Ξεπερασμα χωρισμου - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 18 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 31 to 45 of 259
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    175
    ...παιδια με.εκανε παλι μπλοκ στο φβ,...μα..ρε παιδια,.,.γινεται να με ξεπερασε;;;μεσα.σε 3 εβδομαδες;;;γινεται;;;πως;;;;κ αι να μιλαει και με αλλους;;;πως γντ;;;πως;;

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Unforgiven View Post
    ...παιδια με.εκανε παλι μπλοκ στο φβ,...μα..ρε παιδια,.,.γινεται να με ξεπερασε;;;μεσα.σε 3 εβδομαδες;;;γινεται;;;πως;;;;κ αι να μιλαει και με αλλους;;;πως γντ;;;πως;;
    τι εννοεις "παλι"?
    ξεμπλοκαριστηκες μονος σου και αυτη σε ξαναμπλοκαρε???
    πως γινεται αυτο?

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    253
    Quote Originally Posted by Unforgiven View Post
    ...παιδια με.εκανε παλι μπλοκ στο φβ,...μα..ρε παιδια,.,.γινεται να με ξεπερασε;;;μεσα.σε 3 εβδομαδες;;;γινεται;;;πως;;;;κ αι να μιλαει και με αλλους;;;πως γντ;;;πως;;
    κοιτα unforgiven.. δε στο λεω για να σε πειραξει,αλλα αν ηθελε να συνεχισει μαζι σου θα συνεχιζε.. πλεον αυτο εχω καταλαβει,βοηθαει και το fb που λετε κιολας... αν η κοπελα την πιεζεις και τις την πεφτουν και πολλα ατομα στο fb(αυτο δεν μπορεις να το μαθεις) την κανει για αλλου..το εχω παθει και το ξερω... βεβαια εξαρταται και απο την κοπελα.. επισης μην πιστευεις ποτε τα "δεν εχω χρονο" "εχω διαβασμα" κλπ ... σε εκανε block οπως και εμενα με εχουν κανει,που αυτο κατι σημαινει..οτι δεν θελει να επικοινωνει μαζι σου..βρες καποια αλλη για εμενα,να υσηχασεις και εσυ και να βρεις την υγεια σου...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by giannis1990 View Post
    ... ... σε εκανε block ...που αυτο κατι σημαινει..οτι δεν θελει να επικοινωνει μαζι σου.....
    α γεια σου... :rolleyes:

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    φιλε δε ξερω αν το εχεις αντιληφθει αλλα ετσι συμβαινει με τις γυναικες πλεον. και λογω διαδικτυου εχουν απιστευτα πολλες επιλογες. την ιδια μερα που σε χωρισε και σε μπλοκαρε μπορει να βρει αλλον και να προχωρησει μια χαρα, ενω εσυ βρισκεσαι κολλημενος και τα σκεφτεσαι ολα αυτα. δεστο λιγο κι απ'τη πλευρα της, μπορει να εχει 10 που τη παρακαλανε ταυτοχρονα, γιατι να σπαταλησει το χρονο της μαζι σου ενω ξερει τι παιζει ?

    επισης τα παλια χρονια πριν διαδικτυου νομιζω αρκουσε εστω και μια φωτο αν βρισκοταν σε πορτοφολι ή οπουδηποτε για να γινει αιτια χωρισμου. επρεπε να δωσουμε εξηγησεις γιατι ειμασταν με καποιο αλλο ατομο. τωρα με το φβ μας βγαινουν τα ματια και ειναι λιγο δυσκολο να μη ζηλεψει ενας αντρας οταν βλεπει καμποσους με τη κοπελα του.

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    253
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    φιλε δε ξερω αν το εχεις αντιληφθει αλλα ετσι συμβαινει με τις γυναικες πλεον. και λογω διαδικτυου εχουν απιστευτα πολλες επιλογες. την ιδια μερα που σε χωρισε και σε μπλοκαρε μπορει να βρει αλλον και να προχωρησει μια χαρα, ενω εσυ βρισκεσαι κολλημενος και τα σκεφτεσαι ολα αυτα. δεστο λιγο κι απ'τη πλευρα της, μπορει να εχει 10 που τη παρακαλανε ταυτοχρονα, γιατι να σπαταλησει το χρονο της μαζι σου ενω ξερει τι παιζει ?

    επισης τα παλια χρονια πριν διαδικτυου νομιζω αρκουσε εστω και μια φωτο αν βρισκοταν σε πορτοφολι ή οπουδηποτε για να γινει αιτια χωρισμου. επρεπε να δωσουμε εξηγησεις γιατι ειμασταν με καποιο αλλο ατομο. τωρα με το φβ μας βγαινουν τα ματια και ειναι λιγο δυσκολο να μη ζηλεψει ενας αντρας οταν βλεπει καμποσους με τη κοπελα του.
    ακριβως αυτο που λεμε... εχει πχ 3 επιλογες διαλεγει τονπιο ωραιο..τους αλλους τους γραφει.... την παιρνει ενα βραδυ αυτος ,την παραταει μετα...και την την νοιαζει αν εσυ εχεις καλη καρδια,δεν υπαρχουν τετοια πλεον... και στο τελος αν μιλησεις μαζι τους σου λενε κιολας "ολοι τους ειναι μα....κες! "..σηκωνεις τα χερια εκεικαι εσυ και η επιστημη..

  7. #37
    Banned
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    6,851
    να θυμαστε τη παροιμια που λεει οπου λαλουν πολλοι κοκοροι αργει να ξημερωσει! σε τετοιες περιπτωσεις κανεις τη καρδια σου πετρα, δειχνεις ανωτεροτητα κι απλα παρατας εσυ τη κοπελα στα καλα καθουμενα. κι αστη να αναρωτιεται τι συνεβη και γιατι. αμα δε σερνεται απο πισω σου δεν αξιζει.

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by KENO View Post
    φιλε δε ξερω αν το εχεις αντιληφθει αλλα ετσι συμβαινει με τις γυναικες πλεον. και λογω διαδικτυου εχουν απιστευτα πολλες επιλογες. την ιδια μερα που σε χωρισε και σε μπλοκαρε μπορει να βρει αλλον και να προχωρησει μια χαρα, ενω εσυ βρισκεσαι κολλημενος και τα σκεφτεσαι ολα αυτα. δεστο λιγο κι απ'τη πλευρα της, μπορει να εχει 10 που τη παρακαλανε ταυτοχρονα, γιατι να σπαταλησει το χρονο της μαζι σου ενω ξερει τι παιζει ?

    επισης τα παλια χρονια πριν διαδικτυου νομιζω αρκουσε εστω και μια φωτο αν βρισκοταν σε πορτοφολι ή οπουδηποτε για να γινει αιτια χωρισμου. επρεπε να δωσουμε εξηγησεις γιατι ειμασταν με καποιο αλλο ατομο. τωρα με το φβ μας βγαινουν τα ματια και ειναι λιγο δυσκολο να μη ζηλεψει ενας αντρας οταν βλεπει καμποσους με τη κοπελα του.
    καλα τα λες κενο, μονο που και 100 αγνωστοι να την παρακαλανε στο φβ, αν εχει την σχεση που θελει in real life, τους στελνει απο εκει που ηρθαν κι ακομα παραπερα και τους 100:rolleyes: να παρακαλανε κανεναν αλλον..

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    253
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καλα τα λες κενο, μονο που και 100 αγνωστοι να την παρακαλανε στο φβ, αν εχει την σχεση που θελει in real life, τους στελνει απο εκει που ηρθαν κι ακομα παραπερα και τους 100:rolleyes: να παρακαλανε κανεναν αλλον..
    πολυ σωστα remedy...αν ειναι σωστη δεν θα μιλησει,αν το εχει μεσα της καλυτερα να φυγεις απο μονος σου..και μην μου πει κανενας δεν μπορει να καταλαβει αν προκειται για τετοιο ανθρωπο...

  10. #40
    Quote Originally Posted by Unforgiven View Post
    ...παιδια με.εκανε παλι μπλοκ στο φβ,...μα..ρε παιδια,.,.γινεται να με ξεπερασε;;;μεσα.σε 3 εβδομαδες;;;γινεται;;;πως;;;;κ αι να μιλαει και με αλλους;;;πως γντ;;;πως;;
    δε σε ξεπερασε.
    ποιος σε παραμυθιασε ετσι;;
    σε παιζει επειδη της εκανες πουστια και το παιζει δυσκολη
    και οτι καλα σε εχει ξεπερασει και μαλακιες.
    οσο και να λεει ο κοσμος οτι ξεπερασε,μονο ο ιδιος ξερει κατα ποσο αυτο ισχυει.
    μην ακους τι λενε.
    μονο αυτη ξερει αν σε θελει ή οχι.
    αλλα εσενα τι σε νοιαζει;

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    175
    Quote Originally Posted by προσωρινάεδώ View Post
    δε σε ξεπερασε.
    ποιος σε παραμυθιασε ετσι;;
    σε παιζει επειδη της εκανες πουστια και το παιζει δυσκολη
    και οτι καλα σε εχει ξεπερασει και μαλακιες.
    οσο και να λεει ο κοσμος οτι ξεπερασε,μονο ο ιδιος ξερει κατα ποσο αυτο ισχυει.
    μην ακους τι λενε.
    μονο αυτη ξερει αν σε θελει ή οχι.
    αλλα εσενα τι σε νοιαζει;

    με νοιαζει γιατι την αγαπαω και η ζηλεια μου και η ανασφαλεια μου μην τη χασω (κατι που τελικα εγινε) μας εφτασαν εδω...μα θελω να προσπαθησω..να εξαντλησω καθε προσπαθεια να τη φερω πισω...τωρα εχει βρει ενα παιδι στην ηλικια της...15-16 και εγιναν κολλητοι και καλα και πηγαν και για καφε και και και...και φβ και καρδουλες κ ολα αυτα....με ξεπερασε η οχι;;;;....εφοσον με εκανε μπλοκ στο φβ υπαρχει πιθανοτητανα ξαναγυρισει;;;;...τι να κανω;;; υπαρχει περιπτωση μετα απο 3 εβδομαδες, 1 μηνα;; 2 μηνες..να ξαναερθει σε μενα;; η οχι;;;..υπαρχει τετοια πιθανοτητα;;;

  12. #42
    Quote Originally Posted by Unforgiven View Post
    με νοιαζει γιατι την αγαπαω και η ζηλεια μου και η ανασφαλεια μου μην τη χασω (κατι που τελικα εγινε) μας εφτασαν εδω...μα θελω να προσπαθησω..να εξαντλησω καθε προσπαθεια να τη φερω πισω...τωρα εχει βρει ενα παιδι στην ηλικια της...15-16 και εγιναν κολλητοι και καλα και πηγαν και για καφε και και και...και φβ και καρδουλες κ ολα αυτα....με ξεπερασε η οχι;;;;....εφοσον με εκανε μπλοκ στο φβ υπαρχει πιθανοτητανα ξαναγυρισει;;;;...τι να κανω;;; υπαρχει περιπτωση μετα απο 3 εβδομαδες, 1 μηνα;; 2 μηνες..να ξαναερθει σε μενα;; η οχι;;;..υπαρχει τετοια πιθανοτητα;;;
    OXI δε σε ξεπερασε το κανει για να ζηλεψεις,να καταλαβεις το λαθος σου (τη ζηλια σου) και να την παρακαλεσεις να γυρισει!!!!!!!!
    ΜΗ ΘΕΣ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ.
    αληθεια στο λεω.μην το θες αυτο.μην το ζητας.
    εφυγε γιατι ειναι μαλακω.δε σε αποδεχτηκε με τη ζηλια σου.
    δε σε βοηθησε να το διορθωσεις.
    σηκωθηκε κι εφυγε. (οκ εμμεσα εσυ την εδιωξες αλλα δε σε βοηθησε να καταλαβεις οτι εχεις λαθος)

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    253
    πολυ σωστο.... δεν αξιζει να αλλαξεις τον χαρακτηρα σου για αυτο..θα μπορουσε να καθησετε να σου το εξηγησει κλπ ...αλλα την εκανε..και να τα ξαναβρειαται στηνεπομενη δυσκολη ας το πω ετσι κατασταση..παλι δεν θα την κανει?

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    175
    ......ας την κανει....εγω θελω να της αποδειξω αυτο που δεν της απεδειξα τοσο καιο..πως την αγαπαω....πειτε μου..υπαρχει περιπτωση να γυρισει;;κ ας με εκανε μπλοκ;;;; ..ακομα και μετα απο 3 εβδομαδες η μηνα η και 2 μηνο...υπαρχει;;;;

    Υ.Γ: στο λεωφορειο με κοιταει παντως αρκετες φορες...δε ξερω τι ειναι αυτο το βλεμμα και τι σημαινει...αλλα την κοιταω κ εγω..δε ξερω τι να πω


    πειτε μου υπαρχει ελπιδα;;ακομα και μετα απο 2 μηνο;;;

  15. #45
    Quote Originally Posted by Unforgiven View Post
    ......ας την κανει....εγω θελω να της αποδειξω αυτο που δεν της απεδειξα τοσο καιο..πως την αγαπαω....πειτε μου..υπαρχει περιπτωση να γυρισει;;κ ας με εκανε μπλοκ;;;; ..ακομα και μετα απο 3 εβδομαδες η μηνα η και 2 μηνο...υπαρχει;;;;

    Υ.Γ: στο λεωφορειο με κοιταει παντως αρκετες φορες...δε ξερω τι ειναι αυτο το βλεμμα και τι σημαινει...αλλα την κοιταω κ εγω..δε ξερω τι να πω


    πειτε μου υπαρχει ελπιδα;;ακομα και μετα απο 2 μηνο;;;
    μπορει και να γυρισει.σε ανακουφιζει αυτο;;;;; δε θα πρεπε να σε ανακουφιζει.
    σου λεμε εφυγε,γιατ θες να γυρισει;;
    και αυτα τα κλισε -->ηθελα να της αποδειξω ο,τι δεν της απεδειξα,αφηστε τα.δεν ισχυουν.
    οταν θελουμε καποιον του το αποδεικνυουμε καθε μερα,δεν περιμενουμε να χωρισουμε για να το δειξουμε.
    η αποψη μου ειναι οτι κι εσυ την ειχες ψιλοχεσμενη και τωρα που χωρισατε την κυνηγας χωρις λογο.
    αστην μωρε βρες αλλη!
    ΑΣΤΗΝ λεμε.θα καθεσαι και θα την κυνηγας τωρα;; αν σε αγαπουσε πραγματικα,θα καταλαβαινε οτι η ζηλια σου δεν ειναι ενα συναισθημα που το κανεις απο κακια ή επειδη θες να την πιεσεις ή να την περιορισεις,αλλα επειδη την αγαπας Ή τελος παντων την νοιαζεσαι! επειδη αγαπη απο τοσο μικρη ηλικια λιγο δυσκολο!
    την θελεις τη νοιαζεσαι τελος παντων!

Page 3 of 18 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Similar Threads

  1. Επαναληψη χωρισμου
    By alfapark2001 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 05-05-2014, 00:38
  2. ΤΡΟΠΟΙ ΧΩΡΙΣΜΟΥ
    By thanos31 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 17-08-2012, 21:39
  3. 7 ΜΗΝΕΣ ΧΩΡΙΣΜΟΥ......
    By _kassandra_ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 08-06-2012, 05:06
  4. ΛΟΓΟΙ ΧΩΡΙΣΜΟΥ ( Πραγματικοί Λόγοι Χωρισμού από μια Σχέση)
    By kapetan_s in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 87
    Last Post: 20-03-2009, 17:02
  5. Γράμμα Χωρισμού..
    By mstrouf in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 09-09-2008, 14:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •