δεν εχω να βαλω τιτλο....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    6

    δεν εχω να βαλω τιτλο....

    είμαι αγόρι 18 χρονών κανω καποιο άθλημα και γνωρίστηκα με μια συναθλήτρια πριν 2 χρόνια εγώ απο θεσσαλονικη είμαι αυτή από αθηνα αυτη ηταν 14 εγω 16
    ε γνωριστήκαμε ξεκινήσαμε να μιλάμε ασταμάτητα ξεκινήσαμε να νιώθουμε ο ενας για τον άλλον κάποια πράγματα.... ε λόγο του αθλήματος και επηδη γνωριζε την αδερφη μου γνωρισα τους γονοις της και ειχα υπερβολικα καλη σχεση με τους γονοις της και κυριως με την μητερα της που ξερει τα παντα
    έκανα αμέτρητα ταξίδια πήγαινα 2ημερα 3ημερα εχω παει 2-3 φορες και αυθημερόν αθηνα πήγα και ηρθα για να την κανω εκπληξη οτν θα γυρναγε απο το σχολειο ...ε με αυτο το κοριτση ειμασταν μαζι αλλα δεν το ηξερες κανεις ουτε φιλες της ουτε τιποτα παραμονο η μαμα της .... οταν ημασταν σε δημοσιους χωρους και μας εβλεπαν συναθλητες ουτε με πλισιαζε και οτν πηγαινα να την πω συγχαρητηρια για τον αγωνα η καλη επιτυχία με εδιωχνε με πολυ ασχημο τροπο και ισως και να με εβριζε καμια φορα..... ε μετα οτν ημασταν μονοις μας ε ελεγε να συγνωμη ντρεπομουν και αγχωνομουν μπροστα σε ολους
    καποια στιγμη μαλωσαμε αλλα δεν σταματισαμε να μιλαμε ουτε ελαττώσαμε της ωρες
    καποια στιγμη ανακαληψα οτι τα εχει με αλλον ε εγινε τι εγινε λεω οκ δεν τα παραταω στην εφηβεια ειναι θα κανω υπομονη ε περασε ενα 6μηνο και τον ιανουαριο χωρισαν.... ε μετα ηταν κατι σαν να ειμασταν παλι μαζι
    ε περασε ο καιρος αρχισε να της αρεσει ενα παιδι και να μηλανε ε λεω νταξη στην εφηβεια ειναι τι να κανω θα το καταπιω και αυτο αλλα δεν την παραταω δεν κανανε τιποτα μεχρι τωρα
    ε ηρθε η ωρα να εχουν πανευρωπαικο στην βουλγαρια πριν 5 μερες ε περνω και εγω το αμαξη και παω
    ε τελειωνη δεν πιγε καλα και εκλεγε ηταν μπροστα η συναθλητριες της ε παω να την αγγαλιασω και με εσπρωξε και με εβρισε ε και εγω εφιγα γιατι ειχα δρομο μπροστα μ για την επιστροφη
    με ολα αυτα μαζεμενα η ψυχολογια μ ειναι τελειος σκατα εδω και ενα 6μηνο
    το μυαλο μου γυριζει και βασικα ποναω ψυχικα πολυ γιατι οταν κανεις τοσα πολλα πραγματα σε εναν ανθρωπο και σου γυριζη πισω μονο λυπες και στεναχωριες ειναι ασχημο
    το θεμα μου δεν ειναι τι θα γινει με αυτο το κοριτση
    το θεμα μου ειναι πως θα στρωσω τι ψυχολογεια μου γτ σκευτομε συνεχως ολα αυτα και πιγενω πισω πισω πισω πισω στην ζωη μου στην καθημερηνοτητα μου
    αν το προβλημα μου ειναι γελοιο για εσας να με συγχωρειτε..... ευχαριστω

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Φιλε μου δεν ξερω αν το συνειδητοποιεις αλλα ειναι παρανομο αυτο που πηγες να κανεις. Μπορει να σε κλεισουνε μεσα. Και οδηγεις και χωρις διπλωμα. Αστην κοπελα ησυχη και να κοιτας τα μαθηματα σου.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    6
    ποιο ειναι παρανομο? δεν βρισκω καποια παρανομια :P

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    6
    ωραία συμβουλή ......

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Eιναι παρανομο να πας με 14ρα και να οδηγεις χωρις διπλωμα. Αμα παει ο πατερας της στην αστυνομια θα σε κλεισουνε μεσα. Γι αυτο σου λεω, αστην κοπελα στην ησυχια της και να κοιτας τα μαθηματα σου γτ οι εποχες ειναι δυσκολες. Αλλωστε βρηκε αλλον. Στην ελλαδα απαγορευεται, μηπως δε το γνωριζες?

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    6
    ποιο μωρε? διπλωμα εχω με τους γονοις της γνωριζομε το προβλημα μου θα λύσουμε η προσπαθουμε να το χαλασουμε κιαλο? 16 ειναι

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Aμα ειναι 16 ενταξει. 2 χρονια γιατι δεν κανατε τιποτα?

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    6
    καναμε..... δεν τα εγραψα καλα?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,782
    Βασικα τωρα τι γινετε? μιλατε? βλεποσαστε? που βλεποσαστε? τι λετε?

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    May 2014
    Posts
    6
    μετα απο το τελευταιο περιστατικο που εγινε πριν 3 μερες δεν της εχω ξανα μιλιση....... δεν ξερω τι να κανω ....... δεν ξερω πως να ηρεμισω

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,266
    εσύ Ελληνας είσαι;

Similar Threads

  1. Δεν ξέρω τι τίτλο να βάλω...
    By Antreas MpR in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 23
    Last Post: 03-01-2014, 15:28
  2. Δεν έχω ιδέα τι τίτλο να βάλω
    By Iratus in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 2
    Last Post: 08-09-2012, 20:14
  3. δε ξερω τι τιτλο να βαλω!
    By evitaki in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 64
    Last Post: 18-05-2012, 18:29
  4. Δεν ξέρω καν τι τίτλο να βάλω
    By Luke in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 26-11-2011, 00:26
  5. Δεν ξέρω τι τίτλο να βάλω...
    By Κύκνος in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 23
    Last Post: 23-11-2011, 02:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •