιλησα μετα με την νευρολογο.μου της ειπα οτι δεν εχω δει κατι ιδιαιτερο απο την αγωγη κ ειπε θα δειξει στις 15-20 μερες...κ εγω τωρα βρισκομαι στις 13 μερες..εχω ραντεβου ναζι της την αλλη τρταρτη πιυ θα εχω κλεισει 20 μερες κ ελπιζω να εχει αλλαξει κατι αλλιως θα τρελαθω.

  14. #374
    Τζινακι προσπαθησε οσο μπορεις να ηρεμισης.στο λεω γιατι ειμαι στα ιδια με σενα.εγω δεν μπορω να κοιμηθω παρολο την αγωγη που περνω .εμενα ο νευρολογος μου παι πως η αγωγη δειχνη στο 2ο μηνα και μετα.ευχομαι η μερα να ναι διαφορετικη σε ολους.

  15. #375
    Quote Originally Posted by αχιλλεαςg View Post
    Τζινακι προσπαθησε οσο μπορεις να ηρεμισης.στο λεω γιατι ειμαι στα ιδια με σενα.εγω δεν μπορω να κοιμηθω παρολο την αγωγη που περνω .εμενα ο νευρολογος μου παι πως η αγωγη δειχνη στο 2ο μηνα και μετα.ευχομαι η μερα να ναι διαφορετικη σε ολους.
    Πωςεισται σημερα παιδια;δεν μπορω να κοιμηθω ρε γαμωτο τα χω και στον υπνο.

Page 25 of 70 FirstFirst ... 15232425262735 ... LastLast

Similar Threads

  1. μαγνησιο αγχος μυικοι σπασμοι...
    By kosto30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 28-08-2013, 22:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •