μετακομιση η οχι - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    2
    Πολλά τα διλήμματα. Η μετακόμιση δεν είναι εύκολη υπόθεση, ιδικά όταν αφήνεις πολλά καλά πίσω σου. Κάτσε και σκέψου τα θετικά και τα αρνητικά της μετακόμισης σου. Και εγώ κάπως σαν εσένα μπήκα στο τριπακι της μετακόμιση στην Αθήνα.

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    φιλε μου, θα σου απαντησω μεσα απο την εμπειρια μου την προσωπικη μου αλλα και αλλων φιλων μου. Εισαι παρα πολυ νεος ακομα! Θα γνωρησεις πολλες γυναικες στην ζωη σου! αλλα δεν θα γνωρησες πολλες επαγκελματηκες ευκερειες! Δυστυχως η συγρωνη ζωη ενος νεου ανδρα και οι απετησεις της κοινωνιας απο αυτων ξεκηναν και κορυφονοντε στο οικονομικοεπαγγελματικο του θεμα! διοτις εαν εχεις ενα αξιολογο εισοδημα θα εχεις αρκετες ευκερειες με γυναικες! απεναντιας εαν εχεις ενα μικρο εισοδημα θα εχεις και λιγες ευκεριες με γυναικες! Διοτις φιλε μου οι γυναικες κοιταν με τεραστια σημασια αυτο το ζητημα και δεν το λεω υποτημιτικα μειτε φαλοκρατικα! αλλα ετσι θελει η φυση την γυναικα! την θελει να αναζητει και να δεχετε απο τους "κυνηγους" αρενες αυτον οπου θα της προσφερει ασφαλεια για την μετεπειτα οικογενεια της!
    Θα σου βαλω μια σκεψη στο μυαλο! για φαντασου να προτιμησεις να πας Αθηνα, και να ζησεις με την κοπελα! να ειναι ολα καλα, αλλα επειδη δεν θα μπορεις να της προσφερεις μια ανεση οικονομικη ξαφνου να σε χωρησει! και?? θα μεινεις χωρις δουλεια και χωρις κοπελα! ετσι λοιπον εαν μεινεις στο νησακι σου θα χασεις ενα απο τα δυο! αυτο λεγετε Αριστοτελικη σκεψη!
    Υ.Γ. δεν μπορεσαμε δυστυχως ολα τα αγορακια να καταλαβουμε τον στρατο οπως λες εσυ! να καμεις δλδη θυτεια στο μερος σου! Εγω υπηρετησα καταδρομεας και μετα οπου με εδιωξαν πειτγα συνορα με Τουρκια και μετα συνορα με Βορεια Μακεδονια! χαχα

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    To θέμα είναι του 2014.

  4. #34
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    1
    Αχχχ κάπως έτσι νομίζω κάναμε μετακόμιση οι περισσότεροι, και εγώ στην Αθήνα, πολύ δύσκολο...Για ένα αγόρι μετακόμισα σπίτι αλλά δεν υπολόγισα τη μάνα του...φαντάζεστε αφήστε τα ...

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Μετακομιση στην πολη που ζει το αγορι μου
    By dilimma in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 08-03-2014, 17:27
  2. ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΗ, ΥΛΙΚΑ ΑΓΚΑΘΙΑ ΚΑΙ ΑΦΟΡΗΤΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ
    By stefanos_la_del_barrio in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 15-09-2010, 02:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •