ΓΑΔ, ζαλάδες, μυική αδυναμία και άλλα πολλά συμπτώματα... - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36
  1. #31
    Totalblack Δεν ξέρω πώς μπορώ να στείλω προσωπικό μήνυμα. Τι ακριβώς βιώνεις εσύ?

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by Biliskov View Post
    Πάνε κοίταξε το μπορεί να ειναι κατι τελείως άκυρο. Κανένα νεύρο του ποδιού η κατι τέτοιο. Μη το αφήνεις και σου σπάει τα νεύρα. Εισαι τυχερός που ζεις στον Καναδά φιλε. Οτι και να ειναι πάνε να σου περάσει γιατι αλλιώς θα σπάνε τα νεύρα σου συνέχεια! Μακάρι να ήμουν εγω εκει αλήθεια στο λεω!! Παρόλο που εχω διαβατήριο καναδέζικο επειδή γεννήθηκα εκει παλι ειναι δύσκολο να ερθω εκει να ζήσω. Εγω πάντως στη θεση σου αν ήταν τόσες μερες θα πήγαινα!
    μπα δεν πηγα ακομα... και δεν πεζει να παω... βγηκα εξω για καφε και αραξα να ηρεμισω... εγκεφαλικο ακομα δεν επαθα παντως... ειμαι σχετικα σιγουρος οτι ειναι ψυχοσοματικο αυτο... γενικα το ανχος κανει τετια περιεργα... ενιωσα παλι ενα μουδιασμα στην γλωσσα για μια στιγμη νομιζα οτι δεν μπορω να μιλησω επαθα σοκ... και παλι ειμαι σιγουρος οτι ανχος ειναι γενικα οσες φρικες και να φαω δεν φανταζεσαι ποσο χαλαρος ειμαι χαχα

  3. #33
    Quote Originally Posted by rose45 View Post
    Και εγω ειναι σα να το εγραψα εγω...Και να σου πω?Μου εδωσες θαρρος...Αντε στο καλο πια...
    Πάντως σήμερα δεν είμαι καθόλου καλά... έχω ένα βάρος στο στήθος νιώθω ότι δεν αναπνέω καλά και το άλλο που παθαίνω τελευταία είναι ότι ξυπνώ μες στον ύπνο μου και νιώθω ότι δεν έχω αέρα...αλλά μόλις συνειδητοποίησω ότι είμαι οκ ξανακοιμαμαι....Δεν ξέρω πέρναω πολύ δύσκολα τον τελευταίο καιρό και στο σπίτι προσπαθώ να μην το δείχνω για τα παιδιά μου και για να μην κουράζω τον άντρα μου, αλλά υποφέρω....

  4. #34
    Member
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    42
    Ειμαι στην ιδια κατασταση ολη μερα ζαλη και πονοκεφαλοι...Το εχω ψαξει πρεπει να αποδεχτω το αυτονοητο...Ειμαι σε αγωγη διαφορα δεν εχω δει τεραστια.Βλεποντας τα μηνυματα σας παιρνω θαρρος...Δεν ειμαι μονη πια...Ουτε εσεις ειστε οι μονοι που τα περνατε...Θα το παλεψουμε

  5. #35
    Αυτό που ξυπνάω μες στη νύχτα και νιώθω ότι δεν έχω αέρα με έχει τρομάξει πολύ....το έχει πάθει κανένας σας?

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by mary_exa View Post
    Αυτό που ξυπνάω μες στη νύχτα και νιώθω ότι δεν έχω αέρα με έχει τρομάξει πολύ....το έχει πάθει κανένας σας?
    ανχος ειναι κλασσικα...
    Last edited by akis1; 15-05-2019 at 16:23.

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Πολλά Σωματικά συμπτώματα
    By smoochie in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 53
    Last Post: 27-05-2014, 02:24
  2. Δινω πολλα αλλα τελικα δεν ειμαι καλα.
    By Giannis17 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 19-04-2014, 15:48
  3. προβλημα με γονεις..και πολλα αλλα
    By alex95 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 3
    Last Post: 10-08-2013, 04:10
  4. Πολλά συμπτώματα, καμιά λύση
    By too_brave in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 12-09-2008, 22:24
  5. Αγχώδης διαταραχή και πολλά άλλα.
    By lupus30 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 04-04-2007, 20:15

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •