ΚΟΚΑΙΝΗ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18

Thread: ΚΟΚΑΙΝΗ

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    αθηνα
    Posts
    300

    ΚΟΚΑΙΝΗ

    Θελω να δοκιμασω κοκαινη, γιατι ειμαι πολυ πιεσμενος και εχω αναγκη να νιωσω πραγματικα καλα. Επισης ειμαι σαν ανθρωπος ντροπαλος και σφιγμενος και αυτο μου τη δινει. Η κοκαινη θα με βοηθησει να χαλαρωσω. Αλλα δε θελω να παθω εξαρτηση. Θελω να κανω λιγες φορες μονο.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    180
    mia fora monaxa ftanei... den exei epistrofh meta magka.. mine makria...
    Και αμα δεν μοιαζεις με αυτους τους *αμημενους αστούς να χεραισε γιατι αυτη ειναι η ομορφια σου....!!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    αθηνα
    Posts
    300
    το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Νο1!
    Quote Originally Posted by stefanos14587 View Post
    Η κοκαινη θα με βοηθησει να χαλαρωσω.
    Πως το ξερεις αυτο?
    Quote Originally Posted by stefanos14587 View Post
    Επισης ειμαι σαν ανθρωπος ντροπαλος και σφιγμενος και αυτο μου τη δινει.
    Αν δεν σου αρεσει να εισαι ντροπαλος κανε.. ασκησεις θαρρους!!

  5. #5
    Στέφανε μη διαλέγεις το χειρότερο τρόπο για να "βοηθήσεις" τον εαυτό σου.Υπάρχει κάτι καλό μέσα σου που μπορεί να εξελιχθεί,βρες ένα κίνητρο,

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by Ήρα288 View Post
    Στέφανε μη διαλέγεις το χειρότερο τρόπο για να "βοηθήσεις" τον εαυτό σου.Υπάρχει κάτι καλό μέσα σου που μπορεί να εξελιχθεί,βρες ένα κίνητρο,
    συμφωνω απολυτα!

  7. #7
    Καλησπέρα σας. Καινούριος στο φόρουμ. Νίκος εδώ.

    Στέφανε η κοκαϊνη δεν θα σε βοηθήσει να χαλαρώσεις. Ειδικά αν είσαι πιεσμένος ίσως σου δημιουργήσει μεγάλη νευρικότητα και σε κάνει χειρότερα.
    Σε κάνει χειρότερα από την αρχή δηλαδή και όχι το ΣΤΑΝΤΑΡ πέσιμο που θα έχεις μετά από μια βραδιά με κοκαϊνη. Καλύτερα μείνε μακριά, δεν είναι ότι συμφωνώ με τον φίλο παραπάνω που λέει ότι μια φορά φτάνει για να μπλέξεις..αλλά είναι τέτοια η ουσία που ακόμα και down να είσαι την επόμενη μέρα ή τις επόμενες μέρες και σου προσφερθεί, αυτό το στιγμιαίο(μόνο στιγμιαίο όμως) τζαμπ που θα σου δώσει θα σε δελεάσει να πάρεις. και μετά μάντεψε...πάλι down θα είσαι.
    Δεν είμαι γιατρός, ούτε καν καλά δεν είμαι, αλλά την ξέρω και την έχω βάλει μέσα μου κατά καιρούς την ουσία τουλάχιστον μια 8ετία τώρα και τα αποτελέσματα δεν αλλάζουν. Δεν βοηθάει,κακό κάνει.
    Φιλικά.
    i need feminime venoms in order to function with the rythm

  8. #8
    Άφησε αυτήν την ουσία μακριά σου. Σκέψου ότι επειδή είσαι πιεσμένος αυτόν τον καιρό και είσαι "αδύναμος και ευάλωτος". Δεν θα σου δώσει κάτι παραπάνω από λίγα λεπτά ευχαρίστησης και δεν θα ξεχάσεις τα προβλήματα. Τα προβλήματα είναι εκεί και σε περιμένουν να τα λύσεις εσύ και πρέπει να φανείς δυνατός. Μην υποκύπτεις και μην σκέφτεσαι να μπεις σε τέτοιο τριπ γιατί η μία φορά θα φέρει και την άλλη και μετά δεν θα έχεις τα αποτελέσματα που επιθυμούσες. Θα πάρει άλλη διάσταση το θέμα. Σκέψου θετικά (όσο είναι εφικτό) και χαλάρωσε, με καθαρότερο μυαλό και χωρίς άγχος όλα λύνονται.

  9. #9
    Παιδιά μακρυά από τη κόκα... Είναι πολύ γλυκιά η πίκρα της κοστίζει ακριβά και έχει άσχημο αποτέλεσμα... Ειδικά όταν είσαι πιεσμένος. Εκεί είναι που θα την ακούσεις τελείως και θα την ακούσεις και λάθος κιόλας. Δεν αντιλέγω πως έχεις μεγάλες πιθανότητες να πλησιάσεις αυτή που υπο φυσιολογικές συνθήκες δεν θα γυρνούσες να τη κοιτάξεις καν επειδή θα αισθανόσουν λίγος, είναι πολύ πιθανό μέσα στη πρώτη ώρα να τη κάνεις να παραδεχθεί μέσα της πως είσαι αυτό που έψαχνε τόσα χρόνια και δεν έβρισκε και ακόμα πιο πιθανό να καταλήξετε στο κρεβάτι.

    Αλλά όλα αυτά έχουν ένα τίμημα... Αξίζει να πληρώσεις το τίμημα; Και ξέρετε ποιο είναι το χειρότερο απ΄όλα; Οτι μετά δεν σταματάς όχι γιατί είσαι εξαρτημένος, αλλά επειδή ξέρεις πως πλέον το παιχνίδι με τις γυναίκες που πραγματικά θέλεις, το κάνεις εσύ και τις φέρνεις με χαρακτηριστική ευκολία εκεί που θέλεις εσύ.

    Αλλά το τίμημα είναι μεγάλο και δεν αξίζει!

    Δεν θα μπω στη συζήτηση περι θέλω ένα και σου φέρνουν 0,7 το οποίο αν το βράσεις θα διαπιστώσεις πως έγινε 0,4 και όλα αυτά επειδή είσαι ανίδεος και θύμα...γιατί μέχρι να τα μάθεις θελεί καιρό και εμπειρία. Αυτά τα αφήνω εκτός... Σας λέω απλά πως η κόκα δεν ειναι blowjob βρηκα τη γκομενα παμε στις τουαλέτες. Αυτή είναι η αρχή η συνέχεια τελείως διαφορετική....

    Από ένα πρώην με αγάπη...

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    μακρια από τέτοιες ουσιες φιλεμου!! ποσο μαλον που τα τελευταια χρονια είναι τοσο νοθευμενα που σπανια θα βρεις την ουσια που εχεις ακουστα!
    παντος είναι καλητερο να βρεις αλλους τροπους! ποσο μαλον με την λογικη που θες να το κανεις, γτ. δεν λες ότι θες να πιεις μια φορα, ετσι για τον χαβαλέ με την κοπελασου κι τερμα, λες ότι θα σε βοηθησει!!!! αρα αστο καλητερα!! η γνωμημου είναι αυτή, όπως πολύ σωστα σου ειπαν κι τα παιδια πριν μονο καλο δεν θα δεις ειδικα με τον καιρο!
    βεβαια οπου να νε θα πεταχτει καποια από τις μεγαλοκυριες του φορουμ οπου εχουν γνωμη για τα παντα! ακομα κι αν ολες οι εμπιριες τους είναι βγαλμένες από το χολιγουντ η μαλον από το μπολιγουντ χιχιχιχιχι, θα σου πουν κι αυτές την γνωμη τους, χαχαχαχα

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    16
    Μεινε μακρια απο ολα αυτα... τιποτα δεν θα σε κανει να νιωσεις καλυτερα ουτε θα σε αλλαξει ουτε τιποτα!! εαν μπεις σε αυτο το τρυπακι δυσκολα υπαρχει επιστροφη.....
    αστο μεινε μακρια μην κανεις αυτο το μεγα λαθος....

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Αμα πιεις κοκα εσυ θα σου φυγει ι καρδια απο τον κωλο... Η κόκα είναι αρκετά βαθιά νερά και δεν προτείνονται για πλατσουρίσματα. Κίνδυνος πνιγμού.

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    ειναι υπουλο ναρκωτικο εμενα τα ματιαμου δεν μπορουν να δουνε στην μερα μετα απο χρηση βεβαια εγω την εκαναβενεσημη τηνβκοκα κι εκανα κι πεντε αναροφησεις για να ξεφευγω τελειως τοσο βλακας ειμουν αποτελεσμα οι φλεγμονες στο κεφαλιμου

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    1,342
    Πιες ενα ποτακι το πολυ κανα τσιγαρο...


    Κοκο δεν κολλας με την μια π σ λενε αλλα στο λεω εγω οτι μονο που δεν θα χαλαρωσεις...
    Θα σε κανει χειροτερα αν εισαι ετσι...Καχυποπτο με ολους τσιτωμενο και δεν θα μπορεις να κοιμηθεις με την καμια αν το κανεις βραδυ αυτο...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    ειναι υπουλο ναρκωτικο εμενα τα ματιαμου δεν μπορουν να δουνε στην μερα μετα απο χρηση βεβαια εγω την εκαναβενεσημη τηνβκοκα κι εκανα κι πεντε αναροφησεις για να ξεφευγω τελειως τοσο βλακας ειμουν αποτελεσμα οι φλεγμονες στο κεφαλιμου
    μαλλον αφησες αερα στο σεο γιαυτο σε πιανει πονοκεφαλος μετα η ειχε σκουπιδια μεσα το βαμβακι

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. κοκαινη και seroquel
    By the_downward_spiral in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 6
    Last Post: 16-12-2012, 14:55
  2. ΘΑ ΤΟ ΡΙΞΩ ΣΤΗΝ ΚΟΚΑΙΝΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΤΟ
    By stefanos14587 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 47
    Last Post: 15-12-2012, 17:11
  3. κοκαϊνη σε σχέση με τη διπολική διαταραχή
    By Θεοφανία in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 17
    Last Post: 21-06-2008, 13:10

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •