Ποσο γκαντεμης μπορει να μαι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 76
  1. #1
    Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    88

    Ποσο γκαντεμης μπορει να μαι

    Καλησπερα στην παρεα!! Παρακολουθω το φορουμ σας περιπου 10 μερες τωρα. Εχω ψαξει θεματα στην κατηγορια σχεσεις-σεξουαλικοτητα κλπ αλλα δεν βρηκα κατι "ακριβως" σαν το δικου μου. Σας βρηκα τυχαια πανω σε μια αναζητηση απο το γοογλε για τραγουδια για μονους. Προσεξα οτι υπαρχει ενδιαφερον στο να βοηθατε και να δινετε στηριξη και συμπαρασταση σε συνανθρωπους μας οι οποιοι το εχουν πραγματικα αναγκη, ειναι σαν να πηγαινεις σε ψυχολογο, ετσι ενοιωσα εγω τουλαχιστον απ τις απαντησεις σας. Ενοιωσα αρκετα ανετα, ειστε πολυ ανοιχτοι ολοι σας.

    Ετσι πηρα το θαρρος να γραψω κι εγω λιγα πραγματακια για μενα, αν και το χω συζητησει με αρκετους καλους φιλους, μεσα απ την παρεα μου και συμφοιτητες.

    Το θεμα μου ειναι οτι εχω κανει υπερανρθωπες προσπαθειες να συναψω σχεση με κοπελες, που ομως η καταληξη ηταν αρνητικη. Και ολοι με οσους το συζητουσα μου λεγαν οτι οντως δεν υπαρχει λογικη εξηγηση στο θεμα μου γιατι και αρκετα εμφανισημος (τρομαρα μου) ειμαι, και αρκετα κοινωνικος ειμαι, και με παρα πολυ χιουμορ. Ξερεται τωρα πειραζω ολο μα ολο τον κοσμο, οποιον γνωριζω τον αρχιζω στο χαβαλε απ την αρχη μεχρι να καταλαβω τι ανθωροπος ειναι ο αλλος, κι αν κι εκεινος ειναι τυπος ανοιχτος και πλακατζης μπορει να μας βαλεις στο ιδιο τραπεζι για τσιπουρα και να καθομαστε να λεμε χαζα για ωρες.

    Οποτε οπως καταλαβενετε δεν ειμαι ανθρωπος που δεν καθομαι μεσα στο σπιτι κλεισμενος. Οικογενειακη κατασταση φυσιολογικοτατη, δεν υπηρχε ποτε ουτε σοβαρο οικονομικο προβλημμα, ουτε πολλοι καβγαδες απο γονεις. ΑΑΑ ξεχασα να γραψω οτι ειμαι 23 κι οτι χαζοτελειωνω με τη σχολη (2 μαθηματακια μεινανε που θα παει θα τα σπρωξω κι αυτα) κι οτι τωρα κανω πρακτικη. Τωρα με την πρακτικη ειμαι ολη μερα στους δρομους. Εφοριες-ΙΚΑ-τραπες κλπ, οποτε οπως καταλαβαινετε ερχομαι σε επαφη με πααααρα πολυ κοσμο και με το που εχω ευκαιρια, σε ουρες και λεωφορεια σιγα μην την αφησω να παει χαμενη, ξεκιναει το μπλα-μπλα στο πιτς-φιτιλι. Στο τει σε οσες ομαδες μπορουσα να γραφτω ημουν μεσα πχ ραδιοφωνικος σταθμος του τει κλπ, βεβαια κρατουσα αποστασεις απο κομματα αλλα ειχα επαφες με ανθρωπους οι οποιοι ηταν χωμενοι. Παρεες, τσιπουρα, ξενυχτια, μεθυσια, μπουζουκοκαταστασεις, ολα ηταν και ειναι ακομη μεσα στο προγραμμα με ατομα που ειμαστε απ την ιδια πολη, χωρια η παρεα που ειμασταν απ το σχολειο μαζι και επιλεξαμε την ιδια πολη για σπουδες (ΘεΣαλλλονικαρα μου-Πατριδα μου)!!!

    Λοιπον παμε και λιγο στα ερωτικα γιατι πολυ τα αναλυσαμε τα προσωπικα και το κουρασαμε καπως το θεμα.
    Ειμαι τυπος που με τις κοπελες κανω αρκετο χαβαλε μ αρεσει να τις πειραζω και να γελαμε, οπου βρω τρυπα χωνω την μυτουλα μου, σιγα μην αφησω ευκαιρια να παει χαμενη, δειχνω με τροπο εννοειτε και παντα ευγενικος το ενδιαφερον μου, ποτε μα ποτε δεν εχω γινει χυδαιος, γτ αλλωστε ετσι εμαθα απ την οικογενεια μου, δεν μου τα λεγαν ευθαιως οι ανθρωποι αλλα με τροπο αφηναν να περασει, οσο ημουν μικροτερος (και το μυαλο μου σφουγγαρι), ποιο ειναι το σωστο, και πως να συμπεριφερομαι, οχι μονο στις κοπελες αλλα γενικοτερα στους ανθρωπους, κι ετσι πηρα (κατα την δικη μου λογικη) το δρομο μου. Παλι ξεφυγα, απ αλλου ξεκιναω αλλου καταληγω.

    Οσο ημουν φοιτητης δεν ειχα καμια σχεση. Ειχα 3-4 φλερτακια της μιας βραδιας, στα 3 χρονια αυτα. Νταξει τα πρωτα 1-2 χρονια ημουν πιο μαζεμενος με τις κοπελες δεν χωνομουν δλδ, αλλα μετα μεσα απ τις παρεες και μεσα απ τις συναναστροφες που ειχα με τον κοσμο ανοιχτηκα και το βρισκω φυσιολογικοτατο. Κοινωνικοποιηση. Τα τελευταια 2 χρονια προσπαθω να βρω καποια να κανω μια σχεση, να χω καποια κοπελα δλδ να μιλαμε, να βγαινουμε, να κανουμε ταξιδια-εκδρομες, να περναμε χρονο μαζι, να κανουμε δλδ οτι κανουν ολα τα φυσιολογικα ζευγαρια, μια υγειη σχεση.

    Αρκετες φιλες, μου χουν γνωρισει φιλες τους με τις οποιες θα ταιριαζα, αλλα κι εκει τζιφος. Οι γνωστες δικαιολογιες, εισαι παρα πολυ καλο παιδι, περναω καλα μαζι σου, αλλα σε βλεπω σαν φιλο. Καθε φορα που γινοταν αυτο μ επερνε κι εμενα απο κατω, και δωσ του Σφακιανακη-Γονιδη-Καρρα-Τερζη-Παολα κλπ κλπ, και δωσ του ξενυχτια, και δωσ του ποτα, και να βριζω εγω. Να τα γαμωσταυριδια, ρε την ατιμη, και γτ σε μενα, παλι ακυρο φαγαμε, και που θα παει αυτη η κατασταση.
    Ναι καλα και σιγα μην με πηρε απο κατω εμενα, εκει στο πολεμο, στην μαχη. Που θα παει λεω θα γυρισει ο τροχος!! Ειχα και τους δικους μου, απ την παρεα, μην το κυνηγας, και οσο το κηνυγας δεν ερχεται να μου λενε, αντιπαραθεση εγω, τι λετε ρε σεις. Δλδ θα γνωρισω καποια, θα μου αρεσει, και θα την αφησω να φυγει???? Ειστε καλα?? Ποιος ειναι ο κηνυγος ρε??

    Μετα οποτε βγαινουμε με τους φιλους μου αντροπαρεα, ετσι και παιξει ματια απο κοπελα, σιγα μην θα την αφησω.
    Συγκεκριμενο παραδειγμα, πριν κανα 2 εβδοαμες βγηκαμε, και κοιταζομασταν με μια παρεα απο κοπελες, λεω τον ενα απ την παρεα μου παμε? Δεν ερχοτανε, ρε παμε να του λεω, οχι εκεινος. Πηγα μονος μου, αρχισα το πιρι-πιρι, μολις με ειδε οτι καθησα και δεν γυρισα οπως πηγα, τσουπ να τος κι εκεινος. Τεσπα οι 2, που μου καναν το κλικ,απ τις 3 που ηταν εκει ηταν πιασμενες και η μια με παλικαρι απ την περιοχη μου. Τοτε τι κοιτας και παιζεις ρε κοπελια?? Για να παρεις την επιβαιβεωση ε?? Οτι μετρας σαν κοπελα?? Ε ναι, και?? Ναι ξερω αξια σου δωσα.

    Τελος παντων θελω να πω πως ειμαι τολμηρος, και δεν αφηνω ευκαιρια να παει χαμενη. Αλλα οταν βλεπω πως η αλλη με αδικει, και οχι μονο κοπελα, ο οποιοσδηποτε με αδικισει τσαντιζομαι, φευγει το γαμωσταυριδη απευθειας. Αυτος ειναι και ενας ακομη λογος που τα χω βαλει και με τον θεο, δεν υπαρχει πια για μενα, ειχα ζητησει και στο παρελθον την βοηθεια του περι του αυτου θεματος. Πλεον, τον τελευταιο καιρο σκεφτομαι για το καρμα, οτι δλδ αν κανεις καλες πραξεις θα σου συμβουν αντιστιχα καλυτερα γεγονοτα στην ζωη σου. Το ξερω οτι υπαρχουν πολυ πιο σοβαρα προβλημματα σε συνανθρωπους μου, αλλα εγω εκει χρειαστηκα την βοηθεια του. Και ειδικα οταν βλεπω την αδικια που υπαρχει στον κοσμο, εκει απορω και λεω που ειναι??? Δεν μας βλεπει?? Κι αν μας βλεπει γτ δεν διορθωνει την κατασταση?? Παλι ξεφυγα, αλλα συγχωρεστε με γτ ειναι τοσα πολλα αυτα που αισθανομαι και θελω να μοιραστω, που αναγκαστηκα βγαινω εκτος θεματος.

    Με αλλες μπορει να τις διεκδικουσα κι εγω και να εβγαιναν παραλληλα με ακομη εναν, αυτο το μαθαινα απ την φιλη της που μας εφερε σε επαφη. Ευρησκα λοιπον ποιος ηταν, τον εψαχνα στο fb και ελεγα γτ?? Μα τι του βρηκε?? Τον εδειχνα σε γνωστους και καναμε συγκριση, και μου λεγαν κι εκεινοι οτι μαλλον η κοπελα ειναι τυφλη, δεν εξηγειτε αλλιως, και η φιλη που μας γνωρισε μου λεγε οτι εχει κατι που δεν εχω εγω. Ναι το ξερω σωστο κι αυτο. Αλλα προσπαθουσα οσο μπορουσα να την διεκδικησω και να την κερδισω. Εννοειτε πως ο στοχος ειναι παντα σε φυσιολογικα πλαισια, και δεν θα παω να χωθω καπου που γνωριζω εκ των προτερον οτι δεν με περνει, ε δεν ειμαι και τοσο χαζος.

    Αλλα δεν γινετε ρε παιδια να εχω προσπαθησει με πανω απο 15 κοπελες και να πεφτει ακυρο. Μεχρι και το μπλα-μπλα να μην ειχα, τις μιλουσαμε με εναν φιλο που πραγματικα ενω δεν ειναι τοσο πολυ εμφανισιμος, στο μπλα-μπλα δεν παιζεται ρε ο ατιμος, ετσι τις μιλουσαμε απ το δικο μου fb σαν να ημουν εγω, αλλα απαντουσε εκεινος, και παλι εβγαινα χαμενος.

    Αυτα τα πολλα. Συγγνωμη για το τεραστιο ποστ μου, αλλα ενιωθα την αναγκη να τα βγαλω απο μεσα μου, και να τα μοιραστω μαζι σας. Ισως να εχει περασει κατι παρομοιο καποιος και να εχει βρει ληση στο προβλημμα του. Οποτε καθε απαντηση καλοδεχουμενη. Θελω πραγματικα να το συζητησω με πολλους, μπας και βρεθει καποια λογικη εξηγηση.

    Σας ευχριστω ολους μεσα απ τα βαθη της ψυχης μου, που αντεξατε και διαβασατε το μακροσκελες ποστ μου.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Άκουσε με λίγο εμφανίσιμε,πλακατζή ,κυνηγέ και μπουζουκόβιε φίλε μου!
    Ζήτησες απαντήσεις οπότε θα σου απαντήσω με βάση αυτά που διάβασα!

    Μια ερώτηση πριν ξεκινήσω.Αυτά τα χαζά λες στις γυναίκες και απορείς γιατι δε σου κάθεται καμία?Εμένα πάλι δε μου κάθονται γιατί είμαι άσχημος,εσύ εφόσον έχεις όλα τα άλλα μάντεψε τι φταίει....

    Δηλώνεις πλακατζής και ότι απο την οικογενειά σου έχεις μάθει να μην είσαι χυδαίος!Εύγε στην οικογένεια.Σου έχουν μάθει όμως ότι η χυδαιότητα δεν είναι μόνο στα λόγια?Είναι στις πράξεις,στις σκέψεις και σε πολλά άλλα.Για πες μου λίγο φίλε μου χιουμορίστα μπουζουκόβιε,πόσο ''χυδαίο'',ανήθικο,άνανδρο και ταυτόχρονα κατινίστικο είναι,το να ψάχνεις άλλα αγοράκια στο φειςμπουκ για να δεις αν είναι πιο όμορφα από εσένα?Βασικά πόσο γκομενίστικο είναι?Αλλά παραμένεις να δηλώνεις χιουμορίστας και καλό παιδί!Θα μου απαντήσεις?Θα μου απαντήσεις στο πόσο ''χυδαίο'' είναι να κρίνεις κάποιον από την εξωτερική εμφάνιση?Πες μου παιδαρά φίλε μου,επειδή μίλησες για κάρμα,πόσο καλή πράξη είναι αυτή για να σου την ανταποδόσει ο καλός θεούλης?

    Τι να σου πρωτοπώ κι εσένα τώρα!Δηλώνεις,όμορφος,χιου μ ο ρ ίστας,εξυπνος με μυαλό σφουγγάρι,καλό παιδί,όχι χυδαίος,καρμίστας,καλές πράξεις και όλα τα σχετικά κι εγώ βλέπω ένα παιδάκι,γιατί κακά τα ψέμματα με αυτά που λες παιδάκι είσαι,που το μόνο που κάνει είναι να μιλάει για τον ευατό του και να αναιρεί αυτά που λέει όταν φτάνει στο σημείο να γίνει κατίνα!

    Κατάλαβες τσιπουράτε φίλε μου?
    Επειδή δε πολυμπαίνω στο φόρουμ,δεν ξέρω πότε θα σου απαντήσω,αν και νομίζω περιμένω πως και πως την απάντηση σου να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα!

    Αα!Οσο για τις γυναίκες,καλά κάνουν !
    :)

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    φυσικα κ υπαρχει εξηγιση αφου οπως βλεπεις το να σαι ομορφος δε φτανει εκτος αν σκοπευεις να κοιμηθεις με 1000 γκομενες που θα ερθουν νυχτα κ θα φυγουν πρωι. προφανος δεν εχεις μαθει το πως θα βρεις τη καταληλη που σου τεριαζει αυτο χρειαζετε αρκετη παρατηριτηκοτητα αλλα κ ενστικτο το οτι ψαχνεις πολυ αυτο δε λεει πολα το θεμα ειναι αν καπια ψαξει εσενα αν δεν ανταποκρινετε οσο κ να το παλευεις κ να ψαχνεις το ιδιο σου κανει αμα κυνηγας πολυ δε σε συμφαιρει

  4. #4
    Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    88
    Καλημερα σας!!

    Φιλε Ντουβρουτσα, εχεις απολυτο δικιο σε οσα γραφεις, και πολυ καλα κανεις και μου τα χωνεις. Ομολογω πως δεν το χα σκεφτει ποτε αυτο που λες. Το οτι τους ψαχνω για να τους κρινω ειναι καθαρα θεμα περιεργιας, και ναι οντως ειναι κατινιστικο. Οταν το κανουν κι οι αλλοι, γιατι απο καπου το ειδα και το κανω κι εγω, θεωρω πως ειναι κατι φυσιολογικο.

    Για τα χαζα που λες οτι λεω στις γυναικες δεν ειναι καθολου ετσι, μαλλον καπου εγραψα κατι λαθος, και το ελαβες λαθος κι εσυ. Δεν βγαινω για να πουλαω το εαυτο μου. Κανω χιουμορ εκει που πρεπει, αυτοσαρκαζομαι για να σπασει ο παγος και να νιωσει κι εκεινη πιο ανετα, και την στιγμη που συζηταμε κατι σοβαρο ειμαι κυριος, και με επιχειρηματα στερεονω την αποψη μου, ισως να γινομαι και λιγο επιθετικος εκεινη την στιγμη.

    Οσο για το εμφανισημος, ενταξει ε δεν ειμαι κι ο Ρουβας με φετες κοιλιακους κλπ (νταξει μωρε καλος ειναι κι αυτος χαχαχαχα). Ισα-ισα θεωρω οτι ανηκω στο περιθωριο, στο θεμα ομορφια. Ουτε με ακριβα ρουχα κυκλοφορω, ουτε εχω το "νεοελληνικο" ντυσιμο του τυπου που πηγαινει με τις τασεις της μοδας. Εχω ομως αυτοπεποιθεση και δεν με περνει απο κατω.

    Οσο για το "παιδακι" που λες, ισως και σ αυτο να εχεις εν μερη δικιο, αλλα αυτο φενεται ετσι, γιατι ετσι ειναι ο τροπος μου. Ο τροπος που πλησιαζω καποιον-οια ισως φενεται σαν παιδακι γιατι προσπαθω να την προσεγγισω οσο πιο απλα γινεται και να μην κανω περιπλοκα τα πραγματα.
    Δλδ τι?? Επρεπε να ειμαι με σηκωμενο το φρυδι, σταυρομενα χερια και υφος του στυλ μην πεις κατι που δεν θελω να ακουσω γτ θα τα παρω και θα στα χωσω?? Οχι βεβαια. Ειμαι οσο πιο φιλικος και ανετος μπορω, και παντα με το χαμογελο.

    Φιλε Αλεξανδρε, δεν ειμαι τυπος που να κοιμαμαι καθε βραδυ με διαφορετικη κοπελα. Μ αρεσει να ερχομαι σε επαφη με κοσμο. Το ενστικτο που λες στις περιπτωσεις που μου τυχαινουν δεν του δινω και πολυ σημασια, γτ θεωρω οτι παω κι οπου βγει, κι ας μην ειναι γραφτο μου να μαι με την συγκεκριμενη, εγω θα το προσπαθησω κι οτι γινει.

    Παιδια και οι υπολοιποι, οτι αρνητικο βλεπετε απο αυτα που εγραψα, χωστε μπας και ξεστραβωθω, και μπω στον ισιο δρομο.

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Το ενστικτο που λες στις περιπτωσεις που μου τυχαινουν δεν του δινω και πολυ σημασια,
    em αυτο φταιει

  6. #6
    Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    88
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    em αυτο φταιει
    Διαφωνω εν μερη. Δλδ οταν αισθανομαι το ενστικτο μου να μου λεει οχι, εγω το πολεμαω κι οτι γινει, κι οπου βγει. Δεν τα παραταω δλδ. Οταν το ενστικτο μου λεει ναι, παλι εννοειτε πως το πολεμαω, αλλα καπου το χανω το παιχνιδι.
    Ειμαι δλδ ανθρωπος που παιρνω ρισκο στην ζωη μου, κι οτι γινει, μεχρι εκει που με παιρνει βεβαια, καταλαβαινω που ειναι τα ορια μου, και ισως να τα ξεπερναω καποιες φορες για να δω αν "μπορω" να καταφερω να πετυχω κατι που ισως μου φενετε ακατορθοτο. Κι αν το πετυχω, η χαρα που περνω δεν περιγραφετε. Ετσι ανεβαζω τους στοχους μου, βαζω ολο και υψηλοτερους.
    Τωρα μιλαω γενικοτερα για την ζωη μου, αλλα και στα ερωτικα περιπου καπως ετσι λειτουργω.

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω παρατηρισα οτι υπηρχε ενας τυπος γυναικας που με εψαχνε συνεχεια κ ετσι κ γω ανταποκριθηκα κ την εψαχνα κ γω!

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    βασικα αν σε θελει καπια εσυ γιατι να μη τη θες?

  9. #9
    Member
    Join Date
    May 2014
    Location
    ATHENS/GREECE
    Posts
    90
    Γεια σου Χρήστο & χαίρομαι που σε γνωρίζω μέσα απ τα γραφόμενα σου

    θέλω απλά να σε ρωτήσω ποιά γυναίκα θεωρείς για σένα ιδανική στην φάση που βρίσκεσαι τώρα;

    και τί χαρακτηριστικά θες να χει.. είτε στην εμφάνιση.. είτε στον χαρακτήρα της..

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δεν εχει σχεση με το πια γυναικα θεωρες ιδανικη αλλα πια γυναικα σε γουσταρει αν πχ καπια θεωρεις ιδανικη κ δε γυριζει να σε κοιταξει τι να την κανεις?

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Quote Originally Posted by christos_00 View Post
    Καλημερα σας!!

    Φιλε Ντουβρουτσα, εχεις απολυτο δικιο σε οσα γραφεις, και πολυ καλα κανεις και μου τα χωνεις. Ομολογω πως δεν το χα σκεφτει ποτε αυτο που λες. Το οτι τους ψαχνω για να τους κρινω ειναι καθαρα θεμα περιεργιας, και ναι οντως ειναι κατινιστικο. Οταν το κανουν κι οι αλλοι, γιατι απο καπου το ειδα και το κανω κι εγω, θεωρω πως ειναι κατι φυσιολογικο.

    Για τα χαζα που λες οτι λεω στις γυναικες δεν ειναι καθολου ετσι, μαλλον καπου εγραψα κατι λαθος, και το ελαβες λαθος κι εσυ. Δεν βγαινω για να πουλαω το εαυτο μου. Κανω χιουμορ εκει που πρεπει, αυτοσαρκαζομαι για να σπασει ο παγος και να νιωσει κι εκεινη πιο ανετα, και την στιγμη που συζηταμε κατι σοβαρο ειμαι κυριος, και με επιχειρηματα στερεονω την αποψη μου, ισως να γινομαι και λιγο επιθετικος εκεινη την στιγμη.

    Οσο για το εμφανισημος, ενταξει ε δεν ειμαι κι ο Ρουβας με φετες κοιλιακους κλπ (νταξει μωρε καλος ειναι κι αυτος χαχαχαχα). Ισα-ισα θεωρω οτι ανηκω στο περιθωριο, στο θεμα ομορφια. Ουτε με ακριβα ρουχα κυκλοφορω, ουτε εχω το "νεοελληνικο" ντυσιμο του τυπου που πηγαινει με τις τασεις της μοδας. Εχω ομως αυτοπεποιθεση και δεν με περνει απο κατω.

    Οσο για το "παιδακι" που λες, ισως και σ αυτο να εχεις εν μερη δικιο, αλλα αυτο φενεται ετσι, γιατι ετσι ειναι ο τροπος μου. Ο τροπος που πλησιαζω καποιον-οια ισως φενεται σαν παιδακι γιατι προσπαθω να την προσεγγισω οσο πιο απλα γινεται και να μην κανω περιπλοκα τα πραγματα.
    Δλδ τι?? Επρεπε να ειμαι με σηκωμενο το φρυδι, σταυρομενα χερια και υφος του στυλ μην πεις κατι που δεν θελω να ακουσω γτ θα τα παρω και θα στα χωσω?? Οχι βεβαια. Ειμαι οσο πιο φιλικος και ανετος μπορω, και παντα με το χαμογελο.

    Φιλε Αλεξανδρε, δεν ειμαι τυπος που να κοιμαμαι καθε βραδυ με διαφορετικη κοπελα. Μ αρεσει να ερχομαι σε επαφη με κοσμο. Το ενστικτο που λες στις περιπτωσεις που μου τυχαινουν δεν του δινω και πολυ σημασια, γτ θεωρω οτι παω κι οπου βγει, κι ας μην ειναι γραφτο μου να μαι με την συγκεκριμενη, εγω θα το προσπαθησω κι οτι γινει.

    Παιδια και οι υπολοιποι, οτι αρνητικο βλεπετε απο αυτα που εγραψα, χωστε μπας και ξεστραβωθω, και μπω στον ισιο δρομο.
    Φίλε μου,δεν έχουμε μεγάλη διαφορά ηλικίας ,είσαι 23 είμαι 28 περίπου!Δε τον παίζω μπαμπάς,να δίνω συμβουλές....Απλά κρίνω από αυτά που γράφεις...
    Πραγματικά χαίρομαι που έχεις και χιούμορ και αυτοπεποίθηση!Που κολάει η αυτοπεποίθηση όμως με την ''περιέργια'' (αν κι εγώ την λέω κατινιά,επειδή κάνεις την φάτσα του άλλου τουρ στους φίλους σου και εχεις και την άποψη ότι είναι τυφλη η γκόμενα)?
    Θέλεις να λέγεσαι άντρας που σέβεται τον ευατό του κι εναν άλλο άντρα και να προσπαθήσεις με τα δικά σου ''μέσα'' και τους δικούς σου τρόπους να κατακτήσεις/γοητεύσεις μια κοπέλα ή θέλεις να βλέπεις με ποιους βγαίνει και να κρίνεις από μια φωτογραφία ότι είσαι καλύτερος?
    Εμένα σε κάτι τέτοια είναι η ένσταση μου!Κατα τα άλλα κανένα πρόβλημα!

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    οση αυτοπεποιθηση κ να χεις οταν καπιος δεν ανταποκρινετε στο τελος θα παρεις ενα καβουρι σιγα μη καθομουν εγω να ξεπατοθω για να γοητευσω μια κοπελα τζαμπα κοπος πεσε πιτα να σε φαω

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    οση αυτοπεποιθηση κ να χεις οταν καπιος δεν ανταποκρινετε στο τελος θα παρεις ενα καβουρι σιγα μη καθομουν εγω να ξεπατοθω για να γοητευσω μια κοπελα τζαμπα κοπος πεσε πιτα να σε φαω
    Αλέξανδρε πότε θα αποφασίσεις να έρθεις μαζί μας στην πραγματικότητα?

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εσυ κατσε εκει κ κυνηγα για να σε πραγματικη/ος εγω αυτο δε το λεω πραγματικοτητα μαζοχισμο το λεω.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,545
    Τάδε έφη Αλέξανδρος

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. πόσο μ@λ@κ@ς μπορεί να είμαι??????
    By mina@@ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 43
    Last Post: 10-08-2012, 00:36
  2. πόσο μπορεί να επηρεάσει την σχέση ένας καβγάς????
    By mina@@ in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 19-06-2012, 04:15
  3. ποσο κοντα μπορει να ειναι η οριακη με τη διπολικη διαταραχη;
    By Danay1997 in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 32
    Last Post: 10-05-2012, 05:11
  4. πόσο άρρωστοι μπορεί να είναι καποιοι???
    By arktos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 88
    Last Post: 06-10-2011, 16:33
  5. ποσο ηλιθια και ασχετη μπορει να ειναι μια ψυχιατρος....
    By amelie74 in forum Εμπειρίες Ψυχοθεραπείας - Ψυχολογική & Ψυχιατρική Υποστήριξη
    Replies: 11
    Last Post: 28-01-2010, 14:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •