Εγώ πότε θα παντρευτώ;;;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,686

    Εγώ πότε θα παντρευτώ;;;

    Εγώ πότε θα παντρευτώ;;;; Στα 18 -22 είχα την πρώτη σχέση μου μετά υπήρξαν και άλλες αλλά δεν προέκυψε γάμος. Τώρα είμαι 39 και δεν το βλέπω να ενδιαφέρω σε κανέναν ώστε να θέλει να με παντρευτεί. Δηλαδή εγώ έτσι θα μείνω χωρίς απογόνους έχω απελπιστεί θέλω να παντρευτώ αλλά δεν αρέσω σε κανέναν.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by olgaki1975 View Post
    Εγώ πότε θα παντρευτώ;;;; Στα 18 -22 είχα την πρώτη σχέση μου μετά υπήρξαν και άλλες αλλά δεν προέκυψε γάμος. Τώρα είμαι 39 και δεν το βλέπω να ενδιαφέρω σε κανέναν ώστε να θέλει να με παντρευτεί. Δηλαδή εγώ έτσι θα μείνω χωρίς απογόνους έχω απελπιστεί θέλω να παντρευτώ αλλά δεν αρέσω σε κανέναν.
    κανε καμια προσπαθεια κι εσυ.
    τοσο καιρο παραπονιεσαι για το ιδιο πραγμα.καμια διαιτα, εκανες?
    το γραψιμο στο φορουμ και η γκρινια, ουτε ομορφαινει, ουτε αδυνατιζει...

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    παντρεψου για να υσηχασουμε ευκαιρια να σε κλεψει κ εσενα κανενας γκομενος καμια φιλης σου

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,686
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    παντρεψου για να υσηχασουμε ευκαιρια να σε κλεψει κ εσενα κανενας γκομενος καμια φιλης σου
    αμπα δεν θέλω

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,686
    To θέμα είναι ότι είμαι μια ειδική περίπτωση ατόμου που δεν μπορεί πλέον να κάνει καμμία προσπάθεια ούτε να βρω δουλειά ούτε να βρω κάποιον που να θέλει να περάσει το υπόλοιπο του βίου του μαζί μου. Κάτι έχω πάθει και δεν θέλω να κάνω τίποτα παραμόνο να τρώω και να παχαίνω δεν την παλεύω γενικώς και οι γονείς μου με πιέζουνε και θέλουνε να χαρούνε από μένα να με δουν ευτυχισμένοι και να χαίρονται και αυτοί .....ωχ τι θα κάνω;;;;;;;;

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Δεν εισαι καμμια ειδικη περιπτωση ατομου , εισαι σαν ολους μας , μονο που αρνεισαι να πεισμωσεις , κ να πεις , θα το παλεψω , μεχρι τελικης πτωσεως . Τιποτα δεν χαριζεται σαυτην τη ζωη , τιποτα δεν δινεται δωρεαν . Ειναι μια συνεχης παλη , αρεσει δεν μας αρεσει . Ασε τους γονεις κ κοιτα την παρτη σου .

  7. #7
    Quote Originally Posted by olgaki1975 View Post
    Εγώ πότε θα παντρευτώ;;;; .
    εμάς ρωτάς πότε θα παντρευτείς;;; Πού να ξέρει ο ξένος ο κόσμος τι θα κάνεις εσύ;;
    Βρες έναν άντρα και παντρέψου τον.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2,150
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    παντρεψου για να υσηχασουμε ευκαιρια να σε κλεψει κ εσενα κανενας γκομενος καμια φιλης σου
    Ασε τις εξυπναδες Αλέξανδρε και πήγαινε να γνωρίσεις το Ολγάκι στην Θεσαλλονικη...ξέρεις πόσοι ωραίοι γάμοι έχουν γίνει μέσω σάιτ?

    Ασε τα χαζά.....με τις αμφισεξουαλικές και δεν συμμαζεύεται-κάνε μία γνωριμία με την Ολγα.!

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Diana1982 View Post
    Ασε τις εξυπναδες Αλέξανδρε και πήγαινε να γνωρίσεις το Ολγάκι στην Θεσαλλονικη...ξέρεις πόσοι ωραίοι γάμοι έχουν γίνει μέσω σάιτ?

    Ασε τα χαζά.....με τις αμφισεξουαλικές και δεν συμμαζεύεται-κάνε μία γνωριμία με την Ολγα.!
    τι να γνωρισω εισαι σοβαρη? σιγα τα σοβαρα θεματα ολο τα ιδια κ τα ιδια πιο βαρετη απο αυτη δεν εχω δει δεν αντεχω τα βαρετα πραγματα

    Ασε τα χαζά.....με τις αμφισεξουαλικές και δεν συμμαζεύεται-
    στο ξαναειπα αλλα ακομα να το εμπεδωσεις εχω αποδεχτει πληρως τον εαυτο μου σςε αντιθεση με εσενα κ πολυ απλα αυτο ειμαι εγω οπιος γουσταρει θα με δεχτει κ οπιος δε γουσταρει θα ψαξει αλλου πορτοκαλιες

    πχ τωρα νομιζεις οτι ετσι θολονεις τα νερα αλλα εμενα δε μπορεις να με ξεγελασεις...

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    101
    Λες οτι δεν μπορεις να δουλεψεις απο οτι καταλαβαινω δεν εχεις και ενδιαφεροντα εκτος απο το φαγητο. Μηπως να το παλεψεις με εναν ειδικο?Τωρα πως να παντρευτεις και σε ποιον θα αρεσει μια γυναικα που το μονο που κανει ειναι να τρωει?Μη το παρεις στραβα καταλαβαινω πως βρισκεσαι σε ασχημη ψυχολογικη κατασταση αλλα αν δεν κανεις κατι μη περιμενεις να σου ρθει αντρας εξ ουρανου! Φτιαξε το προβληματακι σου,μπες σε κανονικους ρυθμους και ολα θα ερθουν !

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,686
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    τι να γνωρισω εισαι σοβαρη? σιγα τα σοβαρα θεματα ολο τα ιδια κ τα ιδια πιο βαρετη απο αυτη δεν εχω δει δεν αντεχω τα βαρετα πραγματα
    Ευχαριστώ πολύ! :P

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Ολγακι , εισαι καλο παιδι , ολοι θελουμε να σε δουμε ευτυχισμενη , αλλα θα συμφωνησω με την rem #2 , οτι πρεπει να βαλεις κ εσυ το χερακι σου , μην περιμενεις το μαννα εξ ουρανου .

Similar Threads

  1. Δεν θα παντρευτώ.
    By marian_m in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 97
    Last Post: 21-12-2015, 08:47
  2. Ποτε, ποτε, ποτε μην το βαζετε κατω
    By Madlylove in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 52
    Last Post: 05-12-2012, 19:29
  3. ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ;
    By Χάιντι in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 168
    Last Post: 16-05-2010, 19:38
  4. Να τον παντρευτώ ?
    By alexloukoumaki in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 85
    Last Post: 24-01-2009, 02:19
  5. να τον παντρευτω????
    By deppy in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 25
    Last Post: 22-09-2008, 23:26

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •