γιατι ρε παιδια ειμαι τοσο χαλια?βοηθηστε με.. - Page 19
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 19 of 19 FirstFirst ... 9171819
Results 271 to 281 of 281
  1. #271
    Καλησπερα! Εχω στειλει π.μ σε μπουμ και currant,τα λαβατε; Currant υπομονη,υπομονη,υπομονη!Το ξερεις οτι θα αρχισουν λιαν συντομως οι καλες ημερες.Ευκαιρια για μεσημεριανη σιεστα στο κατω,κατω,ετσι δεν ειναι;Να παιρνεις παραδειγμα απο την μπουμ και να μην φοβασαι καθολου ο.κ;Και'γω ειμαι καλουτσικα μπορω να πω και περιμενω πρωτα ο Θεος και τα καλυτερα! Συμφωνω περεμπιπτοντως με την τοποθετηση της Αναστασιας.

  2. #272
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    129
    Καλησπερα!! Στελιο δεν ελαβα κανενα μηνυμα απο σενα..
    Συμφωνω κ εχεις δικιο :-) :-)
    Χαιρομαι πολυ που εισαι καλυτερα!!!!

  3. #273
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    στελιο δεν πηρα κανενα προσωπικο μνμ! σβησε τα μνμτα σου γιατι αν εχεις πολλα αποθηκευμενα δεν ερχονται...
    πως ειστε παιδια?ελειπα σημερα κ τωρα περασα να πω ενα γεια.
    εγω ειμαι μια χαρα.σας φιλω!

  4. #274
    Καλησπερα παιδια.Θα κοιταξω τα μνμ μου,και θα ξαναστειλω.Εγω σημερα δεν ειμαι στα πολυ καλα μου. Ειναι φυσιολογικο αυτο πιστευετε;Με παιρνει απο κατω οταν μου βγαινουν τετοια συναισθηματα, πανω που παω να νιωσω καλα...Εσεις πως ειστε;

  5. #275
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    τα συναισθηματα αλλαζουν καθε δευτερολεπτο κ ειναι φυσιολογικο..μη το σκεφτεσαι κ τοσο πολυ.κ μην το αναλυεις κ τοσο πολυ.εγ ειμαι πολυ καλα τελευταια γενικως κ εχθες το πρωι ενιωθα καπως απαισια..δνε εδωσα σημασια.ετυχε οκ..μετα εφτιαξε η διαθεση μου κ ημουν καλυτερα.
    ανθρωποι ειμαστε οκ.δεν γινεται να ειμαστε συνεχεια τελεια.η διαθεση επηρρεαζεται απο τα παντα, απο ενα ονειρο που εμεις δεν θυμομαστε αλλα το ασυνειδητο το εχει κρατησει, απο τον καιρο, απο την συννεφια κ τον ηλιο, απο τις σχεσεις μας με τους γυρω μας..απο ολα.
    αραξε κ μη το σκεφτεσαι.
    εγω ειμαι καλα.εχω καλη διαθεση κ ηρεμη.κοιμαμαι πολυ κ ομορφα.γενικως εχω φτιαξει πολυ κ νιωθω οπως ημουν πριν τον ματωμενο απριλη(χαχαχαχα)..καποιες φορες ομως νιωθω κ γω καπως αλλα λιγο..οχι τοσο ωστε να επηρρεαζει την καθημερινοτητα μου.
    γενικως παντως εχω ησυχασει ηρεμησει, εχω ξεκινησει παλι να κανω ονειρα, να νιωθω τα παντα γυρω μου, να μην φοβαμαι κ τοσο, σιγουρα εχω καποιες ανησυχιες αλλα οκ.
    απλα αυτο που μου αρεσει πολυ ειναι οτι εχω ησυχο υπνο κ κοιμαμαι πολλς ωρες κ ξεκουραζομαι.αυτα.και στα δικα σας ευχομαι με υγεια!!

  6. #276
    Ελα βρε μπουμ μου καλησπερα! Να'σαι καλα κοριτσι μου ευχαριστω.Εχεις δικιο,η διαθεση μας αλλαζει και ειναι φυσιολογικο αυτο,δεν ειμαστε μηχανες! Απλα ξερεις παντα σε μια αλλαγη της διαθεσης,υπαρχει στο πισω μερος του μυαλου,ο φοβος της υποτροπης.Και αυτο ομως ειναι λαθος τελικα.Στενοχωριομαστε προκαταβολικα για κατι ανυπαρκτο την δεδομενη χρονικη στιγμη.Ευτυχως και'γω κοιμαμαι καλα και ησυχα δοξα τω Θεω και για να πω την αληθεια το μονο που νιωθω ακομη αν και μειωμενο αρκετα ειναι η αποπροσωποποιηση.Κατα τα αλλα δεν μπορω να πω,καλα ειμαι.Χαιρομαι παντως που πλεον εισαι σουπερ,ετσι να μεινεις fore ever and ever!

  7. #277
    Η currant τι κανει; Που χαθηκες εσυ;

  8. #278
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    129
    Γεια σας παιδακια ομορφα. Συγνωμη που ελειψα δυο μερες. Ειχα κ εγω Στελιο μου το ιδιο συναισθημα. Με πηρε απο κατω.. Λιγο καλυτερα σημερα!!
    Εσυ Στελιο πως νιωθεις σημερα?

  9. #279
    Ελα ccurrant μου,καλησπερα. Καλε δεν σας προλαβαινω εσας τις δυο!! Ζαλιστικα ο ανθρωπος σημερα! Τωρα μολις σου εγραφα στο αλλο ποστ που ξεκινησε η μπουμ και για να πω την αληθεια στενοχωρηθηκα ρε γαμωτο τωρα με την μπουμ...Αμαν ρε παιδι μου,μολις το κοριτσι ενιωσε καλα να παρει η ευχη να παρει! Εγω ενταξει καλυτερα,απλα η αποπροσωποποιηση η, η ιδεα της δεν ξερω,επιμενει ακομη,αν και μειωμενη βεβαια. Κατα τα αλλα καλουτσικα. Ελπιζω και στα καλυτερα για ολους μας και το εννοω το ολους μας ρε παιδια. Εσυ currant ολα καλα,με την θεραπεια σου ο,κ; Αρχισες να νιωθεις οτι κατι κινειται;

  10. #280
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    129
    Κ εγω ελπιζω κ στα καλυτερα για ολους μας επιτελους Στελιο!!
    Σημερα 14η μερα που θα το παρω. Αχ δεν ξερω, μπορει να ημουν καλυτερα αν δεν συνεβαιναν τοσα δυσαρεστα μεσα στο Μαη.. Τελος παντων. Κουραγιο για ολους :-) :-)

  11. #281
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    4,537
    αχ βαχ..πολλη στενοχωρια.θα κανω εμετο.

Page 19 of 19 FirstFirst ... 9171819

Similar Threads

  1. βοηθήστε με παιδιά 1 χρόνο αγχωμενος
    By θλιμενος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 24-07-2013, 19:17
  2. Γιατι ποναει τοσο πολυ??????????????Γιατι??????????????????
    By gingertania in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 45
    Last Post: 13-10-2012, 02:08
  3. Γιατί να είμαι τόσο μα τόσο πολύ δειλή;
    By tita1977 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 28
    Last Post: 07-02-2011, 16:34
  4. ειμαι πολυ χαλια παιδια
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 04-02-2010, 13:57
  5. Μα τελικά τόσο χάλια πάμε; Και ένα προσωπικό μου πρόβλημα...
    By Anoixiatikh in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 27-09-2005, 19:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •