ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΑΠΟ ΧΑΣΙΣ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 81
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    437
    παταω πανω στο ονομα και δεν μου βγαζει προσωπικ0ο μυνημα προφανως κατι εχει το φορουμ.αν θες στειλε εδω καποια

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    437
    μου λεει οτι εισαι κλειδωμενη

  3. #18
    Quote Originally Posted by mamra1983 View Post
    μου λεει οτι εισαι κλειδωμενη
    και πως ξεκλειδωνω; :) Θα βρεθει η ακρη που θα παει...; Ευχαριστω παντως!

  4. #19
    Quote Originally Posted by katerinaki123 View Post
    και πως ξεκλειδωνω; :) Θα βρεθει η ακρη που θα παει...; Ευχαριστω παντως!
    ..δεν εισαι κλειδωμενη, απλα πρεπει να συμπληρωσεις ένα όριο ποστ για να λαβεις και στείλεις μνμ.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    437
    ρωτα αν θες εδω τα απλα και αν βγει η ακρη τα λεμε και σε μυνημα

  6. #21
    Ξερω πως εκανε χρηση κοκας για μεγαλο χρονικο διαστημα και μου ειπε πως το εκοψε μια μερα μονος του, χωρις καποια βοηθεια. Ειναι δυνατον να γινει αυτο; Και αυτο που πραγματικα δεν μπορω να χωνεψω, ηταν πως δεν υπηρχε καποιο σημαδι πως θα με χωριζε... Φλασαρε δλδ μια μερα; Ετσι φερονται γενκοτερα οι εξαρτημενοι; Και κατι τελευταιο, πιστευεις οτι μπορει να κολλησει μια εμμονη στο κεφαλι καποιοιυ εξαρτημενου ωστε να πεισει τον εαυτο του οτι ισχυει και στην πραγματικοτητα;

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    437
    το να ξεκοψεις απο την κοκα ειναι ευκολο γιατι ειναι ακριβη.δεν εχει να κανει η συμπεριφορα με την εξαρτηση εχει να κανει με τον χαρακτηρα οι εμμονες μπορουν να γινουν πολυ εντονες και να πιστευεις οτι μονο εσυ εχεις δικιο η να ενεργησεις παρορμητικα η να μην εισαι ικανος να ακουσεις μια γνωμη.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    437
    Καταρχην σκεψου οτι καποιος που πινει το οτιδηποτε δεν ειναι νηφαλιος και δεν εχει διαυγεια το αν θες να ξεκοψεις απο τις ουσιες ειναι μονο η θεληση και μετα παραγοντες οπως ιοκογενεια φιλοι προγραμματα ψυχοθεραπευτες.Ξερω ατομα που παιρναν ενδοφλεβια ηρωινη και τωρα εχουνε μεταπτυχιακα.

  9. #24
    Quote Originally Posted by mamra1983 View Post
    Καταρχην σκεψου οτι καποιος που πινει το οτιδηποτε δεν ειναι νηφαλιος και δεν εχει διαυγεια το αν θες να ξεκοψεις απο τις ουσιες ειναι μονο η θεληση και μετα παραγοντες οπως ιοκογενεια φιλοι προγραμματα ψυχοθεραπευτες.Ξερω ατομα που παιρναν ενδοφλεβια ηρωινη και τωρα εχουνε μεταπτυχιακα.
    Αυτο που καταλαβαινω εγω, ειναι πως δεν ειχα αντιληφθει το ποσο επηρεαζει μια ουσια... Θεωρουσα το χασις ακινδυνο και το κακο ειναι πως η συμπεριφορα του οσο ειμασταν μαζι δεν μου εδειχνε οτι τον επηρεαζει (αυτο παλι πως εγινε;;;;). Εκτος βεβαια απο το σεξουαλικο κομματι... Που να σου πω την αληθεια, πιστευω πως εκει απεκτησε εμμονη κι ενιωθε ασχημα μαζι μου ή μαλλον με τον εαυτο του...

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    437
    στο λεω και στο υπογραφω οτι η καταχρηση χασις δεν ειναι καθολου ακινδυνη.αναζητησε στο φορουμ η στο γκουγκλ ψυχωση απο κανναβη και θα καταλαβεις.

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    437
    σε ολους μας εχει τυχει να μην εχουμε καλη στυση η προωρη εκσπερματιση καποιος ντρεπεται καποιος αποκταει κομπλεξ καποιος το ξεπερναει δεν μπορω να ξερω πως ενιωσε ο συγκεκριμενος.Παντως οι ουσιες αλλοιωνουν την συμπεριφορα και την ψυχοσυνθεση.το να πινεις ενα τσιγαρο την κυριακη που ειναι μερα ξεκουρασης και δεν εχεις τιποτα να κανεις η με την συντροφο σου για να κανετε λιγο πιο αισθησιακο σεξ δεν θα σε βλαψει αλλα αν ξεκινας απο το πρωι με μαυρο η με το οτιδηποτε καταλαβαινεις οτι και ενας ασχετος θα σου πει δεν πας καλα.απορω πως το ανεχτηκες αυτο!

  12. #27
    Quote Originally Posted by mamra1983 View Post
    σε ολους μας εχει τυχει να μην εχουμε καλη στυση η προωρη εκσπερματιση καποιος ντρεπεται καποιος αποκταει κομπλεξ καποιος το ξεπερναει δεν μπορω να ξερω πως ενιωσε ο συγκεκριμενος.Παντως οι ουσιες αλλοιωνουν την συμπεριφορα και την ψυχοσυνθεση.το να πινεις ενα τσιγαρο την κυριακη που ειναι μερα ξεκουρασης και δεν εχεις τιποτα να κανεις η με την συντροφο σου για να κανετε λιγο πιο αισθησιακο σεξ δεν θα σε βλαψει αλλα αν ξεκινας απο το πρωι με μαυρο η με το οτιδηποτε καταλαβαινεις οτι και ενας ασχετος θα σου πει δεν πας καλα.απορω πως το ανεχτηκες αυτο!
    Εσυ αν απορεις μια φορα, εγω απορω 100!!! Και οσο για τα προβληματα τα σεξουαλικα ήταν επαναλαμβανομενα... Υπηρχαν καθε φορα, ακομα και στην αρχη της γνωριμιας μας, που υποτιθεται πως το παθος βρισκεται τοτε στο αποκορυφωμα του!!! Αυτο πως το ανεχτηκα;;;;
    Το πιο τρελο απο ολα ειναι πως δε θα τον εγκατελειπα, γιατι οσο χαζο κι αν ακουγεται με εκανε ευτυχισμενη. Τωρα μου λειπει η αισθηση της ευτυχιας, αλλα σε καμια περιπτωση ο ιδιος. Μαλλον δεν ειχε καταλαβει ποσο χαζη ειμαι και ισως δημιουργησε στο μυαλο του προβληματα που δεν υπηρχαν στο δικο μου. Και απο το λογο που με χωρησε και την μετεπειτα συμπεριφορα του θεωρω πως εχε μεγαλο κομπλεξ. Δεν ξερω αν ειναι καλο ή κακο τελικα, αλλα εγω οταν εχω ενα προβλημα μπροστα μου, προσπαθω να το παλεψω μεχρι εκει που μπορω φυσικα. Ετσι και το σεξουαλικο προβλημα που ειχε, θεωρουσα πως θα μπορουσαμε να το λυσουμε μαζι...

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    437
    τελως παντων φροντισε να τον ξεπερασεις δεν αξιζει σου λεω να καις φαια ουσια για κανεναν.

  14. #29
    Quote Originally Posted by mamra1983 View Post
    τελως παντων φροντισε να τον ξεπερασεις δεν αξιζει σου λεω να καις φαια ουσια για κανεναν.
    Σ ευχαριστω πολυ για το χρονο σου... Με βοηθησες σε πολλα!

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    437
    Παρακαλω δεν κανει τιποτα.

Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Similar Threads

  1. Το χασίς 20 φορές πιο βλαβερό από το τσιγάρο
    By path in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 86
    Last Post: 07-03-2014, 19:15
  2. Συστηματική Χρήση Χασίς
    By lorem ipsum in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 6
    Last Post: 29-04-2012, 21:16
  3. ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΧΑΣΙΣ ΣΑΝ ΓΟΝΙΟΣ
    By boubourina in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 100
    Last Post: 04-03-2009, 16:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •