ΣΥΝΤΑΞΗ ΕΠ'ΑΟΡΙΣΤΟ ΣΤΙΣ ΨΥΧΙΚΕΣ ΔΙΑΤΑΡΑΧΕΣ - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 61 to 75 of 78
  1. #61
    Quote Originally Posted by kalamore View Post
    iliana26 to boy σου μπορει να παρει συνταξη αναπηριας μονο αμα εχει τα καταλληλα ενσημα απο το ταμειο που ασφαλιζεται.Για το οριο θα μαθεις απο το ταμειο που ασφαλιζεται.
    ΕΧΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ :/ ΠΩΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΝΣΗΜΑ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΓΑΣΤΕΙ ?

  2. #62
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    64
    Νο ενσημα Νο συνταξη

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    245
    συνταξη δεν μπορει να παρει αλλα μπορει να παρει το επιδομα της προνοιας αν η επιτροπη κρινει οτι εχει βαρια αναπηρια.
    το επιδομα ανερχεται σε 626 το διμηνο.
    ψιχουλα....αλλα κατι ειναι και αυτο...
    ..And in the end we 'll become winners through that disastrous and harsh fight...

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    278
    ΚΑΛΙΣΠΕΡΑ!ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΠΩ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΜΟΥ ,ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ!ΑΛΛΑ ΠΟΝΑΩ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ!
    ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΟΨΕΙ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΞΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 1 ΧΡΟΝΟ!
    ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ 50% ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΝΟΣΗΛΕΙΑ 1 ΜΗΝΑ!
    ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΣΤΙΣ 22 ΙΟΥΛΙΟΥ ΠΕΘΑΝΕ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΑΦΝΙ ,ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΔΙΠΟΛΙΚΗ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ!
    ΕΠΑΘΕ ΠΝΕΥΜΟΝΙΚΗ ΕΜΒΟΛΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΔΕΜΕΝΗ!
    ΤΑ ΖΩΑ ΤΗΝ ΕΦΑΓΑΝ!
    ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΔΕΡΦΗ ΠΟΥ ΧΑΝΩ!
    Η ΠΡΩΤΗ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ!
    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΗΝΕΙ ,ΕΝΑΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΠΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΘΥΜΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ!
    ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟ ΠΩΣ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΣΘΕΝΕΙΣ!ΟΥΤΕ ΣΕ ΖΩΟ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΚΟΠΟΙΟΥΝ,ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΣΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΣΟΥ!
    ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΩ ΑΠΟ ΕΠΙΤΡΟΠΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΙΑ!
    ΛΥΠΑΜΕ ΜΟΝΟ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΤΥΧΗ ΜΕ ΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ!
    ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΑ ΚΑΚΟΠΟΙΕΙΤΕ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΕΤΣΙ!!
    ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ

  5. #65
    Banned
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Greece
    Posts
    761
    Γεια σου Μαρία, είναι απίστευτα οδυνηρά τα όσα γράφεις, και περιγράφεις και ο πόνος που θα έχεις περάσει...
    Καλά κάνεις και τα γράφεις αν και δεν ξέρω πως θα τα δουν αυτοί που θα έπρεπε απαραιτήτως να τα δουν για να κάνουν κάτι να αλλάξουν τέτοιου είδους καταστάσεις εκεί μέσα, στην Ελλάδα του σήμερα.
    Καλή τύχη με την επιτροπή και να έχεις πολλή δύναμη, γενναιότητα για όσα αντιμετωπίζεις.

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    278
    Quote Originally Posted by Breath View Post
    Γεια σου Μαρία, είναι απίστευτα οδυνηρά τα όσα γράφεις, και περιγράφεις και ο πόνος που θα έχεις περάσει...
    Καλά κάνεις και τα γράφεις αν και δεν ξέρω πως θα τα δουν αυτοί που θα έπρεπε απαραιτήτως να τα δουν για να κάνουν κάτι να αλλάξουν τέτοιου είδους καταστάσεις εκεί μέσα, στην Ελλάδα του σήμερα.
    Καλή τύχη με την επιτροπή και να έχεις πολλή δύναμη, γενναιότητα για όσα αντιμετωπίζεις.
    να εισαι καλκαι σε ευχαριστω!
    δυστιχως τελειωσε η δυναμη μου!
    καποτε αισθανομουν πολυ δυνατη,αλλα τωρα τιποτα!
    λενε οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο,εμενα μετα τα 30 ολα αυτα που εχω περασει με σκοτωνουν καθε μερα,αισθανομαι οτι δεν μπορω να αντεξω αλλο!
    ειτε θα κοιμαμε,ειτε θα βρισκομαι σε απαθεια οταν αντικρυζω την γρια πια μητερα μου οταν ξυπναει και με ρωταει<τι μου λειπει,ποιοσ μου λειπει,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΘΥΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΝΙΓΟΜΑΙ!
    ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΟΥΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗΝ,ΟΥΤΕ ΣΕ ΕΜΕΝΑ!
    μονο την λυπαμαι και κλαιω!
    λεω ενα μεγαλο ΓΙΑΤΙ!
    κανεις δεν μου απανταει ομως!
    εχασα την πιστη στον θεο εδω κααι χρονια,δεν μπορει να υπαρχει θεος και να ειναι τοσο σκληρος!
    δεν το δεχομαι αυτο,δεν θελω να εχω εναν θεο που να μου εχει στειλει ολα αυτα,τον αρνουμαι!
    μακαρι να μπορουσα να πιστεψω,θα επερνα δυναμη απο αυτο.
    τωρα δεν εχω να παρω απο πουθενα δυναμη.
    ζηλευω τους ανθρωπους που πιστευουν,αλλα δυστιχως δεν πιστευω πουθενα!

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    278
    ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΠΑΤΗ!!!
    Kαλημερα!ηθελα να ενημερωσω καποιους να μην την πατησουν οπως εγω!επερνσ για 4 χρονια αναπηρικη συνταξη,περασα απο πρωτοβαθμια κ μου εδωσαν 50% μετα απο αυτο νοσηλευτηκα για 1 μηνα και εκανα ενσταση περασα απο δευτεροβαθμια κ μου εδωσαν κ αυτοι 50%.τα ΚΕΠΑ μου ειπαν να ξανακανω απο την αρχη τα χαρτια μου μετα απο 6 μηνες.εμφανηστηκε μια φιλη που κ αυτη ειχε το ιδιο προβλημα κ μου ειπε οτι ξερει καποια που θα βοηθησει να παρω την συνταξη μου μαζι με τα αναδρομικα!συναντηθηκαμε ολες μαζι κ μου ζητησε 2.500 ευρο γιατι θα εβαζε δικηγορο κ.α!
    το ποσο δεν το ειχα κ αναγκαστηκα να πουλησω το αυτοκινητο μου.τελικα με παζαρια επεσε στις 2.000!
    πηρε τα λεφτα τον ιανουαριο κ μετα αρχησε ενας γολγοθας 9 μηνων για μενα!συνεχεια,ψεματα,ψεματ� �,ψεματα!τα νευρα μου ειχαν γινει τσαταλια!!!
    οσπου τον αυγουστο μου ηρθαν τα χαρτια μου απο τον ΟΑΕΕ για καινουργια αιτηση απο την αρχη!οταν της ειπα οτι θα της κανω μηνυση,μου ειπε να την παρει οδικηγορος μου για να του εξηγησει τι ακριβως εχει κανει με την δικηγορο της!
    οταν την πηρε ο δικηγορος μου του ειπε οτι ειμαι μια ψυχασθενης,οτι με λυπαται κ οτι την ενοχλω κ αν εχω μαρτυρες οτι της εδωσα αυτο το ποσο;;;;!!!τελικα μου εφαγε τα χρηματα κ σε εμενα κ στην φιλη μου κ δεν εκανε τιποτα!ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗ του γεωργιου Κ ΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ!}η ηλικια τησ ειναι πανω απο 50 ετων.
    δεν μπορω ομως να καταπειω ολο αυτο που συνεβει Κ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΞΑΠΑΤΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! !

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    278

    ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΠΑΤΗ!!!

    ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΠΑΤΗ!!!
    Kαλημερα!ηθελα να ενημερωσω καποιους να μην την πατησουν οπως εγω!επερνα για 4 χρονια αναπηρικη συνταξη,περασα απο πρωτοβαθμια κ μου εδωσαν 50% μετα απο αυτο νοσηλευτηκα για 1 μηνα και εκανα ενσταση περασα απο δευτεροβαθμια κ μου εδωσαν κ αυτοι 50%.τα ΚΕΠΑ μου ειπαν να ξανακανω απο την αρχη τα χαρτια μου μετα απο 6 μηνες.
    εμφανηστηκε μια φιλη που κ αυτη ειχε το ιδιο προβλημα κ μου ειπε οτι ξερει καποια που θα βοηθησει να παρω την συνταξη μου μαζι με τα αναδρομικα!συναντηθηκαμε ολες μαζι κ μου ζητησε 2.500 ευρο γιατι θα εβαζε δικηγορο κ.α!
    το ποσο δεν το ειχα κ αναγκαστηκα να πουλησω το αυτοκινητο μου.τελικα με παζαρια επεσε στις 2.000!
    πηρε τα λεφτα τον ιανουαριο κ μετα αρχησε ενας γολγοθας 9 μηνων για μενα!συνεχεια,ψεματα,ψεματ� �,ψεματα!τα νευρα μου ειχαν γινει τσαταλια!!!
    οσπου τον αυγουστο μου ηρθαν τα χαρτια μου απο τον ΟΑΕΕ για καινουργια αιτηση απο την αρχη!οταν της ειπα οτι θα της κανω μηνυση,
    μου ειπε να την παρει ο δικηγορος μου για να του εξηγησει τι ακριβως εχει κανει με την δικηγορο της!
    οταν την πηρε ο δικηγορος μου του ειπε οτι ειμαι μια ψυχασθενης,οτι με λυπαται κ οτι την ενοχλω κ αν εχω μαρτυρες οτι της εδωσα αυτο το ποσο;;;;!!!τελικα μου εφαγε τα χρηματα κ σε εμενα κ στην φιλη μου κ δεν εκανε τιποτα!
    ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗ του γεωργιου Κ ΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ!}η ηλικια τησ ειναι πανω απο 50 ετων.
    Δεν μπορω ομως να καταπειω ολο αυτο που συνεβει Κ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΞΑΠΑΤΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! !

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    278
    ψεματα,ψεματ� �,ψεματα!τα νευρα μου ειχαν γινει τσαταλια!!!
    οσπου τον αυγουστο μου ηρθαν τα χαρτια μου απο τον ΟΑΕΕ για καινουργια αιτηση απο την αρχη!οταν της ειπα οτι θα της κανω μηνυση,
    μου ειπε να την παρει ο δικηγορος μου για να του εξηγησει τι ακριβως εχει κανει με την δικηγορο της!
    οταν την πηρε ο δικηγορος μου του ειπε οτι ειμαι μια ψυχασθενης,οτι με λυπαται κ οτι την ενοχλω κ αν εχω μαρτυρες οτι της εδωσα αυτο το ποσο;;;;!!!τελικα μου εφαγε τα χρηματα κ σε εμενα κ στην φιλη μου κ δεν εκανε τιποτα!
    ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗ του γεωργιου Κ ΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ!}η ηλικια τησ ειναι πανω απο 50 ετων.
    Δεν μπορω ομως να καταπειω ολο αυτο που συνεβει Κ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΞΑΠΑΤΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! !!

  10. #70
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    938
    πως την πατησες ετσι

    ο δικηγόρος σου τι λεει να κανεις?

    χωρις μαρτυρες δυσκολα... να κερδισεις μηνυση

    εκτος αν βρεις καποιον με αναλογο θεμα και την παγιδεψετε αλλα παει μακρυα το θεμα

  11. #71
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,710
    Quote Originally Posted by ΜΑΡΙΑ1967 View Post
    ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΠΑΤΗ!!!
    Kαλημερα!ηθελα να ενημερωσω καποιους να μην την πατησουν οπως εγω!επερνσ για 4 χρονια αναπηρικη συνταξη,περασα απο πρωτοβαθμια κ μου εδωσαν 50% μετα απο αυτο νοσηλευτηκα για 1 μηνα και εκανα ενσταση περασα απο δευτεροβαθμια κ μου εδωσαν κ αυτοι 50%.τα ΚΕΠΑ μου ειπαν να ξανακανω απο την αρχη τα χαρτια μου μετα απο 6 μηνες.εμφανηστηκε μια φιλη που κ αυτη ειχε το ιδιο προβλημα κ μου ειπε οτι ξερει καποια που θα βοηθησει να παρω την συνταξη μου μαζι με τα αναδρομικα!συναντηθηκαμε ολες μαζι κ μου ζητησε 2.500 ευρο γιατι θα εβαζε δικηγορο κ.α!
    το ποσο δεν το ειχα κ αναγκαστηκα να πουλησω το αυτοκινητο μου.τελικα με παζαρια επεσε στις 2.000!
    πηρε τα λεφτα τον ιανουαριο κ μετα αρχησε ενας γολγοθας 9 μηνων για μενα!συνεχεια,ψεματα, ψεματα, ψεματα!τα νευρα μου ειχαν γινει τσαταλια!!!
    οσπου τον αυγουστο μου ηρθαν τα χαρτια μου απο τον ΟΑΕΕ για καινουργια αιτηση απο την αρχη!οταν της ειπα οτι θα της κανω μηνυση,μου ειπε να την παρει οδικηγορος μου για να του εξηγησει τι ακριβως εχει κανει με την δικηγορο της!
    οταν την πηρε ο δικηγορος μου του ειπε οτι ειμαι μια ψυχασθενης,οτι με λυπαται κ οτι την ενοχλω κ αν εχω μαρτυρες οτι της εδωσα αυτο το ποσο;;;;!!!τελικα μου εφαγε τα χρηματα κ σε εμενα κ στην φιλη μου κ δεν εκανε τιποτα!ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗ του γεωργιου Κ ΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΗΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ!}η ηλικια τησ ειναι πανω απο 50 ετων.
    δεν μπορω ομως να καταπειω ολο αυτο που συνεβει Κ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΕΞΑΠΑΤΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!!!
    ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΕΙ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ! !
    ολοκληρο...

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    278
    ευχαριστω!!!
    Quote Originally Posted by εσωτερική_σήψη View Post
    ολοκληρο...

  13. #73
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    278
    ειμαστε 3 που την εχουμε πατησει απο την ιδια!
    αλλα οι αλλες 2 βοβουνται γιατι ο αντρας της ειναι αστυνομικος κ δεν ξερουν αν εχει ανθρωπους που μπορει να μας κανουν κακο!
    το μονο που εχω ειναι 2 πλαστες εξοθσιοδοτησεις που εχει κανει αντι εμου μια στα ΚΕΠ και μια σε αστυνομικο τμημα!
    δεν ξερω κ αυτες πως μπου τις εδωσε μαζι με το φακελο μου!!!
    ο δικηγορος μου λεει οτι θα παει μακρια η βαλιτσα!!1
    Quote Originally Posted by noumac View Post
    πως την πατησες ετσι

    ο δικηγόρος σου τι λεει να κανεις?

    χωρις μαρτυρες δυσκολα... να κερδισεις μηνυση

    εκτος αν βρεις καποιον με αναλογο θεμα και την παγιδεψετε αλλα παει μακρυα το θεμα

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    278
    ειμαστε 3 που την εχουμε πατησει απο την ιδια!
    αλλα οι αλλες 2 φοβουνται γιατι ο αντρας της ειναι αστυνομικος κ δεν ξερουν αν εχει ανθρωπους που μπορει να μας κανουν κακο!
    το μονο που εχω ειναι 2 πλαστες εξουσιοδοτησεις που εχει κανει αντι εμου μια στα ΚΕΠ και μια σε αστυνομικο τμημα!
    δεν ξερω κ αυτες πως μου τις εδωσε μαζι με το φακελο μου!!!
    ο δικηγορος μου λεει οτι θα παει μακρια η βαλιτσα!!1
    Quote Originally Posted by noumac View Post
    πως την πατησες ετσι

    ο δικηγόρος σου τι λεει να κανεις?

    χωρις μαρτυρες δυσκολα... να κερδισεις μηνυση

    εκτος αν βρεις καποιον με αναλογο θεμα και την παγιδεψετε αλλα παει μακρυα το θεμα

  15. #75
    Banned
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    938
    ε ναι θα κρατησει πολλα χρονια η διαδικασια της μηνυσης και μαλλον δεν θα κερδισεις κατι

    προσεχε μην φας και εσυ καμια μηνυση για συκοφαντικη δυσφημηση

    το πιο καλο και για σενα ειναι να το ξεχασεις και με την νεα νοσηλεια να προσπαθήσεις να παρεις το 67%

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Similar Threads

  1. Με ψυχικές διαταραχές συνδέεται η δημιουργικότητα
    By deleted-member-06-05-2016 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 02-12-2012, 20:23
  2. Ξυλούρης Νίκος - Αφιέρωμα στις ψυχικές (μοντέρνες) ασθένειες
    By zoltar in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 28-09-2012, 04:04
  3. ψυχικες διαταραχες
    By Ακροβατης in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 19
    Last Post: 25-01-2010, 00:10
  4. Aναπυρικη συνταξη
    By Παστελι in forum Ψυχολογία & Κράτος (ΕΟΠΥΥ, Επιτροπές, Στρατός, Φορείς Δημοσίου)
    Replies: 52
    Last Post: 03-08-2009, 21:41
  5. Πληροφορίες σχετικά με ψυχικές διαταραχές
    By kater1na in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 02-04-2008, 23:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •