Σπασμοί μυών...έχω τρελαθεί! - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 70 FirstFirst ... 456781656 ... LastLast
Results 76 to 90 of 1042
  1. #76
    μπορεις να μου στειλεις κάποιο προσωπικό μήνυμα αν θέλεις! δεν έχεις ηρεμήσει καθόλου ε?
    εμένα να ξέρεις με έπιασε πάλι στον αγκώνα και το είχα για όλη την εβδομάδα!

  2. #77
    Madiwasp, να ξέρεις ότι εγώ δεν είμαι γιατρός, και δεν μπορώ σίγουρα να σου δώσω ιατρικές πληροφορίες για συγκεκριμένες νόσους.
    Αν συνεχίζουν όλα αυτά που έχεις καλό θα ήταν να πάρεις και την γνώμη άλλων γιατρών και ίσως και γιατρών από κάποια μεγάλη πόλη.
    Μπορ'ω να σε στηρίξω και να σε βοηθήσω σε ότι αφορά την ψυχολογία σου, σχετικά με το ότι τα ίδια συμπτώματα είχα και εγώ και είμαι τώρα μιά χαρά χωρίς κανένα παθολογικό πρόβλημα.

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,827
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #79
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    20
    Παιδιά καλησπέρα είμαι νεό μέλος, με λένε Αλέξανδρο είμαι 29 ετών και είναι τιμή μου που βρήκα μια παρέα σαν τη δική σας.
    Θα ήθελα να πω σε σένα LORA17, ότι έχω τα ίδια συμπτώματα με σένα (αυτά που ένιωθες), τρέμουλο στα ανω κατω ακρα μυικη αδυναμια, δυσκολία κατάποσης, σπασμούς, έντονα αντανακλαστικά και γενικότερα σε μια φάση σύγχυσης!! Πρέπει να σας πω, πως πάσχω απο υποθυροειδισμό hashimoto(αυτοάνοσο) (και είμαι πολύ αγχώδης) και το έριξα σε αυτό, ο ενδοκρινολόγος που με είδε, με καθησύχασε και μου είπε τα έντονα αντανακλαστικά και όλα αυτά είναι θέμα άγχους..όμως τα συμπτώματα χειροτέρεψαν έτσι πήρα μαγνήσιο trofocard και κάπως την παλεύω!!
    Μαγνητική, Μυογράφημα και Εγκεφαλογράφημα έκανα προ 3ετίας, τότε ήταν όλα καθαρά!!!
    Τώρα? Παιδιά τα φώτα σας!! (οι γονείς μου, μου λένε να χαλαρώσω και πως όλα είναι στο μυαλό μου, μάλιστα λέω να ξεκινήσω ψυχοθεραπεία)

    Ευχαριστώ

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Mπορεις να μου πεις λιγακι για το μαγνησιο που πηρες? εγω πηρα μαγνησιο για τονωση επειδη διαβαζα και ειδα οτι αδυνατισα παρα πολυ. Δεν ξερω αν το παιρνουν αυτοι που θελουν να κανουν διαιτα και το εκοψα γτ δε θελω να αδυνατισω.

  6. #81
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    20
    Γεια σου κεράσι, trofocard magnesium L-aspartate hydrochloride 60.77mg
    Ξέχασα να σας πω πως έχασα και 20kg σε 3 μήνες..από δίαιτα που έκανα μόνος!

  7. #82
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    20
    To μαγνήσιο απ'οσο γνωρίζω δεν είναι για δίαιτα προσωπικά τώρα τπ ξεκίνησα δεν έχω 4 μέρες...απλά το πήρα γτ μου είπαν βοηθά σε τέτοια συμπτώματα!

  8. #83
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    20
    Παιδιά κάποιος να απαντήσει?

  9. #84
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αμα θες καπιον να απαντησει.....

    βασικα περιγραφετε θεματα που θα μπορουσε κανεις να γραψει ενα ογκοδες βιβλιο για να απαντησει.. εγω πιστευω οτι οσο εχεις στο μυαλο σου ασθενειες δε προκιται να βγει ακρη πουθενα

    αλλη ειναι η αιτια

  10. #85
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    20
    Αλέξανδρε έχουμε και το ίδιο όνομα φίλε, είναι να μη σου τύχει.. αυτά δε τα επιλέγεις ξέρεις, σου έρχονται ένα ωραίο πρωί!!
    Έκλεισα ραντεβού σε νευρολόγο απο εβδομάδα να δω!

    Ποια είναι η αιτία?

  11. #86
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μου χε τυχει ψαξε στο προφιλ μου το σχετικο θεμα εκει που λεει ευρεση ολων των θεματων

  12. #87
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    20
    δε μου επιτρέπει την πρόσβαση ακόμα λέει..μπορεί να κάνω και κατι λάθος, αν θέλεις πάντως μου στέλνεις link!
    ευχαριστώ

  13. #88
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    102
    και για να μην ψάχνεις τζάμπα ,η εκπληκτική ανάλυση του αλεξανδρος_77 στο πρόβλημα που σε απασχολεί και όχι μονο......

    http://www.e-psychology.gr/forum/sho...83%CE%B5%CE%BE

  14. #89
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by paoki View Post
    και για να μην ψάχνεις τζάμπα ,η εκπληκτική ανάλυση του αλεξανδρος_77 στο πρόβλημα που σε απασχολεί και όχι μονο

    http://www.e-psychology.gr/forum/sho...83%CE%B5%CE%BE
    ακυρος κ ρατσιστης... κ στα δυο ειμαι εξισου αλλεργικος.

  15. #90
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Alexanderr View Post
    δε μου επιτρέπει την πρόσβαση ακόμα λέει..μπορεί να κάνω και κατι λάθος, αν θέλεις πάντως μου στέλνεις link!
    ευχαριστώ
    αυτο ειναι το θεμα
    http://www.e-psychology.gr/forum/sho...BC%CE%BF%CF%85

    http://www.e-psychology.gr/forum/sho...BA%CE%BF%CF%85

Page 6 of 70 FirstFirst ... 456781656 ... LastLast

Similar Threads

  1. μαγνησιο αγχος μυικοι σπασμοι...
    By kosto30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 28-08-2013, 22:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •