Εγω το αγορι μου κ η κολλητη μου κ ξαδερφη του προβληματαρα!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 8 of 8
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820

    Εγω το αγορι μου κ η κολλητη μου κ ξαδερφη του προβληματαρα!

    Καλησπερα σας κ παλι,Πιθανον αρκετοι γνωριζουν οτι εχω παλεψει πολυ με πολυ ζορικες καταστασεις κ καταφερα να εχω το αγορι μου που θελουμε γαμο κ παιδια κ 6 7 φιλες ολοι απο αποσταση,Πρεπει να τονισω οτι το αγορι μου κ η κολλητη μου απο το πανεπιστημιο μεσω της οποιας τον γνωρισα ειναι ξαδερφια κ ειναι κ απο τους καλυτερους ανθρωπους στην ζωη μου κ οι 2,Αυτο που ειναι το προβλημα ειναι οτι ο πατερας του αγοριου μου κ ο πατερας της φιλης μου που ειναι συγγενεις ειναι στα μαχαιρια λογω οικονομικων διαφορων,Αυτο το πραγμα εχει επηρεασει κ τα παιδια τους κ εχουν ψυχρανθει παρα πολυ δηλαδη το αγορι μου προσπαθει να πλησιασει την ξαδερφη του κ φιλη μου να της εξηγησει οτι αυτος δεν ευθυνεται πουθενα για οσα κανει ο πατερας του κ αυτη ειναι πολυ απομακρη μαζι του ενω παλαιοτερα καναν πολυ παρεα,Εγω παριστανω οτι δεν γνωριζω κατι γιατι το αγορι μου μου τα εμπιστευτηκε ιδιαιτερως,Το αγορι μου εχει θυμωσει πολυ με την φιλη μου κ η φιλη μου εχει ψυχρανθει πολυ μαζι του,Τωρα το αγορι μου βρισκεται στο στρατοπεδο στην πολη που ζει κ η φιλη μου κ οι δικοι της,ο θειος του κ πατερας της φιλης μου δεν θελει ουτε να τον δει κ τον εχει λυπησει πολυ,Εγω θελω παρα πολυ να δω κ τους 2 μαζι εχω να δω την φιλη μου χρονια αλλα προστοπαρων δεν ειναι εφικτο κ οταν παρει αδεια το αγορι μου μου ζητησε να τον δω σε αλλη πολη μην ειναι αυτοι κ του ειπα οτι θα παω για μας οπουδηποτε,Ομως με ποναει πολυ που ειναι αυτη η κατασταση κ δεν μπορω να δω κ την φιλη μου κ λογω ελλειψης χρηματων θα δω το αγορι μου ισα ισα κ αυτην παλι οχι θελω επειγοντως την γνωμη σας κιολας!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    278
    δεν μπορεις να κανεις τιποτα γι'αυτο !
    μεινε μακρια απο την ολη κατασταση.
    μην ανακατευτεις καθολου στο λεω απο προσωπικη πειρα.
    αν θελει το αγορι σου να επικεινωνησει με την ξαδερφη του και να τα βρουνε ας το κανει.
    εσυ δεν μπορεις και δεν πρεπει να παρεις θεση σε ολο αυτο γιατι οτι και να πεις θα βτρεις στο τελος τον μπελα σου!

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    προσπαθησε να μας περιγραφεις το καθε θεμα ενα ενα ξεχωριστα γιατι εγραψες πολα κ διαφωρετικα μαζι κ ετριξε λιγο ο εγκεφαλος μου

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,629
    μην, επαναλαμβανω ΜΗΝ ανακατευτεις στην διαμαχη τους.
    να τους λες την γνωμη σου και να προσπαθεις να κατευνασεις ΜΟΝΟ οταν ζητανε την γνωμη σου.
    την φιλη σου μπορεις να την βλεπεις αλλες ωρες απο τον φιλο σου. γιατι πρεπει οπωσδηποτε να τους δεις μαζι? δεν το καταλαβαινω.
    και γιατι να πατε σε αλλη πολη για να βρεθειτε? δεν σας χωραει ολους η πολη? ειναι βεβαιο οτι θα συναντησετε και τους υπολοιπους αν πατε στην συγκεκριμενη πολη?
    αν συμφωνησει ο φιλος σου να βρεθειτε ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ εκει, μπορεις να βρεις 1-2 ωρες να δεις και την φιλη σου.
    εκτος αν σου απαγορευει ο φιλος σου τις συναντησεις...

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Καλα ευχαριστω πολυ ολους για το ενδιαφερον,Αυτοι που δημιουργουν το προβλημα ειναι οι πατεραδες τους κ τα παιδια τους επηρεαζονται,Εννοειται κ το αγορι μου δεν μου απαγορευει να δω την φιλη μου,Απλα η πολη ειναι πολυ μικρη κ ετσι κ παω θα πεσουμε πανω κ στον θειο κ τους συγγενεις τους,Ειναι ευαισθητος κ εχει λυπηθει πολυ κ πρεπει να του σταθω με καθε τροπο,Ετσι κ ειχα αρκετα λεφτα θα πηγαινα πρωτα να δω το αγορι μου στην πολη που θελει κ μετα θα πηγαινα να δω την φιλη μου απλα δεν αρκουν τα λεφτα παρα μονο για να παω στην μια πολη,Εγω ειμαι αψογη απεναντι κ τους 2 κ δεν ειπα ποτε κατι για να τους λυπησω πανω σ αυτο

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    278
    επειδη αυτο θα τραβηξει σε χρονο να εισαι προετιμασμενη.
    δυστιχως σε τετοιες καταστασεις ανακατευουν και τα παιδια,κατι που δεν θα επρεπε να γινετε.
    πρεπει το αγορι σου να το αποδεχτει και οσο μπορει να το ξεχασει , να μαθει να ζει με αυτο απο εδω και στο εξης.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    101
    Μυσπ γενικοτερα με οικογενειακες υποθεσεις ,οσο μπορεις και οσο δεν ζητειται η γνωμη σου μην ανακατευεσαι.Γιατι αν ανακατευτεις θα σε παρει και εσενα η μπαλα ,πραγμα που μπορει να σε φερει σε ρηξη και με το αγορι σου αλλα και με την φιλη σου.Πηγαινε δες τον φιλο σου,και αν σου ζητησει την γνωμη σου (και ανοιξει εκεινος κουβεντα για το θεμα αυτο) ,πες του οσο μπορει να βγαλει το θεματακι αυτο απο το μυαλο του. Απο προσωπικη εμπειρια,ακομη και αν εχεις τελειως καλη προθεση να βγαλεις εσυ το φιδι απο την τρυπα στο τελος βγαινεις φταιχτης.Οποτε αστο καλυτερα.


    Φιλικα

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Καλα να ειστε κοριτσια πρεπει να του σταθω επειδη δεν νιωθει καλα,ειναι πολυ θυμωμενος με ολους τους συγγενεις του αυτους επειδη θεωρουν οτι ευθυνεται κ αυτος κ η μητερα του πραγμα που δεν ισχυει καθολου,Ειναι καθαρα θεμα των πατεραδων τους,Εμενα με ενδιαφερει στο μελλον ετσι κ γινεται να τα βρουν τα 2 ξαδερφια να καταλαβαινουν ποσο σημαντικοι ειναι κ οι 2 για μενα η ετσι κ δεν ειναι εφικτο να μην δημιουργηθει κανενας ασκημος καυγας

Similar Threads

  1. Η μικρη ξαδερφη μου το περιβαλλον της κ τα μαθηματα
    By μυσπ in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 5
    Last Post: 04-04-2013, 22:53
  2. Τι στο καλό έπαθε η ξαδερφή μου με αυτή την χώρα??
    By Eva1995 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 1
    Last Post: 04-02-2013, 16:59
  3. Τι στο καλό έπαθε η ξαδερφή μου με αυτή την χώρα??
    By Eva1995 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 16
    Last Post: 10-12-2012, 15:02
  4. Το αγορι μου εχει ΙΔΨ ?
    By darsel in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 19
    Last Post: 27-07-2012, 23:25
  5. εεμ.. τωρα τι να πω? κολλητη, αγορι.. καταλαβαινετε.. :$
    By αστερακι* in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 5
    Last Post: 10-05-2012, 16:14

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •