ΕΞΑΡΤΗΣΗ ΑΠΟ ΧΑΣΙΣ - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 81 of 81
  1. #76
    Εχει περάσει αρκετός καιρός απο τότε που μοιράστηκα το πρόβλημα μου μαζί σας... Θα ηθελά να κανω μονο μια επισημανση. Δεν κατηγορησα ποτε το "χρηστη". Ο θυμός μου ηταν πάντοτε στον "αντρα". Ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να μην παιρνει τιποτα. Θελω να ειναι μονο ενας μαλακας! Δε θελω να ειναι εξαρτημενος! Διαβαζω αυτα που γραφεται και κλαιω σαν μικρο παιδακι γιατι μπορει τωρα να ειμαι χιλιομετρα μακρια απο ολα αυτα και να εχω καψει ολες τις γεφυρες, αλλα αυτον τον ανθρωπο τον αγαπησα και με πονα να σκεφτομαι πως κανει χρηση κοκας ή οτιδηποτε αλλο. Το κακο ειναι πως μονο με αυτα που διαβαζω μπορω να ερμηνευσω την συμπεριφορα του και αυτο μου τη δινει ακομα περισσοτερο.
    Κάποτε μου είχε πει "Πως να μ αγαπήσει κάποια έτσι που είμαι;" Τι να εννοούσε άραγε; Σιγουρα αναφεροταν στο χασις, αλλα ειναι δυνατον να πινει μονο κανενα γαρο και να λεει κατι τετοιο;;; Άλλωστε και ο ιδιος δεν θεωρουσε τη χρηση χασις βλαβερη! Τι ηταν αυτο που ηξερε για τον εαυτο του και μου το ειπε αυτο; Τωρα που καθαρισε το μυαλουδακι, αναγνωριζω πως πολλα στην συμπεριφορα του δεν ηταν αποτελεσματα της κανναβης. Γιατι πραγματικα δεν μπορουσε να κατσει ουτε λεπτο στο σπιτι του... Και θυμαμαι που μ αγακαλιαζε και μου ελεγε "με ηρεμείς". Απο τι;;; Βεβαια ολα αυτ μπορει να ειναι μαλακιες της στιγμης... Για εναν περιεργο λογο, αυτο με κανει να νιωθω καλα... Προτιμω να ειναι ενας αχρηστος, ενας τεμπελης, ενας ρουφιανος, ενας ψευτης, ενας κωλοχαρακτηρας, ενας ανεπροκοπος, ενας αλητης...

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    211
    Quote Originally Posted by katerinaki123 View Post
    Κάποτε μου είχε πει "Πως να μ αγαπήσει κάποια έτσι που είμαι;" Τι να εννοούσε άραγε; Σιγουρα αναφεροταν στο χασις, αλλα ειναι δυνατον να πινει μονο κανενα γαρο και να λεει κατι τετοιο;;;
    πιο πιθανό να αναφερόταν στον εαυτό του
    αν τον αγαπάς όπως είναι ισως θα ήταν καλό για αυτόν να το μάθει, μπορεί ο άλλος να είναι ψυχούλα και να νοιώθει πως είναι ο χειρότερος, τώρα για ποιόν λόγο,μπορεί να μην ξέρει ούτε ο ίδιος..
    Last edited by pameoloi; 25-06-2014 at 13:55.

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    182
    "με ηρεμείς". Απο τι;;;
    τι απο τι?
    απο τα προβληματα που ειχε μεσα του και τον βασανιζαν
    αντι να χαρεις που ο συντροφος σου ενιωθε ασφαλεια μαζι σου και εψαχνε την ηρεμια του σε εσενα και οχι στα ναρκωτικα εσυ ησουν καχυποπτη

  4. #79
    Quote Originally Posted by paintitblack View Post
    τι απο τι?
    απο τα προβληματα που ειχε μεσα του και τον βασανιζαν
    αντι να χαρεις που ο συντροφος σου ενιωθε ασφαλεια μαζι σου και εψαχνε την ηρεμια του σε εσενα και οχι στα ναρκωτικα εσυ ησουν καχυποπτη
    Φιλε μου επειδη εχω διαβασει κι αλλες απαντησεις που δινεις... Με πολυ καλη διαθεση σου επισημανω αν θελεις να συμμετεχεις σε ενα φορουμ και να απαντας σε ανθρωπους, καλο θα ηταν να διαβαζεις τι εχουν γραψει και να μην γραφεις ΜΑΛΑΚΙΕΣ! Διαβασε πρωτα τα νηματα που εχω ανοιξει και αν σου δωσω την εντυπωση πως υπηρξα καχυποπτη (και οχι ανυποπτη) θα μπω και θα σου ξανα[παντησω! Προσεχε τι απαντας στον καθενα... Το οτι εχεις πιει 2 γαρους παραπανω δε σε κανει και ειδημονα... Ισα ισα... Φιλικα... Ξερεις...

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2014
    Posts
    182
    Quote Originally Posted by katerinaki123 View Post
    Φιλε μου επειδη εχω διαβασει κι αλλες απαντησεις που δινεις... Με πολυ καλη διαθεση σου επισημανω αν θελεις να συμμετεχεις σε ενα φορουμ και να απαντας σε ανθρωπους, καλο θα ηταν να διαβαζεις τι εχουν γραψει και να μην γραφεις ΜΑΛΑΚΙΕΣ! Διαβασε πρωτα τα νηματα που εχω ανοιξει και αν σου δωσω την εντυπωση πως υπηρξα καχυποπτη (και οχι ανυποπτη) θα μπω και θα σου ξανα[παντησω! Προσεχε τι απαντας στον καθενα... Το οτι εχεις πιει 2 γαρους παραπανω δε σε κανει και ειδημονα... Ισα ισα... Φιλικα... Ξερεις...


    οτι τον ηρεμεις σου ειπε ο ανθρωπος γιατι το συνδεεις με τα ναρκωτικα?
    αν ηταν τοσο εθισμενος οσο νομιζεις δεν θα ηθελε εσενα να τον ηρεμησεις ναρκωτικα θα ηθελε να τον ηρεμισουν
    Last edited by paintitblack; 25-06-2014 at 22:07.

  6. #81
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    10
    Eιμαι με εναν ανθρωπο 5 χρονια.....εκανε χρονια χρήση χασίς...το τελευταιο 6μηνο εφτασε να κανει 10 τη μερα :(..δεν το καταλαβα ...ειλικρινα...αρχες ιουλη μου ειπε οτι το εκοψε....και αμεσως εμφανισε ψυχωτικο επεισοδιο, νομιζε οτι τον κυνηγουν και τον παρακαλουθουν...προσπαθησα να τον βοηθησω αλλα στραφηκε και εναντιον μου και χωρισαμε πριν 10 μερες.....μετα το χωρισμό ελεγε σε ολους λογους χωρισμου που δεν ισχυαν....ειμαι χαμενη...δεν ξερω αν πρεπει να τον προσεγγίσω ή να φυγω...τον αγαπαω...

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Similar Threads

  1. Το χασίς 20 φορές πιο βλαβερό από το τσιγάρο
    By path in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 86
    Last Post: 07-03-2014, 19:15
  2. Συστηματική Χρήση Χασίς
    By lorem ipsum in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 6
    Last Post: 29-04-2012, 21:16
  3. ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΧΑΣΙΣ ΣΑΝ ΓΟΝΙΟΣ
    By boubourina in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 100
    Last Post: 04-03-2009, 16:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •