ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ ΑΝΗΛΙΚΟΥ - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 36
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,820
    Κουραγιο φιλε μου ευγε που ενδιαφερεσαι για την μικρη!Η ξαδερφη μου 16 ετων εχει μπλεξει με μια φιλη 16 χρονων που τα χει με εναν 25νταρη που γνωρισε μεσω φεισμπουκ,εμεις κανουμε μεγαλο αγωνα για να αποτρεψουμε την μικρη απο το να κανει παρεα με αυτην μονη της σε περιπτωση που η αλλη κουβαλησει τον αλητη αυτο στην παρεα της,Πιστευω δεν πρεπει να επιτρεπετε στην μικρη να βγαινει με αυτον στην αναγκη μην της δινετε καθολου χρηματα,Πηγαινετε σε εναν ειδικο να ρωτησετε πως θα κινηθειτε,κ υπαρχουν κ δωρεαν τηλεφωνικες γραμμες που μπορειτε να μιλησετε δωρεαν για το περιστατικο αρκει να βρειτε τα τηλεφωνα στο ιντερνετ,Οπωσδηποτε η μικρη δεν νιωθει καλα ψυχολογικα κ αυτο ειναι το πρωτο που πρεπει να φροντισετε

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    7
    το θέμα ειναι οτι η μικρή αυτή την στιγμή δεν μπορει να καταλάβει την σοβαρότητα του θεματος και νομίζει πως ειστε εναντίον της προφανώς καπου νοιώθει κενή και νομίζει οτι αυτός την συμπληρώνει ... θα πρέπει να μην είστε βίαιοι απεναντη της και στον αλλον θα πρεπει να την προσέξετε πολυ και με έμμεσο τροπο να μάθετε τι ειναια αυτο που την τραβάει σε εκεινον και οχι σε κατι κοντα στην δικη της ηλικια και να την κάνετε να νιώθει ευχάριστα και ασφαλές μεσα στον οικογενειακό της χώρο γιατι πολλα παιδια νιώθουν κενα μονα και αλλες φορές ντρέπονται να μηλαν με τους γονείς γιαυτο καταφεύγουν σε <<ξενα>> ατομα . πάντος η βια και το κλείσιμο στο σπιτι δεν νομιζω οτι βοηθάει !!

  3. #18
    ...αυτο που πήγατε εισαγγελέα και δεν έγινε τίποτα, δν με πολύ πείθει.
    Είναι σίγουρα 14 η κοπέλα?

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,193
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    ...αυτο που πήγατε εισαγγελέα και δεν έγινε τίποτα, δν με πολύ πείθει.
    Είναι σίγουρα 14 η κοπέλα?
    και εγώ αυτό ρώτησα.....δεν με πολυπείθει....για ποιο φάκελο της κοπέλας μιλάει ο νηματοθέτης,έχει κάνει κάποια αδικήματα;

    Δεν μπορώ να καταλάβω...και στον εισαγγελέα και στην αστυνομία και οι γονείς δεν μπορούν να ελέγξουν την συμπεριφορά της και εκείνη θέλει να συνάψει σχέση με έναν 35αρη με 2 παιδιά,εκτός γάμου...στο σχολείο πηγαίνει η δεσποινίς;

    Εγώ στα 14 δεν προλάβαινα από το σχολείο και τα φροντιστήρια....ασε που δεν είχα ακόμα ορμές....τελικά τί παίζει;

  5. #20
    Quote Originally Posted by Diana1982 View Post
    και εγώ αυτό ρώτησα.....δεν με πολυπείθει....για ποιο φάκελο της κοπέλας μιλάει ο νηματοθέτης,έχει κάνει κάποια αδικήματα;

    Δεν μπορώ να καταλάβω...και στον εισαγγελέα και στην αστυνομία και οι γονείς δεν μπορούν να ελέγξουν την συμπεριφορά της και εκείνη θέλει να συνάψει σχέση με έναν 35αρη με 2 παιδιά,εκτός γάμου...στο σχολείο πηγαίνει η δεσποινίς;

    Εγώ στα 14 δεν προλάβαινα από το σχολείο και τα φροντιστήρια....ασε που δεν είχα ακόμα ορμές....τελικά τί παίζει;

    ...ε, ναι....
    και μπορεί να ζουμε σε ένα κράτος υπό διάλυση, αλλά τέτοιου είδους υποθέσεις που τις πηγαίνει ο άλλος ουσιαστικά στο πιάτο, τις αρπάζουν απ τα μαλλιά ώστε να επιδεικνύεται έργο.
    από κάπου μπάζει αυτό το θέμα.

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6
    ΠΑΙΔΙΑ ΤΗ SAFELINE ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ.Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΕΚΒΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΛΥΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ.Ο ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΟΚ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΟΥΝΕ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΖΟΥΓΚΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΥΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ.ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΑΝ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΜΕΡΗ Η ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟ ΑΝΙΛΗΚΩΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΘΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΩ ΣΤΗ SAFELINE ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗ ΔΙΩΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΓΑΔΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ.ΚΑΙ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ FACEBOOK ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΜΕ ΠΙΚΑΝΤΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΚΑΤΑ.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Quote Originally Posted by help_me View Post
    ΠΑΙΔΙΑ ΤΗ SAFELINE ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΑΚΟΜΑ.Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΕΚΒΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΛΥΣΗ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ.Ο ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΟΚ ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΧΑΡΤΙ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΟΥΝΕ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΖΟΥΓΚΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΟΥΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙ.ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΑΝ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΘΕΛΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ.ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΜΕΡΗ Η ΕΙΣΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟ ΑΝΙΛΗΚΩΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.ΘΑ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΩ ΣΤΗ SAFELINE ΝΑ ΔΩ ΤΗ ΘΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ.ΠΑΝΤΩΣ ΣΤΗ ΔΙΩΞΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΓΑΔΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΤΙΠΟΤΑ.ΚΑΙ ΣΥΝΟΜΙΛΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ FACEBOOK ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΜΕ ΠΙΚΑΝΤΙΚΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΚΑΤΑ.
    help_me...
    δεν μπορει να ισχυουν αυτα που λες...
    για να σου λενε οτι αν το θελει η μικρη δεν γινεται τπτ, πρεπει η μικρη να ειναι 15+. αν ειναι, χαιρετα μας τον πλατανο, απο την αποψη της αποπλανησης.

  8. #23
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Θυμαμαι μια υποθεση περυσι που μια ανηλικη κοπελα δεν θυμαμαι ακριβως την ηλικια της,πανω απο 15 δεν ηταν ειχε "κλεφτει" με εναν Αλβανο ενηλικο,οταν τελος παντων βρεθηκαν απο την αστυνομια και αυτη και αυτος,ο αστυνομικος διευθυντης δεν μιλησε για αποπλανηση αλλα για τον ερωτα 2 ανθρωπων.Αν βεβαια ηταν καμια θυγατερα του θα τον ειχε χωσει στο μπουντρουμι..

    Ποτε ρε παιδια δεν θεωρειται αποπλανηση ανηλικου μια τετοια υποθεση?Σε ποιες ηλικιες?Τι θα πει 15+?

    15 ειναι παιδι ακομα και δεν ειναι δυνατον να το χειριζεται ενας 30+..

  9. #24
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Χμ μολις το βρηκα στο νετ..13 χρονων το κοριτσακι και ο αστυνομικος διευθυντης μιλουσε για "ερωτα" 2 ανθρωπων..Που θελω να καταληξω??Καμια εντυπωση δεν μου κανει αυτο που αντιμετωπιζει η θεματοθετρια!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Quote Originally Posted by mnimonio View Post
    Θυμαμαι μια υποθεση περυσι που μια ανηλικη κοπελα δεν θυμαμαι ακριβως την ηλικια της,πανω απο 15 δεν ηταν ειχε "κλεφτει" με εναν Αλβανο ενηλικο,οταν τελος παντων βρεθηκαν απο την αστυνομια και αυτη και αυτος,ο αστυνομικος διευθυντης δεν μιλησε για αποπλανηση αλλα για τον ερωτα 2 ανθρωπων.Αν βεβαια ηταν καμια θυγατερα του θα τον ειχε χωσει στο μπουντρουμι..

    Ποτε ρε παιδια δεν θεωρειται αποπλανηση ανηλικου μια τετοια υποθεση?Σε ποιες ηλικιες?Τι θα πει 15+?

    15 ειναι παιδι ακομα και δεν ειναι δυνατον να το χειριζεται ενας 30+..
    καλα, μην εμπιστευεσαι την ενημερωση μεσω μπλογκς και ιντερνετ, απολυτα, μνημονιο.
    το ραδιο- αρβυλα, παει συννεφο.
    δεν μπορεις να ξερεις ουτε αν ειναι αληθινη η ειδηση, ουτε τι κρυβεται απο πισω.

    15+ σημαινει οτι υπαρχουν νομοι μνημονιακι.
    δεν καταδικαζεται για αποπλανηση καποιος ενηλικος που δεν ασκησε βια και ειχε την συναινεση του 16 χρονου.
    αυτο δεν σημαινει οτι ενα ανηλικο<18 μπορει να συνανταει οποιον γουσταρει η να μπαινει στο ιντερνετ οπου και οποτε γουσταρει, ουτε οτι ενας ενηλικος μπορει να συνανταει το 16χρονο χωρις να συμφωνουν οι γονεις, γιατι αλλο η καταδικη για αποπλανηση και αλλο η ευθυνη και η κηδεμονια ενος ανηλικου.

    και σε ρωταω εγω. καλα ολα με τις ευθυνες του ξενου, ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ? πως επιτρεπουν σε ενα παιδι να μπαινει οπου θελει, να συνομιλει με οποιους θελει και να συνανταει οποιους θελει????

    στον χελπμι
    εξακολουθω να μην καταλαβαινω πως γινεται να ειστε εξαλλοι, να εχετε κανει τοσο μεγαλη κινητοποιηση και να μας λες ακομα και σημερα οτι δεν εχει ειδοποιηθει το σειφλαιν για μια τετοια περιπτωση...

  11. #26
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Ειχε βγει amber alert για την 13χρονη που αναφερω εγω απο το χαμογελο του παιδιου.

    Σαφως και εχουν ευθυνες οι γονεις,ομως εγω μανα δεν ειμαι δεν μπορω να κρινω παραπανω απο οσο πρεπει,το μονο που θα επαναλαβω ειναι ψυχραιμια και συζητηση με την μικρη..

    Και ναι βρε help_me παρε ενα τηλ στην safeline!Aπο εκει θα κινητοποιηθουν ολες οι αρμοδιες υπηρεσιες.

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6
    ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ (SAFELINE) ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ.ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ ΘΑ ΚΑΛΕΣΩ.ΚΑΙ REMEDY ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ 1 ΠΑΙΔΙ ΜΑΝΤΡΩΜΕΝΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΣ ΜΕ ΟΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΕΣ.ΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΝΑ ΥΔΡΙΜΑ ΑΝ ΤΗΝ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΑΝ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,603
    Quote Originally Posted by help_me View Post
    ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΕΠΑΙΡΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ (SAFELINE) ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ.ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ ΘΑ ΚΑΛΕΣΩ.ΚΑΙ REMEDY ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ 1 ΠΑΙΔΙ ΜΑΝΤΡΩΜΕΝΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΣ ΜΕ ΟΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΕΣ.ΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΝΑ ΥΔΡΙΜΑ ΑΝ ΤΗΝ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ.ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΑΝ ΣΑΣ ΕΡΘΕΙ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΤΗΝ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΠΑΛΙ.
    ποια γραφεια τους βρε παιδακι μου? το σειφλαιν λειτουργει 24/7 και την καταγγελια την κανεις μεσω ιντερνετ στην σελιδα τους. ευκολα, γρηγορα, ανεξοδα, κι εσυ ακομα το συζητας....
    τι θα πει "μαντρωμενο"? δεν ξερουν οι γονεις που παει ενα παιδι 14 χρονων??????

  14. #29
    Banned
    Join Date
    May 2012
    Location
    Στο αγνωστο με βαρκα την ελπιδα
    Posts
    4,694
    Δυστυχως τον απολυτο ελεγχο δεν μπορει να τον εχει κανενας γονιος..Ας θυμηθουμε και εμας στα 14-15 χρονων :P

    Απο θαυμα ζουμε!Αλλο ομως τρελες με φιλους και αλλο να σε τριγυριζει ενας 35αρης με κάψες!

    Αν μεσα σε ολα προσθεσουμε και το ιντερνετ που μπηκε στην ζωη των παιδιων....

  15. #30
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    6
    ΕΝΤΑΞΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΙ ΘΑ ΒΓΕΙ?ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΤΗΝ ΔΟΥΝΕ.ΟΠΟΤΕ ΤΙ ΤΩΡΑ ΤΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ.ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ.Η ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Κακοποίηση
    By nikiii in forum Κακοποίηση
    Replies: 44
    Last Post: 22-01-2015, 00:16
  2. Κακοποίηση στο σχολείο
    By whitecandle in forum Κακοποίηση
    Replies: 22
    Last Post: 12-07-2012, 16:16
  3. ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ !!!!
    By Eleni Morfid in forum Κακοποίηση
    Replies: 6
    Last Post: 17-10-2011, 15:06
  4. Βιασμός - Κακοποίηση
    By Seduction in forum Κακοποίηση
    Replies: 47
    Last Post: 08-06-2011, 23:22
  5. Κακοποίηση
    By oXe in forum Κακοποίηση
    Replies: 51
    Last Post: 19-09-2010, 10:21

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •