Νομιζω με απατά
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 14 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 205
  1. #1

    Νομιζω με απατά

    Γεια σας ειμαι 10χρονια με τον άντρα μου και πριν ενα χρόνο κάναμε και ενα άξιο λατρεύει μωρό.τους τελευταίους 2 μήνες ανακάλυψα οτι παει κρυφά θεσνικη (μένουμε σε επαρχιακή πόλη)τουλάχιστον μια φορα τη βδομάδα.εμαθα και την διευθηνση που παει(να ναι καλα τα gps)και φυσικά μου λεει ψέματα οτι ταχα μου παει αλλού και αυτος βρίσκεται θεσνικη.απλα δεν εχω μάθει το παει να κανει εκει.και βεβαια το μυαλό μου πηγαίνει οτι παει και βλέπει καποια άλλη.το θέμα ειναι οτι παει για λιγο.εχω διαπιστώσει οτι κάθεται μισή με μια ωρα και μετα γυρνάει.δεν ξερω πως να το τσεκάρω για το τι κανει εκει.σκεφτηκα να απευθυνθώ σε ντετέκτιβ αλλα για μια φορα να τον παρακολουθήσει δεν ξερω αν γίνεται.και τι λεφτα θα μου πάρει.στον άντρα μου του πετάω πολλές σποντες για θεσνικη αλλα το παίζει τρέχουσα.τον αγαπάω και εχουμε και ενα παιδί και φοβάμαι να χωριςω.και δεν εχω αποδεικτικά στοιχεία οτι όντως εχει γκομενα.

  2. #2
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    29
    καλησπερα Σαντρα! Σιγουρα το γεγονος οτι παει στα κρυφα Θεσ/κη δεν ειναι θετικο..απ'την αλλη αν οντως ειχε γκομενα δεν θα καθοταν τοσο λιγο. εγω αυτο που υποψιαζομαι ειναι οτι πηγαινει σε καποιο "σπιτι" περιεργο..εχεις παρατηρησει καποια αλλαγη στη συμπεριφορα του ή στο σεξ?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Αν εχεις τα λεφτα να πας σε ντετεκτιβ, αλλιως μπορεις να πεις σε ενα φιλο σου να τον παρακολουθησει. Προσεχε ομως, μη του πετας σποντες για τιποτα. Κανε τη χαζη γιατι αν χωρις ντοκουμεντα του κανεις φασαρια ή τον υποψιασεις, αυτοματως θα προφυλαχτει ακομα περισσοτερο και αντε μετα να βγαλεις ακρη. Η γνωμη μου ειναι οτι σιγουρα κατι πονηρο γινεται, αλλιως γιατι να μη στο πει οτι παει εκει? Αν μπορεις να τσεκαρεις κινητο ή πισι ακομα καλυτερα. Χωρις να σε παρει χαμπαρι εννοειται. Με 2 λογια κανε το χαιβανι. Παντως μην απογοητευεσαι, ο κανονας ειναι η απιστια στους παντρεμενους. Για να βρεις γαμο σωστο πρεπει να βγεις με το φαναρι του διογενη! Πες μας την εξελιξη και αναλογως να σε προτεινω τι να κανεις. Απ το τζιμπιεζ μπορεις να βρεις και τη διευθυνση και να μαθεις στις πληροφοριες το ονομα.
    Last edited by kerasi; 19-03-2014 at 01:33.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    κ εμεις τωρα που να ξερουμε τι κανει αυτος στη θεσσαλονικη τα χαρτια θα ριξουμε https://www.youtube.com/watch?v=d1CHnB9oVpE

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    100
    Αρχισε με τα βασικα,τσεκαρα κινητα,εμαιλ,facebook,ιστορικο browser,ψαξε τι υπαρχει σε εκεινη την διευθυνση η δωσε σε μενα να ψαξω αν θες.

    Αν δεν βρεις απολυτως τιποτα και εχεις λεφτα παρε εναν ντεντεκτιβ αλλιως πες του "το ξερω οτι μου λες ψεματα και πας στην θεσσαλονικη" και μην πεις τιποτα απλα κοιτα τον στα ματια και ασε να δεις τι θα σου εξομολογηθει απο μονος του, αν δεν σου πει τιποτα παρε το παιδι και φυγε μεχρι να σου δωσει εξηγησεις.

  6. #6
    ...και μενα αυτό που κάθεται μισή με μία ώρα ...χμ.... δεν μου κάνει και τόσο για σχέση.
    Ο γάμος σας πως πάει? Σεξουαλικά είστε κοντά?
    Είσαι ικανοποιημένη από τη συμπεριφορά του απέναντι σου?

  7. #7
    Σας ευχαριστω καταρχάς για τις απαντήσεις σας.ειχε 3βδομαδες δεν πήγε θεσνικη και σημερα παλι ξαναπήγε και μάλιστα με τα ρούχα της δουλειάς που αυτος ειναι φρου φρου και αρώματα οταν βγαίνει.δεν ξερω αν τελικα εχει γκομενα γιατι όντως κάθεται λιγο σκέφτομαι μηπως παει σε περίεργα σπίτια οπως είπατε και παραπάνω.απο το gps ειδα μια διευθηνση Ανδρέα γεωργιου 13-19.γνωριζεται τι μπορει να υπαρχει εκει;

  8. #8
    Ο γάμος μας δεν ειναι και στα καλύτερα του εδω και ενα χρόνο.καλα η σεξουαλικη μας ζωή ειναι οτι να ναι εδω και πολλά χρονια.μια φορα το μήνα και αυτο απο δική μου παροτρυνςη τις τελευταίες βδομάδες βεβαια κατι έπαθε και είχαμε ερωτική επαφή δυο φορές τη βδομάδα.περιεργο πολύ για μας.

  9. #9
    Δεν έχει σημασία που πηγαίνει σημασία έχει να τον έχεις στη τσίτα για να σου λέει ο ίδιος που πηγαίνει και τι κάνει ανα πάσα στιγμή. Ο μοναδικός τρόπος για να πετύχεις κάτι τέτοιο είναι ένας να αποτελείς τον διακαή πόθο του συνεχώς και να έχει πάντα την αίσθηση ότι σε χάνει. Δεν ξέρω πως είσαι εμφανισιακά αν έχεις ωραίο σώμα ή αν περιποιείσαι τον εαυτό σου αλλά αν δεν τα έχεις ξεκίνα να τα αποκτάς σιγά σιγά. Έχω την άποψη πως δεν υπάρχει ο κανόνας ότι ο παντρεμένος θα κερατώσει τη γυναίκα του. Είμαι της άποψης πως ο άντρας θα κερατώσει το θύμα του. Γίνε λίγο θελκτική εμφανισιακά για να την ακούσει και πες του ξερά μια ημέρα θα φυλάξεις το παιδί θέλω να πάω Θεσ/νίκη. Θα σου πει γιατι; Γιατί θέλω να βγω βόλτα. Μόνη σου; Ναι μόνη μου. Πάμε παρέα θα σου πει. Όχι δεν θέλω να βγω μαζί σου θα του πεις. Και άστον να σε ακολουθεί.... γιατί αυτό θα κάνει.... Μην μπαίνεις στο τριπάκι να ψάχνεις εσύ τι κάνει αυτός... Μπες στο τριπάκι να αναγκάσεις εκείνον να ψάχνεται για εσένα. Να μην του ξαναδώσεις τίποτα τζάμπα, να έρθει να σου τη πέσει για σεξ και να του λες δεν έχω όρεξη δεν θέλω πονάει η κοιλιά μου έτσι θα του λες.

    Και αν αρχίσει να βγαίνει συνέχεια μετά θα μου πεις. Άστον να βγαίνει αρκεί να αρχίζεις και εσύ από τη πλευρά σου να αναπτύσσεις τη θηλυκότητα σου. Όχι επειδή έκανες παιδί να έχεις ένα σώμα πχ κάπως με τη δικαιολογία του παιδιού.

    Σε θεωρεί δεδομένη και κάνει ότι γουστάρει ο τύπος ούτε καν σεξ δεν σου δίνει. Αν σε ενδιαφέρει ο γάμος σου πρέπει να του κόψεις αυτό το χούι. Εσύ θέλεις να είσαι παντρεμένη με αυτόν; Τον αγαπάς ή είσαι μαζί του γιατί σκέφτεσαι το παιδί; Γιατί αν δεν τον αγαπάς πάλι ο γάμος είναι για σπάσιμο και είναι απλά θέμα χρόνου.

    Θα μου πεις και τι θα κάνω Θεσ/νίκη; Πήγαινε κοίτα τις βιτρίνες δεν έχει σημασία τι θα κάνεις εσύ στη Θεσ/νίκη σημασία έχει να του μπει η ιδέα στο μυαλό ότι το δεδομένο τελείωσε.... Αν θέλεις θα διεκδικήσεις αν δεν θέλεις πάλι θα διεκδικήσεις γιατί είσαι ένα ανόητο αρσενικό όπως όλα το οποίο θα βάλει πάνω απ' όλα τη κτητικότητα σου και μόλις έχασε....

    Είμαι άνδρας και στα λέω και πίστεψε με το μοναδικό πράγμα που θα τον κάνει ράκος είναι να αρχίζει να νιώθει πως η κτητικότητα τελείωσε...

    Επίσης οι γυναίκες όταν κάνουν παιδί αρχίζουν να αφιερώνονται εξ' ολοκλήρου στη μητρότητα του παιδιού τους και παραμελούν τον άνδρα τους. Τον έχεις παραμελήσει;

    Πάντως να ξέρεις δεν υπάρχει άντρας που να μην θέλει να έχει γυναίκα με όμορφο σώμα.Τώρα από την άλλη αν δεν έχεις όμορφο ΄σώμα που να με εξιτάρει και λίγο σορρυ κιόλας αλλά θα ψάξω να το βρω.... Είναι άδικο αυτό που σου λέω αλλά σου λέω απλά ότι αν δεν είσαι θελκτική πως να μείνει ο άλλος προσηλωμένος μαζί σου;

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    μπορει να συμβαινει οτιδηποτε, σαντρα.
    παει σε γκομενα με την φορμα της δουλειας?
    μηπως κανει κατι σχετικο με την δουλεια του εκει και δεν στο λεει γιατι ξοδευει καπου τα χρηματα?
    μηπως παιζει χαρτια η στοιχηματα?
    μηπως πινει κανεναν καφε με τπτ φιλους του και δεν στο λεει επειδη εισαι κλεισμενη στο σπιτι?
    μηπως γνωρισε κανενα "χαρο" στους καφεδες εκει και ηρθε τρεχοντας πισω σε σενα και ξαφνικα αυξηθηκε κατακορυφα το σεξ????:rolleyes:
    η περιοχη που αναφερεις, ειναι πρωην βιομηχανικη περιοχη , εμπορικων αποθηκων κλπ και τωρα ειναι μια περιεργη περιοχη με αρκετα κεντρα διακσεδασης, μερικα καφε, μερικα εγκταλελειμενα κτιρια, μερικα φαγαδικα, αλλα μπορει να εχει κι απο κανενα μπουρδελο, δεν ειμαι βεβαιη...


    επικεντρωσου στην σχεση σας και δες αν εχει περιθωρια βελτιωσης απο δικες σου παραλειψεις. σκεψου τι θα ηθελες εσυ απο εκεινον για να ειστε καλυτερα και ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕ ΤΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙΣ.
    ασχολησου με τον εαυτο σου , την αυτοβελτιωση σου, την μορφωση σου και την ομορφια σου. ξαναγινε γυναικα, αν εχεις κολλησει στον ρολο της μανουλας.
    θυμισε του γιατι σε ερωτευτηκε και ποσο καλα μπορειτε να περνατε οι δυο σας...
    αν δεις οτι δεν ενδιαφερεται να ερθετε πιο κοντα και απομακρυνεται, μιλησε του ξεκαθαρα, οχι για την θεσσαλονικη, αλλα για την δυστυχια σου στον γαμο σας.
    στην θεση σου , θα περνουσα οπωσδηποτε καποια μερα απο την διευθυνση αυτη να δω τι μερος ειναι, χωρις να του το πω.
    αφου το βρηκες, καλυτερα να ξερεις ακριβως, παρα να φανταζεσαι.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Location
    όπου σκάνε τ'αστέρια
    Posts
    326
    Το θέμα είναι πως είσαι εξαρτημένη απ' αυτόν, το δείχνει η φράση σου φοβάμαι να χωρίσω.
    Όταν φοβάσαι να χωρίσεις, φοβάσαι και να απαιτήσεις. Δηλαδή μικραίνεις εσύ για να χωράει ο άλλος περισσότερο
    στη σχέση. Θα σου έλεγα να ακολουθήσεις το δρόμο του να αρχίσουν τα δικά σου θέλω να παίρνουν στη σχέση
    το χώρο που τους αναλογούν. Και αυτό θα γίνει αν νιώσεις πως ο γάμος δεν είναι το πεπρωμένο καμιανής, ούτε
    βέβαια ο τελικός σταθμός του τρενου της ζωής της. Αν το τρένο παύει να μας κουβαλάει,
    ξεκαβαλάμε. Αν οι επιθυμίες αλλάξουν τόσο, οι χαρακτήρες γίνουν πια ασύμβατοι, ή οτιδήποτε μπει στη μέση
    και θέτει αξεπέραστους φραγμούς, ένα στο καλό είναι το υγιέστερο όλων.
    Be warned. My shite detector is on high alert.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    -----------------------------------------
    Last edited by marian_m; 01-04-2014 at 18:17.

  13. #13
    Σας ευχαριστω και παλι για τις απαντήσεις σας και το ενδιαφέρον στο θέμα μου.καταρχιν να σχολιάσω το θέμα εμφάνισης και θυληκοτητας.ειμαι πολύ εμφάνισημη γυναικα προσέχω πολύ τον εαυτό μου ειμαι αδύνατη εντάξει δεν εχω και σώμα μοντέλου αλλα καλό ειναι.εχω πολύ θηλυκότητα κι αυτο δεν το λέω εγω γενικα ο περίγυρος μου.οποτε το να με απατησει δεν ειναι η εμφάνιση.ουτε τον παραμέλησα επειδή κάναμε μωρό.αντιθετα του λέω να αφήνουμε το μωρό συχνά σε μανάδες για να βγαίνουμε.απλα εμενα το λάθος μου ειναι οτι κόλλησα πολύ μαζι του απο την αρχή.και δείχνω ίσως πολύ ενδιαφέρον σπίτι θα πρέπε.παντα κοιτάω να μην του λείπει τιποτα.επισης τον αγαπάω γιαυτο και κάθομαι ναζί του.θελω να μάθω που ακριβως παει στη θεσνικη.στοιχηματα παίζει στον υπολογιστή για μπάλες και μάλιστα με πολύ πάθος.εμενα το μυαλό μου παει μηπως παει σε μπουρδελο.γιαυτο θελω να μάθω τι υπαρχει ακριβως σαθρή την διευθηνση.μονη μου δεν μπορω να παω να δω διότι δεν οδηγώ και με λεωφορείο δύσκολο.επισης οπως ειπε ο φίλος μας παραπάνω όντως με εχει δεδομένη διότι δεν βγαίνω μονη πολύ σπάνια.και όντως πρέπει να αρχίσω να το κανω αν και όλες οι φίλες μου εχουν παιδια και καμία δεν βγαίνει αλλα θα το παλεψω

  14. #14
    Η διευθηνση έλεγε 13-19 οχι μονο 13.οποτε αντε να βρούμε τι υπαρχει.ειναι κακόφημη περιοχή;

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    2,605
    Quote Originally Posted by Sandra34 View Post
    Η διευθηνση έλεγε 13-19 οχι μονο 13.οποτε αντε να βρούμε τι υπαρχει.ειναι κακόφημη περιοχή;
    Δεν τη λες κακόφημη, αλλά είναι περίεργη. Έχει μπαράκια, μπουζούκια, εκεί στην περιοχή είναι και ο ΜΥΛΟΣ και η ΒΙΛΚΑ αν έχεις ακουστά, συνεργεία αυτοκινήτων, βιοτεχνίες, γραφεία από την πάνω μεριά. Πάντως είναι περιοχή που δεν έχει κατοικίες, οπότε είναι απίθανο να επισκέπτεται σπίτι εκεί.
    Εδώ βλέπεις τι υπάρχει τριγύρω:
    http://www.stigmap.gr/xartis-21423-a...essaloniki.php

Page 1 of 14 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΕΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΑΠΑΤΑ? ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ 'Η ΚΑΚΟΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ?
    By VICKY88 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 3
    Last Post: 23-11-2012, 09:53
  2. ΕΧΩ ΣΧΕΣΗ 2 ,5 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΕ ΑΠΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΩ .
    By VICKY88 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 22-11-2012, 09:26
  3. Με απατα? Βοηθήστε με να καταλάβω γιατι θα παλαβώσω!!
    By i am here in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 24-02-2012, 02:51
  4. νομιζω οτι με παρακολουθουν!!!
    By elis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 33
    Last Post: 29-12-2010, 10:57
  5. νομιζω...
    By maraki26 in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 07-08-2008, 17:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •