γιατι ρε παιδια ειμαι τοσο χαλια?βοηθηστε με.. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 19 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 281
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω οταν θελω να ξεχαστω ζωγραφιζω κ ακουω μουσικη πχ

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    109
    τ αλλο κανεις γ ν ξεχαστεις???

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,150
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    εγω οταν θελω να ξεχαστω ζωγραφιζω κ ακουω μουσικη πχ
    ρε Αλέξανδρε,μην πετάς βλακείες...όταν κάποιος υποφέρει δεν ξεχνιέται με τη μουσική.

  4. #34
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Diana1982 View Post
    ρε Αλέξανδρε,μην πετάς βλακείες...όταν κάποιος υποφέρει δεν ξεχνιέται με τη μουσική.
    με δουλευεις κανονικα το παιζεις οτι δε με καταλαβαινεις ενω ξερεις πολυ καλα τι λεω κανεις την αμερικανα αλλα δε με πειθεις

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    με το που ανοιγω το ματι μου αμεσως τρεμουλα στρες φοβος.βαρεθηκα.σκεφτομαι αρνητικα ακομα.εχω αλλη μια μερα μπροστα μου.ποτε θα πιασει αυτο το λαντοζ?ποτε θα ηρεμησω παναγια μου?αναστεναζω υπερβολικα.νιωθω περιεργα/εχθες εκλαιγα ολο το μεσημερι.ενιωθα καταθλιψη.θελω να σταθεροποιηθουν τα συναισθηματα μου επιτελους.σιγουρα εχω δει βελτιωση απο πριν 1 μηνα αλλα ακομα ταλαιπωρια.νιωθω στενοχωρημενη.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Quote Originally Posted by mithe View Post
    αθηνα ειμαι ναι αλλα οχι κεντρο κ οχι κοντα στ κεντρο πως λεγεται ο οργανισμος??
    επειδη δεν θυμαμαι.θα συναντηθω με μια κοπελα σημερα που τους ξερει .θα της πω να μου δωσει το τηλ τους να επικοινωνησεις.μαλιστα μπορεις να επικοινωνησεις κ σε κινητο με την ψυχολογο κ να σε στηριζει κ τηλεφωνικα.ειναι πολυ καλη.κ γω της ειχα μιλησει πριν 1 μηνα.

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    109
    στειλε μου σε μνμ !!!!

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    Δεν συναντησα τελικα την κοπελα.θα την παρω αυριο τηλ κ θα σου στειλω μνμ.μην ανησυχεις παντως.η καταθλιψη ειναι κατι που περναει.θελει χρονο.σιγουρα δεν θα εισαι για παντα ετσι.εχω περασει απο αυτο 4 φορες.πιστεψε με.κοιτα κ γω που ειμαι τωρα ετσι,νιωθω οτι δεν θα μου περασει ποτε..αλλα δεν.ειναι αληθεια.ολοι ξερουμε οτι περναει κατα βαθος.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    109
    μακαρι γτ εχω χασει το νοημα απ τ παντα κ εντωμεταξυ δν θελω να παρω φαρμακα γτ οταν ειχα λευχαιμια ειχα παρει τοσα χημικα κ τωρα φοβαμαι μν μ ξαναχαλασει τ αιμα αλλα νιωθω τοσο χαλια ερχομαι συνεχεια σ απογνωση τι θ κανω?

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το γιατι αρρωστισες ειναι απλο το σωμα ακολουθει το πνευμα διαβασα πχ αρκετα ποστ σου που ελεγαν θελω να πεθανω για αυτο αρρωστησες αρα μη κανεις τετιες σκεψεις γιατι ειναι επικυνδηνες κ μη κανεις πραγματα που δε σου αρεσουν για να ευχαριστησεις τους αλλους

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    210
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    το γιατι αρρωστισες ειναι απλο το σωμα ακολουθει το πνευμα διαβασα πχ αρκετα ποστ σου που ελεγαν θελω να πεθανω για αυτο αρρωστησες αρα μη κανεις τετιες σκεψεις γιατι ειναι επικυνδηνες κ μη κανεις πραγματα που δε σου αρεσουν για να ευχαριστησεις τους αλλους
    Αυτο ειναι αληθεια,τελικα οσο κανεις αρνητικες σκεψεις αρρωσταινεις!και για να σε αποδεχτουν οι αλλοι,πρωτα απ'ολα πρεπει να αποδεχτεις εσυ ο ιδιος τον εαυτο σου!

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    πιστευω γενικως οτι οταν ενας ανθρωπος περναει φουλ στρες κ καταθλιψη δεν πρεπει να πιεζει υπερβολικα τον εαυτο του.ο εαυτος μας ξερει τι θελει κ μεις δεν πρεπει να τον αγνοουμε. οκ να πιεστεις να κανεις καποια μικρα καθημερινα πραγματα γιατι αυτο κανει καλα κ βοηθαει.αλλα να πιεζεσαι για να βγαλεις μια σχολη εφοσον εισαι τοσο ασχημα τωρα.γιατι?κανεις δεν χαθηκε στην τελικη.οταν νιωσεις καλα θα δεις τα πραγματα απο αλλη οπτικη γωνια.αστο να κυλησει.

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    210
    Quote Originally Posted by BOOM View Post
    πιστευω γενικως οτι οταν ενας ανθρωπος περναει φουλ στρες κ καταθλιψη δεν πρεπει να πιεζει υπερβολικα τον εαυτο του.ο εαυτος μας ξερει τι θελει κ μεις δεν πρεπει να τον αγνοουμε. οκ να πιεστεις να κανεις καποια μικρα καθημερινα πραγματα γιατι αυτο κανει καλα κ βοηθαει.αλλα να πιεζεσαι για να βγαλεις μια σχολη εφοσον εισαι τοσο ασχημα τωρα.γιατι?κανεις δεν χαθηκε στην τελικη.οταν νιωσεις καλα θα δεις τα πραγματα απο αλλη οπτικη γωνια.αστο να κυλησει.
    σημαντικο αυτο που λες,αμα ζοριζεσαι να τελειωσεις κατι γινεσαι χειροτερα,αλλα πιστευω οτι παιζει ρολο και το οικογενειακο/φιλικο περιβαλλον,δλδ. ας πουμε εσυ δεν εισαι καλα για τον α,β λογο,και σου λενε οι αλλοι,ΠΡΕΠΕΙ να το κανεις,να το τελειωσεις!ωραια τι θα πει πρεπει?γιατι πρεπει?το στενο περιβαλλον σου θα πρεπει να σε στηριξει στην οποια επιλογη σου και να σε βοηθησει!

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    εμενα προσωπικα οταν το περιβαλλον μου με βλεπει να κλαταρω μου λεει να αραξω κ να δωσω χρονο ευτυχως..με καταλαβαινουν ολοι κ ακομα κ στην δουλεια μου λενε να μην παω για αρχη.αν δουν βεβαια οτι εγω αποσυρομαι πολυ καιρο εκει απλα μου λενε κανε ενα βημα τη φορα.λιγο δουλεια λιγο βολτα.
    παιζει κ μεγαλο ρολο το οτι παιρνω αντικαταθλιπτικο.αν δεν το παιρνα πιστευω ακομα στο κρεβατι θα μουν.αφου εχει περασει ενας μηνας τωρα που το παιρνω κ φαντασου ακομα δεν ειμαι στα καλυτερα μου.ειμαι ακομα στρεσαρισμενη κ θλιμενη καποιες φορες.φαντασου να μη το παιρνα κιολας.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    210
    Quote Originally Posted by BOOM View Post
    εμενα προσωπικα οταν το περιβαλλον μου με βλεπει να κλαταρω μου λεει να αραξω κ να δωσω χρονο ευτυχως..με καταλαβαινουν ολοι κ ακομα κ στην δουλεια μου λενε να μην παω για αρχη.αν δουν βεβαια οτι εγω αποσυρομαι πολυ καιρο εκει απλα μου λενε κανε ενα βημα τη φορα.λιγο δουλεια λιγο βολτα.
    παιζει κ μεγαλο ρολο το οτι παιρνω αντικαταθλιπτικο.αν δεν το παιρνα πιστευω ακομα στο κρεβατι θα μουν.αφου εχει περασει ενας μηνας τωρα που το παιρνω κ φαντασου ακομα δεν ειμαι στα καλυτερα μου.ειμαι ακομα στρεσαρισμενη κ θλιμενη καποιες φορες.φαντασου να μη το παιρνα κιολας.
    μπορεις να μου στειλεις ενα πμ?

Page 3 of 19 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. βοηθήστε με παιδιά 1 χρόνο αγχωμενος
    By θλιμενος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 24-07-2013, 19:17
  2. Γιατι ποναει τοσο πολυ??????????????Γιατι??????????????????
    By gingertania in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 45
    Last Post: 13-10-2012, 02:08
  3. Γιατί να είμαι τόσο μα τόσο πολύ δειλή;
    By tita1977 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 28
    Last Post: 07-02-2011, 16:34
  4. ειμαι πολυ χαλια παιδια
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 04-02-2010, 13:57
  5. Μα τελικά τόσο χάλια πάμε; Και ένα προσωπικό μου πρόβλημα...
    By Anoixiatikh in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 27-09-2005, 19:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •